Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (807. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Terim'in isteyip de aldırabildiği tek oyuncu Arda. Takımda yüreğini koyup oynayan tek oyuncu Arda.

Terim Vedat'ı ister. 1m için çingene pazarlığı yaptırır yönetim, kaptırınca gider daha pahalıya Falcao alır. Ama Terim topçudan anlamıyor kardeşim. Terim'in gelsin diye çok uğraştığı Vedat kaça gitti bir bakın.

Ama Terim suçlu ama yönetim masum.

sevgili renkdaşım

terimi savunmak için lütfen bu argümanlarla gelmeyelim

1. ligdeki tüm td ler vedatı isterdi, istedi, sadece biri alabilecekti, o da anca fener olurdu
    2. bu nedenle vedatı istemek terimi büyük td yapmaz, vedatın alınması gerektiğini ben bile düşünebiliyordum
    3. vedat çocukken fbli, bonservisi elinde olan rize klübü başkanı fbli, yani zaten fb bir adım önde şartlar eşit bile olsa
    4. biz fb nin verdiği teklifin aynını değil, daha yükseğini verdik, onlar 3,5 milyon avro + bir sonraki satıştan karın %15 teklif ettiler
    5. gs 4 milyon avro + bir sonraki satışın %20 teklif ettik
    6. yani bize gelip 17ye satılsa, 3,4 milyon avro daha ödeyecektik rizeye
    7. fb ise şimdi 2 milyon avro ödüyor rizeye ilave olarak
    8. bu durumda başkan yine de fb ye satmayı tercih etti
    9. bizden nefret eden bir adam, ayrıca şahsına hediye ferrari filan aldı
    10. klübe sponsorluk adı altında başka bir şeyler de almış olabilir

şimdi bu şartlarda bu transferin olmamasını yönetime yazmam.

• Her hafta değişken performans veren oyuncular olduğu sürece sürekli hocaya sallarsınız, yok o oynamasın bu oynamasın bu neden oynamıyor yok bu taktikle oynanamamız lazım yok bu gelsin bu gitsin. Bir hafta göğe çıkan oyuncu öbür hafta çöpe çıkarılıyor. Sebebi tüm sezon boyunca demiyorum her hafta ne oynar bilinmezi olduğu sürece başarıda birliktelikte kenetlenmede ne derseniz diyin o takımdan da caimadan da bi şey olmaz. Örnek marcao kaç maçtır hata üstüne hata yapıypr ve kritik gollerin sebebi bu arkadaş ama yazan tek kişi yok. Dinamo maçında asist yapmışta 30 milyon euroymuşda. Yok solan stopermişte adam esas işi olan markaj kesicilik kademe yapabiliyormu buna bakmak lazım. Gereksiz dağınık hareketi ile frikikten gole sebep oldu, yetmedi son dk 20-25 ötedeki adama basmaya çıkmak nedir? Aynısı glaskowda yaptı golü yedirdi. Benim taktik teknik bilgiler için eğitimimde diplomamda yok o yüzden haddim değil. Ha iyi oyun olmadığında eleştiririm fakat hoca bu işi bilmiyor yok 4-4-2 oynaması lazım gibi akıl hocalığı yapamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Su gun T.D. olarak Terim bosta olsa cagirisin.
    Ama Terimde 3 senede inat kibir takintilarindan dolayi takim uzerinde o etkisini yitirmis.
    Forma adaleti yok. Ayni oyuncu grubunun disini goremiyor.
    Pas oyunu takintisi var. Oyunu cakili oyuncularla oynamaya calisiyor.
    Ergenler hatirlamaz Terimin ikinci doneminde. Terim 1. Sene 1 kamyon cop aldirdi. 1. Sene facia. 2. Sene facia otesi giderken O. canaydin onu kovdu. O gun ne kadar basarisizsa bugunde o kadar basarisiz.
    O gunde kabul etmedi basarisiz oldugunu. Bugunde kabul etmiyor.
    Yonetim gecen sene kovsun diye elinden geleni yapti.
    Kovulunca ben basarisiz olmadim. Yonetim kovdu dicekti.
    Gorduk.
    Terim gecen sene rize macinda bitti. Goren gordu.
    Gecen seneyi kaybettik. Bu senede gitti muhtemelen.
    T d adayim. Ilhan palut veya hamza h.
    Turkiye disindan bir t.d. kesinlikle olmaz.
    Ligi bilmeyen bir t.d hic sansi yok.

