Şimdi Ara

Galaxy hediyesi 3 Pack + Kart Arkası(GalaxyS6) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliözcan

ya bendede herşey yolunda gidiyodu takii start diyip sanal telefonu açana kadar açınca ekran geliyo açılıyo ama pc bir kasmaya başlıyor anlatamam beklliyorum fazla tıklarsam kasıyor to see all your aps on the circle yazısıda geliyo ama tıklayınca daire dönüyor ve kasıyor pcdenmi kaynaklanıyo bu? bide bazen tuşlar basar gibi oluyo ama bide bu çıkıyo launcher its responding do you want close it wait ve ok seçeneği çıkıyo

bilgisayar parçalarınız biraz düşükse sanırsam bu problemi yapabilir sanal cihaz ayrı bir aygıt gibi çalışır pc kaynakları üzerinden
  • Deck pek uğurlu gelmedi
  • arkadaşlar benim pc virtual hardware'e uygun değilmiş yani yapamadım, var mı 2 dakkasını ayırıp benim için yapacak hayırsever?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apakk -- 30 Temmuz 2015; 19:46:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

quote:

Orijinalden alıntı: aliözcan

ya bendede herşey yolunda gidiyodu takii start diyip sanal telefonu açana kadar açınca ekran geliyo açılıyo ama pc bir kasmaya başlıyor anlatamam beklliyorum fazla tıklarsam kasıyor to see all your aps on the circle yazısıda geliyo ama tıklayınca daire dönüyor ve kasıyor pcdenmi kaynaklanıyo bu? bide bazen tuşlar basar gibi oluyo ama bide bu çıkıyo launcher its responding do you want close it wait ve ok seçeneği çıkıyo

bilgisayar parçalarınız biraz düşükse sanırsam bu problemi yapabilir sanal cihaz ayrı bir aygıt gibi çalışır pc kaynakları üzerinden

Valla bunun bi caresi yokmu sanal telefonun ayar dusurmesi yada ne bileyim ona benzer bisey 3 pack az degil ustune card backte var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Meshhead kardeş sağolsun bana yardımcı oldu, tekrardan teşekkürler :)
  • Uygulamayı amazonda göremeyenler:

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201357480

yukarıdaki bağlantıdaki ülkeleri deneyip, posta kodlarına netden bakın. Bu şekilde sorun çözülür.
    "Zip Code" yerine bulduğunuz posta kodunu yazın. Diğer boş kutucuklara ise ülkenin ismi kopyalayın veya rast gele birşeyler yazın. Kutular boş kalırsa hata olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Durruk -- 3 Ağustos 2015; 0:37:15 >
  • Arkadaşlar yardmcı olursanız sevinirim.

Amazon dan Hearthstone u indiriyorum fakat kurarken VM virtualbox guru meditasyonuna giriyor.Kapanıyor emilatör.Varmı çözümünü bilen çok sevinirim

NOt:Sorunu çözdüm aldım packleri.Boş 3 pack açtım 3 rare 2 wisp çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smeagol.gollum -- 5 Ağustos 2015; 22:35:49 >
  • hocam bilgisayarımdan ülkeyi değiştiriyorum fakat hearthstone linkinden appstore u açtığımda free nin üstü çizili oluyor ve bir yere basılmıyor ne yapmam lazım?

edit: çıkış yapıp tekrar girince düzeldi mal gibi kaldım siz de kalmayın diye silmiyorum

edit2: bu sayede prophet velen i de koleksiyonuma katmış bulunmaktayım, anlatım için emeğine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk6 -- 7 Ağustos 2015; 0:44:46 >
  • Arkadaşlar telefonunuz rootlu ise benim konuma bakabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte çıkanlar konuyu açan arkadaştan allah razı olsun
     Galaxy hediyesi 3 Pack + Kart Arkası(GalaxyS6) Galaxy hediyesi 3 Pack + Kart Arkası(GalaxyS6)

• Bana yardımcı olacak var mı? Benim yerime yapacak birisi çıkarsa sevinirim hesap yeni zaten. PM atabilirsiniz.

• Teşekkürler.
  • birisi benim için de yapsa harika olur
  • Bana da biri yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Boss -- 31 Ağustos 2015; 12:44:45 >
  • İyimis

• Şu dünya tatlısı sempatik öküzede yardim edin arkadaşlar el ele...

• her şey iyi hoş güzel card packleri aldım ama şöyle bir sıkıntı var emülatörden hesabımın eski bir hali gözüküyor + hesabıma pc'den girdiğimde card packleri göremiyorum sadece emülatörde gözüküyor hesap aynı mı değil mi diye 3-4 defa kontrol ettim hesap aynı ama hesaplardaki görevler ve sahip olduğu kartlar bile farklı
  • Benim adıma yapabilecek var mı id şidre versem ^^ Çok minnettar olurum.

• TheContact kullanıcısına yanıt
    Dostum teşekkürler, konu kaldırılmış, isteyen buradan ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

Benim adıma yapabilecek var mı id şidre versem ^^ Çok minnettar olurum.

ben yaparım kardeşim şu an benim için 2 dakikalık iş de benim problemimle aynı problemi yaşama ihtimalin var bence
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.