Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

Orijinalden alıntı: topgunace

selam arkadaşlar bir sorum olacak kullanan arkadaşlara.Netde biraz araştırdığımda s3 ün camının kırılması ile ilgili çok sıkıntılar söleniyor.s2 kullanıcı olarak s3 almayı düşünüyorum ve bu beni düşündürüyor.kırılma çatlama ile ilgili problemleri doğrumudur?

Evet ekran kırılmasıyla ilgili konuları bu aralar bende görüyorum ama düşürüp kırmayanda var.Şuanda silikon kılıfla kullanıyorun alalı 2 ay olucak nerdeyse hiç düşürmedim.Eğer aceleniz yoksa bence Galaxy S4 ün çıkmasını bekleyin.S3 ün şuanda bana göre donanımında tek eksiği ramin 1 gb olması.Note 2 nin büyüklüğü sıkıntı olmayacaksa onuda alabilirsiniz.

peki notun ekranında böle bir sorun yok mu diyorsunuz.yani ben s2 kullanıyorum bayada düşürdüm yani çeşitli şekillerde:)s2 de hiç bişi olmadı.incelediğimde s2 ile s3 ün ekranı farklıymış.
    s4 ü beklemek uygun ama onunda ekran boyutunu daha da büyürse s3 ile aynı boyutda ekran yapmayacaklar gibime geliyor 5 inç çıkacam sanırım o?

• quote:

Orijinalden alıntı: yanar96

Hafiza kartindan rehberi telefona nasil kopyalayacagim

Rehber+sol alttaki menu tuşu+İçe/dışa aktar+SD kartından al.
    Bu işlemi yaparsan rehberi telefona kopyalamış olursun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

selam arkadaşlar bir sorum olacak kullanan arkadaşlara.Netde biraz araştırdığımda s3 ün camının kırılması ile ilgili çok sıkıntılar söleniyor.s2 kullanıcı olarak s3 almayı düşünüyorum ve bu beni düşündürüyor.kırılma çatlama ile ilgili problemleri doğrumudur?

Evet ekran kırılmasıyla ilgili konuları bu aralar bende görüyorum ama düşürüp kırmayanda var.Şuanda silikon kılıfla kullanıyorun alalı 2 ay olucak nerdeyse hiç düşürmedim.Eğer aceleniz yoksa bence Galaxy S4 ün çıkmasını bekleyin.S3 ün şuanda bana göre donanımında tek eksiği ramin 1 gb olması.Note 2 nin büyüklüğü sıkıntı olmayacaksa onuda alabilirsiniz.

peki notun ekranında böle bir sorun yok mu diyorsunuz.yani ben s2 kullanıyorum bayada düşürdüm yani çeşitli şekillerde:)s2 de hiç bişi olmadı.incelediğimde s2 ile s3 ün ekranı farklıymış.
    s4 ü beklemek uygun ama onunda ekran boyutunu daha da büyürse s3 ile aynı boyutda ekran yapmayacaklar gibime geliyor 5 inç çıkacam sanırım o?

Note 2 nin ekranının ne kadar dayanıklı olduğunu bilmiyorum sadece 1 kere gördüm internette kırılanı.Note 2 alabilirsiniz derken ram açısından demiştim.2 GB olduğu için.Ama siz yinede ekran konusunu araştırın bence.Çünkü ekran daha büyük mantıken kırılma olasılığının daha yüksek olması lazım.S4 ün ekranını bende 5 inç olucak diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yanar96

Hafiza kartindan rehberi telefona nasil kopyalayacagim

Rehber-Menu tusu-Ice aktar/Disa aktar-Sd karttan al

• Arkadaslar ekran parlakligi kafasina gore bi azaliyo bi artiyo biktim niye boyle bu otomatikte degil guc tasarrufu falanda acik degil sorun nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassins

quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

BEYLER TELİN KABINI KIRDIM AMA KULLANILIYOR İNTERNETDE 200 LİRAYA ÇAKMA S3 LER VAR ALSAM ONUN KABINI BUNA TAKTIRSAM OLURMU

