Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nokia c5 den geçtim. nokia da sessiz modda iken zil sesini tek bip seçince. telefon sadece 1 kez bipliyor idi. ancak tekbip seslerde indirdim. sürekli döndürüyor. bip bip bip deyip duruyor. bunu nasıl yapabilirim acaba bir bilen yardımcı olabilirmi?
    birçok zil sesi ve profil programı da indirdim ancak olmadı..

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

Türkiye'ye daha gelmedi 4.1.2 bir anda 5 6 ülkeye çıkarıp bir kaç gün bekliyorlar.

Simdi soyle benim urun kliksa dan alinma. Bu sabah guncelleme aldi ve ayarlarda 4.1.2 yaziyor istanbulda oturuyorum durum bu hocam

Paralel ithalattır. Bende yeniçarşımdan aldım benim telefon Yunanistan ithalatı, Yunanistan kodu var. Kies'e bağladığım da (EUR) yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LokmanHekim

Yazılımı 4.1.1 ( ya da daha üst sürüm) olup,wipe ya da fabrika ayarlarına dönme işlemi sonrası yapılan kurulumda flash player eklentisi çalışan var mı acaba arkadaşlar.

Daha önceden telkefondaki flash eklentisi kurulumunu adobenin sitesinden indirdiğim apk dosyası üzerinden yapıyordum gayet de güzel çalışıyordu.Hatta wifiden telefonun yazılım 4.0.4 den 4.1.1 e güncellendi yine sorunsuz çalışmaya devam etti.

Ne zaman ki telefonu formatlayıp yeniden kurduüum aynı flash player eklentisi çalışmıyor.(sitede verilen en son sürüm olan) İzlediğim bazı sitelerdeki videolar için flash gerekiyor.Ses var görüntü yok.Çözümü bilen var mı acaba??

Yoksa artık JB ile flash palyer'a tamamen veda mı ediyoruz.Çok canımı sıktı bu durum.Androidden soğudum.

Bende de flash player yüklü ama flashlı içeriklerde soru işareti simgesi var.Tıklıyorum hiçbirşey değişmiyor.Pufflin browser kurdum o çalıştırıyor ama akıcı değil donmalar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LokmanHekim

Yazılımı 4.1.1 ( ya da daha üst sürüm) olup,wipe ya da fabrika ayarlarına dönme işlemi sonrası yapılan kurulumda flash player eklentisi çalışan var mı acaba arkadaşlar.

Daha önceden telkefondaki flash eklentisi kurulumunu adobenin sitesinden indirdiğim apk dosyası üzerinden yapıyordum gayet de güzel çalışıyordu.Hatta wifiden telefonun yazılım 4.0.4 den 4.1.1 e güncellendi yine sorunsuz çalışmaya devam etti.

Ne zaman ki telefonu formatlayıp yeniden kurduüum aynı flash player eklentisi çalışmıyor.(sitede verilen en son sürüm olan) İzlediğim bazı sitelerdeki videolar için flash gerekiyor.Ses var görüntü yok.Çözümü bilen var mı acaba??

Yoksa artık JB ile flash palyer'a tamamen veda mı ediyoruz.Çok canımı sıktı bu durum.Androidden soğudum.

Sistemim 4.0.4 iken flash yükledim. Şimdi 4.1.2 kullanıyorum flash yine çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

Türkiye'ye daha gelmedi 4.1.2 bir anda 5 6 ülkeye çıkarıp bir kaç gün bekliyorlar.

Simdi soyle benim urun kliksa dan alinma. Bu sabah guncelleme aldi ve ayarlarda 4.1.2 yaziyor istanbulda oturuyorum durum bu hocam

• Arkadaşlar, telefonumdaki sürüm 4.1.2 Polonya. Ülke kodunu TUR (Türkiye) olarak değiştirebilmek için, Google Play Store’dan "Samsung Galaxy S/S2/S3 CSC" programını telefonuma yükledim. Bu programı çalıştırdığımda ekrana; CYO, CYF, EUR, XEO... gibi kodlar geliyor ve içlerinde "TUR" kodu yok. Bu durumda cihazımı TUR koduna nasıl çevireceğim?
    İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercitekin66

quote:

