Şimdi Ara

Galaxy hediyesi 3 Pack + Kart Arkası(GalaxyS6) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
3
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bana yardımcı olabilecek s6 sı olan var mı acaba ??
  • Rootlu cihazda sadece 6.adimi uygulasak olur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şifremi paylaşmam halinde yardım edebilecek bir s6 sahibi olursa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MentosKola

Rootlu cihazda sadece 6.adimi uygulasak olur mu

olur
  • @Overmedia kardeşim bana yardımcı oldu sağolsun.burdan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.
  • arkadaşıma almak istiyoruz giftleri yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı?
  • S6 sı olan yardımsever arkadaş var mı :))
  • ya ben amazon apkyı indiriyorum da yüklüyorum hata veriyor. nasıl düzelte bilirim. yardımcı olurmusunuz ?
  • hatanın ismini veya ss buraya koymassan kimsenin yardımcı olabileceğini sanmıyorum
  • Overmedia kullanıcısına yanıt
    amazonu indirdikten sonra kuramıyorum "can't open file" hatası veriyor ne yapabilirim ? sanırım bir üst mesajdaki arkadaştada aynı sorun var
     Galaxy hediyesi 3 Pack + Kart Arkası(GalaxyS6)
  • quote:

Orijinalden alıntı: histrio

amazonu indirdikten sonra kuramıyorum "can't open file" hatası veriyor ne yapabilirim ? sanırım bir üst mesajdaki arkadaştada aynı sorun var

Aynı hata bende de var

Edit: Çözümü buldum

http://www.apkmirror.com/wp-content/uploads/uploaded/55bbe2a051d2f/com.amazon.venezia-release-18.0001.897.7C_648000110-648000110-minAPI8.apk

Burdaki apk'yi indirip emilatöre sürükleyip açtım çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 9 Kasım 2015; 18:50:20 >
  • Çok teşekkürler oldu
  • O kadar yazıyı niye yazdın bilmiyorum hepsini okumadım ama sadece S6'da yok bu hediye, ben Note 5'ten girdim bana da verdi. Herhangi bir Samsung telefonundan verir diye düşünüyorum..
  • Yahu ben bu genymotionu kurdum sanal cihazı koyup start diyince hata veriyor ama, açamıyorum. Unable to start Virtual Device the VirtualBox cannot start the virtual device diye bir hata alıyorum.
  • Ben herşeyi düzgün yaptım fakat oyun açılınca resimdeki hatayı alıyorum. Biraz araştırdım bağlantı hatasıymış. İş yerinde deniyorum ve sanırım Blizz in adreslerini kapamışlar :) Acaba bunun için bir yöntem bilen var mı?
  • S6 edge plusda girsem oluyor mu peki?
  • Arkadaşlar emülatör benim bilgisayarımda kurulu, yardım isteyen arkadaşlar şifrelerini atarsa fırsat bulduğum zaman yardımcı olabilirim.Deckleri açma şartıyla tabii ki.
  • Emülatör kurulu arkadaş varsa teamviewer aracılığıyla şifremi gireceğim bi yardımsever forumdaş çıkar mı acaba? :) sadece şifremi gireceğim herhangi bir güvensizlik yok ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardımcı olucak s6 sahibi arkadaşlar aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanears

Emülatör kurulu arkadaş varsa teamviewer aracılığıyla şifremi gireceğim bi yardımsever forumdaş çıkar mı acaba? :) sadece şifremi gireceğim herhangi bir güvensizlik yok ortada.

sana yardım etmek için teamviewer yüklemesi lazım arkadaşın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.