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Neden başta terim sorumlu ki?

Adam yoklukta taylan dan 6 numara yapmaya çalışıyor.

Temmuz dan beri ayağına top değmemiş etebo yu orta sahaya monte etmeye çalışıyor.

Elinde verim alamadığı yönetimin bir türlü pazarlayamadığı sofiane, belhanda ve diagne ile yola devam etmeye çalışıyor.

Zaten dar olan kadrodan adem gitmiş, ahmet gitmiş. İstenilen parayı verselerdi büyük ihtimalle marcao da gidecekti.

Sence kalede ilk tercih fatih miydi? Kimbilir kimleri alamadıkta son tercih fatih i aldık.

Alanya dediğin takım cisse yi gönderiyor yerine babacar ı koyuyor. Biz ekstra oyuncuyu geçtim gidenin yerini dolduramıyoruz. Geçen sezon nzonzi, seri, lemina, onyekuru, emre mor ve andone gibi 6 kiralık oyuncunun yeri maddi ya da manevi olarak doldu mu?

Yok arkadaşım yok takımda bizi şampiyonluğa taşıyacak oyuncu topluluğu yok. İyi futbol çoşkulu futbol oynayabilecek bir kadro yok.

Keşke terim gitsede durumu daha net görebilsek. Bu şekilde hep terim suçlu olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• auto_man A kullanıcısına yanıt

Herkesin görüşüne saygılıyım. Ben kendi düşüncemi yazdım. Katılmayabilirsin.

Bir soruyu kendine sormanı isterim, Alanya ile yer değiştirsek daha mı iyi oynardık?

Ya da Rangers gerçekten çok kaliteli oyunculardan kurulu olduğu için mi bizi eledi?

Yazdıklarımı lütfen kastettiğim anlamda anlamaya çalışın. Ben takım olamadığımızdan söz ediyorum. Öncelik iyi takım olmaya çalışmak olmalı. Bunun da ilk sorumlusu yönetim ve teknik heyettir. Taraftar olarak bizlere de düşen bu yolda kulübü desteklemek olmalı.

Yoksa ben de sahada hiç bir işe yaramayan Belhanda'yı görüyorum. Ama onu sahaya süreni de görmek gerekli..

• Avrupada büyük küçük her takımda 17/22 yaş aralığında genç futbolcular takır takır top oynarken biz 30 üstü ölmüş eşşeklere milyonlarca euro verip futbol oynamalarını bekleyelim. Genç oyuncularıda çöpe çevirelim..

Kerem bugün Avrupada oynasa emin olun banko oynardı.. Aylardır sakat Akbaba’yı güvenerek direk 11’e koyan zihniyet genç oyunculara maalesef güvenmiyor. MKapı en iyisini yaptı ya anadolunun ücra köşelerine gönderilecekti yada GS da idman topçusu olacaktı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanadiyan K kullanıcısına yanıt
    Zaten yönetim bırakıyorum dediği anda terim de istifasını verecektir büyük ihtimalle.

Yeni yönetim terim le çalışır çalışmaz ayrı konu. Ama şu anda hatır gönül işi var. İstifa etse bütün ihale yönetime kalacak.

Bence kovulmayı falan beklemiyor. Zaten bunu yapabilecek bir yönetim şu anda mevcut değil.

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Mevcut kadro yetersiz. Herhangi bir takımın yerine koymama gerek yok.

Lucescu zamanı gibi bir dönem kırk yılda bir gelir. Toplama takımla başarı takdir edilmelidir ama devamı kesinlikle gelmez.

