Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mabovski

Ah be sakatao

https://twitter.com/tribunaslan1905/status/1350515355232448514?s=19

zamanında büyük haksızlık ettiler bu adama. kıskançlıklarından pas falan atmıyorlardı adama. uzun yıllar hizmet edecek kapasitede bir forvetti.

• Çok süper transfer yaptılar yine gündem Cimbom. Arkadaş sevinsenize iyi topçu aldık diye. Hepsinin dilinde Cimbom. Aytacın attığı tekmeden çok Cimboma gelişini konuşuyor alayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72080500B -- 16 Ocak 2021; 23:18:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Admin İrfan Can sandım

• Sponsor transferleri limite girmiyo diye biliyorum. Onun disinda zorunlu satin alma opsiyonu bu sene kiralanip bidahaki sezon alinir. Limit kalkiyor ozaman.

• anlkseee kullanıcısına yanıt

Sallanırda bu kadar sallanmaz Mesut arsenaldan yıllık kaç milyon eur kazanıyor biliyor musun sen. Vergiler hariç 21 milyon eur yıllık. Bunun 2 katı 42 milyon eur yıllık Mesuta verecekler öyle mi ? Ronaldo ne kadar kazanıyor yıllık biliyor musun? 30 milyon eur.

Mesut yıllık 10 milyon eur kazanacak yer bulsa anında imzalar oda dolaylı yoldan Fener oldu zaten. Artık dünyanın hiçbir yerinde (çin arap ülkeleri vs dahil) o paraları kazanamaz futbolcular. Hakan Çalhanoğluna Milan ne kadar teklif etti haberin var mı ? 4 milyon eur. Arsenal teşekkür bile etmiştir Fenerbahçeye.

• yav neden sürekli olarak benim 0 hakaret içeren mesajlarım silinip ben yazdığım ilk mesajda ban yiyip duruyorum.

• Ben anlamıyorum bu UEFA neye göre hangi takımları inceleme altına alıyor . Fener su gibi para akıtıyor kimse incelemiyor mu gelir gider tablosunu ?

• Yarınki maçı kazanırsak yeniden havaya girer takım . Herşey bambaşka bi yere gider .

• Yönetim orta saha alıp Diagneyi parlatıp sonrasında satmayı düşünüyor da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 16 Ocak 2021; 23:54:37 >
  • Mesut inanılmaz bir topçu ama hiçbir zaman iyi bir profesyonel olmadı. Belki taraftarla bütünleşirse ligin tozunu attırır ama bunu düşük ihtimal olarak görüyorum.

• İrfan Instagramdan Fatih Terim ve Dincer Azaphani takip etmis. İkincisi kim ben de bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrfan mali olarak da külfet. İrfan ile oyalanacağımıza 2 tane genç transferi yapın olsun bitsin. Bir İrfan mı kurtaracak bu takımı? Emmanuel Toku deniyordu ama ses çıkmadı.

• Mesuttan bir yol olmaz
    Erolda mesutta alide yazin yolcu batacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Ben anlamıyorum bu UEFA neye göre hangi takımları inceleme altına alıyor . Fener su gibi para akıtıyor kimse incelemiyor mu gelir gider tablosunu ?
    Bir olaylar var ya şasirmiyorum fener olunca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

İrfan Instagramdan Fatih Terim ve Dincer Azaphani takip etmis. İkincisi kim ben de bilmiyorum

Petrolcü reklamcı bir adam.3M € civarında İrfan transferine sponsorluk yapacağı söyleniyor.

Benim anlamadığım yoldan geçen adam 3M € sponsor olabiliyorsa, Galatasaray ı bu kadar seven, zenginler ordusundan oluşan ülkemizde neden kimse sponsor olmuyor?

Ali Koç kendi kendine sponsor zaten onu anladık.Acun vs derken iyi de gelir elde ediyorlar.Ancak bunu kulübe nasıl sokabiliyorlar onu anlamadım?

• İrfan gayet iyi topçu. Elinde Messi Ronaldo var sanki İrfan'ı beğenmiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

İrfan gayet iyi topçu. Elinde Messi Ronaldo var sanki İrfan'ı beğenmiyorsun

İrfanı beğenmemek değil. Bir isimde saplandık kaldık yine. Ayrıca İrfan'ın iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama topsuz oyunda eksik olduğu da bir gerçek. Galatasaray'ın ortasında temaslı oynayacak adam yok zaten. Ayrıca istenen bonserviste belli. Galatasaray'ın böyle bir limitinin ve parasının olmadığı da bir gerçek.

Taylan'ın alternatifi hala yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 17 Ocak 2021; 0:41:1 >
  • Futbolcular bence bilerek trollüyor ya   Taylanla İrfan şuan wp üzerinden gelen yorumları okuyup geyik yapıyordur en azından ben futbolcu olsam kesin öyle davranırdım  

• o kadar mahkeme kararıyla masa başında yıldız eklet logoya ondan sonra fb izinden gitmek için tweete koyma 

• Bu yaz İrfan'a 10m civarı yurtdışı teklifi geldi. Yaşı ve piyasası olan kaliteli bir oyuncu. İyi bir takımda çok iş yapar ki Başakşehir'de yapıyor zaten. Fatih Hoca'nın istediği oyuncularla beraber iyi bir kadro oluşacağını düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.