Telin kabı derken ön camdan mı bahsediyorsunuz

evet on cam

Hocam ön cam gittigidiyor sahibinden gibi sitelerde satılıyor 60 70 lira sanırsam fiyatı. Ayrıca orjinal diyolar ama ne kadar orjinal bilemen.satıcıyla iletişime geçmek gerek...

aradım bulamadım bir yardımcı olurmusunuz

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-dokunmatik-107514055/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-i9300-s3-lcd-ekran-dokunmatik-107318863/detay

Şu linklere bi göz gezdirebilirsiniz. Aranırsa daha ucuzu da bulunabilir. Bir arkadaş ebay de 20 dolar civarı demiş orayı da bi araştırmanızı tavsiye ederim

arkadaşlar bende ekran da görüntü gitti sim siyah ekran garantiye gittim baktılar anakartın sapa sağlam sedece ekran gitmiş görüntü gelmiyor diyorlar telefon çalıyor kulaklığı takıyom ordan açıp konusuyom alttaki 2 tustada beyaz ısık yanıyor ekrana sadece göruntu yok düşürdüm teli gene ilkkinde alttda çatlak vardı yazdım buraya bu 2 link verildi takabilirisn diye garanti 500 lira istiyor ekrana ben buekranlardan alsam görüntü gelirmi ???

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-i9300-lens-110559040/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-galaxy-s3-i9300-dokunmatik-ekran-on-cam-orjinal-109099351/detay

Hocam verdiğiniz linklerdeki ürünler sadece ön cam ekran değil. Eğet görünttü gelseydi ön cam kırık olsaydı bunlar işinize yarardı. Ama sizin ekran arızalanmış

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-ekran-lcd-plusdokunmatik-takim-109963584/detay

Bundan almalısınız yani

• Apkmania daki oyunlari yukleyebilmek icin root mu gerekli ? Eger rootsuz olmuyorsa omega v36 yi 4.1.2 ingiltereye yükleyebilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005
    Sistemim 4.0.4 iken flash yükledim. Şimdi 4.1.2 kullanıyorum flash yine çalışıyor

Yazılımı güncelledikten sonra hiç wipe ,reset falan yaptınız mı? Bunları yapmadan önce bende de çalışıyordu ama fabrika ayarlarına döndükten sonra yeni kurulum arkasından çalışmamaya başladı.

Bir kaç defa yeni baştan factory format yaptım.

Birinde hiç bir şey kurmadan en başta flashı kurup denedim olmadı.Daha sonra bazı güncellemeleri yapıp öyle denedim gene olmadı.Bütün yazılımların full güncellemesini yaptıktan sonra denedim olmadı.

İnternet tarayıcıyı uygulama ayarlarından verilerini silerek resetleyip gene denedim gene olmadı.Kısacası denemediğim yöntem kalmadı.Anlaşılan o ki,artık güncel 4.1.1 ve üzeri versiyonla flash uyumsuz.Çalışanlarda da eski versiyondan kalan bazı yazılım kalıntıları nedeniyle çalışıyor olabilir.Telefonu sıfırlayana kadar bende de sorun yoktu.Bunun dışında telefonda her şey sorunsuz her şey yağ gibi çalışıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

BEYLER TELİN KABINI KIRDIM AMA KULLANILIYOR İNTERNETDE 200 LİRAYA ÇAKMA S3 LER VAR ALSAM ONUN KABINI BUNA TAKTIRSAM OLURMU

evet on cam

Hocam ön cam gittigidiyor sahibinden gibi sitelerde satılıyor 60 70 lira sanırsam fiyatı. Ayrıca orjinal diyolar ama ne kadar orjinal bilemen.satıcıyla iletişime geçmek gerek...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-dokunmatik-107514055/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-i9300-s3-lcd-ekran-dokunmatik-107318863/detay

