Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21382139214021412142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözünüzü sevim S3 için stabil bi rom tavsiye edin custom olursa daha iyi olur rootlu olur, kime S3 aldırdıysam pişman donma, kasma vs. bitmiyor. 4 kişi benden haber bekliyor, benim S2 onlardan daha stabil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih3520

En iyi hava durumu wicged i hangisi?

en iyisi bu hocam android weather..

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 3 Temmuz 2013; 13:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Android 4.2 ne zaman gelicek arkadaşlar fikri olan var mı ?

bize gelmesi eylül ayını bulacak gibi.ağustos ayında avrupaya çıkar eylülde bize gelir.....

AVRUPA'da çıkmamış mıydı zaten ?

Yoksa piyasada gezinen beta sürümü müydü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Gözünüzü sevim S3 için stabil bi rom tavsiye edin custom olursa daha iyi olur rootlu olur, kime S3 aldırdıysam pişman donma, kasma vs. bitmiyor. 4 kişi benden haber bekliyor, benim S2 onlardan daha stabil.

ben en Son tr romu kullanıyorum kasma takılma yok. Custom romlar daha iyi tabi akıcılık falan bakımından ama şuan iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gözünüzü sevim S3 için stabil bi rom tavsiye edin custom olursa daha iyi olur rootlu olur, kime S3 aldırdıysam pişman donma, kasma vs. bitmiyor. 4 kişi benden haber bekliyor, benim S2 onlardan daha stabil.

Güç tasarruf modunu kapatsınlar yeter
  • quote:

Son cikan stock rom son derece stabil tw yerine nova kullansinlar guc tasarrufu olmasin yeter gerci dediklerimi yapmasalar hatta 4.0 bile kullansalar donma falan gormemeleri lazim sorun kendilerinde. Yada sudden death sorunlu cihazlari var servise versinler uzun surelrr donuyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: JuST1Ce

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

quote:

quote:

http://www.amazon.com/OTTERBOX-DEFENDER-FOR-SAMSUNG-GALAXY/dp/B0089OKPR2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1372759921&sr=8-3&keywords=otterbox+for+galaxy+s3 telefonu aldıktan 15gün sonra aldım bunu.. canavar gibi koruyor telefonu :) kaç kere yere düşürdüğümü hatırlamıyorum.. tek handikapı telefonun hacmini büyütüyor :)

Çok güzel bi kılıf bu evet. Dostum Amazondan mı aldın kılıfı? Eğer ordan aldıysan cam korumak için ön plastikte çıktı mı kılıfın içinden?

amazon.com dan aldım içinden koyucu film çıktı. çizilmez çok güzel film.

Yok film demiyorum. Bende kırılmaz film olan Buff'u kullanıyorum o da çizilmiyor onu değiştirmem zaten de internette videolarda kutu içeriğinden çıkan sert bi plastik var OtterBox kılıflarda sende çıkmadı mı ?

3parça geldi bana. slikon kılıf sert plastik kılıf ve çizilmez film :)

Tamam dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

Arkadaşlar merhaba; bi sorunum var internette gezinirkebn sayfanin basina donmek icin telefonun tepesine iki kere vuruyorum fakat is gormuyor ayni islemi rehberde ve mailde yaptigimda oluyor fakat. Bana yardimci olabilcek biri varmi? Ne yapmaliyim?

Ben şimdi rehberde denedim rehberde de dönmüyor başa ne özelliği bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_ali007

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-mini-sarj-aleti-cp-els/productDetails.aspx?productId=telsarjminisony&categoryId=16113

yukaridaki sony cihazla sarj problemini bir şekilde çözdüm. mediamarkt'ta gezerken aksesuar bölümünde kutusu harap halde 2 tane bu aletlerden gördüm. magazayi gezenler kutulari açmış, yirtmis hatta içinden mini usb kabloyu da almislar. mediamarkt da fiyatı 29 tl'ye çekmiş. hasarlı kutu ama 2 yil garantili ürünler. birini kendime digerini de kuzene aldım. kapasitesi 2000 mah bizim telefon 2100 mah. en azindan yolculuklarda, denizde vs tam bi kurtarıcı oldu. normalde pc'den şarj ediliyor ama bizim s3'un sarj aleti ile de sarj oluyor.

