┼×imdi Ara

­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: maicole , Y─▒ld─▒zBeydiyeceksiniz Daha Az
2 Kay─▒tl─▒ ├ťye (1 Mobil) ve 10 Misafir (6 Mobil) - 5 Masa├╝st├╝7 Mobil
5 sn
16.158
Cevap
107
Favori
530.411
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan ├ťyeler 757
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 16
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 8 dakika
  • Toplam Okunma S├╝resi 21 gün 15 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Al─▒nt─▒lar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 107
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • Sir Kenny Dalglish (664 mesaj) Thejoker58906 (557 mesaj) BekirTemel (504 mesaj) Faithful Blood Day (433 mesaj) Kesinizmirliksk2 (400 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (7458 mesaj) Mobil (4965 mesaj) Mini (2372 mesaj) Uygulama (1361 mesaj)
  • @
Pop├╝ler Konular listesinde
29. S─▒rada  bug├╝n en iyi #3
T├╝m Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> ­ččí­čö┤ Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giri┼č
    844 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Mr Sherlock Holmes

Belki altyap─▒ oyuncular─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n gibi yetenekli de─čil. Hoca oynatm─▒yorsa vard─▒r bildi─či.

2000 Alt─▒n Jenerasyonu diye bir tabir var bilmem bilir misin?

2-3 y─▒l ├Ânce (U17 milli tak─▒m─▒ olmas─▒ laz─▒m) bu tak─▒m─▒n en ├Ânemli oyuncular─▒ Ozan Kabak, Atalay Babacan, kaptan Recep G├╝l, Malik Karaahmet ve Berke ├ľzer.Ozan ve Atalay o tak─▒m─▒n y─▒ld─▒z─▒yd─▒ sen duydun mu bu oyuncular─▒? Altyap─▒ hocalar─▒ Galatasaray'─▒n gelece─či bu ├žocuklarda diye bas bas ba─č─▒rd─▒ hanginizin umurunda oldu?

Atalay'─▒n daha ├žocukken ma├žlarda yapt─▒klar─▒n─▒ Belhanda yap─▒nca "Bak─▒n ben size demi┼čtim Belhanda iyi oyuncu" diye geziniyorlar.├çok de─čil ya 4-5 ma├ž sonradan oyuna soksan 2-3 ma├ž ilk 11 ba┼člatsan bu ├žocuklar─▒n i┼čtah─▒ kabar─▒rd─▒.

Recep G├╝l kiral─▒k tak─▒mlarda s├╝r├╝n├╝yor ne zaman ┼čans verildi? Malik Karaahmet resmen yok oldu.

Bak bunlar─▒n d─▒┼č─▒nda Abdussamed Karnu├žu, celil Y├╝ksel, G├Âkay G├╝ney, Emirhan civelek ve ad─▒n─▒ ┼ču an hat─▒rlamad─▒─č─▒m ge├ženlerde U─čur Karakulluk├žu'nun bahsetti─či sol bek oyuncusu.

Bak─▒n Galatasaray altyap─▒s─▒nda sol bek oyuncusu var. T├╝rkiye topraklar─▒nda sol bek yeti┼čmiyor ve Gs altyap─▒s─▒nda sol bek var.Sonra ma├žlara bak─▒yorsun Emre Ta┼čdemir oynuyor.

Kimse ├ž─▒k─▒p bu oyuncular─▒ her ma├ž oynat─▒n demiyor.Hali haz─▒rda ffp derdin var ve altyap─▒n oyuncu kayn─▒yor ama sen gidip kiral─▒klardan medet umuyorsun. Hadi bunu ge├žtim bari bir ka├ž ma├ž sonradan oyuna alsan ve 1 ma├ž ilk 11 ┼čans─▒ verse zaten bu ├žocuklar o tad─▒ alacak.Eminim ki ├žo─ču Galatasaray'a k├╝sm├╝┼čt├╝r ki yaz d├Âneminde Mustafa Kap─▒ ko┼čarak Avrupa'ya ka├žt─▒.

Hocan─▒n bu saatten sonra bir bildi─či yok.Y├Ânetim gitsin diye elinden geleni yap─▒yor.Eskisi gibi gen├ž oyuncular─▒ falan d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝ de yok.Malesef o koltu─ču b─▒rakmas─▒ gerekiyor.