Şu linklere bi göz gezdirebilirsiniz. Aranırsa daha ucuzu da bulunabilir. Bir arkadaş ebay de 20 dolar civarı demiş orayı da bi araştırmanızı tavsiye ederim

arkadaşlar bende ekran da görüntü gitti sim siyah ekran garantiye gittim baktılar anakartın sapa sağlam sedece ekran gitmiş görüntü gelmiyor diyorlar telefon çalıyor kulaklığı takıyom ordan açıp konusuyom alttaki 2 tustada beyaz ısık yanıyor ekrana sadece göruntu yok düşürdüm teli gene ilkkinde alttda çatlak vardı yazdım buraya bu 2 link verildi takabilirisn diye garanti 500 lira istiyor ekrana ben buekranlardan alsam görüntü gelirmi ???

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-i9300-lens-110559040/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-galaxy-s3-i9300-dokunmatik-ekran-on-cam-orjinal-109099351/detay

Hocam verdiğiniz linklerdeki ürünler sadece ön cam ekran değil. Eğet görünttü gelseydi ön cam kırık olsaydı bunlar işinize yarardı. Ama sizin ekran arızalanmış

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-ekran-lcd-plusdokunmatik-takim-109963584/detay

Bundan almalısınız yani

piyasadaki çakma çin malı 200 tl lik s3 alsam değiştirsem olurmu yada liklerdeki ekranda alsam telefon tamircisi tamir yapıp o sağlam ekranı taksa olurmu benim ekran 4 aydır kırık kulanıyom dün elimden düştü bu sefer görüntüde gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: LokmanHekim

quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005
    Sistemim 4.0.4 iken flash yükledim. Şimdi 4.1.2 kullanıyorum flash yine çalışıyor

Yazılımı güncelledikten sonra hiç wipe ,reset falan yaptınız mı? Bunları yapmadan önce bende de çalışıyordu ama fabrika ayarlarına döndükten sonra yeni kurulum arkasından çalışmamaya başladı.

Bir kaç defa yeni baştan factory format yaptım.

Birinde hiç bir şey kurmadan en başta flashı kurup denedim olmadı.Daha sonra bazı güncellemeleri yapıp öyle denedim gene olmadı.Bütün yazılımların full güncellemesini yaptıktan sonra denedim olmadı.

İnternet tarayıcıyı uygulama ayarlarından verilerini silerek resetleyip gene denedim gene olmadı.Kısacası denemediğim yöntem kalmadı.Anlaşılan o ki,artık güncel 4.1.1 ve üzeri versiyonla flash uyumsuz.Çalışanlarda da eski versiyondan kalan bazı yazılım kalıntıları nedeniyle çalışıyor olabilir.Telefonu sıfırlayana kadar bende de sorun yoktu.Bunun dışında telefonda her şey sorunsuz her şey yağ gibi çalışıyor.

4.0.4 , 4.1.1 , 4.1.2 hepsinde de ilk yüklememde çalıştı bende indirdiğiniz flash sürümü arızalı olabilir mi

• Arkadaşlar JB güncellemesinden sonra tekrar güncellemeleri kontrol ettiğinzde Cihazınız Modifiye edildi uyarısını alıyorsanız Yandex Shell Go Launcher gibi uygulamaları silin sorun çözülüyor.Ayrıyeten Go Launcher kurduktan sonra silseniz bile Dosyalarım da GoLauncher ve GoSotre klaörlerini de silmeniz gerekli.Şimdi kıntrol ederseniz böyl bir uyarı almadığınızı görüsünüz.
    Ayrıyeten Modern Combat 4 oyununu şiddetle tavsiye ederim hem multi hem tek kişi çok eğlenceli oyun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet on cam

Bundan almalısınız yani

piyasadaki çakma çin malı 200 tl lik s3 alsam değiştirsem olurmu yada liklerdeki ekranda alsam telefon tamircisi tamir yapıp o sağlam ekranı taksa olurmu benim ekran 4 aydır kırık kulanıyom dün elimden düştü bu sefer görüntüde gitti

