Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre akbaba belhanda abi neden terim gençlere şans vermiyor yaw şu kerem ozon sekidika rezil oynasın ama tutarsa çok şey kazanırız ama belhanda emre akbaba ile kaybetmeye doymadı mı terim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç izleyesim yok sırf iki gözümün çiçeği için izleyeceğim. İnşallah güzel kurtarışlar yapar, özgüveni gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Boşuna transfer beklemeyin. Bu çapsızlar kimseyi alamaz. Tek transfer muslera olur bu dönem :)

Marcao sözleşmesini daha uzatmadı bunlar ne anlatıyorlar!!!

• Acunla var mısın yok musun yapıp para dileniyor diye ,feda yazan t-shirt satıyor diye dalga geçiyorduk adamlar IBAN atmış sjsjsjsjs..

Bu kaçıncı ... Geçiniz,ne yaptinizda para istiyorsunuz.? Belhanda'nın maaşını ödemek için mi ?

Getir GS stora adam akıllı atkı bere tshirt alan olur. IBAN atmak nedir ?

Siz switshirt yapip satamayacak kadar beceriksizsiniz para mı verecegim size kaldı ki millet aç. Az önce sokakta ki manavdan 1 kg mandalina 3 tane avakado aldım 27 TL verdim oğluma yaptim bağışımi... Satsınlar godomanlar bir iki ev jip falan bana mı kaldı. Ayıp ...

Bağışlasın hoca bu sene maaşını benden mi fakir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 20 Ocak 2021; 22:43:9 >
  • Akbaba, Belhanda sınırsız krediye sahip... Olan garibanlara oluyor her yerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intwine İ kullanıcısına yanıt

Garibanların toplam maaşı diğer bedevi ve o salak gece sahaya toplanan 50K aptal taraftarın getirttiği kronik sakat herifle birlikte 20M€+.

• 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• SarıSarman kullanıcısına yanıt

valla mısırımı alıp oturup izlicem başka komedi filmi bulunur mu zaten bu saatte :D Allahtan kalede muslera var arada bir kanatlardan atağa falan katılır da biraz eğleniriz ha?

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Acunla var mısın yok musun yapıp para dileniyor diye ,feda yazan t-shirt satıyor diye dalga geçiyorduk adamlar IBAN atmış sjsjsjsjs..

Bu kaçıncı ... Geçiniz,ne yaptinizda para istiyorsunuz.? Belhanda'nın maaşını ödemek için mi ?

Getir GS stora adam akıllı atkı bere tshirt alan olur. IBAN atmak nedir ?

Siz switshirt yapip satamayacak kadar beceriksizsiniz para mı verecegim size kaldı ki millet aç. Az önce sokakta ki manavdan 1 kg mandalina 3 tane avakado aldım 27 TL verdim oğluma yaptim bağışımi... Satsınlar godomanlar bir iki ev jip falan bana mı kaldı. Ayıp ...

Bağışlasın hoca bu sene maaşını benden mi fakir ?

Hocam store ürünlerinin tasarımları çok kötü hadi fiyatları ppahalı onu geçtim bari adam gibi bir tasarım yapın 16 yaşındaki çocuk tasarımları var. Bjk fener bizden daha iyi bu konuda.

• Aslangibisponsor etiketini görünce sağlam bir sponsor bulduk sandım iban atmışlar🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  yönetim bir kepazelik destanı yazıyor.

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

Su olayda ayiptir ya. 3 otobus ile yil boyu anahtarlik, yapboz, cakmak satmak cok mu zor ya her sokağa girsen çoluk çocuk alir okul çıkışlarında alir millet, metin oktay forması mesela 100,150 liraya satacagina sat kalite kalite 30,50 lira arasına millet alsin sadece oyle forma satsa ucuza herkes alir goruntusu ve simgesi tam kulube uygun. Ayiptir su karsiliksiz para istemek emek ver sonra bekle birseyler.

• İsen Buga kullanıcısına yanıt
    Ya diyorum ya bı ara internette forma tasarlayanlar vardı al onlardan telifi baş tshirte ya maaliyeti ne olabilir ? Kupa,kolye yüzük ha keza...

8 yıl oldu stordan alışveriş yapalı.daha da kuruşum geçmez kulübe ..
  • Muslera dönmüş hadi hayırlı olsun

• Çatıda sniper var heralde

• Temas var mıydı ?
  • Verdiği karta bak. Bu arada Belhanda lütfen oyundan çık.

• Goooolllll sonunda attı
  • nası sarı kart bu be temas yok

• Feghouli o kadar fark ediyor ki takımın hücumunda

• Kafasını yeni kazıtmış Feghouli = Ligin en yaratıcı oyuncusu

• 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.