Şimdi Ara

GALATASARAY MI CİMBOM MU ŞAMPİYON OLUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ACABA KAÇ PUAN FARKLA ŞAMPİYON OLCAK CİMBOM.ZATEN ŞAMPİYONLAR LİGİNE ALDIKMI BASKA KUPA KALMAZ.KITALAR ARASI VS VS.

7ENERLİLER ÜZÜLMESİN AMA KESİN GALATASARAY ŞAMPİYON OLMAZSA HERKEZE 100 KONTOR YOLLICAM.

• quote:

Orjinalden alıntı: babam

ACABA KAÇ PUAN FARKLA ŞAMPİYON OLCAK CİMBOM.ZATEN ŞAMPİYONLAR LİGİNE ALDIKMI BASKA KUPA KALMAZ.KITALAR ARASI VS VS.

7ENERLİLER ÜZÜLMESİN AMA KESİN GALATASARAY ŞAMPİYON OLMAZSA HERKEZE 100 KONTOR YOLLICAM.

iyi hade bakaLım GS'Li taraftarLar Lafının arkasında duruyor mu durmuyormu gorucez guzeL bi ornek oLacak..
  • ulan ts sampiyon olur hepimizde got oluruz valla daha kimse bu foruma ugramaz cunku gs lilar gs fenerliler fb diyo ts nu unuttuk bu arada ama heveslenmeyin fenerbahce yine SAMPIYON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 15 Şubat 2005, 7:31:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: playmakers

ulan ts sampiyon olur hepimizde got oluruz valla daha kimse bu foruma ugramaz cunku gs lilar gs fenerliler fb diyo ts nu unuttuk bu arada ama heveslenmeyin fenerbahce yine SAMPIYON

Ts şampiyon olursa harbiden fena olur
  • beyler şu anda eğer İstanbulspor maçı ölçü almıyorsak, en iyi topu galiba Ts oynuyor...
    Ben Ts şampiyon olsun istiyorum...
    Ama ikinci Fb olsun...
    Ama vallahi Lazlar bana 1 hafta uyku uyutmıcak.... Şampiyon olurlarsa...
    ARtık her er boş kovan dolcak...
    AMa Trabzon şampiyon olsun abi,lige renk gelsin...
    Aziz Başkan da seneye bomba takım yapar o zaman, Nesta , Gİgs falan
    Bu arada Ahn ile Ono veya Nakata bu 3 ünden 2 si en az biri Fb ye gelebilir çok sağlam duyum aldım, hemde eğer Nakata gelirse, acayip rekor dünyayı sallayacak paraya gelcekmiş... Sponsorlar falan vercekmiş bi kısmını paranın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

beyler şu anda eğer İstanbulspor maçı ölçü almıyorsak, en iyi topu galiba Ts oynuyor...
    Ben Ts şampiyon olsun istiyorum...
    Ama ikinci Fb olsun...
    Ama vallahi Lazlar bana 1 hafta uyku uyutmıcak.... Şampiyon olurlarsa...
    ARtık her er boş kovan dolcak...
    AMa Trabzon şampiyon olsun abi,lige renk gelsin...
    Aziz Başkan da seneye bomba takım yapar o zaman, Nesta , Gİgs falan
    Bu arada Ahn ile Ono veya Nakata bu 3 ünden 2 si en az biri Fb ye gelebilir çok sağlam duyum aldım, hemde eğer Nakata gelirse, acayip rekor dünyayı sallayacak paraya gelcekmiş... Sponsorlar falan vercekmiş bi kısmını paranın....

şaka yaptım tabiiki fb olsun istiyorum
  • .....

....
  • BENCEDE CİMBOM DEGİL AMA GALATASARAY SAMPİYON OLUR.ARDIDAN ANADOLU TAKIMLARIMIZDA 7ENERBAHÇE VE 5İKTAŞ GELİR
  • ikinci bile olamayacaks1n1z 8 puan atar fenerbahçe
  • 6slilerden çok 6snin avrupaya gitmesini istiyorum biraz zorlarsa 2. olur o zaman görecez şampiyonlar ligini nasıl alacak
  • ii bu sene 100 kntr bedava o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Orjinalden alıntı: playmakers

ulan ts sampiyon olur hepimizde got oluruz valla daha kimse bu foruma ugramaz cunku gs lilar gs fenerliler fb diyo ts nu unuttuk bu arada ama heveslenmeyin fenerbahce yine SAMPIYON

Ts şampiyon olursa harbiden fena olur

hacı o zamn bu foruma tek ben yazı yazcam desene yawww Fora TS
  • GALATASARAY MI CİMBOM MU ŞAMPİYON OLUR

her ikiside olamaz...
  • ya bu 7ener yeni modamı neki bu?allam yarabbim kaç zamandır biz aştık bunları boşuna uraşıyonuz diye adamlarla dalga geçerken bu nerden çıktı yaw?
  •  GALATASARAY MI CİMBOM MU ŞAMPİYON OLUR
  •  GALATASARAY MI CİMBOM MU ŞAMPİYON OLUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: babam

ACABA KAÇ PUAN FARKLA ŞAMPİYON OLCAK CİMBOM.ZATEN ŞAMPİYONLAR LİGİNE ALDIKMI BASKA KUPA KALMAZ.KITALAR ARASI VS VS.

ben bi BEŞİKTAŞ'lı olarak buna sadece gülebiliom.
    ulan bu takımla hala nasıl şampiyonluk diyonuz yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quake

ii bu sene 100 kntr bedava o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.