Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
67.921
Cevap
461
Favori
2.501.251
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
      01 Temmuz 2013 00:15:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

Orijinalden alıntı: S2ciBerk

Siz cihazı alın bir hele,kendiliğinden Custom Rom olaylarına girişeceğinize eminim

hocam deme ya o kadar kötü mu şarj süresi . Peki şarj süresi dışında olumsuz bir yani var mı ?

Isınma olayına ne diyeceksiniz bir de ?

Aşırı kullanıma bağlı her cihaz ısınır.S4 Pro çipseti kullanan Nexus 4,Xperia Z gibi cihazlarda bu biraz daha fazla.Özellikle yaz aylarında kullanım kalitesini düşürebilir .Birde S4 Pro'da thermal throttling denen bir olay var.Kabaca cihaz donanımı belli bir ısı seviyesini geçtiğinde donanımın çalışma hızını yavaşlatıyor.Ama daha doğru ve kesin bilgilere Xperia Z ya da Nexus 4 kullanıcı kulüplerinde erişebileceğinize eminim.
      |
      |

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      01 Temmuz 2013 09:12:16
      quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Arkadaşlar bir sorunum var. Nişanlımla görüntülü konuşa bilmek için tango adlı programı yükledik. Benim tango kişi listesinde nişanlım gözüküyor lakin arama yapamıyorum hiçbir şekilde. Onun listesinde ben yokum bundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm, yani sorun şu tangoda ben onu görüyorum ama hiç birşekilde arama mesajlaşma kendisine ulaşmıyor, onun kişi listesinde de ben gözükmüyorum. Yardım edebilecek var mı acaba ?

Nisanlinizin telefonunda sizin numaranizin sim karta degil telefona kayitli olmasi lazim. Bunu bir deneyin.

Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı şimdi gördüm sizin dediğinizi de deneyelim inşaALLAH hallolur sağ olun.

MSI Z170A Gaming M7 - İntel i7 6700K - Corsair H110i Extreme Performance - Kingston Hyperx Fury DDR4 2133 8x2 GB - Dark N10 - Asus GTX 1080 -Evga Supernova GS 650W Gold Eco Mode - Samsung 750 EVO 250 GB

Sulhta merhamet ordusu, harpte korku veren bir ölüm ordusu! Bu benim haritam! Bu benim rüyam! 'ABDÜLHAMİD HAN'

• Binbaşı
      1067 Mesaj
      01 Temmuz 2013 10:27:44
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

quote:

Arkadaşlar bir sorunum var. Nişanlımla görüntülü konuşa bilmek için tango adlı programı yükledik. Benim tango kişi listesinde nişanlım gözüküyor lakin arama yapamıyorum hiçbir şekilde. Onun listesinde ben yokum bundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm, yani sorun şu tangoda ben onu görüyorum ama hiç birşekilde arama mesajlaşma kendisine ulaşmıyor, onun kişi listesinde de ben gözükmüyorum. Yardım edebilecek var mı acaba ?

Nisanlinizin telefonunda sizin numaranizin sim karta degil telefona kayitli olmasi lazim. Bunu bir deneyin.

Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı şimdi gördüm sizin dediğinizi de deneyelim inşaALLAH hallolur sağ olun.

Deneyin eger sorun cozulmezse soyleyin alternatif arayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      01 Temmuz 2013 10:32:59
      Pil sarj etmede sikinti yoktu fakat son zamanlarda tel cok yavas sarj oluyo

2 saatde 18 anca doluyor. Ilk aldigimda 3 saatde fulluyordu. Sarja takili video izliyorum eskiden sarj oldugu yerse kalirdi simdi geri gitmeye basladi. Ne yapabilirim ?

There will be days where you feel all alone, and that's when hope is needed most.No matter how bad it gets or how lost you feel you must promise me.That you will hold on to hope. Keep it alive.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Temmuz 2013 10:40:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Kâğân

2 saatde 18 anca doluyor. Ilk aldigimda 3 saatde fulluyordu. Sarja takili video izliyorum eskiden sarj oldugu yerse kalirdi simdi geri gitmeye basladi. Ne yapabilirim ?

ben telefonu ilk aldım ve hemen 4.1.2 ye güncelledim sonra bende de şarj 4,5 saatte dolamaya başladı ve halen öyle 4.2.2. bir gelsin düzeleceğini umuyorum.4.0.4 de kimsede bu sorun yoktu işin garibi.....

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE....!

Üzülme der Mevlana... ''İstedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
      (Hz. Mevlana)

• Binbaşı
      1979 Mesaj
      01 Temmuz 2013 10:58:11
      quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

ben telefonu ilk aldım ve hemen 4.1.2 ye güncelledim sonra bende de şarj 4,5 saatte dolamaya başladı ve halen öyle 4.2.2. bir gelsin düzeleceğini umuyorum.4.0.4 de kimsede bu sorun yoktu işin garibi.....

dostum telefonu farklı bir adaptörle şarj etmeyi denedin mi ?

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      01 Temmuz 2013 11:13:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

dostum telefonu farklı bir adaptörle şarj etmeyi denedin mi ?

Evde benden baska samsung olmadigi icin yapabilecegim tek sey pili ve adaptoru degistirmek ama 2 sinede para vermek istemiyorum

4.1.2 de de ilk basta oyle bir sorun yoktu. Herkes sarj olmuyo felan diyodu bendr sorun yoktu.

|
      |

There will be days where you feel all alone, and that's when hope is needed most.No matter how bad it gets or how lost you feel you must promise me.That you will hold on to hope. Keep it alive.

