Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
4
Favori
89.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan'da 488 lira. %25 indirim yapıldığı gün gidip almayı düşünüyorum bu tableti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 12 Ocak 2012; 23:20:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Vatan'da 488 lira. %25 indirim yapıldığı gün gidip almayı düşünüyorum bu tableti.

Yapıldı bile :). 398 TL:http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s-wifi-yp-g70-samsung-galaxy-s-wifi-50/productdetails.aspx?I_ID=57431
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Vatan'da 488 lira. %25 indirim yapıldığı gün gidip almayı düşünüyorum bu tableti.

Yapıldı bile :). 398 TL:http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s-wifi-yp-g70-samsung-galaxy-s-wifi-50/productdetails.aspx?I_ID=57431

muhahhaha benden önce yazmışssın :D

bende arayan birisi vardı forumda haber vereyim bari demiştim ;)

alıcak olanlar kaçırmasın bence ;)
  • beyler world kartım yok,havalede 398tl demişler peki direk gidip nakit alsak mağazadan kaç tl olcak?
  • Samsung Galaxy S Wifi 5.0 RESMİ VİDEOLARI:

KORE VERSİYON:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 13 Ocak 2012; 2:21:10 >
  • Sıcak fırsatlarda hafta sonu mağazalarda da %25 indirim olacağını yazmışlar. Büyük ihtimal nakit alımlarda da geçerli olacaktır ( Ben nakit almıştım 398 tl ye ).
  • Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 çılgınlığı bu indirimler sayesinde hızla devam ediyor :)
  • Merhaba
    Galaxy S 5.0 aldım ve bir kılıf veya çanta arıyorum.
    Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
  • DH 2 Cİ EL DE 1 GÜNLÜK 375 TL YE GÖRDÜM HEDİYE GELMİŞ VE HEMEN SATIYORMUŞ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

DH 2 Cİ EL DE 1 GÜNLÜK 375 TL YE GÖRDÜM HEDİYE GELMİŞ VE HEMEN SATIYORMUŞ....

dun 350 iidi, soran olunca zammi yapmis:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

Merhaba
    Galaxy S 5.0 aldım ve bir kılıf veya çanta arıyorum.
    Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

ebay dan alip getirtebilirsin, ya da gittigidiyorda garfa isimli saticidan kilif arti 3 adet mat ekran koruyucu , 20 +3kargo ile alabilirsin;)

silikon alicaksan tavsiyem siyah olani alman, beyaI aleti basit gosteriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

muhahhaha benden önce yazmışssın :D

bende arayan birisi vardı forumda haber vereyim bari demiştim ;)

alıcak olanlar kaçırmasın bence ;)

Başka bir şey istesem olacakmış
    Bugünkü indirim internete özelmiş. Haftasonu da mağazalar için yapılacakmış. Yarın gidip alacağım kalırsa
  • Arkadaşa 1 tane aldım . :)
  • Şöyle bir Türkçe incelemesini buldum cihazın.

• Note un wifi olanı deyip olayı bitirdi zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 13 Ocak 2012; 18:00:57 >
  • Bugun Vatandan net üzerinden ürünü almayı düşünüyorumda
    Galaxy s wifi 5 vatan
    ama ürünün ikinci resminde arkası gözüküyor ordada galxy player yazıyor pek bir bilgide bulunmuyor
    ürünü vatandan internet üzerinden alanlar varsa bilgilendirebilirlermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathDance

Bugun Vatandan net üzerinden ürünü almayı düşünüyorumda
    Galaxy s wifi 5 vatan
    ama ürünün ikinci resminde arkası gözüküyor ordada galxy player yazıyor pek bir bilgide bulunmuyor

Resim yanlış .
    ben de vatan dan internetten aldım .
    Gelen bu :

Hatta Türkiyede ürünü açmıyorlar bile . Nasıl ithal edildiyse ilk siz açıyorsunuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 13 Ocak 2012; 18:54:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Galaxy s wifi 5 vatan

Resim yanlış .
    ben de vatan dan internetten aldım .
    Gelen bu :

Hatta Türkiyede ürünü açmıyorlar bile . Nasıl ithal edildiyse ilk siz açıyorsunuz .

tgezer çok teşekkür ederim bunun için içime bir kurt düşmüştü artık yarım saate alıcam aleti :)
  • quote:

Galaxy s wifi 5 vatan

Bizde aldık bize wifi S 5.0 olarak kapağındada bu yazarak geldi ama keşke galaxy player olarak gelseydi , onun sürüm 2.3.5 ile geliyor :D
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.