Belhanda yı oynatmadığında yerine oynayan emre akbaba. Belhanda yı oynatmasın, emre akbaba yı oynatmasın kimi oynatsın. Yok işte elde ki kadro bu.

Babel oynamasın oğulcan oynasın. Alıp götürebilecek mi? Bi daha ki hafta oğulcan da oynamasın kerem oynasın.

Yetersiz. Kadro maalesef yetersiz. Uzun maratonun içindeyiz. Sakatlık ve cezada daha da geriye düşeceğiz.

İyi takım olabilmek için iyi futbolculara ihtiyacımız var. Taylan dan 6 numara yapmaya çalışmakla, diagne yi sofiane ı Belhanda yı kazanmaya çalışmakla iyi takım olunmaz. Galatasaray ın umudu oğulcan sa, kerem se iyi takım olunmaz.

Sörloth ve sosa çıktı trabzonspor bitti. Olay direkt teknik direktörde bitmiyor. Önce malzeme iyi olacak, yeterli olacak, tedarikçin iyi olacak sonra aşçıyı sorgulayacağız.

Ama hepsini es geçip tüm sorumluluğu teknik direktöre yüklersek yeni gelende de aynı hayal kırıklığını yaşarız.

• Ocak ta cıktı Sayın Cengiz Arda dısında hepsini aldık dedi.15 gun once de Ocak 2018 den beri 38 futbolcu aldık dedi.

Gecen sene her biri 30M USD bonservisi olan 3 adam vardı Orta Sahada Lemina,Seri,Nzonzi...

Satmaya calısılan Belhanda ya 10M USD bonservis Fegholi ye 4M USD imza parası odendi.Emre Akbaba 4M USD ye alındı.

Sanki Fatih Terim e transfer yapılmamıs,kotu kadro verilmis gibi konusmak dogru degil, FB-BJK TD lerine dogru duzgun oyuncu alamazken GS Fatih Terime her oyuncuyu alıyordu.

• Galatasaray bir sonraki maçta emre akbaba falcao feghouli ayakta duramayan çöplerle maça çıkacağına 8 kişi çıkmasını tercih ederim.

Kalede de Fatih Öztürk olacağına ortaya bi tane varil koyalım aynı.

Fatih terim in evlatçılık yapmayı bırakıp gençlere iyi ya da kötü hazır ya da değil şans vermesi gerekiyor.

Galatasaray'ın kötü oynamasına alıştım fakat rezil karakterli futbolcularla oynamasına alışmak istemiyorum.

Falcao, Arap çetesi ve Emre akbaba çöpünün acil devre arası gönderilmesi gerekiyor.

• *renkdaşın değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedPyro -- 20 Ekim 2020; 23:47:53 >
  • Zaten emre akbaba mübarek bacağı kırıkken daha bi gözümüzde hoştu. Bu adam tırt.

• 20 dk da başakşehiri bitirmiş leigzig.

• quote:

Haklısın Ozan Kabak'ı da zaten uzaylılar yetiştirdi. Gökten zembille düştü. Fatih Hoca'nn etkisi yok.

Elimizde stoper kalmadığı için mecbur ozanı oynattı . Hayatta oynatmazdı yoksa terim

• Terim aynı malzemelerden farklı yemek yapacağına inanıp duruyor . Asıl sorunu bu

Aynı adamları oynatıp duruyor hiç bi değişiklik yapmıyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: longestday

Galatasaray bir sonraki maçta emre akbaba falcao feghouli ayakta duramayan çöplerle maça çıkacağına 8 kişi çıkmasını tercih ederim.

Kalede de Fatih Öztürk olacağına ortaya bi tane varil koyalım aynı.

Fatih terim in evlatçılık yapmayı bırakıp gençlere iyi ya da kötü hazır ya da değil şans vermesi gerekiyor.

Galatasaray'ın kötü oynamasına alıştım fakat rezil karakterli futbolcularla oynamasına alışmak istemiyorum.

