Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42734274427542764277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

O nasıl soru 6dan aşağıya yiyeceğine inanan var mı diye revize edelim bence
    Başakşehir kolay gol yiyen bir takım değil. Terim'in takımı gibi elek olacağına inanmıyorum. ManU'yu eleyeceğine ben de ihtimal vermiyorum ama 3'ten fazla yiyeceğini düşünmüyorum.
    ManU bu sene kolay skor üretemeyen fakat aynı zamanda kolay da gol yemeyen bir takım görüntüsünde. Başakşehir'le çok benzerler.
  • Martial rashford gibi adamlar içinden geçer isterse başakşehir, orta sahaları da formda, umarım iyi bir sonuç elde ederler, diagneyi falcaoyu baskı ile aldıran taraftarların da malum takım taraftarlarından farkı yok benim için ayrıca buna göz yuman yönetimin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omar işi yalan oldu galiba iyi bir beke benziyodu, terim mariano ile sözleşme uzatılsın dediğine göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Alakası yok.O 8-9 hafta önceydi pandemiden sonra United'ın oyunu değişti artık çok kolay pozisyona giriyorlar ve çok fazla gol atıyorlar.Toparladı United , seneye şampiyonluk adayı olacak.Başakşehir durağan oyun oynuyor , son haftalarda kötü oynayıp bi şekilde gol atıyolar.2014-2015 sezonu Galatasaray gibiler.Kolay gol yemiyorlardır doğrudur ama United kolay gol atıyor.Ciddi anlamda asılıp ,as kadro çıkarlarsa bence atarlar 6-7 tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Alakası yok.O 8-9 hafta önceydi pandemiden sonra United'ın oyunu değişti artık çok kolay pozisyona giriyorlar ve çok fazla gol atıyorlar.Toparladı United , seneye şampiyonluk adayı olacak.Başakşehir durağan oyun oynuyor , son haftalarda kötü oynayıp bi şekilde gol atıyolar.2014-2015 sezonu Galatasaray gibiler.Kolay gol yemiyorlardır doğrudur ama United kolay gol atıyor.Ciddi anlamda asılıp ,as kadro çıkarlarsa bence atarlar 6-7 tane.
    Pandemiden sonra fikstürleri acayip kolaydi.Çoğu küme düşmeye oynayan takimlar.Oynadiklari tek güçlü takim Tottenhamdi.O maçtan da Pogbanin olmayan penaltisiyla 1 puan aldilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Martial rashford gibi adamlar içinden geçer isterse başakşehir, orta sahaları da formda, umarım iyi bir sonuç elde ederler, diagneyi falcaoyu baskı ile aldıran taraftarların da malum takım taraftarlarından farkı yok benim için ayrıca buna göz yuman yönetimin
    Tarim Çamdali da Gs taraftari aldirmişti diye hatirliyorum.O zamanlarda twitterda sürekli Tarik Camdal TT oluyordu.
  • Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    malum takımın araya girmesi nedeniyle bu seviyye çıkmış transferlerden biri, yenileri yaşanır artık bolca, kaç tane yerli oyuncu var ki şurada zaten

• Falcao lemina agücü kadrosunada alınmamış ikiside yolcu

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Oyunları değişti , olay rakibin kolay olup olmaması değil.Mesela galatasaray gibi pandemi öncesi şov yaparken şimdi top oynamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Tarim Çamdali da Gs taraftari aldirmişti diye hatirliyorum.O zamanlarda twitterda sürekli Tarik Camdal TT oluyordu.

Alıntıları Göster
    2013-2014 sezonunda yabancı sayısı 6 iken eboue oynuyordu sağ bek olarak veysel sarıdan da memnun olunmadığı için ve 2014-2015 de yabancı sayısı 6 dan 5 e düşeceği için eboue nin yerine en iyi Türk alternatif olarak Tarık alındı çokta seçenek yoktu zaten.

yabancı sayısı 6 dan 5 e düşmeseydi eboue devam edecekti Tarık belki de hiç alınmayacaktı. Tarık geldiği zaman da sabri gönderilseydi ve düzenli forma giyebilseydi belki gelişebilirdi ama sabriyi kesemedi kulubede futbolu unuttu adam oynadığı ziraat kupası maçlarında ayakta bile duracak gücü yoktu.

Benzer olayları yine yaşayacağız bol bol...

• Trezeguet bize gelmeye sıcak bakıyormuş benim beğendiğim bir oyuncuydu türkiyedeyken şimdi nasıl bilmiyorum ama iyi bir transfer olacağı düşüncesindeyim zaten kankası king kong da burada kasımpaşa da ki gibi iyi anlaşırlar ise iyi bir hucum hattı oluşturulur.
  • lido kullanıcısına yanıt
    Hocam tarık bizde yanlış hatırlamıyorsam 4 sene kaldı çıktığı maça bakmadım ama tahminen 10 falandır belki oda yok bizlik bir durum yoktu bence 4 yılda her şey değişti tarık değişmedi yattıkça yattı sonrada yürüdü gitti.
  • Bizim Tokatçı yine yokmuş bu hafta

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• işin kötüsü falcaoyu elden çıkarmak da imkansız, adam isterse belki, bu sakatlık geçmişi ile bu yaşta alan çıkar mı bilinmez, paranın çar çur edilmediği bir dönemdeyiz malum, lades transfer diye millete güldük bize de geldi işte

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

işin kötüsü falcaoyu elden çıkarmak da imkansız, adam isterse belki, bu sakatlık geçmişi ile bu yaşta alan çıkar mı bilinmez, paranın çar çur edilmediği bir dönemdeyiz malum, lades transfer diye millete güldük bize de geldi işte
    Falcao nun sakatlık sonrası geri dönüşleri çok uzun.

Çok önemli bir isim ama ne yazık ki dünya kupası öncesi yaşadığı sakatlık fizyolojik olarak onu bitirmiş. Sonrasında tekrardan atletico seviyesine bir türlü gelemedi.

• Ankaragücü maçı için açıklanan kamp kadrosunda altyapıdan sadece 3 oyuncu var. Altyapımız bu kadar mı vasat? Yıllarca ne yapıldı anlayamıyorum.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    üzücü durum hocam, hani bu adamı alıyorsan takır takır top oynaman lazım ki, avruupaya git şampiyon ol, o da yok, bir gaza gelindi takım kiralık yıldız cenneti oldu, asıl kiralık olacak adamı satın aldın olan oldu babel de aynı şekil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 11 Temmuz 2020; 21:3:33 >
  • PayneKillers P kullanıcısına yanıt
    Terim ne istiyorsa tersini alsınlar. Gerçi bozuk atıyor sonra, sene başı falcaoyu istememesine rağmen aldılar bi sürü trip yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Falcao lemina agücü kadrosunada alınmamış ikiside yolcu
    Falcao hazır değilim demişti. Sonraki maçta oynar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Falcao hazır değilim demişti. Sonraki maçta oynar

Alıntıları Göster
    Lig bitti daha ne zaman hazır olacakmış paşam, doktorlar sakatlığının 1 haftada atlatıp oynar raporu vermiş. Başakşehir trabzon alanya gibi hayati maçlara sorumluluktan kaçan adam bu saatten sonra yollanmalıdır.

Aynı tarifeyi serdar aziz ve eren derdiyok içinde uyguladık bize cesur adamlar lazım. Elmander gibi bülent korkmaz gibi forma uğruna canını dişine takanlar lazım bu saatten sonra..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 12 Temmuz 2020; 10:50:13 >
  • 
Sayfa: önceki 42734274427542764277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.