Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyuncu almışsanız gidin kendi forumunuzda sevinin? iki de bir niye buraya mesut atıp duruyorsunuz. Zihinsel problemleriniz mi var? tebrikler çok iyi transfer umarım yan gelip yatmaz adam gibi top oynar.

Bu hareketleri yaşı 18+ olan adam yapmaz çocukluğunuza veriyorum. Diğer türlü hayattaki tüm dertleriniz tasalarınız bitmiş olması lazım başka takımın forumlarına oyuncu resmi atıp salak salak yazı yazmanın bir anlamı yok.

Adam gelir oynar doğru düzgün efsane olur o zaman konuşursun. Bizim falcao gibi elinizde patlarsa çok değil 3 ay sonra dalga geçilen taraf siz olursunuz.

Alex dersin bunu bunu yaptı dersin dalganı geçersin.

Ya da biz Sneijder deriz sağlı sollu deriz dalgamızı geçeriz.

Sosyal medyada yapılıyor bu her takım için anlıyorum çünkü orada çok geniş bir kitle var akılsız insan çok fazla. Ama bari şu forumda 12 yaşında çocuk hareketleri yapmayın.

Gelsin derbide iki gol atsın bize dalganı geç bir şey demeyiz. Ama bu yapılanlar salakça ben bu şekilde gelen topçuların oynamadan ülkenin parasını boşa yiyormuş gibi hissediyorum o yüzden emin konuşmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıSarman

Beyler oyuncu almışsanız gidin kendi forumunuzda sevinin? iki de bir niye buraya mesut atıp duruyorsunuz. Zihinsel problemleriniz mi var? tebrikler çok iyi transfer umarım yan gelip yatmaz adam gibi top oynar.

Bu hareketleri yaşı 18+ olan adam yapmaz çocukluğunuza veriyorum. Diğer türlü hayattaki tüm dertleriniz tasalarınız bitmiş olması lazım başka takımın forumlarına oyuncu resmi atıp salak salak yazı yazmanın bir anlamı yok.

Adam gelir oynar doğru düzgün efsane olur o zaman konuşursun. Bizim falcao gibi elinizde patlarsa çok değil 3 ay sonra dalga geçilen taraf siz olursunuz.

Alex dersin bunu bunu yaptı dersin dalganı geçersin.

Ya da biz Sneijder deriz sağlı sollu deriz dalgamızı geçeriz.

Sosyal medyada yapılıyor bu her takım için anlıyorum çünkü orada çok geniş bir kitle var akılsız insan çok fazla. Ama bari şu forumda 12 yaşında çocuk hareketleri yapmayın.

Gelsin derbide iki gol atsın bize dalganı geç bir şey demeyiz. Ama bu yapılanlar salakça ben bu şekilde gelen topçuların oynamadan ülkenin parasını boşa yiyormuş gibi hissediyorum o yüzden emin konuşmayın.

Ben forumun çoğunun maksimum 17 18 yaşında çocuklardan oluştuğunu düşünüyorum. Yoksa maalesef mantıklı bir açıklaması yok. Sırf Fenerbahçe için değil tüm takımlarda var bu durum hele twitterda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sekman Pistonu

kırmızı kart pozisyonlarında VAR hakemi uyarıp izlemesini önermiyor mu? çift sarıdan atılıyor çünkü oyuncu. VAR a gidip ilk sarıyı iptal etmesi gerekmiyor mu?

maalesef

varın baktığı 4 alan var

gol (hakem sonra düdük çalsa BİLE çzigiyi geçen tüm toplar)

penaltı

doğrudan kırmızı kart

yanlış kişiye kart verilmesi

burada tek müdahale şansı eğer var hakem "ne gördün?" sorusuna "oyuncunun müdahalesi sonucu düştü buna sarı verdim" derse, "düşmeye neden olan müdahaleyi rafael değil skirtel yaptı, izlemeni tavsiye ediyorum" demesi

ama hakem o şekilde kayarak gelişine sarı verdim derse, VAR hakeminin protokole göre çağırma yetkisi yok maalesef

buradaki görüşmeler yayınlanmadan gerçeği asla bilemeyeceğiz.

• Adamlar mesut'u getiriyor bizimkiler de hala ft boylr ft soyle...

Transfer sezonu acik yapsin yonetim transferleri gorelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Adamlar mesut'u getiriyor bizimkiler de hala ft boylr ft soyle...

Transfer sezonu acik yapsin yonetim transferleri gorelim

adam geçen çıktı açiklama yapti dinlemediniz mi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 16 Ocak 2021; 21:10:24 >
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Transfere gerek yok(!), yeni yönetim yapar artık transferleri. En büyük transfer kulüpten gitmesi gereken oyuncuları gidişi olur. 👍

Falcao gitsin en büyük transfer olur 😂😂
  • Felina. kullanıcısına yanıt

Mesele fizyolojik yaş değil akıl yaşı bence hocam ve konu sadece taraftar hesaplarıyla sınırlı değil. Türk dijital kullanıcılar internetin toksiği diyebiliriz.