hocam bu aleti kullanıuormusun?

s3 ü kaç saatte şarj ediyor? birde bilgisayardan şarj edilme süresi ne kadar? Ve bilgisayardan sınırsız defa şarj edilebiliyor mu acaba?

bu tip rechargeable urunlerin sınırsız şarj ömrü olanlar icat edilmedi henüz

bu aletin sınırı 500 sefer doldur boşalt. 1 saat civarında s3'u 0'dan % 70-80'lere çıkarıyor. ilk kullanimlardan sonra aciliyormus. % 85-90'lari gorebilirsem yazarim. bir de s3'e taktigimda USB degil de AC üzerinden sarj ediyor telefonu. bu da hızı arttırıyor tabi.

pc'den 6 saat dolum suresi var yaziyor kitapcikta ama ben samsung sarj aleti ile dolduruyorum 2-3 saatte. 1400 mah iphone bataryalarini tam dolduruyor hala icinde enerji kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Android 4.2 ne zaman gelicek arkadaşlar fikri olan var mı ?

bize gelmesi eylül ayını bulacak gibi.ağustos ayında avrupaya çıkar eylülde bize gelir.....

AVRUPA'da çıkmamış mıydı zaten ?

Yoksa piyasada gezinen beta sürümü müydü ?

evet beta sürümü dünyanın hiçbir yerinde s3 için orijinal 4.2.2 çıkmadı.ağustosa kaldı hayaller artık

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba; bi sorunum var internette gezinirkebn sayfanin basina donmek icin telefonun tepesine iki kere vuruyorum fakat is gormuyor ayni islemi rehberde ve mailde yaptigimda oluyor fakat. Bana yardimci olabilcek biri varmi? Ne yapmaliyim?

Hareket menüsünden Başa dönmek için çift dokun sekmesini aktif edip deneyin.
  • quote:

quote:

quote:

Etkinleştirdim de olmuyor telefonun neresine 2 kere dokunmam geren başa dönmesi için tam olarak?

• Arkadaşlar hareket menüsünde "Resimlere bakmak için gezdir" seçeneği neye yarıyor var mı bilen?
  • Daha bekleyeceğiz anlaşılan 4.2 romu erteleniyor sürekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix41 -- 3 Temmuz 2013; 17:19:35 >
  • merhaba arkadaşlar,10 aylık telefonumun 1 haftadır şarj problemi var.

10 saat şarjda durmasına rağmen tamamen şarj olmuyor. tamamen şarj olsa bile normalden fazla şarj yemeye başlıyor.
    sadece bir hafta önce 15 saat rahat giden şarjım şimdi sadece 3 saat gidiyor. ve aşırı ısınma problemi yaşıyorum, telefon root'lu ve imei li olduğu için servise veremiyorum.
    daha önce bu problemi yaşamıs arkadaşlar yada çözümü bilen arkadaşlar yardım edermisiniz ?
  • pc den telefona attığım fotoğrafları nasıl slayt gösterisi yapabilirim ? galeriden girince o resimler gözükmüyor çünkü. dosyalardan resimleri açıncada slyat seçeneği yok
  • ben daha önce telefondaki video ve fotografimi televizyonda kablosuz izleye biliyordum simi yapamiyorum neden telvizyonum samsung
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Etkinleştirdim de olmuyor telefonun neresine 2 kere dokunmam geren başa dönmesi için tam olarak?

Telefonun tepesine kulaklik girisinin oldugu kisim tepesi derken oraya iki kere vurun iki parmakla :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonun tepesine kulaklik girisinin oldugu kisim tepesi derken oraya iki kere vurun iki parmakla :)

Tamamdır dostum sağolasın oldu Peki hareket menüsünde "Resimlere bakmak için gezdir" seçeneği neye yarıyor biliyor musun acaba?

• 
Sayfa: önceki 21382139214021412142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.