• Binba┼č─▒
    1888 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: Aragramir

2000 Alt─▒n Jenerasyonu diye bir tabir var bilmem bilir misin?

2-3 y─▒l ├Ânce (U17 milli tak─▒m─▒ olmas─▒ laz─▒m) bu tak─▒m─▒n en ├Ânemli oyuncular─▒ Ozan Kabak, Atalay Babacan, kaptan Recep G├╝l, Malik Karaahmet ve Berke ├ľzer.Ozan ve Atalay o tak─▒m─▒n y─▒ld─▒z─▒yd─▒ sen duydun mu bu oyuncular─▒? Altyap─▒ hocalar─▒ Galatasaray'─▒n gelece─či bu ├žocuklarda diye bas bas ba─č─▒rd─▒ hanginizin umurunda oldu?

Atalay'─▒n daha ├žocukken ma├žlarda yapt─▒klar─▒n─▒ Belhanda yap─▒nca "Bak─▒n ben size demi┼čtim Belhanda iyi oyuncu" diye geziniyorlar.├çok de─čil ya 4-5 ma├ž sonradan oyuna soksan 2-3 ma├ž ilk 11 ba┼člatsan bu ├žocuklar─▒n i┼čtah─▒ kabar─▒rd─▒.

Recep G├╝l kiral─▒k tak─▒mlarda s├╝r├╝n├╝yor ne zaman ┼čans verildi? Malik Karaahmet resmen yok oldu.

Bak bunlar─▒n d─▒┼č─▒nda Abdussamed Karnu├žu, celil Y├╝ksel, G├Âkay G├╝ney, Emirhan civelek ve ad─▒n─▒ ┼ču an hat─▒rlamad─▒─č─▒m ge├ženlerde U─čur Karakulluk├žu'nun bahsetti─či sol bek oyuncusu.

Bak─▒n Galatasaray altyap─▒s─▒nda sol bek oyuncusu var. T├╝rkiye topraklar─▒nda sol bek yeti┼čmiyor ve Gs altyap─▒s─▒nda sol bek var.Sonra ma├žlara bak─▒yorsun Emre Ta┼čdemir oynuyor.

Kimse ├ž─▒k─▒p bu oyuncular─▒ her ma├ž oynat─▒n demiyor.Hali haz─▒rda ffp derdin var ve altyap─▒n oyuncu kayn─▒yor ama sen gidip kiral─▒klardan medet umuyorsun. Hadi bunu ge├žtim bari bir ka├ž ma├ž sonradan oyuna alsan ve 1 ma├ž ilk 11 ┼čans─▒ verse zaten bu ├žocuklar o tad─▒ alacak.Eminim ki ├žo─ču Galatasaray'a k├╝sm├╝┼čt├╝r ki yaz d├Âneminde Mustafa Kap─▒ ko┼čarak Avrupa'ya ka├žt─▒.

Hocan─▒n bu saatten sonra bir bildi─či yok.Y├Ânetim gitsin diye elinden geleni yap─▒yor.Eskisi gibi gen├ž oyuncular─▒ falan d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝ de yok.Malesef o koltu─ču b─▒rakmas─▒ gerekiyor.

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Bahsetti─činiz sol bek S├╝leyman Lu┼č olsa gerek. Altyap─▒daki birka├ž ma├ž─▒n─▒ da izledim, potansiyeli vard─▒. Bir ┼čeyler ba┼čarabilirdi ama ┼ču an nerede? ┼×anl─▒urfaspor'a kiralanm─▒┼č...

|
    |

┼×AMP─░YON GALATASARAY

• Te─čmen
    123 Mesaj
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    eren356

┼×u sahada y├╝r├╝yen ruhsuzlar─▒ g├Ârd├╝k├že Fatih Hoca'n─▒n neden altyap─▒dan oyuncular─▒ kadroya almad─▒─č─▒n─▒ ├žok merak ediyorum ger├žekten. Zaten yeniliyoruz oyuncular ko┼čam─▒yor bile. Bari al gen├žleri geli┼čsin. Yenileceksek ├Âyle yenilelim. Ben eminim altyap─▒dan kadroya ald─▒─č─▒n oyuncu sahadakilerden daha fazla emek koyar ortaya

Hocan─▒n ya akli melekelerinde sorun var , yada yönetimin ba┼č─▒n─▒ kopartmak için tak─▒m─▒ böyle salm─▒┼č durumda .