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Oynayacagina guvenilse Avrupa da Mesutu havada kapacak birsuru klup var. Arsenal den aldiginin iki katini verecek klupler var fakat tam bir soru isareti.

Gelip guzel oynarsa 1 sene sonra rekor bonservisle Avrupaya da gidebilir,yatarsa kaybolup gidebilir de.

Tamamen risk ve bu riski bahsettigim Avrupa takimlari almaz, garanti oyuncuya bakar.

Biz de Falcao da risk aldik, tutmadi iste.

O yuzden bekleyip gormek lazim avuc yalayan kim olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlkseee

Oynayacagina guvenilse Avrupa da Mesutu havada kapacak birsuru klup var. Arsenal den aldiginin iki katini verecek klupler var fakat tam bir soru isareti.

Gelip guzel oynarsa 1 sene sonra rekor bonservisle Avrupaya da gidebilir,yatarsa kaybolup gidebilir de.

Tamamen risk ve bu riski bahsettigim Avrupa takimlari almaz, garanti oyuncuya bakar.

Biz de Falcao da risk aldik, tutmadi iste.

O yuzden bekleyip gormek lazim avuc yalayan kim olacak?

ben falcao gibi olacağını sanmıyorum.. Mesut özel bir oyuncu.. Falcao benim gözümde hiç bir zaman özel olmadı.. 5 senedir yatan adamı aldık.. bir kaç senede bizde yatsın diye.. Mesut'un katkı vereceğini düşünüyorum.. rakibe hayırlı olsun diyelim.. bize de ağzı açık bakmak düşer..

• Bi yanda Acun, diğer yanda Albayrak..

Gülesim geldi..

Mesut iyidir. Tutarsa çok daha iyidir. Tebrikler. Erol’un işi zorlaştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Mesut dünya yıldızı vs ama tek başına yetmez başarıları takım kazanır.. Fener işte o takım değil evet kadro geniş lakin kaliteli değil hocası dahil.. Onun için endişelenecek bi durum yok bu hoca ve bu takıma Messi’yi bile getirseniz başarı gelmez..
  • İrfan Can, Instagram'da Fatih Terim'i takibe aldı.
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    ;)) o nasıl bir göz merak ettim Falcao özel değil dedi ya:))
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım başladık yine maceraya.

• 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Bizim limitimiz yok mu? İrfan sponsorlukla da gelebilse limit aşılmış olmayacak mı?

Beşiktaş maçında zemin büyük ihtimalle kötü olacak. Pas oyunu oynamaya çalışırsak çok zorlanırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 16 Ocak 2021; 22:51:25 >
  • lotus_dh L kullanıcısına yanıt
    Abdurrahim albayrak yarın birgün sarılır gari kahveciye 😂😂
  • oyuncu mesut özil td karbonat erol. uyumu beğendim

• Ah be sakatao

https://twitter.com/tribunaslan1905/status/1350515355232448514?s=19

• Benim anlamadığım adamlar Mesut u aldıklarına sevinmiyor, Galatasaray alamadı, ya da Galatasaray başka transfer yapamadı diye seviniyorlar.

Aklı başında taraftarları tabi ki ayrı tutuyorum orası ayrı.Her takımın taraftar grubunda böylesi var demek istesem de galiba sadece Fenerbahçe de var.

Yahu arkadaş, biz transfer yapamadık yine şampiyonluğa oynuyoruz, yılın başından beri o kadar transfer yapıldı, onlar da şampiyonluğa oynuyor.

Sezon sonunda şampiyon olamazsan, Sampiyonlar Ligi'ne gidip( ön elemesi var bir de bunun) iyi para alamazsan ne anlamı olacak ki.

Bizim insanımız çok iyi niyetli, Bulgaristan dan zor durumda kadın getiren gibi, köyde altın sikke buldum diyen mesaj gibi şeylere inanıyor.Bunlara da inanıyoruz malesef.Van Persie gelecek oynayacak, Falcao gelecek oynayacak vs. Kandırılmaktan bıkmadınız mı onu anlamıyorum.

Mesut gelir topunu oynar, oynamaz beni ilgilendirmiyor.Zaten adamın %10 verimle oynayacağı top Belhanda etkisi yapıyor.Ancak oynamazsa, 2 yıl parasını alıp, sakatlandım diyip yatarsa cidden çok ciddi bir finansal sıkıntı yaratacaktır.

Bana göre Gustavo, daha yararlı transferdir.Adamın oynadığı top belliydi, seviyesi belliydi, Feneri şuanda dik tutan adam.Bu tarz oyunculara odaklanmak daha mantıklı.

• 
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.