Şimdi Ara

Galatasaray iki maç sonra şampiyonluk yarışından kopabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: paradoxxx86

bu ne şampiyon biziz rahat olun fenerin 2.yarı fikstürü çok zor hep deplasmana gidiyor özellikle derbi maçlarda

Trabzon'u deplasmanda kaç senedir delik deşik ediyoruz. GS'yi de yendik kaç kez. BJK sorun çıkarabilir fark etmez o da üç puan gider giderse, şampiyon biziz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

bu ne şampiyon biziz rahat olun fenerin 2.yarı fikstürü çok zor hep deplasmana gidiyor özellikle derbi maçlarda

Trabzon'u deplasmanda kaç senedir delik deşik ediyoruz. GS'yi de yendik kaç kez. BJK sorun çıkarabilir fark etmez o da üç puan gider giderse, şampiyon biziz.

hesaba bak tt arena'ya gelmeden sezonu mu bitircen aslan

daha ne deplasmanların var rahat ol sen

• yazdıklarınız gayet mantıklı.
    benim Fb için çencem ise.
    1-Ersun Yanal Takımlarının sezonun 2. kısmında büyük düşüş yaşamaları.
    2-geçmişten süregelen deplasman fobimiz.(bu sene ilk devrede pek yaşamadık ama geçen sezon deplasman puanına hasrettik)
    3-takımın erken form tutması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurna

yazdıklarınız gayet mantıklı.
    2-geçmişten süregelen deplasman fobimiz.(bu sene ilk devrede pek yaşamadık ama geçen sezon deplasman puanına hasrettik)

Ersun Yanalın form düşüklüğünün tek sebebi oyuncuların anadolu topcusu olması. Manisa genclerbirliği eses vs.. Geçen sene antalyaspor karabük veya lige çok iyi baslayan orduspor gibi..

Geçen sene aykut kocaman ilk yarıda deplasmanda sadece birkez 3 puan almıs. Oda akhisarspor.. Ersun Yanalın takımı 4 deplasmanın 3ünü kazandı. 2side kasımpaşa ve bursaspor.

Ben inanıyorum bu takım rekorları kıra kıra şampiyon olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• En uçta Acilen Burak oynamalı Drogba çok verimsiz ve gol atamıyoruz.Az gol yiyoruz aslında ama gol atmakta sıkıntı çekiyoruz.Ne oldu da bu takım gol atamaz oldu?Herşey ortada apaçık net AMA BİR TÜRLÜ KABUL OLMUYOR BİR TÜRLÜ ANLAŞILMAK İSTENMİYOR.Drogba değil Burak oynamalı merkezde....DROGBA SEVDASI YÜZÜNDEN SON 2 YILIN GOL KRALINI GEÇEN YIL AVRUPADA LİSTELERİ ALT ÜST EDEN ADAMI SOL KANATTA OYNATIYORUZ KOMEDİ RESMEN....
  • Bu takım 2.yarı düşüş falan yaşamaz bi kere onu geçin.Ersun Yanal'ın çalıştırdığı takımların 2.yarı düşüşe geçmelerinin temel sebebi ROTASYON yapamamasıdır.Sürekli kısıtlı kadrolarla oynadığından oyuncuların performansı düşüyordu,ki bu da normal.Ama Fenerbahçe'de kadro oldukça geniş ve şu ana kadar oldukça iyi Rotasyon yaptı.Ama 2.yarı fikstürümüz daha zorlu olduğu için puan kaybımız artabilir.
  • quote:

quote:

quote:

Hayır tam olarak TT Arena'da bitiririz büyük ihtimal, puan farkı 15 falan olur o maçla birlikte.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır tam olarak TT Arena'da bitiririz büyük ihtimal, puan farkı 15 falan olur o maçla birlikte.

biri şu arkadaşa yav he he gifi koysun

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

quote:

Orijinalden alıntı: zurna

yazdıklarınız gayet mantıklı.

Ersun Yanalın form düşüklüğünün tek sebebi oyuncuların anadolu topcusu olması. Manisa genclerbirliği eses vs.. Geçen sene antalyaspor karabük veya lige çok iyi baslayan orduspor gibi..

Geçen sene aykut kocaman ilk yarıda deplasmanda sadece birkez 3 puan almıs. Oda akhisarspor.. Ersun Yanalın takımı 4 deplasmanın 3ünü kazandı. 2side kasımpaşa ve bursaspor.

Ben inanıyorum bu takım rekorları kıra kıra şampiyon olacak.

ağzın bal yisin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

FT gittiği gün şampiyonluk da gitmişti. Dolayısıyla şimdiden başkalarını tebrik etmeye kendinizi alıştırın. Fenerbahçe olacak gibi, gözüken o şu an için.

FT ile 6da 6 yapmıştık şimdi Mancini kötü yönetiyor doğru.

Şu adamı tanrılaştırdınız ya helal olsun.

1-) FT ile son iki senede de 6'da 6 başlamamıştık, ligin sonuna bak istersen.

2-) Benim kimseyi ilahlaştırdığım yok. Ben orada FT Mancini'yi ezer falan da demedim(bence FT daha iyi de neyse orada öyle demedim). Ben Mancini kötü yönetiyor demedim. Orada vurgulamak istediğim; yeni teknik direktör, yeni mentalite, tabii ki adam muhteşem oynatmayacak. Alışma sürecinde puan kaybı olacak ve bu sene gidecek. Transfer döneminde istediği adamları alırlarsa belki(yine kötü oynarsak artık sorun bizde değil Mancini'de ki güvenmiyorum o adama niyeyse) bir ivme yakalarız ama tren çoktan kaçmış olur. Fenerbahçe arayı çok açtı. Tek şansımız 2. olsak bile ŞL'ye gidecek olmamız.

FT olsaydı daha mı iyi olurduk peki? Bence olurduk. FT bir şekilde düzeltebilirdi takımı. Mancini ile çok da kolay gözükmüyor, en azından bir sonraki transfer dönemine kadar.

Sizin gibilere illa puan kaybi olan haftalarda Bjk ve Fb sonuclarini alip göstermekmi gerekiyor kac kez gecen sezon Gs puan kayiplarinda Bjk yada Fb ensemize binecek yada öne gecicek olsalar kaybettiler zaten Fb devre arasi transferleri ile toparlanir gibi oldu.
    Sanki Ft iyi yapti herseyi kafasinin dikine gitti sürekli ama karsisinda rakibi falan yoktu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.