Falcao, Arap çetesi ve Emre akbaba çöpünün acil devre arası gönderilmesi gerekiyor.

Gençleride linç edin diye oynatsın dimi hoca.

Saracchi.ilk maç üfff sonunda fırtına gibi bir sol bekimiz oldu ikinci maç nerden buldular bu çöpü. Taylan geöen yıl 2. Lig topçusu bu yıl aslan be canavar gibi çocuk. Luyindama bidon gibi sonra taş gibi stoper.

Bu pro lisans diplomaları nerde dağıtılıyorsa bir tanede ben istiyorum. 

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Alıntıladığın mesajda eleştirdiğim futbolcuların hiçbiri genç değil, hiçbirinin maaşı senin bahsettiğin oyuncular kadar makul değil.

Feghouli de, akbaba da, falcao da takıma hiçbir şey katmadığı halde para kazanan iş ahlakı olmayan Galatasaray formasının değerini bilmeyen adamlar. Onlar yerine kim oynarsa oynasın onlar kadar eleştirilmez. Eğer oynatılacak genç futbolcu da bunlar gibi vitaminsiz, maç içinde yatan, yılın yarısını yatarak geçiren vasıfsızlar gibi olursalar onlar da linç edilmeli. Galatasaray kimsenin malı değil, futbolcuların hiç değil

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Mevcut kadro yetersiz. Herhangi bir takımın yerine koymama gerek yok.

Lucescu zamanı gibi bir dönem kırk yılda bir gelir. Toplama takımla başarı takdir edilmelidir ama devamı kesinlikle gelmez.

Belhanda yı oynatmadığında yerine oynayan emre akbaba. Belhanda yı oynatmasın, emre akbaba yı oynatmasın kimi oynatsın. Yok işte elde ki kadro bu.

Babel oynamasın oğulcan oynasın. Alıp götürebilecek mi? Bi daha ki hafta oğulcan da oynamasın kerem oynasın.

Yetersiz. Kadro maalesef yetersiz. Uzun maratonun içindeyiz. Sakatlık ve cezada daha da geriye düşeceğiz.

İyi takım olabilmek için iyi futbolculara ihtiyacımız var. Taylan dan 6 numara yapmaya çalışmakla, diagne yi sofiane ı Belhanda yı kazanmaya çalışmakla iyi takım olunmaz. Galatasaray ın umudu oğulcan sa, kerem se iyi takım olunmaz.

Sörloth ve sosa çıktı trabzonspor bitti. Olay direkt teknik direktörde bitmiyor. Önce malzeme iyi olacak, yeterli olacak, tedarikçin iyi olacak sonra aşçıyı sorgulayacağız.

Ama hepsini es geçip tüm sorumluluğu teknik direktöre yüklersek yeni gelende de aynı hayal kırıklığını yaşarız.

Israrla aynı tekrarı yapıyorsun.

Ortada bir takım kurgusu yok. Takım anlayışı yok. Hadi insaflı olayım takım anlayışı zayıf diyorum.

Amacım onu bunu karalamak değil.

Rangers çok kaliteli oyunculardan kurulu olduğu için değil takım olarak bizden iyi olduğu için eledi. Aynı şekilde Alanya daha organize takımdı.

Geçen sezon Başak oyuncu kalitesinden çok bir takım anlayışı ile şampiyon oldu.

Bu iş öncelikle teknik ekibin ve TD nin görevidir.

Ama bunu istemeyi bile akıl edemeyen taraftarları mutlu etmek için balon transferlerle devam edildiği sürece borç batağından çıkamayız. Sürekli aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemenin anlamı yok diyor ve bu tartışmayı uzatmanın artık bir anlamı olmadığı için burada noktalıyorum.

• quote:

Haklısın Ozan Kabak'ı da zaten uzaylılar yetiştirdi. Gökten zembille düştü. Fatih Hoca'nn etkisi yok.

Zaten size cevap vermişler ama ben de söyleyeyim; fatih terim'in bal gibi de katkısı yok.

• 
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.