• Teğmen
      130 Mesaj
      01 Temmuz 2013 11:15:24
      Merhaba arkadaşlar,
      Haziran ortası gibi gelen iyileştirme paketi sonrasında (kernel kodu : 3.0.31 1160235) telefonumda yavaşlama, performans düşüşü ve çok geç şarj olma gibi şikayetler yaşamaktayım. fabrika ayarlarına döndürsem sorun çözülürmü ne dersiniz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      01 Temmuz 2013 11:19:51
      quote:

aynı durumu bende yaşıyorum telefonu yeniden başlat yapıp devam edin
      |
      |

CMAS **

Yamaha R25 İzlenimlerim
      VW Passat 2.0TDI B8 İzlenimlerim
      CBR250R 2011 İzlenimlerim
      NC700X 2012 İzlenimlerim
    • Binbaşı
      1394 Mesaj
      01 Temmuz 2013 12:22:37
      Arkadaşlar android telefonların şarj süresi genelde çabucak bitiyor sgs3 almayı düşünüyorum ve ülkemize yakın zamanda gelmesi beklenen s4 mini yi bekliyorum performansı şarj süresi ekranı işlemcisi bakımından hangisi daha iyi olur ? Ben sgs3 alma tarafındayım bir zamanların amiral gemisi olduğu için fakat güncelleme bakımından da s4 mini daha iyi geliyor tavsiyelerinizi bekliyorum

iPhone 5S 16 GB Space Gray
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Temmuz 2013 12:25:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey798

Arkadaşlar android telefonların şarj süresi genelde çabucak bitiyor sgs3 almayı düşünüyorum ve ülkemize yakın zamanda gelmesi beklenen s4 mini yi bekliyorum performansı şarj süresi ekranı işlemcisi bakımından hangisi daha iyi olur ? Ben sgs3 alma tarafındayım bir zamanların amiral gemisi olduğu için fakat güncelleme bakımından da s4 mini daha iyi geliyor tavsiyelerinizi bekliyorum

s4 mini sadece ram yönünden s3 den iyi olacak geriye kalan özelliklerde s3 tokatlar hertürlü s4 miniyi ben olsam s3 alırım direk hiç düşünmeden birde s4 mini en az 1100-1200 tl ye çıkar piyasaya şuan tam bir f/p telefonu s3.....
      |
      |

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE....!

Üzülme der Mevlana... ''İstedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
      (Hz. Mevlana)

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      01 Temmuz 2013 17:20:41
      Şarj sorununu ICS kurarak çözebilir miyiz ? ICS nin romunu bulmak lazım Türkiye sürümünün .
      |
      |

• Yarbay
      5824 Mesaj
      01 Temmuz 2013 18:51:29
      quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Merhabalar bu telefona nokia'nın usb otg'si oluyor mu ? Onun girişi biraz köşeli gibi ya eğer uyuyorsa sokup çıkartmada zorlama falan oluyor mu ?

Ben dün denedim, herhangi bir zorlama yaşatmıyor.
      |
      |

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.
    • Teğmen
      121 Mesaj
      01 Temmuz 2013 19:02:18
      Arkadaşlar mağlumunuz bu ararlar çift internet teknolojisi diye bağı bağır bağırıyor operatörler... Bizim telefonda Dual Carrier (çift internet) özelliği mevcut mu?

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      01 Temmuz 2013 19:10:53
      quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

Arkadaşlar mağlumunuz bu ararlar çift internet teknolojisi diye bağı bağır bağırıyor operatörler... Bizim telefonda Dual Carrier (çift internet) özelliği mevcut mu?

Bildiğim kadarıyla bu özellik yok.
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      01 Temmuz 2013 19:49:11
      geçde olsa aldık bakalım inş. iyidir telefon :)
      |
      |

• Teğmen
      148 Mesaj
      01 Temmuz 2013 19:53:29
      Telefonum asiri derece kasilmaya basladi bildirim cubugunu asagidan yukari dogru inince takilmaya basladi veya atiyorum internette dolasirken menuye dondugumde ekrandaki tum ibareler gidiyo 3-4 saniye sonra gelmeye basliyo ama bayadir kasilma sorunu var telefonumda sifirladim yine gecmedi sizce servise mi vereyim yoksa bi cozumu varmidir.Tesekkurler

|
      |

PSN ID:HayalPriest
    • Binbaşı
      1394 Mesaj
      01 Temmuz 2013 21:20:39
      Beyler ben s3 almak istiyorum fakat mor renginin s4 tanıtılmadan kısa süre önce samsungun çıkardığı haberlerini gördüm ve amerikada satışa çıkmış galiba ülkemize gelicek mi mor rengi peki hayran kaldım resmen

iPhone 5S 16 GB Space Gray
    • Yarbay
      4986 Mesaj
      01 Temmuz 2013 21:46:58
      Şarkı dinlerken şarkı sözü çıkmıyor nasıl ekleniyor ?

|
      |

• Yarbay
      5529 Mesaj
      01 Temmuz 2013 22:46:00
      ap mobile applicationı yüklendiği zaman ana ekrana ekleyince haberler kayarak aksın istiyorum diyelim ki ama sadece ikon olarak çıkıyor? açık halini nasıl koyabiliyoruz ana ekrana?
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım,web design
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.