Ben 2 hafta önce bu Fatih yerine bi çuval un koyal─▒m daha iyi yazd─▒─č─▒mda burda linç yemi┼čtim al─▒n size Fatih

Futbolun 2 sene önce terk etti─či Babel den medet umuyoruz hala . Babel yerine ko┼čmas─▒n─▒ bilen bir genç oynasa yemin ediyorum g─▒k─▒m ç─▒kmaz çünkü aylard─▒r genç oyuncular diye y─▒rt─▒n─▒yorum .

Fatih denen sözde ÔÇťkaleciÔÇŁ . En ba┼č─▒nda almay─▒n ┼ču adam─▒ dedik buna güvenip de yola ç─▒k─▒lmaz dedik . ┼×u FatihÔÇÖi kim musallat ettiyse bu kulübe yaz─▒klar olsun ya . Okan oynas─▒n daha iyi be karde┼čim . Ben Okan ─▒n böyle hatal─▒ goller yendi─čini hat─▒rlam─▒yorum . Fatih bu performansla senelerdir bu futboldan para kazanm─▒┼č ya yaz─▒klar olsun ya .

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

Orijinalden al─▒nt─▒: Y─▒ld─▒zBeydiyeceksiniz

┼×u sahada y├╝r├╝yen ruhsuzlar─▒ g├Ârd├╝k├že Fatih Hoca'n─▒n neden altyap─▒dan oyuncular─▒ kadroya almad─▒─č─▒n─▒ ├žok merak ediyorum ger├žekten. Zaten yeniliyoruz oyuncular ko┼čam─▒yor bile. Bari al gen├žleri geli┼čsin. Yenileceksek ├Âyle yenilelim. Ben eminim altyap─▒dan kadroya ald─▒─č─▒n oyuncu sahadakilerden daha fazla emek koyar ortaya

Fatih Terim ne genç seven bi adam ne de ┼čans veren. Daha 16 ya┼č─▒ndaki Mustafa kap─▒ keyfinden mi kaçt─▒.

Atalay hiç oynad─▒ m─▒ lig maç─▒nda, abdussamedi gördük mü.

Hadi bunlar─▒ geçtim Süleyman Lu┼č a tak─▒mda de─čilmi? Geçen senelerde kendine biat eden ve her girdi─činde puan kaybetti─čimiz Selçuk kadar ┼čans─▒ hak etmiyor mu san─▒yorsunuz bu oyuncular─▒n.

Bi ozan tutturmu┼č gidiliyor. Ozan zaten 4 senedir parlak olmas─▒ beklenen oyuncu.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

Kim kiminle yürür, ona bak─▒n siz.

B─▒rak─▒n dönsün dönme dolaplar,

Haktan hakikatten yana bak─▒n siz. "

• Binba┼č─▒
    1290 Mesaj
    Sol beksin sürünürken adam Süleyman lu┼č u bile oynatmad─▒ , forvetsiz sürünürken adam alt yap─▒dan forvet ç─▒kar─▒p bile oynatmad─▒

Biz de adamdan genç oynats─▒n diye bekliyoruz .

|
    |

Orijinalden al─▒nt─▒: Kesinizmirliksk2

Hocan─▒n ya akli melekelerinde sorun var , yada yönetimin ba┼č─▒n─▒ kopartmak için tak─▒m─▒ böyle salm─▒┼č durumda .

Ben 2 hafta önce bu Fatih yerine bi çuval un koyal─▒m daha iyi yazd─▒─č─▒mda burda linç yemi┼čtim al─▒n size Fatih

Futbolun 2 sene önce terk etti─či Babel den medet umuyoruz hala . Babel yerine ko┼čmas─▒n─▒ bilen bir genç oynasa yemin ediyorum g─▒k─▒m ç─▒kmaz çünkü aylard─▒r genç oyuncular diye y─▒rt─▒n─▒yorum .

Fatih denen sözde ÔÇťkaleciÔÇŁ . En ba┼č─▒nda almay─▒n ┼ču adam─▒ dedik buna güvenip de yola ç─▒k─▒lmaz dedik . ┼×u FatihÔÇÖi kim musallat ettiyse bu kulübe yaz─▒klar olsun ya . Okan oynas─▒n daha iyi be karde┼čim . Ben Okan ─▒n böyle hatal─▒ goller yendi─čini hat─▒rlam─▒yorum . Fatih bu performansla senelerdir bu futboldan para kazanm─▒┼č ya yaz─▒klar olsun ya .

