Şimdi Ara

Galaxy hediyesi 3 Pack + Kart Arkası(GalaxyS6) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
3
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şehir dışındaydım eve geldim isteyenlere tekrar yardımcı olurum
  • ice block çıktı sadece ama kardback çok güzel sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan1758

evet hocam onu yaptım

Hala halledemediyseniz yazayım. Yanlış uygulamayı indiriyorsunuz. Bana da bir kere o hatayı vermişti.
  • 1 golden epic ,1 epic ,1 de golden rare çıktı bol bol dust Teşekkürler hocam.
  • Yaptım olmadı.Ne kadar zamanda geliyor kartlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Yaptım olmadı.Ne kadar zamanda geliyor kartlar ?

anında :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Yaptım olmadı.Ne kadar zamanda geliyor kartlar ?

anında :D

Bi işlemde hata yapmışım şimdi oldu
  • Herşeyi yaptım ve oyuna girdim ama kartlar gelmedi :(
  • Nexus 5 üzerinden yaptım mutluyum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakazul

Herşeyi yaptım ve oyuna girdim ama kartlar gelmedi :(

büyük ihtimal root kısmında bir yanlışlık yaptınız notepad ile açılan o yüzden s6 olarak görmedi cihazınızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

quote:

Orijinalden alıntı: Hakazul

Herşeyi yaptım ve oyuna girdim ama kartlar gelmedi :(

büyük ihtimal root kısmında bir yanlışlık yaptınız notepad ile açılan o yüzden s6 olarak görmedi cihazınızı

Halletim sonunda teşekkürler.. işime yarayan bir epic geldı diğerleri dusta cevirdim Kart arkasıda kısa günün karı
  • Dediğiniz adımları yapıp 3 kart pack ve kart arkalığını aldım fakat bi sorunla karşılaştım emülatörden değilde direk bilgisayardan girmeye kalktığımda hearthstone şu hatayı veriyo "Closed! hearthstone has been updated. Please download the latest version" Zaten son sürümü yüklü bilgisayarda. Hesabımda diğer oyunlar da var mesela diablo 3, Wow, Heroes of the storm bunları çalıştırıyor ama o emülatör işlemiyle kart arkalığını aldığımdan beri kendi hesabımdaki hearthstone a giremiyorum bilgisayardan. Çözümü biliyorsanız bi el uzatın
  • pc den amozon a girdim ülkeyi değiştirdim usa şuan ama hala görmüyor hearthstone u virtual boxda bir kaç defa denedim olmadı
  • Sanırım Amazon uygulamayı marketten kaldırmış. Biraz geç kaldık.
  • GlowCrow kullanıcısına yanıt
    Battle.net'ten repair yapmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Denedim olmadı hatta silip baştan kurdum Hs yi ve Battle.net i yine olmadı ben de başka arkadaşın pc den girmeyi denedim aynı hatayı aldım ama arkadaşım kendi hesabındaki hs ye girebiliyo benim pc dende kendi pc sinden de ama ben giremiyorum o kart arkalığı muhabbetini yaptığımdan beridir sanırım kendi accountum crash feln verdi buga girdi hala da düzelmedi giremiyorum ama diğer oyunlarıma giriyorum mesela diablo 3, WoW, Hots bunlara giriyor sorun çıkartmadan. Banlanmış olsam banlanmada değil Accountuma girebiliyorum. Ticket felan açmayı düşünüyorum Blizzarda ama ne dicem? benim ingilizce yetmez ona

• quote:

Orijinalden alıntı: GlowCrow

quote:

Denedim olmadı hatta silip baştan kurdum Hs yi ve Battle.net i yine olmadı ben de başka arkadaşın pc den girmeyi denedim aynı hatayı aldım ama arkadaşım kendi hesabındaki hs ye girebiliyo benim pc dende kendi pc sinden de ama ben giremiyorum o kart arkalığı muhabbetini yaptığımdan beridir sanırım kendi accountum crash feln verdi buga girdi hala da düzelmedi giremiyorum ama diğer oyunlarıma giriyorum mesela diablo 3, WoW, Hots bunlara giriyor sorun çıkartmadan. Banlanmış olsam banlanmada değil Accountuma girebiliyorum. Ticket felan açmayı düşünüyorum Blizzarda ama ne dicem? benim ingilizce yetmez ona

Hocam biraz araştırdım da sebebi Amazon'dan indirdiğin Hearthstone versiyonu 2.8.9554 ama pcde henüz 2.7.0.9166. sürümü olduğu için giremiyorsun oyuna. Çözüm olarak mobil cihazlar için google play yerine amazondan indirip oynayın denmiş ama pc için beklemekten başka çözüm yok gibi.

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/3esqj7/hearthstone_has_been_updated_please_download_the/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GlowCrow

quote:

Hocam biraz araştırdım da sebebi Amazon'dan indirdiğin Hearthstone versiyonu 2.8.9554 ama pcde henüz 2.7.0.9166. sürümü olduğu için giremiyorsun oyuna. Çözüm olarak mobil cihazlar için google play yerine amazondan indirip oynayın denmiş ama pc için beklemekten başka çözüm yok gibi.

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/3esqj7/hearthstone_has_been_updated_please_download_the/

İlgilendiğin için Sağol kardeşim Ben nerden bulaştım buna yaw keşke google playden halletseydim.Neyse artık Beklicez çıkmasını yeni sürümün. O zamana kadar Benim Xperia z2 ye yükleniyo mu bi bakıym.

• ya bendede herşey yolunda gidiyodu takii start diyip sanal telefonu açana kadar açınca ekran geliyo açılıyo ama pc bir kasmaya başlıyor anlatamam beklliyorum fazla tıklarsam kasıyor to see all your aps on the circle yazısıda geliyo ama tıklayınca daire dönüyor ve kasıyor pcdenmi kaynaklanıyo bu? bide bazen tuşlar basar gibi oluyo ama bide bu çıkıyo launcher its responding do you want close it wait ve ok seçeneği çıkıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 29 Temmuz 2015; 21:43:41 >
  • Sorunsuz yaptım teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.