Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Falcao'yu yollamak imkansız bence. Adam son ballı sözleşmesini yaptı. Bu parayı verebilecek kulüpler Çin veya Araplar. Onlar da verir mi şüpheli.

Fatih Hoca dinlenmeliydi, dinlemeyip aldılar. Hoca haklı çıktı bu konuda da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf_Hitler

Bizim Tokatçı yine yokmuş bu hafta

bunun büyük hali var mı
  • Kendini Katar kulüpleri ile bir tutan her takım elbette bu rezilliği yaşamaya mecbur.
    Senin hem paran yok hem Avrupa da başarı istiyorsun hem de emekli yıldızlara Araplardan fazla para verip getiriyorsun. Tüm takımlarımız aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Falcao'yu yollamak imkansız bence. Adam son ballı sözleşmesini yaptı. Bu parayı verebilecek kulüpler Çin veya Araplar. Onlar da verir mi şüpheli.

Fatih Hoca dinlenmeliydi, dinlemeyip aldılar. Hoca haklı çıktı bu konuda da.
    Alacaklarına karşılık bonseervisini eline verir yollarsın

• Tam deli bu adam ya Ama Trezeguet ile beraber Kasımpaşa'da iyi iş yapmıştı bizde de yapabilir.

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Mehmet özcan Caner gsle anlaştı diyor.Çok istiyorum bu transferi umarım olur.Sıkıyosa şimdi gitmesin mete,ali VAR'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Tam deli bu adam ya Ama Trezeguet ile beraber Kasımpaşa'da iyi iş yapmıştı bizde de yapabilir.

Kasımpaşada bir sezon anlaşmışlar bu bizde de tutacağı anlamına gelmez. Mısır milli takımda da izledim düz bir oyuncu.

• [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• oley oley oley oley şampiyon cimbombom şampiyon cimbombom Yeter artık Fatih terim defol git artık Fatih terim istemiyoruz çok kötü futbol oynatıyorsun Okan buruk gelecek dertler bitecek Okan buruk gelecek dertler bitecek Fatih terim'e teşekkür edip gönderilmeli Yeter artık Fatih terim oyun mu oyun oynamıyoruz bıktık artık Muslera sakatlandığı o oley oley oley oley şampiyon cimbombom defol git artık yeter artık oley oley oley şampiyon cimbombom

• PayneKillers P kullanıcısına yanıt
    hocam bu resmi hesabı mı? şimdi geleceği varsa da getirttmezler malum takımlar uefaya falan başvurur ayarttı diye, geçmiş olsun ufak ihtimal de gg oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formada indirim var kaptım bir tane ben

https://www.gsstore.org/urun/galatasaray-nikefootball/futbolformalari/aj5537-628-gs-m-nk-brt-stad-jsy-ss-hm.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Diagne reis haırlzıklara tam gaz devam ediyor bizde attığı golleri paylaşıyor birde klasik koşu bandında koşuyor hala
    Hocam üzülerek söylüyorum diagne şuan bizde olsa falcao andone vs hepsinden daha fazla iş yapardı fiziği daha iyi daha güçlü adamı harcadık kazanmak yerine.. Emre mor gibi belhanda gibi adamlara dayandık diagne gidince yerine sanki messi alınacaktı gelen adam ondan beter çıktı son maçlara bakın emre akbaba Falcaodan daha iyi servis yapıyor ilerde diagne kalsa daha başarılı olurdu. Seneye kesinlikle FORVET alınmamalı diagne ile yola devam edilmeli bizim sorun forvet deği pozisyona giremeyen takıma ileri kimi koysan boş.. Iyi bir sol açık iki ortasaha ve sağbek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Hocam üzülerek söylüyorum diagne şuan bizde olsa falcao andone vs hepsinden daha fazla iş yapardı fiziği daha iyi daha güçlü adamı harcadık kazanmak yerine.. Emre mor gibi belhanda gibi adamlara dayandık diagne gidince yerine sanki messi alınacaktı gelen adam ondan beter çıktı son maçlara bakın emre akbaba Falcaodan daha iyi servis yapıyor ilerde diagne kalsa daha başarılı olurdu. Seneye kesinlikle FORVET alınmamalı diagne ile yola devam edilmeli bizim sorun forvet deği pozisyona giremeyen takıma ileri kimi koysan boş.. Iyi bir sol açık iki ortasaha ve sağbek lazım

Alıntıları Göster
    Kör ölür badem gözlü olur. Sadece bizde sıkıntılı olsa bir ihtimal harcadık, kan uyuşmadı vs. diyeceğim de Brugge'e gitti, orda da 6 tane maça çıkmış, abuk subuk hareketler yapıp kadro dışı kalmış.

VAR'ın olduğu bir ligde topa elle bilerek dokunup gol atmaya çalışan bir adam bu. Kafası komple gidik, 2 gram katkı verir, sonra bir hareket yapar misliyle zarar verir takıma. Balotelli de kafa olarak böyle, ayrıca Diagne'den çok daha kaliteli bir topçu ama ondan bile doğru düzgün verim alamadı kimse. Yaşı 29 olmasına rağmen abuk subuk takımlarda geziyor o yüzden.