O şekilde olmaz hocam ekran yapıları farklı işlemcileri soketleri farklı. Ekranı aynı olsa bile çipi yenidwn programlamadan kullanamazsınız çok uğraştırıcı olur boşuna masraf yaparsınız. Ebay i bi araştırın derim belki daha ucuza bulunabilir

• SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE oyununu öneririm beyler bayaa zevkli
  • Arkadaşlar s3 de tvyo vs gibi uygulamalarda video izlerken üzgünüz bu video oynatilamaz uyarisi aliyorum. Bazen uyari olmasina ragmen video oynamaya devam ediyo. Bazen bu uyari hic cikmiyo. Ne yapmam lazim sorun telde mi yoksa uygulamalarda mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Arkadaşlar JB güncellemesinden sonra tekrar güncellemeleri kontrol ettiğinzde Cihazınız Modifiye edildi uyarısını alıyorsanız Yandex Shell Go Launcher gibi uygulamaları silin sorun çözülüyor.Ayrıyeten Go Launcher kurduktan sonra silseniz bile Dosyalarım da GoLauncher ve GoSotre klaörlerini de silmeniz gerekli.Şimdi kıntrol ederseniz böyl bir uyarı almadığınızı görüsünüz.
    Ayrıyeten Modern Combat 4 oyununu şiddetle tavsiye ederim hem multi hem tek kişi çok eğlenceli oyun

Modern Combat 4 sorunsuz çalışıyor mu?Birkaç yerde S3 te açılmıyor hata veriyor diye okumuştum denememiştim.

• Merhaba Arkadaşlar,

Sabah telefon %1 şarjda iken kapandı. Şarja taktım. Bataryanın yaklaşık yarısı dolu iken (şarja hala takılı) telefonu açmaya çalıştım ama Samsung yazısında takılı kaldı. Bir kaç kere daha denedim, yine aynı.

%100 şarj edip deneyeyim dedim, yine aynı :(

Webte biraz araştırdım, genellikle Root, Custom ROM yükleme vs durumlarından sonra bu sorun oluşmuş.

Cihaz yaklaşık 1 ay önce alındı ve Samsung TR garantili.

Cihaza herhangi bir Custom ROM kurmadım ve rootlamadım.

Ne yapmalıyım? Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
  • Benim telefon günlerdir modifiye edildi hatası veriyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar lütfen yardım edin ... !

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

Arkadaşlar, telefonumdaki sürüm 4.1.2 Polonya. Ülke kodunu TUR (Türkiye) olarak değiştirebilmek için, Google Play Store’dan "Samsung Galaxy S/S2/S3 CSC" programını telefonuma yükledim. Bu programı çalıştırdığımda ekrana; CYO, CYF, EUR, XEO... gibi kodlar geliyor ve içlerinde "TUR" kodu yok. Bu durumda cihazımı TUR koduna nasıl çevireceğim?
    İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Polonya romu kurduğunuz için seçenekler içerisinde TUR seçeneği çıkmaması normal. Telefonu TUR olarak değiştirebilmek için Türkiye romu kurmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Merhaba Arkadaşlar,

Sabah telefon %1 şarjda iken kapandı. Şarja taktım. Bataryanın yaklaşık yarısı dolu iken (şarja hala takılı) telefonu açmaya çalıştım ama Samsung yazısında takılı kaldı. Bir kaç kere daha denedim, yine aynı.

%100 şarj edip deneyeyim dedim, yine aynı :(

Webte biraz araştırdım, genellikle Root, Custom ROM yükleme vs durumlarından sonra bu sorun oluşmuş.

Cihaz yaklaşık 1 ay önce alındı ve Samsung TR garantili.

Cihaza herhangi bir Custom ROM kurmadım ve rootlamadım.

Ne yapmalıyım? Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Telefon kapaliyken "Ses acma + home tusu + guc tusuna" basin.Reboot secenegi var.Guc tusuyla onu onaylayip bi denermisiniz?

• Modifiye edildi hatası formatlamadan çözülemez mi ? Lütfen yardım edin

• 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.