Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sucuk resmi daha komik :D

• Twitterda gündemden gördüm de (twitterım yok arada girip bakıyorum neler popüler diye) Fenerliler RVP övüyor ne iş  

Mesut'u merakla bekliyorum yalnız. PL'de son 2-3 senedir olmadı ama bu temposuz leş ligde boş alan yaratabilirlerse baya katkı sağlar bence. Ama kafasında futbolu bitirip İstanbul alemlerine akmaya, Akp'ye yanlamaya (Ardayı övüp Mesuta bunu diyen çok iki yüzlü taraftarımız var bu arada  ) geliyorsa sıkıntı olur tabi.Ben olumlu olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Neden kimse yabancı sayısının 16'ya çıktığını konuşmuyor? Bizim işimize yarasa ortalık ayağa kaldırdı. Efendi ve şerefli Beşiktaşımın işine yarayınca ses çıkaran olmuyor.

aman hocam konuşma beşiktaş ağır taştır altında kalırız mazallah  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler kadro gerçekten yetersiz ama rakiplerin durumu da çok kötü. öyle oyuncu aldım şampiyon oldum yok fenerin durumu ortada senelerdir. yarın jimnastiği yenersek güzel bir seri başlar sonrasında da kimse tutamaz bizi. ki bence öyle olacak

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt

zor yeneriz hocam , beraberlik iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

aman hocam konuşma beşiktaş ağır taştır altında kalırız mazallah  

Alıntıları Göster

Rezalet bir karar ama kimsenin umurunda değil. Yabancı sınırında yer açmak için belki sene başı adam oyuncusunu kiraladı? Ne olacak şimdi? Sene sonu şampiyon olurlarsa şeref falan zırvalarlar artık.

--

Mesut güzel transfer ancak her şey transferle bitmiyor. Erol'a her transferde daha çok yük biniyor. Böyle oyuncuları oynatmak kolay değildir. Galatasaray'a Sneijder geldiğinde Galatasaray oyun sistemini değiştirmek zorunda kalmıştı. Erol bunu becerebilirse Fener'in kadrosu ligi domine eder. Genç transferler de heyecan yaratabilecek isimler gibi duruyor. Fenerbahçe'ye hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 16 Ocak 2021; 20:7:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Rezalet bir karar ama kimsenin umurunda değil. Yabancı sınırında yer açmak için belki sene başı adam oyuncusunu kiraladı? Ne olacak şimdi? Sene sonu şampiyon olurlarsa şeref falan zırvalarlar artık.

--

Mesut güzel transfer ancak her şey transferle bitmiyor. Erol'a her transferde daha çok yük biniyor. Böyle oyuncuları oynatmak kolay değildir. Galatasaray'a Sneijder geldiğinde Galatasaray oyun sistemini değiştirmek zorunda kalmıştı. Erol bunu becerebilirse Fener'in kadrosu ligi domine eder. Genç transferler de heyecan yaratabilecek isimler gibi duruyor. Fenerbahçe'ye hayırlı olsun.

Alıntıları Göster

Bizim ligi domine etmekte ne kadar kolay be arkadaş, Talisca gelsin Bjk'de domine ediyor ligi. Fenerin başında o hoca varken anca şeytan kupasını domine ederler.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Bize karşı başka bir motive oluyor Anadolu takımları....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Bizim ligi domine etmekte ne kadar kolay be arkadaş, Talisca gelsin Bjk'de domine ediyor ligi. Fenerin başında o hoca varken anca şeytan kupasını domine ederler.

Alıntıları Göster

Bende onu diyorum. Ya Erol, Mesutla yükseleek ya da Mesut, Erol'u yiyecek. Bu Erol'un kendi becerisine kalmış bir şey.

• Galatasaray kompleksinden transfere sevinemiyo FBliler konularına bakacak olursak.

arkadaş transfer yaptınız GS ile alakası ne ki  

Ezikliğin bu kadarı.

• Yarın Bjk çok rahat bir galibiyet alır. En az 3-0 yenerler sizi.

• Bu nedir yav bebeler doluşmuş yine bi dünya yıldızı transfer ettiler diye   Bir durun bakalım gelsin oynasın öyle konuşursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Yarın Bjk çok rahat bir galibiyet alır. En az 3-0 yenerler sizi.

3-0 az olur. karlı havanın da etkisiyle 8-0 kazanacaklarını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

zor yeneriz hocam , beraberlik iyidir.

fatih terim sever böyle çıkış maçlarını, geçen sene kadıköyde de yaptı aynısını fenerin fişini çekti. covid olmasa şampiyonduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Ammianus Marcellinus

3-0 az olur. karlı havanın da etkisiyle 8-0 kazanacaklarını düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Yarın tekrar alıntılarsınız hocam :) kötü bir şey demedim ki sadece öngörümü paylaştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Yarın tekrar alıntılarsınız hocam :) kötü bir şey demedim ki sadece öngörümü paylaştım.

Alıntıları Göster

bir şey demedim ki usta. bahsettiğin skor tabii ki olabilir.

ben de kendi fikrimi paylaşmak istedim.  

• Adamlar Mesut’u getirdi . Nasıl olduysa yaptılar helal olsun demek düşer .

biz de avcumuzu yalayalım !!!

• mesut ozil nasil topcu? izleyen var mi?

• Mesut Özil istenileni karşılamayacaktır, üzülerek..

• 
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.