Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

silmişsin hocam yalan söyleme bari

Alıntıları Göster

Duruyor mesaj

• Terim’i gönderip Okan Buruk’u getirecek kimse başkan olmak ona nasip olsun.

• Abdürrahim oda dördüncü 🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] 

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Abdürrahim beni TD yapacak olsa yine oy vermem. Eşref Hamamcıoğlu’nun Terim ile anlaşamadık deyip Okan’a gideceğini düşünüyorum.

• Terim'i beğenmeyenler Okan'i çok begeniyor.

Fıkra bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10. Sandıkta belli olmaya başlar ama metin gene iyi aldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak Elmas bence hala kazanacak gibi. Yaşlı sandıklarda farkı açtırmazsa sonlara doğru üstünlüğü alır. Mustafa Cengiz seçimi gibi yani.

• Eşref yabancı getirecek terim olmaz ise hocam yerli değil.

• Son durum.

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 19 Haziran 2021; 16:45:48 >
  • J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Kulüplerin bu gibi adamlardan uzak durması lazım. Albayrak gibi adamlar kulüpleri kendi malı sanıp kanımı kessen böyle akar diyip milleti kandırıyor. Profesyonel ekiplerle yollarına devam etmeli kim devam edecekse bu saatten sonra. Dedemden kalma ticaret kafasıyla iş yapılıyor. Bunların dönemi çoktan geçti de işte...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yalnız bunlar bu hızla devam ederse kurban bayramına anca yetişir..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byilmaz58

Kulüplerin bu gibi adamlardan uzak durması lazım. Albayrak gibi adamlar kulüpleri kendi malı sanıp kanımı kessen böyle akar diyip milleti kandırıyor. Profesyonel ekiplerle yollarına devam etmeli kim devam edecekse bu saatten sonra. Dedemden kalma ticaret kafasıyla iş yapılıyor. Bunların dönemi çoktan geçti de işte...
    %100 katılıyorum. Daha profesyonel bi transfer ekibimiz olsaydı çok daha iyi bir oyun oynuyor olurduk. Hatta diagne gibi EPL de bile iş yapan forvetten iyi para kazanabilirdik

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Abdürrahim oda dördüncü  

Kim gelirse gelsin Terim istemediği taktirde bence herkesin önceliği Okan. Okan hoca da bundan bekliyor sanırsam.
    Yabancının kralı mancini geldi o dahi gitmek zorunda kaldı. Yabancı şu durumda çok kaynak gerektirir. Yerli de alternatif çok az. Okan hoca yada belki Bülent hoca

• Bu eşref denen at hırsızı bir anma töreninde, mezar başında Mustafa cengize omuz atmış ayı oğlu ayı familyasından biridir.

Her ne kadar terimle devam edilmemesi gerektiğini düşünsem de eşref geleceğine aziz yıldırım yönetsin kabulumdur. Bu şahsın tek amacı var onu da bilin biliyor.

Tabii liseli dolduruşlara rağmen başkanlığın sapını alacak o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 19 Haziran 2021; 16:56:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam 12de belli olur

• 7.sandık Burak Elmas'ın sandığı. Haydi atak yapma zamanı geldi artık

• Burak Elmas abartılıyor Metin Bey'i tutuyorum.

• Elmas ın 2 adayı da geçip kazanması çok zor. Hamamcıoğlu ve öztürk arasında geçecek gibi duruyor. An itibariyle hamamcıoğlu farkla önde.

Terim le çalışsınlar çalışmasınlar önemli değil ben öztürk ya da elmas ın kazanmasını isterim. Diğerleri laf olsun diye seçime girmiş gibi geliyor. Ama görüntü o ki hamamcıoğlu kazanacak sanki.

• 7.sandıkta da eşref önde çıktı ama fark biraz daha azdı. İnşallah azalarak devam eder. 10.sandıktan sonra çok değişebileceği söyleniyor.

• metinle burak birbirinin oylarını alıyor sanırım. eşrefe bu kadar oy cıkmasını garipsedim acıkcası.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.