Şimdi Ara

Söylesene bize hocam takım niye oynamıyor? BJK 2-4 GENK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardan sonra yeniden söylendi.. durum kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dünyanın oyuncusu gitti eldeki mal budur

Aboubakar
    Cenk
    Talisca
    Negredo
    kaleci
    .
    .

Oğuzhanın 2 yılda 1 tane iyi oynadığı maç yok
    Tolgay ne oynadığını bilmiyor 1 yıldır kendisini hiç geliştiremedi
    Necip kaos futbolu oynuyor
    Caner geriye koşamıyor
    Bu forvetlerin hiçbirisi beşiktaşta oynama yeteneği yok
    Lens karşı takımda oynasa daha yararlı olur

Lens - Necip in olduğu yerde bjk hiç bir maçı kazanamaz (kazanırsa mucize olur - ilk 11 de başlaması koşuluyla)

Adam gibi iki oyuncu (Trezeguet + Aboubakar) alsınlar %99 şampiyon oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 26 Ekim 2018; 1:7:53 >
  • Bjk bizden de kötü oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzun bir yazı yazdım ama sonra sildim 3 basit soru sormak istiyorum.

1-Takımların o yılki taktiği, oyun anlayışı yaz kampında belli olurken modern futbolun en önemli oyuncusu olan ofansif ortasaha noktasına yapılan transfer neden son gün oldu ve çok basit bir transferdi.

2-Negredo'nun yerine neden oyuncu alınmadı, takımda neden forvet yok, Cenk'in satılmasını neden yıl sonuna kadar bekletmediniz?

3-Hocanın, taraftarın, Beşiktaş'ı takip eden herkesin beklediği sağ bek transferi neden gerçekleşmedi?

Bazıları diyor Hoca istifa ben de diyorum ki ister Zidane gelsin,ister Mourinho gelsin bu kadroyu kimse oynatamaz bu kadro Feda kadrosundan binler kat üstün çünkü Feda kadrosu başarıya aç bir kadroydu bir amacı, bir mantığı vardı. 35 yaşına gelmiş adam Beşiktaş için mücadele etmez parasını alır sonra emekliliğe ayrılır.

Beşiktaş'ı menajerlere kurban eden şahıs eseriyle gurur duysun, Cenk Tosun'u satıp yerini Vagner gibi dedelerle doldurabileceğini düşünen vizyonsuzlara hayranım...

• F. Orman ın takımı düşündüğü falan yok. Bunu ne zaman anlayacak Beşiktaşlılar ?

Adamın tek derdi koltukta uzun yıllar kalmak ve sürekli oyuncu satayım gelsin paralar modunda.

Ama iyi oyuncular almak gibi bir düşüncesi yok. Sürekli paralar gelsin ama kasadan hiç para çıkmasın.

Başarısızlıkta ya istemediğin oyuncuları takımdan gönderirsin. Yada hocayı değiştirirsin bu kadar basit.

F. Orman hangisini yapıyor ? Beşiktaşlılara soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 26 Ekim 2018; 3:40:47 >
  • Şenol Güneş çok daha kötü kadrolara çok daha iyi futbol oynatmış bir teknik direktör. Benim düşüncem Hoca mutlu değil. Kimi getirseler takıma alıp geliştirdi sonra da satıldı. Bakıyorsun buna rağmen BJK'nin hâlâ yığınla borcu var.

Fikret Orman bu seneye kadar çok iyi hamleler yaptı takım adına ama Şenol Güneş'i bu duruma getirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoayydaaa.gif
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Bjk bizden de kötü oynuyor
    Abartmayın len sizde o kadar da değil

• Herhalde Dünya'da Beşiktaş taraftarından daha nankör bir taraftar topluluğu yoktur.
  • Genk'in hocasina, söylesene hocam bu takim nasil bu kadar iyi oynuyor diye sorsak daha iyi olurdu aslinda. Bozuk, çürük denilen zemin üzerinde şiir gibi oynadilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genk bizi İstabbul'da yendiyse biz de onları Belçika'da yenmeliyiz ama bu futbolla çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Dünyanın oyuncusu gitti eldeki mal budur

Aboubakar
    Cenk
    Talisca
    Negredo
    kaleci
    .
    .

Oğuzhanın 2 yılda 1 tane iyi oynadığı maç yok
    Tolgay ne oynadığını bilmiyor 1 yıldır kendisini hiç geliştiremedi
    Necip kaos futbolu oynuyor
    Caner geriye koşamıyor
    Bu forvetlerin hiçbirisi beşiktaşta oynama yeteneği yok
    Lens karşı takımda oynasa daha yararlı olur

Lens - Necip in olduğu yerde bjk hiç bir maçı kazanamaz (kazanırsa mucize olur - ilk 11 de başlaması koşuluyla)

Adam gibi iki oyuncu (Trezeguet + Aboubakar) alsınlar %99 şampiyon oluruz
    5 dakikada 2 gol Sarpsborg Mucize Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 30 Kasım 2018; 0:52:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.