Şimdi Ara

Galatasaraydan Wesley Sneijdere CEZAYI KESTİ! 2.2 M EURO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder ile sarı-kırmızılı yönetim arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Hollandalı oyuncu, geçtiğimiz ay verdiği röportajda yönetimi hedef alan açıklamalar yapmıştı. Sarı kırmızılı yönetim, Sneijder'in bu röportadaki eleştirilerine tepki gösterdi ve Hollandalı oyuncuya rekor bir para cezası verdi. Yönetim, Sneijder'in röportajı ve geçtiğimiz sezon gördüğü kartlar nedeniyle faturayı 2.2 milyon Euro olarak belirledi. 1 Temmuz'daki sezon açılışına katılmayan Hollandalı çalıştırıcının cezasının daha da artabileceği ifade ediliyor. Sneijder'e verilen para cezası, menajeri Guido Albers'e iletildi ve noter aracılığıyla da tebliğ edildi.
    Galatasaray yönetimi, geçtiğimiz günlerde Hollandalı yıldızın menajeri Albers ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmıştı. Yönetim, Sneijder'in basına verdiği demeçlerde daha dikkatli olması gerektiğini iletmişti.
    Galatasaray yönetimi Sneijder dışında 13 futbolcuya da para cezası verdi. Geçen sezon görülen kartlar nedeniyle böyle bir uygulamaya gidildiği belirtildi.
    Wesley Sneijder, geçtiğimiz sezon sözleşmesini uzatmış ve 2018'e kadar kendisini Galatasaray'a bağlayan imzayı atmıştı. Galatasaray yönetimi, Avrupa'nın birçok ekibin transfer listesinde yer alan Sneijder'in serbest kalma bedelini 7.5 milyon Euro olarak belirlemişti. Sneijder, Avrupa kıtasından bu rakama ulaşan bir teklif gelirse serbest kalma hakkına sahip olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamın takımdan kaçması farz oldu. Güle güle sniper

• Ben o adamı suçlamıyorum o adamı bu hale getiren yönetime sövüyorum.

• tipik türk işi yıldırma politikası. Bunları döve döve o koltuktan indirmek lazım..
  • Muslera ve Podolski kaldı geriye gs bataklığa gidiyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nedir abi.Sneijder gibi bir adam nasıl gelecek bu ülkeye.Onu da kaçırmaya çalışıyorlar tee allahım ya.
  • Hamite ise hala primli sözleşme öneriyorlar. Soygunun allahı var. Yakında tüm gs taraftarları maaşını kulübe vericek vermezlerse gsli değiller derlerse şaşırmayın. Adamlar hırsızlığın kitabını baştan yazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.2 milyon euro ceza mi olur ?

eski fm serilerinde klubun ekonomisi kotuydu habire 2 hafta maas kesintisi vere vere maas yukunden kurtulmustum, oyuncular kirayi bakkal borcunu vs odeyemez olup vitaminsizlikten top oynayamadi.
  • takımlar oyunculara böyle kafasına göre ceza veremiyor bildiğim. bunların da bir değer aralığı var, limiti var. oldu olacak adamdan tüm maaşını alın, hatta üstüne para talep edin... yok böyle bir şey. böyle bir cezanın kesilebileceğini sanmıyorum. 2.2 milyon euro ceza eğer bu adama kesilebiliyorsa, maaşı düşük oyunculara da kesilebiliyor demek olur ki imkansız. benim hatırladığım -ki yanlış hatırlıyor olabilirim- en ağır suçun 100.000 euro cezası vardı.
  • Gider herhalde büyük kayıp olur GS için sneijderin gitmesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FFP'nin kancasından kurtulmak isteyen Galatasaray yönetimi, Sneijder'e 65 Milyon Euro ceza keserek yeni kaynaklar oluşturma peşinde.

Ayrıca yönetim kurulunda alınacak kararla Sneijder'in sosyal medya hesapları hacklenecek ve Dursun Özbek'in otellerinde ücretsiz olarak çalışmaya zorlanacak. Bununlarlada yetinmeyecek olan yönetim Sneijder'i kulüp otoparkında mafyalara dövdürtecek.

• Yalan haberdir 2.2milyon euro cezamı olur be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

FFP'nin kancasından kurtulmak isteyen Galatasaray yönetimi, Sneijder'e 65 Milyon Euro ceza keserek yeni kaynaklar oluşturma peşinde.

Ayrıca yönetim kurulunda alınacak kararla Sneijder'in sosyal medya hesapları hacklenecek ve Dursun Özbek'in otellerinde ücretsiz olarak çalışmaya zorlanacak. Bununlarlada yetinmeyecek olan yönetim Sneijder'i kulüp otoparkında mafyalara dövdürtecek.

• Ek olarak yönetimin Sneijder'i sanayide günde 12 saat çalışmaya zorlayacağı da gelen bilgiler arasında.

• Başka oyunculara da çok güzel referans oluyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

takımlar oyunculara böyle kafasına göre ceza veremiyor bildiğim. bunların da bir değer aralığı var, limiti var. oldu olacak adamdan tüm maaşını alın, hatta üstüne para talep edin... yok böyle bir şey. böyle bir cezanın kesilebileceğini sanmıyorum. 2.2 milyon euro ceza eğer bu adama kesilebiliyorsa, maaşı düşük oyunculara da kesilebiliyor demek olur ki imkansız. benim hatırladığım -ki yanlış hatırlıyor olabilirim- en ağır suçun 100.000 euro cezası vardı.

Kaynak NTVSPOR

• yok devenin nalı. yalan haber. işin hukuki boyutu var sözleşme maddeleri falan var. kesemezler tek seferde bu kadar ceza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

takımlar oyunculara böyle kafasına göre ceza veremiyor bildiğim. bunların da bir değer aralığı var, limiti var. oldu olacak adamdan tüm maaşını alın, hatta üstüne para talep edin... yok böyle bir şey. böyle bir cezanın kesilebileceğini sanmıyorum. 2.2 milyon euro ceza eğer bu adama kesilebiliyorsa, maaşı düşük oyunculara da kesilebiliyor demek olur ki imkansız. benim hatırladığım -ki yanlış hatırlıyor olabilirim- en ağır suçun 100.000 euro cezası vardı.

Hahaha. Sporx te kaynagi var.hesabinida koymuslar

Hakeme itirazdan 8 sari kart yemis.her seferinde ceza katlaniyormus.

İlk sarida x ,ikinci sarida oncekine ek olarak 2x,ucunsu sarida 3x . Sneijder bu sene 8 tane hakeme itirazdan sari kart yemis. Buda 36x yapiyor.bu parayida sneijderin yillik maasini 10 ay yani 300gune bolup ordan cikan sonucla mi ne carpiyolarmis.

Yani ceza gercek ve ceza gelecek sene sneijderin maasindan kesilicekmis.yani bu sezon sneijder giderse cezayi odemiyor.tamamrn sneijderi satmaya yonelik bir hamle.sneijderden kurtulmak istiyor yonetiminiz

• Ustteki mesajima ek olarak , yonetimden izinsiz roportaj verdigi ve kampa gec katilacagi icinde ceza eklenmis

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.