Şimdi Ara

Galatasaray, Leonardo'yu transfer ediyor (Yeni Teknik Direktör)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio, Cim Bom'un Brezilyalı teknik adam Leonardo'yu istediğini iddia etti. Ünlü gazeteci Twitter hesabından Türkçe olarak, "#Galatasaray antrenör olarak #Leonardo'yu istiyor" yazdı.

Galatasaray, Leonardo'yu transfer ediyor (Yeni Teknik Direktör)

Twitter'da Galatasaray'ı ve Traore'yi takip etti!

Leonardo'nun Twitter'dan Galatasaray'ın resmi ingilizce hesabını takip etmesi de Galatasaraylı taraftarları heyecalandırdı. Brezilyalı, Monaco'nun 20 yaşındaki orta sahası Adama Traore'yi de takibe alırken, "Traore'yi de Galatasaray'a mı getiriyor?" soruları sosyal medyada hemen yerini aldı.

Brezilya'yı reddetti!

Leonardo'ya ayrıca Dunga'nın yerine Brezilya Milli Takımı'nın başına geçmesi teklifinin de yapıldığı ancak Brezilyalı futbol adamının bu teklifi reddettiği belirtildi.

• Kim bu ya
  • TD konusu kapandı..Riekerink ile yola devam. Dursun önümüzdeki sene sonunda başarısızlıklar nedeniyle gider. Hocasız bir takımın başarılı olması zor.. olsa bile geçi,ci olur.. Hamzasson zamanındaki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

TD konusu kapandı..Riekerink ile yola devam. Dursun önümüzdeki sene sonunda başarısızlıklar nedeniyle gider. Hocasız bir takımın başarılı olması zor.. olsa bile geçi,ci olur.. Hamzasson zamanındaki gibi.

Teknik direktör konusu kapanmadı, Yalman kesin olarak değiştirecek teknik direktörü. Eğer teknik adam getirilmeyecek olsa sportif AŞ Yalman'a emanet edilmezdi.

Ayrıca bu haberi veren gazeteciyi biraz araştırdım adam Cardozo'nun Trabzona, RVP'nin Fener'e geleceğini önceden söylemiş. Dedikleri %90 ihtimalle doğru çıkıyormuş İtalya'da da baya popülermiş.
  • İsim takim uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu leonardo bir ara milanin basinda olan leonardo degil mi? O zamanlar çok basarisizdi hatta sonra intere mi ne gitti ya da tam tersi oldu. Orada da başarısız oldu. Bilmiyorum yani gelebilir bu adam zira gelmem diyecek kadar başarılı biri değil. Tabi sonradan bir kulüpte çok başarılı oldu ise bilmiyorum uyarsın biri beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Aynen o.

Takım Ülke Baş. Bitiş İstat.
    O G B M Yüzde %
    Milan İtalya 1 Haziran 2009 16 Mayıs 2010 48 23 13 12 47,92
    Internazionale İtalya 29 Aralık 2010 1 Temmuz 2011 32 22 3 7 68,75
  • Sportif direktör olarak getirsinler , çağ atlarız.

• Di Marzio güvenilir bir kaynaktır arkadaşlar, birkaç yıldır takip ediyorum; bizim üfürükçü twitter duyumcuları ile karıştırmayın. Geldi deseydi hoşgelmiş derdim; fakat sadece istiyor demiş.
  • mancini prandelli den kötü hoca, ha onlar tutmadı bu tutar mı sanmam
    puel hala boşta getirin şu adamı arkadaş, hoca kalmadı piyasada paratorun keyfini beklerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Di Marzio güvenilir bir kaynaktır arkadaşlar, birkaç yıldır takip ediyorum; bizim üfürükçü twitter duyumcuları ile karıştırmayın. Geldi deseydi hoşgelmiş derdim; fakat sadece istiyor demiş.

Di MArzio'nun tutan kaç duyumu var ? EN azından Galatasaray için...

Sportif Direktör düşünülüyorsa altına gelecek isim Leo'dan daha daha vasıfsız bir td olur bence. TD olarak gelecekse Rei kalsın daha mantıklı.
  • Sağ beke de Rafael'i alırsanız güzel olur

• Soyadı yokmu bunun ? Leonardo yazınca googleda haliyle dicaprio çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Di Marzio güvenilir bir kaynaktır arkadaşlar, birkaç yıldır takip ediyorum; bizim üfürükçü twitter duyumcuları ile karıştırmayın. Geldi deseydi hoşgelmiş derdim; fakat sadece istiyor demiş.

Di MArzio'nun tutan kaç duyumu var ? EN azından Galatasaray için...

Sportif Direktör düşünülüyorsa altına gelecek isim Leo'dan daha daha vasıfsız bir td olur bence. TD olarak gelecekse Rei kalsın daha mantıklı.

Dzemaili Pandev Melo(zu inter) falan var. %100 emin değilim ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

• yediğimiz İtalyan kazıkları yetmemiş demek ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

yediğimiz İtalyan kazıkları yetmemiş demek ki.

İtalyan değil ama ne yapmış Leonardo.. Futbolcu olarak alacaksak alalım(tabi bu yaşda ne yapabilirse) ama TD olmadığı ve yapamadığı aşikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurnItOff

Aynen o.

Takım Ülke Baş. Bitiş İstat.
    O G B M Yüzde %
    Milan İtalya 1 Haziran 2009 16 Mayıs 2010 48 23 13 12 47,92
    Internazionale İtalya 29 Aralık 2010 1 Temmuz 2011 32 22 3 7 68,75

Interde güzel bir seri yakalamış. Milanda tam tersi. Kapalı kutu td. Bize yenicerileri dize getirecek biri lazım. Yönetimde arkasında duracak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Sportif direktör olarak getirsinler , çağ atlarız.

O nasıl olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

O nasıl olacak?

Bir dönem Psg sportif direktörlüğünü yaptı, sanırım arkadaş oradaki mevzudan dolayı öyle diyor :)

Fakat bilmiyor ki arkasında milyarder bir başkan vardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

O nasıl olacak?

Bir dönem Psg sportif direktörlüğünü yaptı, sanırım arkadaş oradaki mevzudan dolayı öyle diyor :)

Fakat bilmiyor ki arkasında milyarder bir başkan vardı :)

Aslında sorduğum buydu artık anlamıştır herhalde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.