Orijinalden alıntı: qökalp58

quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

piyasayı bilmiyorum beyler

en ucuz s3 nerde ?

birde ıraktan 500 dolara s3 getiriyorlarmış almak mantıklı olur mu ? kaç gb onuda bilmiyorum

eğer kaydettirirseniz 900+ kayıt parasına s3 sahibi olursunuz ancak üste 200 300 daha koyarsanız paralel ithalat alıp kayıt derdinden kurtulursunuz ve 2 yılda garantiniz olur.

veya 900 TL ye alıp başka bir telefonun imei sini attırıp çok daha ucuza getirirsiniz ama ağır sonuçları olabilir. (yasal değil bir kere birde telefon çalındı diyelim sadece soğuk su içersiniz)

hımm vazgeçtim o zaman ıraktan almaktan

peki en ucuza nerde bulabilirim 1300 liraya düştü demişti bi arkadaşım

A-101 ve migros kampanyalarını takip et hocam

bim i unutmuşsun kanka :D

Bimde çakması satılır en fazla

• Beyler su bildirim yerine islik caliyor ya, onun yerine siz ne kullaniyorsunuz ? Bildiginiz soyle guzel bir "bip" sesi varmi ? Facebook pop up olayini kullaniyordum onuda kaybettim
  • Admin öncelikle her şey için sağol tüm konuları ele almışsın tebrikler...S3 ilk defa kullanan kişi bu kısmı bir kere okusun anlar..Ben şu telefon kodları hakkında bir soru soracaktım.Kodu aynen yazıyorum USSMI kodu çalışıyor diyor ardında geçersiz MMI kodu diyor bu sorunu nasıl halledebiliriz...
  • 4.1.2 geldi.

ne gibi degisiklikler var? gozume carpan multi window diye bir olay gelmiş baska neler var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mâria

4.1.2 geldi.

ne gibi degisiklikler var? gozume carpan multi window diye bir olay gelmiş baska neler var?

türkiye için geldigine eminmisiniz sammobilede listede hayla türkiye yok
  • Arkadaslar lütfen yardım

harici hafıza kartım sanarak s3ümün dosyalarım klasöründeki SDCARD0 yazan yerden bi kaç klasör sildim suan fark edebildiğim ayarlarda wallaper yok ne yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

quote:

4.1.2 geldi.

türkiye için geldigine eminmisiniz sammobilede listede hayla türkiye yok

hocam benim telefon fransa cıkıslı. turkiye için geldi mi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

Orijinalden alıntı: Assassins

quote:

quote:

quote:

quote:

BEYLER TELİN KABINI KIRDIM AMA KULLANILIYOR İNTERNETDE 200 LİRAYA ÇAKMA S3 LER VAR ALSAM ONUN KABINI BUNA TAKTIRSAM OLURMU

Telin kabı derken ön camdan mı bahsediyorsunuz

evet on cam

Hocam ön cam gittigidiyor sahibinden gibi sitelerde satılıyor 60 70 lira sanırsam fiyatı. Ayrıca orjinal diyolar ama ne kadar orjinal bilemen.satıcıyla iletişime geçmek gerek...

aradım bulamadım bir yardımcı olurmusunuz

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-dokunmatik-107514055/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-i9300-s3-lcd-ekran-dokunmatik-107318863/detay

Şu linklere bi göz gezdirebilirsiniz. Aranırsa daha ucuzu da bulunabilir. Bir arkadaş ebay de 20 dolar civarı demiş orayı da bi araştırmanızı tavsiye ederim

arkadaşlar bende ekran da görüntü gitti sim siyah ekran garantiye gittim baktılar anakartın sapa sağlam sedece ekran gitmiş görüntü gelmiyor diyorlar telefon çalıyor kulaklığı takıyom ordan açıp konusuyom alttaki 2 tustada beyaz ısık yanıyor ekrana sadece göruntu yok düşürdüm teli gene ilkkinde alttda çatlak vardı yazdım buraya bu 2 link verildi takabilirisn diye garanti 500 lira istiyor ekrana ben buekranlardan alsam görüntü gelirmi ???