Sene ba┼č─▒nda Fatih size Thiam bize gelince herkes Kasimpasa iyilik yapt─▒ zannetti. Adamlar asl─▒nda iyili─či kendilerine yapm─▒┼člar :)

• Binba┼č─▒
    1290 Mesaj

Fatih terim garry nin transfer edilmesini istemi┼č

yav belhanda abisinden feguili abisinden izin alm─▒┼č m─▒ acaba terim  

|
    |

Orijinalden al─▒nt─▒: mpolat35

Sene ba┼č─▒nda Fatih size Thiam bize gelince herkes Kasimpasa iyilik yapt─▒ zannetti. Adamlar asl─▒nda iyili─či kendilerine yapm─▒┼člar :)

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Vallaha do─čru dedin hocam . Adamlar kendi i├žlerindeki vir├╝sleri g├Ândermi┼čler

|
    |

Mustafa kap─▒ ayr─▒ld─▒─č─▒ zaman tercih ve kariyer planlamas─▒ dedi. Böyle dü┼čünen birini kulüpte oynatsan bile tutabilir misin?

Süleyman demi┼čsin. Saracchi ve linnes in bulundu─ču ortamda kim süleyman ─▒ tercih eder?

Atalay a kat─▒l─▒yorum. Daha fazla ┼čans bulmal─▒yd─▒. Adana performans─▒ belirleyici olacakt─▒r.

Ozan k─▒sm─▒na da kat─▒l─▒yorum. A tak─▒ma ç─▒kmasa da transfer yapacakt─▒. Hiçbir alman tak─▒m─▒ 6 ayl─▒k performansa bakarak oyuncu transfer etmez çünkü.

|
    |
    J.McNulty kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

─░yi tak─▒mda her oyuncu oldu─čundan daha iyi g├Âr├╝n├╝r. Tak─▒m olamayan kul├╝plerde oyuncular s─▒radanla┼č─▒r, olduklar─▒ndan da k├Ât├╝ g├Âr├╝n├╝r.

Bizim sorunumuz tak─▒m olmay─▒ beceremeyi┼čimiz. Bunu ba┼čarmas─▒ gereken ilk ki┼či ise hocad─▒r. Hocan─▒n b├Âyle bir vizyonu olmal─▒. B├Âyle bir planlamas─▒ olmal─▒.

Elbette elde kaliteli oyuncular olursa daha h─▒zl─▒ ba┼čar─▒labilir. Ama 3 y─▒ld─▒r tak─▒m olma yolunda ilerlemeyen bir futbolcu grubuyuz. O gidiyor, bu geliyor, gelene kadar herkes iyi gelince bir anda "├ž├Âp" oluyor. Bunlar rastlant─▒ olamaz.

Acilen tak─▒m becerilerimizi geli┼čtirmeliyiz. Yoksa ├žok s─▒radan g├Âr├╝nen futbolcularla dolu TAKIMLARA yenilmeye devam edece─čiz.

Peugeot 2015 308 BlueHDI EAT6 Active

Peugeot 2013 301 Active
  • Binba┼č─▒
    1290 Mesaj
    Hoca hiç dü┼čündü mü acaba sol kanat da kerem gibi h─▒zl─▒ bir oyuncu var . 1 kere de Babel i keseyim de kerem i alay─▒m diye . Bence dü┼čünmemi┼čtir çünkü kerem in tak─▒mda oldu─čunu bile unutmu┼čtur adam

─░lla Babel i oynatacaksan koy forvet arkas─▒na . Duvar olsun sana orda top tutar . Ben olsam ┼ču kadro ile ç─▒kar─▒m

ÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇö-ÔÇö-OkanÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇö-

OmarÔÇöÔÇöbossÔÇöÔÇömarcaoÔÇöÔÇösarachi

ÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöTaylanÔÇöÔÇöÔÇöetoboÔÇöÔÇöÔÇö

EmreÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöBabelÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇökerem

ÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöfalzaoÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇö

Dedi─čim gibi Babel i serbest oynat . Orda en az─▒ndan top tutabilirsin sana duvar olur adam . Ama yok ko┼čamayan adam─▒ illa kanat da oynatacak hoca . Arda var daha bide ki arda oynad─▒─č─▒ maçlarda bence hiç fena oynamad─▒ hatta ileride daha aktiftik .

