Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
4
Favori
89.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler cihazı ilk aldığımda açabilir miyim şarjı olur mu en azından 1-2 saat götürecek kadar. şarjı olmayacaksa kaç saat şarjda durması gerekiyor?
  • Sony Ericsson Xperia Arc Ana Ekranı için çektiğim video eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

Sony Ericsson Xperia Arc Ana Ekranı için çektiğim video eklendi.

teşekkürler elinize sağlık...

________________________________________________________________________________

quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

beyler cihazı ilk aldığımda açabilir miyim şarjı olur mu en azından 1-2 saat götürecek kadar. şarjı olmayacaksa kaç saat şarjda durması gerekiyor?

sıfır açılmamış kutulu ise açabilirsin , 2-3 saat gider rahat şarj ;)

ilk kullanımda kapalı halde 10 saat ,

2. kullanımda tamamen bitip kapandıktan sonra kapalı 10 saat

3. kullanımda tamamen bitip kapandıktan sonra kapalı 10 saat

daha sonra normal %15 kaldıgında kapalı koyarsanız 6-7 saatte şarj olur...

tavsiyem ilk şarjlar hariç tamamen bitirmeden kapalı olarak aletle oynamadan şarj etmeniz yönünde ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 11 Ocak 2012; 17:26:06 >

• MODERN COMBAT 3 ÇALIŞTIRABİLENE 5.63 $ PAYPAL ÖDÜLÜ VAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ÇALIŞTIRIN HEMEN YOLLAYAYIM
  • Arkadaşlar düşünen olursa elimde satılık cihaz var ilanı kontrol edebilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_56492957/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56492957
  • Bir ara 400 altı idi fiyatlar kaçırdım.400 altı bulursam kesinlikle almak istiyorum...Düşer inş.
  • Beyler kulakligin uclarini nerden bulabilirim. ustunde gelen bana tam oluyordu. bugun disarida kaybettim. yedekleri ayni boyda degil. Biri kucuk oburu buyuk geliyor :( telefoncularda falan bulunur mu? kulaklik cok guzel ama bi kotu oldu ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrehoca

arkadaşlar orblive free programını kullanarak bilgisayardaki videoları stream yapabiliyorum, fakat free edition olduğu için 3 dosyadan sonrasına izin vermiyor- orblive 1.37 sürümünü buldum -onda da videolar çıkmıyo sadece ses var
    güncel sürümünü kullanan veya benzer program kullananların yardımını bekliyorum

pcden video stream yapan yok mu hiç
  • quote:

quote:

arkadaşlar orblive free programını kullanarak bilgisayardaki videoları stream yapabiliyorum, fakat free edition olduğu için 3 dosyadan sonrasına izin vermiyor- orblive 1.37 sürümünü buldum -onda da videolar çıkmıyo sadece ses var
    güncel sürümünü kullanan veya benzer program kullananların yardımını bekliyorum

pcden video stream yapan yok mu hiç

Cifsmanager ile doğrudan pcdeki dosyaları oynatabilirsiniz, 1080p olmadığı sürece stream ile uğraşmanıza gerek yok. Yalnız cihazı rootlamanız lazım. PCden ağ paylaşımına açtığınız dosyalara sd kart üzerindeymiş gibi rahatça erişebiliyorsunuz.

• Arkadaşlar OTG kablo aldım ancak galaxy wifi 5 de çalıştırmadım yani usb belleği fat32 ve ntfs yapmama rağmen görmedi. Yoksa "USB on the go" özelliği bu cihazda yokmu. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Cihaza custom rom yükledikten sonra Kies den güncelleştirme yükleyebilirmiyiz ? Yoksa hep custom romlarla mı güncelleştirme yapmamız gerekecek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycem

Arkadaşlar OTG kablo aldım ancak galaxy wifi 5 de çalıştırmadım yani usb belleği fat32 ve ntfs yapmama rağmen görmedi. Yoksa "USB on the go" özelliği bu cihazda yokmu. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

ben de tam bunu deneyen ve başarılı olan var mı diye sormak için mesaj yazacaktım.
    bildiğim kadarıyla otg özelliği yok. ama root olup 2.3.5 yükleyen arkadaşlar var.
    birisi deneyip buraya yazarsa güzel olurdu.
  • ayrıca bluetooth mouse olan ve onu deneyen var mı?
  • 350 liraya alanlar bimeksten mi aldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Arkadaşlar OTG kablo aldım ancak galaxy wifi 5 de çalıştırmadım yani usb belleği fat32 ve ntfs yapmama rağmen görmedi. Yoksa "USB on the go" özelliği bu cihazda yokmu. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

ben de tam bunu deneyen ve başarılı olan var mı diye sormak için mesaj yazacaktım.
    bildiğim kadarıyla otg özelliği yok. ama root olup 2.3.5 yükleyen arkadaşlar var.

Galaxy "S" ama ne MHL özelliği var nede OTG özelliği . Orijinal Android güncellemesi de çıkmayacak diyorlar yani anlayacağınız 3 kuruşa 5 köfte yok demişler adamlar bize.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Galaxy "S" ama ne MHL özelliği var nede OTG özelliği . Orijinal Android güncellemesi de çıkmayacak diyorlar yani anlayacağınız 3 kuruşa 5 köfte yok demişler adamlar bize.

Markette "USB Mass Storage Watcher OTG" isimli uygulama var ama "GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:3.1 ve üzeri" onun için şimdilik bekleyeceğiz gibi görünüyor.

• Samsung Galaxy 5.0 Android MP3 Player

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-5-0-Android-Player/dp/B005P1VNDW

Fiyatı: $239.99 samsungun resmi amazon satış fiyatı şuanki haliyle;

$239.99 x 1.86 = 446.00 TL KDV hariç fiyatı.

KDV'yi de fiyata eklersek , 446 x 1.18 = 526.00 TL tutuyor. Malum bu ürünler avrupada 1 yıl garantili satılıyor. 2 yıl garanti farkıda fiyata eklenince ortalama Türkiye satışı şuan 550.00 TL den aşağı olmaması lazım bu ürünün , fiyat performans oranı mükemmel. Avrupadan ucuza alıyoruz ürünü :) hiç düşünmeye gerek yok o yüzden bu ürünü araştırıp almak isteyenler için konuşuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

350 liraya alanlar bimeksten mi aldı?

evet bimeksten aldım ben 350 tl den ;)

ama sanıyorum birdaha o fiyata düşmez , en azından şimdilik düşmez ...

şuan min. 400 sanırım ;)

arkadaşlar şu otg işinide çözebilsek yada xda da çözenler varsa ing. olan birisi bizede detaylı anlatsa paylaşım artsa :D
  • Samsung galaxy s wifi 5.0 (Arc Launcher) 2.0

Ana ekranımı özelleştirdim , Sony Ericsson Live with Walkman tarzı oldu ve bu şekilde kullanacağım.

Nasıl derseniz şu videoya bakın önce:

yine sony xperia arc larda 2.0 olarak bu ana ekranı kullanıyorlar.

Şimdi benim düzenlediğim ekrana gelelim. birkaç widget eklemesiyle sony'in kendine özgü özelliklerini kazandırmış oluyoruz.

Daha kullanışlı oldu. isteyenler olursa gerekli paylaşımları akşama eklerim

• Arkadaşlar navigasyon olarak hangi programı kullanıyorsunuz, cihazın kendi navigasyon programını kullanan oldu mu, ben bir türlü çalıştıramadım. Bir de Google Maps'i çevrimdışı kullanmanın yolu yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.