Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25462547254825492550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre'den kanat oyuncusu olmaz,pozisyon bilgisi zayıf bekini falan takip etmiyor,nitekim Sivas'ın attığı iki golde de Şener ikiye bir kalmışken o kanattan yedik golleri.Bu adama 10 numara pozisyonunda oynatılarak saha içinde serbestlik verilmeli.
  • real maçı kaç kaç biter para lazim kupon yapicam da iddia ustaları yazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

real maçı kaç kaç biter para lazim kupon yapicam da iddia ustaları yazsın
    Realin son şansı cimbomda birşeyler yapmasi gerek kestirmek çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tortote kullanıcısına yanıt
    deplasman gol yemeden kazanır sanırım en garantisi 2.40 oranı var hem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 21 Ekim 2019; 15:12:32 >
  • Skor oynanacak son maç. Handikaplı 2 veya 2-3 gol oynanır. Gs'de şl'deki gol orucunu bu maç bozar, Kg var da oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 21 Ekim 2019; 15:17:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

Fener'in attığı ikinci golde sıkıntı yok.

Yahu ben bizim futbolseverleri anlamıyorum .
    Hem İngiltere ligi gibi akıcı olsun diyoruz, hemde dokununca dıtt faul lehimize olsun .

Futbol sert oynanan mücaadeleye dayanan oyundur. Premier Lig'e bakın bakalım resmen dayak yiyor topçular hakem "oyna devam"

Bizde olsa 1 hafta "hakem bizi doğradı " diye istisnasız her takım taraftarı yangın yapar haftalarca. Bizde dahil

Ha bunda Fifa'nında halt yemesi var. Aman gol sayısı arttsın diye dokununca penaltı diye abuksabuk kurallar var. Sen "dokunan penaltı" dersen ceza sahasında ayakta kalan tek topçu bulamazsın.

Ayakkabının bağcıgı rakibe temas etse, adam AK 46 ile vuurmuş gibi atıyor yerlere. hele PTT 1.ligde yerde oynanıyor futbol. Yerden kalkan yok çünkü.

Ulan ben hakem olacam varya ,adamın ayagını kırmaya, kafasını patlatmaya yeltenmeyen hiçbir pozisyona faul vermem(Onda da gider Var'a bakarım)

Penaltı falan vermem kimseye.

Gerçi takım taraftarlarından boyuna dayak yeriz ama valla vermem ,dayak yesemde
    Kız futbolu mu ulan burası? temassız oyun mu olur ? sanki basketbol maçı "dıtt dıt dıttırı dıt dıt dıt" hakem düdüğü duymaktan bıktım.Her maç böyle Anadolu takımları arasında yapılan maçlarda

Bir maçta 90 kez oyun durur mu arkadaş? Maçın süresi 90 dakika topun oyunda kaldıgı süre 35 dakika

Temas olmasın diyorsanız giden körling izleyin ,bu nedir ağa ya ?
    bu tüm taraftarlar da var maalesef. bide taraftarların çoğu ikiyüzlü olunca iş böyle oluyor.

aynı pozisyon gs yapsaydı bu sefer fbliler, bjkliler faul diye itiraz edecekti gsliler oynayın devam bir şey yok, temiz pozisyon diyecekti

e böyle olunca da bir gram ilerleyemiyoruz işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Alanya maçı tekrarı muhabbeti bitti buna döndüler yine. Ortalığı bulandırmaktan, futbol hariç her şeyin konuşulmasından zevk alıyor adamlar. Millet Avrupa maçlarını düşünüyor bunlar mahalle maçlarında aldığı kupaları. Eğer biz bunlara şampiyonluk verirsek yazıklar olsun.
    Çok acı değilmi ya?

Sürekli bi gündem değişme çabası oluyor, hemen hoop osmanlıdan kalma şampiyonluklar, hititler döneminde şampiyonluklar.

Utandım yemin ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 21 Ekim 2019; 15:35:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Çok acı değilmi ya?

Sürekli bi gündem değişme çabası oluyor, hemen hoop osmanlıdan kalma şampiyonluklar, hititler döneminde şampiyonluklar.

Utandım yemin ederim.

Alıntıları Göster
    fenerin sosyal medya çok çalışıyor bu yıl. çok iyi gündem yapıyor. hem resmi hem alttan gayrı resmi

antalya maçından öncede antalyayı evinde 3veya4 0 yeneceğini düşünerek sosyal medya güdümünde fenerli taraftarlar.

yok avrupada en iyi puanı biz toplarız.

yok imza toplayalım beşiktaş ve galatasaray gitmesin avrupaya.

hem gerçek hayatta hem face instagramda gördüm fenerliler uçtu

forumdada gördük psg den 5 yeseler 6 atan cengaverleride

antalya 1 attı karşılık veremediler hemde sahalarında

çok fena rezil oldular üstüne birde 1 gol karşılık veremediği takıma gençler 6 attı iyice kızdılar ama takımlarına değil bülent beye adam nasıl isterse oynar ister kapanır ister açılır sanane

ama şu 1 maç etti 2 3 maç daha kazansınlar gene başlarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 21 Ekim 2019; 15:53:34 >

• Yarın fatih terim saçmalıklarına son verirse Galatasarayin kazanması içten bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Madrid maçında taktik nolur 3-5-2 çıkılır mı?? PSG maçında ki gibi savunma yaparken de 5-3-2 dönüşüm ?! Bence Falcao oynarsa formasyon değişir ben 4-5-1 çıkacağımızı düşünüyorum çift forvet çıkılırsa Babel-Andone olur Madrid te Bale Modric Vazquez yokmuş bu leş futbol oynayan Madrid i ittire kaktıra yenmemiz şart bi daha bu fırsat gelmez zaman zaman pres yapıp iyi oynarsak Madrid i rahat yenebiliriz.