Seneye ligin şakası yok, Galatasaray'ın böyle lakayıt futbolculardan tamamen arınması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Kör ölür badem gözlü olur. Sadece bizde sıkıntılı olsa bir ihtimal harcadık, kan uyuşmadı vs. diyeceğim de Brugge'e gitti, orda da 6 tane maça çıkmış, abuk subuk hareketler yapıp kadro dışı kalmış.

VAR'ın olduğu bir ligde topa elle bilerek dokunup gol atmaya çalışan bir adam bu. Kafası komple gidik, 2 gram katkı verir, sonra bir hareket yapar misliyle zarar verir takıma. Balotelli de kafa olarak böyle, ayrıca Diagne'den çok daha kaliteli bir topçu ama ondan bile doğru düzgün verim alamadı kimse. Yaşı 29 olmasına rağmen abuk subuk takımlarda geziyor o yüzden.

Seneye ligin şakası yok, Galatasaray'ın böyle lakayıt futbolculardan tamamen arınması gerek.

Alıntıları Göster
    O kadar para verdik zarar etmek yerine adamı kazanmak zorundayız ne yazıkki ben diagne harika demiyorum ama kazanmak yoluna gitmemiz lazım

• help21 kullanıcısına yanıt
    Bende baktım ve aşağıda ki mesajı gönderip, çıktım

Merhaba,

Siteye ne zaman alışveriş yapmak için girsem yapmadan çıkıyorum. Çünkü ürünler hakkında doğru düzgün bilgi edinemiyorum. Bir ürünün resmini koymak yada genel bir ölçü tablosu koymak yeterli değil.

Ürünlerin %100 pamuk (mesela ben sağlık problemim nedeni ile pamuk içerikli ürün kullanamıyorum), polyester (mecburen tercih ediyorum) vs. ne olduğu belli değil. Bence erkekler için ürünlerin boyu örneğin adidasta olduğu gibi 175cm. ve altı için daha kısa (boyum 182cm. ama ben uzun ürün giymeyi sevmiyorum) 185cm.üzeri için daha uzun şeklinde farklı boylarda olmalı. Her ürün için ürüne özel ölçü tablosu olmalı.

Ürün çeşitliliği çok fazla olmadığı için bunları yapmak zor olmasa gerek. Klüp kazansın diyerek, nike ürünlerinden ziyade kendi ürünlerimizden almak istiyorum. Ancak durum benim açımdan ne yazık bu. Umarım öneri/şikayetlerimi dikkate alır, mal bu beğenen alsın demez siniz.

Öeri/Şikayetimi kendi özelimde anlatmaya çalıştım. Ancak bunun herkesi ilgilendiren genel bir sorun olduğunu düşünüyorum. Mesajımın sert ve kaba olduğunu düşünebilir siniz ama kesinlikle o amaçla yazmadım. Sadece siteyi açınca görüp, hissettiklerimi sizlere hissettirmeye çalıştım.

İyi çalışmalar ...

* Beklentim minimum ama en azından içimden geçenleri söyledim

Bir ürün alıyorsun çocuğa denk geliyor. Bir ürün alıyorsun içinde kayboluyorsun. Boya sarı kırmızıya yaz önüne bir slogan gazla gitsin. O fiyatları yazıyorlarsa önce hak edecekler ...

• Ajans 1905'de söylenenler ile son çıkan haberler (daigne'nin paylaşımı, sporx vs..)trezeguet'ın gelme ihtimalinin olduğu söyleniyor.
    Bizim takımda ilerde biri olduğu zaman hiç içeri orta açılmıyor veya pas atılmıyor nedense çok garip bir takımız falcaoyu severim ama çok sakatlanıyor seneye forvet almaya para da yok ki her sene alınmaz da yeter yani... diagne nin maaş daha az o kalmalı oynamalı diye düşünüyorum bende sizin gibi hem bu trezeguet de geliyor ise caner vesaire iyi kafa golü atar forvette kim olursa iyi orta açıyor bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Bizim takımda ilerde biri olduğu zaman hiç içeri orta açılmıyor veya pas atılmıyor nedense çok garip bir takımız falcaoyu severim ama çok sakatlanıyor seneye forvet almaya para da yok ki her sene alınmaz da yeter yani... diagne nin maaş daha az o kalmalı oynamalı diye düşünüyorum bende sizin gibi hem bu trezeguet de geliyor ise caner vesaire iyi kafa golü atar forvette kim olursa iyi orta açıyor bunlar.
    Hayır diagneyi satabilsek satalım ama inanmıyorum zarar etmek yerine mecbur bu adama katlanacaz yerine gelenler ondan kat kat performans vermedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Archangel

Ajans 1905'de söylenenler ile son çıkan haberler (daigne'nin paylaşımı, sporx vs..)trezeguet'ın gelme ihtimalinin olduğu söyleniyor.
    Herşey diagne için

Diagne yi satma ihtimalimiz bence %0 çünkü yaklaşık 1 senedir topa vurmuyor koşa bandında koşuyor bu oyuncuyu kimse almaz 7-8 milyona 3-5 verir anca falcao ise amerikaya falan 3-5 milyona gidebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Temmuz 2020; 14:48:5 >
  • 
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.