Şimdi Ara

GALAXY S2 HOME VE BACK TUŞU VE TİTREŞİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
11.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle selamlar...Galaxy s2'me ne olduysa sessize aldığımda titremiyor ve kapasitif tuşlar titremiyor..Ayarlarda ya yok ya ben bulamadım..Yardımcı olursanız telefonumdan memnun olmaya devam edeceğim.. ;-)

• ayarlar içinde ses bölümü var. bütün titreşim ayarları oradan yapılıyor. dokunmatik geri bildirim seçeneği yeşil onaylı olmalı ekrana dokununca titremesi için.
  • Ayarlar,ses,dokunmali geri bildirimi aktif etmelisin:)
  • Arkadaslar menude geri bildirim tusu aktif fakat sorunum hala devam ediyor..sessize aldigim da da var ayni sorun..
  • ayarları yaptıysan bilgisayar mantığını bilirsin pek çok sorun kapatıp açınca düzelir :) denedin mi bilmiyorum ama. olmadı fabrika ayarları gibi birşey varsa onu dene. talafonu komple sıfırlayan bir kod var. ama denemedim. herşeyi silip ilk ayarlara getiriyormuş. *2767*3855# .uyarıyim denemediğim için ne olacağını bilmiyorum. telefonu kapatıp açınca düzelmediyse denersin ama herşey silinecek ona göre.
  • Bu sabah bu yöntemi de denedim yine olmadı..Önerilerinizi hala bekliyorum..Yoksa ikinci haftasında servise mi vericem teli..
  • valla 2. haftadan sorun çıkarttıysa hiç şaşırmam. çünkü eskisi gibi sağlam cihazlar üretmiyor samsung. garantisi varsa teknik servise danış istersen. yanlış bişey yapma farkında olmadan.
  • Ayarlardan ses'e girip titresime tikla ve her zamani secip dene birde.
  • İyiki garantili almisim bari suna bak ikinci haftamda cihazdan muzdaribim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

Ayarlardan ses'e girip titresime tikla ve her zamani secip dene birde.

Bunu da denedim olmuyor olmuyor..
  • Sadece sessiz moddami titremiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

Sadece sessiz moddami titremiyor?

Gubar-ı gam kardeşim telefonun titreşim olayı hiç yok..Hangi modda olursa olsun..
  • O zaman soyle dene pilini cikar ve tekrar tak ac telefonu oyle dene o da olmadi telefonu fabrika ayarlarina geri döndürürsün.İlk aldigin gibi olur telefon reaimlerin, igo silinir.Ayrica kullanicilar kulübüne de yaz sorununu.
  • Yazılımı yeniden yükle garanti açısından bir sıkıntı yoksa baktın gene aynı ver servise
  • ses kontroldan kıs titremeye başlar.bende yeni aldım banada ayni şey oldu ayrıca bir sorum var günışığında kapasitif tuşlar pembe gibi görünüyor normalmi yoksa bir bozukluk mu var
  • Büyük ihtimalle sorun çözülmüştür fakat yine de yazayım belki ileride birilerinin işine yarar.

Ayarlarda güç tasarrufu modu açık olabilir. Güç tasarrufu seçeneklerinde dokunmalı geri bildirimi kapat diye bir seçenek var o kaldırılırsa sorun ortadan kalkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo123

Büyük ihtimalle sorun çözülmüştür fakat yine de yazayım belki ileride birilerinin işine yarar.

Ayarlarda güç tasarrufu modu açık olabilir. Güç tasarrufu seçeneklerinde dokunmalı geri bildirimi kapat diye bir seçenek var o kaldırılırsa sorun ortadan kalkar.

Teşekkürler hocam iyi ki yazmışsın işime yaradı :)

• Vay Allah razi olsun kardesim demek icin uyelikle falan ugrastm,cok makbule gcti son cozum yolu.tskler

• Benim 2 sene önceki konu hortlamış şimdi Note 2 deyim... Ne günlerdi be

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo123

Büyük ihtimalle sorun çözülmüştür fakat yine de yazayım belki ileride birilerinin işine yarar.

Hay allah razı oldun yaav. 40 yış düşünsem güç tasarrufuyla alakalı olacağı aklıma gelmezdi. Note 3 ümden soğmuştum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.