Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakem 10 numara yönetti bu arada tebrik etmek lazım.

• Duran topu Ömer Bayram denen göbeklinin kullandığı takımdan hayır gelmez. Şu gözler ölmeden önce korner organizasyonu olan bir Galatasaray göremeyecek galiba bu EGOlu kafalarla. Beter ol fatih terim beter ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir rezalet yonetimin acilen istifa etmesi lazim su takima dogru duzgun transfet yapmadilar

• dk 95 hala ön direğe orta açılıyor.

• 1-1 biter dedik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yıl da kupasız gitti, terim helal sana

• Güzel maçtı galibiyet kıl payıyla kaçtı tebrikler

• kurtarıcı diye kerem aktürkü ve altyapı oyuncularını alıp çocuklara ne kadar baskı uyguladığını biliyor yenilirse altyapı oyuncularla yenildim diyecek terim aklınca, bu akıl oyunlarını hep yapıyor, sekidika yıda böyle oyuna sokmuştu kurtarıcı diye, sonra noldu? hiç bir zaman oyuna almadı. malesef şampiyonluğu zerre haketmiyoruz. başakşehir yine şampiyon olur umarım

• Takim niye ZTK kadrosuyla sahadaydi? Bu hafta cok yogundum hic takip edemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

dk 95 hala ön direğe orta açılıyor.

Hocam açamıyor açamıyor, gücü yetmiyor. Selçuk'ta öyleydi, öndireği geçemiyordu herif. Emre Kılınç mükemmel kullanıyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 23 Kasım 2020; 21:29:49 >
  • Maç bitmeden 2 tane penaltılık pozisyon oldu. Birinde rakip linnes’i biçiyor, diğerinde rakip omuzuyla topu uzaklaştırıyor.

• Adam hala diagne diyor ya. Trol mü başka takımlı mı hangisine üzüleceğimi bilemedim.

• bizim hatay maçı gibiydi

• Birazdan Ali Yavuza ,Kerem'e sövmeye gelirler. Şimdiden söyleyim.Ali Yavuz oyuna girdikten sonra gol yeyip, oyun planımızı tamamen top şişirmek üzerine kurduk haberiniz olsun.

Bu arada 90 da falan hoca yaptığı değişikliklerde alın size Kerem diye falan yaptı herhalde değişikliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam mantıksız olan şu, fatihi almak zorunda mıydı gs? Biz bu oyuncuyu beğenmiyoruz istemiyoruz deseydiniz. Ali koç ile, gs nin fatihi isteyip istememesinin ne alakası var?

Geçmiş olsun bu arada  

• Felina. kullanıcısına yanıt

maçı izlemedim. covid + sakatlıklardan dolayı. maçın ilk yarısında ürettiğimiz xG 2.64 müş. Twitterdan okuduğuma göre iyi oynamışız anlamadım maç nasıl berabere bitti. özetini izlemek istiyorum gerçekten.

• FATIH Terim yuzunden giden 2 puan daha.. Yaptigi oyuncu değişikliklerini puan kaybetmemizi isteyen Fenerli herhangi birisi bile bu kadari ayip olur diyip yapmaz

• böyle sıkışık ve puan kaybı geleceği belli olur maçlarda gençleri çok görürsünüz fatih terim klasiğidir bu hatta sahada falcao olsa onu çıkarıp emin bayramı alırdı okadar diyeyim hatırlayanlar bilir aklınızın almayacağı değişiklikleri vardı bir ara terimin şenol güneşte bundan öğrenmişti

• 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.