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-samsung-galaxy-s3-i9300-lens-110559040/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-galaxy-s3-i9300-dokunmatik-ekran-on-cam-orjinal-109099351/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassins -- 6 Ocak 2013; 13:58:09 >

• quote:

4.1.2 geldi.

Yeni galeri(Galeride en sag ustteki tusa iki kere basin anlayacaksiniz).
    Multi-window
    Smart rotation(Ayarlar-Ekran-Akilli dondurme:Diyelim yatakta yatiyorsunuz ve telefonuda dogal olarak yan tutuyorsunuz telefon anliyor ve ekrani dondurmuyo gececi mesaj kuşlari icin iyi bi ozellik )
    Page Buddy(Ayarlar-Ekran-Sayfa arakadasi : Kulaklik taktiginiza kulakliga ozel bir ana ekran acilir ve sadece muzikle alakali seyler vardir müzik hastalari icin iyi birsey)
    Özellestirilebilir Bildirim Cubugu(Ayarlar-Ekran-Bildirim cubugu : bildirim cubugundaki kisa ayarlari duzenleme ve parlaklil ayarini kaldirabilme ozelligi , simdilik fazla ozellestirilebilme yok ama ilerde gelecektir
    Bunlarin disinda iyilestirmeler buglarin giderilmesi optimizasyonlar stabil olmasi icin calismalar daha iyi pil omru icin calismalar falan var yardimci olabildiysem ne mutlu bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

4.1.2 geldi.

Multi-window
    Smart rotation(Ayarlar-Ekran-Akilli dondurme:Diyelim yatakta yatiyorsunuz ve telefonuda dogal olarak yan tutuyorsunuz telefon anliyor ve ekrani dondurmuyo gececi mesaj kuşlari icin iyi bi ozellik )
    Page Buddy(Ayarlar-Ekran-Sayfa arakadasi : Kulaklik taktiginiza kulakliga ozel bir ana ekran acilir ve sadece muzikle alakali seyler vardir müzik hastalari icin iyi birsey)
    Özellestirilebilir Bildirim Cubugu(Ayarlar-Ekran-Bildirim cubugu : bildirim cubugundaki kisa ayarlari duzenleme ve parlaklil ayarini kaldirabilme ozelligi , simdilik fazla ozellestirilebilme yok ama ilerde gelecektir
    Bunlarin disinda iyilestirmeler buglarin giderilmesi optimizasyonlar stabil olmasi icin calismalar daha iyi pil omru icin calismalar falan var yardimci olabildiysem ne mutlu bana :)

klavyenize saglık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

4.1.2 geldi.

Multi-window

klavyenize saglık

Bide camerada gece cekiminin iyilestirilmesi diye okumustum

• selam arkadaşlar bir sorum olacak kullanan arkadaşlara.Netde biraz araştırdığımda s3 ün camının kırılması ile ilgili çok sıkıntılar söleniyor.s2 kullanıcı olarak s3 almayı düşünüyorum ve bu beni düşündürüyor.kırılma çatlama ile ilgili problemleri doğrumudur?
  • Hafiza kartindan rehberi telefona nasil kopyalayacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: topgunace

selam arkadaşlar bir sorum olacak kullanan arkadaşlara.Netde biraz araştırdığımda s3 ün camının kırılması ile ilgili çok sıkıntılar söleniyor.s2 kullanıcı olarak s3 almayı düşünüyorum ve bu beni düşündürüyor.kırılma çatlama ile ilgili problemleri doğrumudur?

Evet ekran kırılmasıyla ilgili konuları bu aralar bende görüyorum ama düşürüp kırmayanda var.Şuanda silikon kılıfla kullanıyorun alalı 2 ay olucak nerdeyse hiç düşürmedim.Eğer aceleniz yoksa bence Galaxy S4 ün çıkmasını bekleyin.S3 ün şuanda bana göre donanımında tek eksiği ramin 1 gb olması.Note 2 nin büyüklüğü sıkıntı olmayacaksa onuda alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.