Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1.264
Cevap
4
Favori
86.763
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    96 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrehoca

arkadaşlar orblive free programını kullanarak bilgisayardaki videoları stream yapabiliyorum, fakat free edition olduğu için 3 dosyadan sonrasına izin vermiyor- orblive 1.37 sürümünü buldum -onda da videolar çıkmıyo sadece ses var
    güncel sürümünü kullanan veya benzer program kullananların yardımını bekliyorum

pcden video stream yapan yok mu hiç
    quote:

quote:

arkadaşlar orblive free programını kullanarak bilgisayardaki videoları stream yapabiliyorum, fakat free edition olduğu için 3 dosyadan sonrasına izin vermiyor- orblive 1.37 sürümünü buldum -onda da videolar çıkmıyo sadece ses var
    güncel sürümünü kullanan veya benzer program kullananların yardımını bekliyorum

pcden video stream yapan yok mu hiç

Cifsmanager ile doğrudan pcdeki dosyaları oynatabilirsiniz, 1080p olmadığı sürece stream ile uğraşmanıza gerek yok. Yalnız cihazı rootlamanız lazım. PCden ağ paylaşımına açtığınız dosyalara sd kart üzerindeymiş gibi rahatça erişebiliyorsunuz.
    |
    |

• Teğmen
    105 Mesaj
    Arkadaşlar OTG kablo aldım ancak galaxy wifi 5 de çalıştırmadım yani usb belleği fat32 ve ntfs yapmama rağmen görmedi. Yoksa "USB on the go" özelliği bu cihazda yokmu. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: bycem

Arkadaşlar OTG kablo aldım ancak galaxy wifi 5 de çalıştırmadım yani usb belleği fat32 ve ntfs yapmama rağmen görmedi. Yoksa "USB on the go" özelliği bu cihazda yokmu. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

ben de tam bunu deneyen ve başarılı olan var mı diye sormak için mesaj yazacaktım.
    bildiğim kadarıyla otg özelliği yok. ama root olup 2.3.5 yükleyen arkadaşlar var.
    birisi deneyip buraya yazarsa güzel olurdu.
    ayrıca bluetooth mouse olan ve onu deneyen var mı?
    |
    |
    350 liraya alanlar bimeksten mi aldı?

• Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

ben de tam bunu deneyen ve başarılı olan var mı diye sormak için mesaj yazacaktım.
    bildiğim kadarıyla otg özelliği yok. ama root olup 2.3.5 yükleyen arkadaşlar var.

Galaxy "S" ama ne MHL özelliği var nede OTG özelliği . Orijinal Android güncellemesi de çıkmayacak diyorlar yani anlayacağınız 3 kuruşa 5 köfte yok demişler adamlar bize.

• Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Galaxy "S" ama ne MHL özelliği var nede OTG özelliği . Orijinal Android güncellemesi de çıkmayacak diyorlar yani anlayacağınız 3 kuruşa 5 köfte yok demişler adamlar bize.

Markette "USB Mass Storage Watcher OTG" isimli uygulama var ama "GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:3.1 ve üzeri" onun için şimdilik bekleyeceğiz gibi görünüyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1548 Mesaj
    Samsung Galaxy 5.0 Android MP3 Player

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-5-0-Android-Player/dp/B005P1VNDW

Fiyatı: $239.99 samsungun resmi amazon satış fiyatı şuanki haliyle;

$239.99 x 1.86 = 446.00 TL KDV hariç fiyatı.

KDV'yi de fiyata eklersek , 446 x 1.18 = 526.00 TL tutuyor. Malum bu ürünler avrupada 1 yıl garantili satılıyor. 2 yıl garanti farkıda fiyata eklenince ortalama Türkiye satışı şuan 550.00 TL den aşağı olmaması lazım bu ürünün , fiyat performans oranı mükemmel. Avrupadan ucuza alıyoruz ürünü :) hiç düşünmeye gerek yok o yüzden bu ürünü araştırıp almak isteyenler için konuşuyorum.
    |
    |
    pentium core 2 duo E6400 ,2 gb ddr2 667 mhz ram,asus mb19tu lcd monitör,300 gb sata 2 harddisk,sapphireati readon x850xt ekran kartı,INTEL BOXDG965WHMKR WESTCHESTER (CORE 2 DUO ) anakart,nec 3520a dvd writer,lg combo sürücü,

• Yarbay
    2361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

350 liraya alanlar bimeksten mi aldı?

evet bimeksten aldım ben 350 tl den ;)

ama sanıyorum birdaha o fiyata düşmez , en azından şimdilik düşmez ...

şuan min. 400 sanırım ;)

arkadaşlar şu otg işinide çözebilsek yada xda da çözenler varsa ing. olan birisi bizede detaylı anlatsa paylaşım artsa :D
    |
    |

Ana ekranımı özelleştirdim , Sony Ericsson Live with Walkman tarzı oldu ve bu şekilde kullanacağım.

Nasıl derseniz şu videoya bakın önce:

yine sony xperia arc larda 2.0 olarak bu ana ekranı kullanıyorlar.

Şimdi benim düzenlediğim ekrana gelelim. birkaç widget eklemesiyle sony'in kendine özgü özelliklerini kazandırmış oluyoruz.

Daha kullanışlı oldu. isteyenler olursa gerekli paylaşımları akşama eklerim
    |
    |
    pentium core 2 duo E6400 ,2 gb ddr2 667 mhz ram,asus mb19tu lcd monitör,300 gb sata 2 harddisk,sapphireati readon x850xt ekran kartı,INTEL BOXDG965WHMKR WESTCHESTER (CORE 2 DUO ) anakart,nec 3520a dvd writer,lg combo sürücü,

• Yüzbaşı
    276 Mesaj
    Arkadaşlar navigasyon olarak hangi programı kullanıyorsunuz, cihazın kendi navigasyon programını kullanan oldu mu, ben bir türlü çalıştıramadım. Bir de Google Maps'i çevrimdışı kullanmanın yolu yok mu?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 12 Ocak 2012; 23:20:22 >

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Vatan'da 488 lira. %25 indirim yapıldığı gün gidip almayı düşünüyorum bu tableti.

Yapıldı bile :). 398 TL:http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s-wifi-yp-g70-samsung-galaxy-s-wifi-50/productdetails.aspx?I_ID=57431
    quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Vatan'da 488 lira. %25 indirim yapıldığı gün gidip almayı düşünüyorum bu tableti.

Yapıldı bile :). 398 TL:http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s-wifi-yp-g70-samsung-galaxy-s-wifi-50/productdetails.aspx?I_ID=57431

muhahhaha benden önce yazmışssın :D

bende arayan birisi vardı forumda haber vereyim bari demiştim ;)

alıcak olanlar kaçırmasın bence ;)

• Yüzbaşı
    647 Mesaj
    beyler world kartım yok,havalede 398tl demişler peki direk gidip nakit alsak mağazadan kaç tl olcak?
    |
    |

KORE VERSİYON:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 13 Ocak 2012; 2:21:10 >
    |
    |

• Teğmen
    113 Mesaj
    Sıcak fırsatlarda hafta sonu mağazalarda da %25 indirim olacağını yazmışlar. Büyük ihtimal nakit alımlarda da geçerli olacaktır ( Ben nakit almıştım 398 tl ye ).
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.