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Kesinizmirliksk2 -- 21 Ekim 2020; 12:49:14 >
    |
    |

Orijinalden al─▒nt─▒: Necdet_Pek

─░yi tak─▒mda her oyuncu oldu─čundan daha iyi g├Âr├╝n├╝r. Tak─▒m olamayan kul├╝plerde oyuncular s─▒radanla┼č─▒r, olduklar─▒ndan da k├Ât├╝ g├Âr├╝n├╝r.

Bizim sorunumuz tak─▒m olmay─▒ beceremeyi┼čimiz. Bunu ba┼čarmas─▒ gereken ilk ki┼či ise hocad─▒r. Hocan─▒n b├Âyle bir vizyonu olmal─▒. B├Âyle bir planlamas─▒ olmal─▒.

Elbette elde kaliteli oyuncular olursa daha h─▒zl─▒ ba┼čar─▒labilir. Ama 3 y─▒ld─▒r tak─▒m olma yolunda ilerlemeyen bir futbolcu grubuyuz. O gidiyor, bu geliyor, gelene kadar herkes iyi gelince bir anda "├ž├Âp" oluyor. Bunlar rastlant─▒ olamaz.

Acilen tak─▒m becerilerimizi geli┼čtirmeliyiz. Yoksa ├žok s─▒radan g├Âr├╝nen futbolcularla dolu TAKIMLARA yenilmeye devam edece─čiz.

D├╝nde yazd─▒m standart perfomans vermiyor oyuncular. Fernando melo elamander gomis gibi her ma├ž ayn─▒ ├žizgide oynayan oyuncumuz az. ┼×├Âylede bir durum var oyuncular─▒n forman─▒n a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒n fark─▒nda olmayan─▒ ├žok. Ne kadar be─čenilmesede saracchi ├Âmer luyindama donk linnes gibi adamlar forma ad─▒na sahada her┼čeylerini veriyor. Di─čerleri iui olmad─▒m─▒ t├╝m tak─▒ma yans─▒yor. Belhanda bi bak─▒yosun 90 dk sahada ko┼čturuyor pres pas gol her┼čey var bir ma├ž sahada hayalet. Feghulide ├Âyle. Her┼čeyi hocaya ba─člamak do─čru de─čil adam teknik patron terbiye forma aidiyeti vs onun i┼či de─čilki

• Y├╝zba┼č─▒
    911 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: auto_man

Mustafa kap─▒ ayr─▒ld─▒─č─▒ zaman tercih ve kariyer planlamas─▒ dedi. Böyle dü┼čünen birini kulüpte oynatsan bile tutabilir misin?

Süleyman demi┼čsin. Saracchi ve linnes in bulundu─ču ortamda kim süleyman ─▒ tercih eder?

Atalay a kat─▒l─▒yorum. Daha fazla ┼čans bulmal─▒yd─▒. Adana performans─▒ belirleyici olacakt─▒r.

Ozan k─▒sm─▒na da kat─▒l─▒yorum. A tak─▒ma ç─▒kmasa da transfer yapacakt─▒. Hiçbir alman tak─▒m─▒ 6 ayl─▒k performansa bakarak oyuncu transfer etmez çünkü.

Zaten sorun neden Mustafan─▒n tercihi bu y├Ânde oldu bu. Gen├ž tak─▒mdan kimse ┼čans bulam─▒yor, Merihi ├ça─člar─▒ g├Âren adam─▒ burada tutabilirmisin ┼čans vermeyerek ?

Kim kiminle yürür, ona bak─▒n siz.

B─▒rak─▒n dönsün dönme dolaplar,

Haktan hakikatten yana bak─▒n siz. "

• Yarbay
    7810 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: J.McNulty

Zaten sorun neden Mustafan─▒n tercihi bu y├Ânde oldu bu. Gen├ž tak─▒mdan kimse ┼čans bulam─▒yor, Merihi ├ça─člar─▒ g├Âren adam─▒ burada tutabilirmisin ┼čans vermeyerek ?

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster
    20 y─▒l öncesi gibi de─čil i┼čler. Alt yap─▒daki oyuncunun bile menajeri var art─▒k.

