Şimdi Ara

Galaxy hediyesi 3 Pack + Kart Arkası(GalaxyS6) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Urbanears

Emülatör kurulu arkadaş varsa teamviewer aracılığıyla şifremi gireceğim bi yardımsever forumdaş çıkar mı acaba? :) sadece şifremi gireceğim herhangi bir güvensizlik yok ortada.

Emülatör zaten çok ağır ve sorunlu çalışıyor yani çoğu zaman emülatörü açıp oyuna girebilmek ve oyunu donmadan stabil halde çalıştırabilmek için yaklaşık bi 10 dakika zaman geçebiliyor.Üstüne bi de TW ile yapılırsa bu işlem herhalde 1 saat filan sürer diye tahmin ediyorum.O kadar zaman bununla uğraşmak yerine emülatörü kendi bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 25 Kasım 2015; 0:50:59 >
  • ben telefon u başlatamıyorum o programda. açılırken hata verip kapanıyor. öyle ip hatası filanda değil. anlamadım sorunu.

yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı. gerek tel i olan gerek programı düzgün çalıştırabilen ?
  • Forvelin_ kullanıcısına yanıt
    Verdiği hatayı söylerseniz belki elimizden bir şeyler gelir.
  • Juvixted kullanıcısına yanıt
    anormal bir hata vermiyor. normal windows hatası. player.exe çalışmayı durdurdu.
  • Forvelin_ kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bilemiyorum o zaman.Emülatör bende kurulu ve çalışır durumda şu anda, eğer isterseniz hesabınıza girip paketleri açabilirim.
  • S5'le oluyor mu arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmaz hocam s6 gerekiyor
  • ya ben bir türlü yapamadım yapan arkadaşlar varsa yapabilirlermi bizim yerimize
  • yardımcı olacak s6 lı arkadaş varsa sevinirim :)

• yardımcı olacak kimse yokmu?
  • Bu yöntemle oyuna girip pack satın alsak güvenli midir acaba?

Android ucuz olduğu için ordan alıcam ama kredi kartı bilgisi vericez sonuçta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandandik -- 21 Aralık 2015; 18:28:12 >
  • Error :unable start the virtual device
    samsung Galaxy s5 i yükledim ama girmeye calisirken bu hata geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan123456 -- 21 Aralık 2015; 21:22:54 >
  • osmandandik kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyorum hocam.

Bu arada şöyle bir mesaj atmıştım, hala geçerli;

quote:

Arkadaşlar emülatör benim bilgisayarımda kurulu, yardım isteyen arkadaşlar şifrelerini atarsa fırsat bulduğum zaman yardımcı olabilirim.Deckleri açma şartıyla tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 21 Aralık 2015; 21:29:05 >
  • Herşeyi yaptım oyunu açtım hiçbirşey gelmedi oyun oynamam mı gerekiyordu ?

• hearthstone u açıp yüklenme ekranı çıkarken

the virtual device status has changed to "paused" execution was stopped

hatası alıyorum çözümü nedir gören bilen varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrasahin -- 27 Aralık 2015; 0:22:27 >
  • your hardware does not support this application,sorry hatası alıyorum arkadaşlar yardım lütfen 300 indirmeyle saatlerdir bekleyerek yaptım :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: JorWix

your hardware does not support this application,sorry hatası alıyorum arkadaşlar yardım lütfen 300 indirmeyle saatlerdir bekleyerek yaptım :/

1.sistem yetmiyo hatası
    quote:

Orijinalden alıntı: sametonur1905

Çözümü Oracle VM Virtualbox'dan emülatör kapalıyken ayarlara girip sistem>işlemci> kısmından işlemci sayısını 2ye çıkartmak.

Eğer o arttırma tuşu inaktif ise, bilgisayarınızı kapatın, tekrar açın ve başlarken bios'a girip ayalarda "virtulazation technology" gibi bir ibare görürseniz onu enabled yapın. Bilgisayarınızı başlatın ve söylediğim ilk adımı uygulayın. Oyun açılacaktır.

bu arkadaşın yazdığını denedinizmi 1. sayfada yazıyordu
  • Overmedia kullanıcısına yanıt
    denedim hocam denedim ama olmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: JorWix

denedim hocam denedim ama olmadı :(

sorunu araştırdım biraz aynı yöntemi öneriyor çoğu yer şuan gennymonition yüklü değil pc'mde final haftası dolayısı ile yükleyemedim bittiği gibi yükleyip isteyenlere yardımcı olurum
  • Overmedia kullanıcısına yanıt
    iyi olur :) bekliyorum hocam ..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.