Şimdi birş çıkıp diyecek Madrid kardeşim boru değil o Madrid 2018 Haziranda öldü bilader aklımdan geçen skor 2-1 bi ihtimal 3-1 lakin bizimde Sivas ve PSG maçını saymazsak Madridten aşağı kalır yanımız yok eğer maç kitlenirse 1-0 alırız gibime geliyor.
    Ben sana söyleyim fazla düşünmeye gerek yok Feguli ve belhanda oynarsa 9 kişi oynamış gibi oluruz. En fazla beraberlik o da şansa bala.

• selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    1 yılı doldurmadan yaptıkları belli, sonrasını tahmin etmek zor değil

• quote:

deplasman gol yemeden kazanır sanırım en garantisi 2.40 oranı var hem
    Hocam uzak dur o maçtan. Biz dahi Real'e hazırlık maçı olsa bile 3 gol attık, ben GS'nin puan bile koparabileceğini düşünüyorum 0-0, 1-1 gibi bir skorla. Real Madrid cidden formsuz bu dönem. Ben Galatasaray'ın PSG'den bile puan alabileceğini düşünüyordum ki baya da yaklaşmışlardı.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bunu körükleyenlerde var. Mesela Cem Dizdar.
    Neymiş "Temassız oyunu azaltmalıymışız ki oyun hızlanacakmış"

Ee birader ortada saha var, top var ve 22 kişinin peşinden koştuğu insan var. Futbolun karakterinde temassız oyun yoktur. Futbol temas oyunudur, mücaadele oyunudur. İngiltere ligi'ne bakın bakalım adamın nerdeyse ayağını eline verecekler faul çalmıyor bile hakem. Sürekli avantaj yada devam umrunda değil hakemin. İşte böyle olacak oynatmaya yönelik davranacak.

Bunu körükleyende Fifa. Oyuncu sağlığı denen saçmalık yüzünden son 10 dakika kalan önde olupta yatmayan topçu yor.

Dünkü Ozan gibi mesela. Herif saha dışında sakatlandı, karpuz misali yuvarlana yuvarlana saha içine geldi orda kıvranmaya başladı.
    Basacaksın kırmızıyı bak sarı değil kırmızı. Bak bakalım birtane topçu vakit geçirmek için kıvranabiliyor mu son dakikalarda?

Futbolun içine abuksabuk yüzlerce kural koyarsan futbolu çirkinleştirirsin.
    Futbol tempolu spordur, tempo yapman gereklidir. Bizim ligte oynayan birtane oyuncuyu pl'ye koysak 30. dakikada dalağı ağzından püskürmüş , vücudunun diğer açıklıkalrından tenefüs yapmaya çaılışırken buluruz.

Fizik gücü olmayan topçu olmaz. Dünyanın en yetenekli topçusuda olsa bir omuz ile yıkılıyorsan bu spor sana göre değil demektir.

Hatırladım şimdi yazarken
    Sergen Yalçın. Bir maçta bu adam öyle dirsek yediki 3 dişi çenesine döküldü. Pamukla falan pansuman yaptılar. Pansuman bitince geçti topun başına 90'A taktı frikikten

Belhanda diye bir uşak var bizde. herif diz yedi cenesi çatladı eyvallah. Herif iyileşti şimdi korkusundan topa giremiyor.

ortalık korkak topçular ile dolup taşmış. Nerde tekmeye kafa sokan Bülent Korkmaz, nerde yanlarım ağrıyor diye sahaya çıkmayan Falcao

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 21 Ekim 2019; 17:44:58 >

• quote:

real maçı kaç kaç biter para lazim kupon yapicam da iddia ustaları yazsın
    ms2 ve 3.5 üst 3.30 oran
  • PSG maçı için zerre umudum yoktu ama yarın ki maç için umudum var yav
  • mariano 15 gündür dinleniyor.yarın bi iyi maç çıkar be garip reis

bu arada lemina yarın oynarmı
  • Real Madrid maçında, PSG maçına oranla daha fazla pozisyona gireceğimizi düşünüyorum. Umarım bu pozisyonları yüksek yüzde ile bitirebiliriz.
  • Herhangi bir takımın kalecisi dakika 1 de bizim maç öncesi kırmızı görse ülkede deprem olurdu var ya
  • Kalecinin gördüğü kırmızı kartı gördünüz mü ? Başka ülkede olsa banka hesabına kadar araştırırlardı. Göstere göstere dışarıda topu tuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 21 Ekim 2019; 21:25:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray'da Real Madrid maçı öncesi yapılan son antrenmanın basına açık bölümünde Radamel Falcao yer almadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25462547254825492550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.