─░lk 11 de sürekli oynatsan bile avrupa ihtimali olan oyuncular─▒ tutamazs─▒n elinde.

Ne yaz─▒k ki bundan sonra durum bu.

Asl─▒nda mustafa kap─▒ ve ozan transferlerine bakarsak geri kalan 2000 jenerasyonunun bizim abartt─▒─č─▒m─▒z kadar iyi olmama ihtimali can─▒m─▒ s─▒k─▒yor.

Daha önce de söylemi┼čtim sabri gibi, semih gibi, ayd─▒n gibi çok oyuncu ç─▒kar alt yap─▒dan ama arda gibi ozan gibi emre gibi oyuncular 10 y─▒lda bir ç─▒kar.

|
    |

• Te─čmen
    222 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: lastwarriors

D├╝nde yazd─▒m standart perfomans vermiyor oyuncular. Fernando melo elamander gomis gibi her ma├ž ayn─▒ ├žizgide oynayan oyuncumuz az. ┼×├Âylede bir durum var oyuncular─▒n forman─▒n a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒n fark─▒nda olmayan─▒ ├žok. Ne kadar be─čenilmesede saracchi ├Âmer luyindama donk linnes gibi adamlar forma ad─▒na sahada her┼čeylerini veriyor. Di─čerleri iui olmad─▒m─▒ t├╝m tak─▒ma yans─▒yor. Belhanda bi bak─▒yosun 90 dk sahada ko┼čturuyor pres pas gol her┼čey var bir ma├ž sahada hayalet. Feghulide ├Âyle. Her┼čeyi hocaya ba─člamak do─čru de─čil adam teknik patron terbiye forma aidiyeti vs onun i┼či de─čilki

Al─▒nt─▒lar─▒ G├Âster

Hi├ž kimse s├╝rekli ayn─▒ standartta performans vermez. Ben de vermem, sen de veremezsin. ─░nsan─▒n do─čas─▒na ayk─▒r─▒ bir durum.

Ayr─▒ca benim s├╝rekli tekrarlad─▒─č─▒m konu TAKIM olma becerisidir. ─░┼č yerlerinde bunun e─čitimini veren bir profesyonel olarak yaz─▒yorum..

TAKIM: Farkl─▒ yetenek, birikim, bilgi ve beceri d├╝zeyine sahip insanlar─▒n ORTAK HEDEF do─črultusunda organize olarak hareket ge├žmesidir.

Simdi bu tan─▒m─▒ al─▒p bizim tak─▒ma uygulayal─▒m.

Farkl─▒ yetenek, birikim bilgi ve beceri d├╝zeyine sahip oyuncular─▒m─▒z var m─▒? Evet, var.

Ortak hedef belli mi? Evet ,Ma├žlar─▒ kazanmak ve sezon sonunda ┼čampiyon olmak.

Buraya kadar s─▒k─▒nt─▒ yok. Eksik olan ne?

Organize olmak ve harekete ge├žmek. ─░yi bir organizasyonumuz veya futbol diliyle, bir saha disiplinimiz, oyun anlay─▒┼č─▒m─▒z, sistemimiz var m─▒?

Organizasyonu kim yapacak? Taraftar m─▒? Y├Ânetim mi? Yoksa Teknik Direkt├Âr m├╝?

Te┼čhis yanl─▒┼č olursa ├ž├Âz├╝mler sadece zaman kayb─▒ olur.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Necdet_Pek -- 21 Ekim 2020; 13:35:55 >
    |
    |

Peugeot 2013 301 Active

• Yarbay
    6579 Mesaj
    Hala tak─▒m ile ilgili ciddi umut besleyip sayfa sayfa destan yaz─▒yorsunuz böyle olmal─▒, böyle olmamal─▒ diye.

Yemi┼čim tak─▒m─▒, Terim ve Cengiz gitmedi─či sürece hiçbir ┼čey iyiye gitmez, b─▒rak─▒n tak─▒m─▒ ba┼čla ┼čeylere odaklan─▒n bir süre.

|
    |

Herkes gitsin Belhanda kals─▒n. Hala bu kafada olanlar da var ne yaz─▒k ki...

|
    |

Peugeot 2013 301 Active
Reklamlar
Bitcoin
Radyo Dinle
Canl─▒ Tv izle
SEO
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.