Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25452546254725482549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ya bu şeye benziyor bir almanın ermeni soykırımı yoksa yahudi soykırımı da yoktur demesine
  • Cins cins şeyler paylaşmayın ya. Nasıl site oldu burası.
  • Kadroya göre skor şekillenecek..
  • Şu anda Galatasaray’ın yapması gereken şey Madrid i yenerek herkesi susturması olur . babel efendi öyle gol atınca lak lak işareti yapma real maçında göster kendini bakalım nasıl oynayacan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin dediğin de şuna benziyor.

Bu Galatasaray her alanda bizi geçti,ne yaparsak yapalım vizyonumuz arşa değsin ama bir Adanalı bizi tokatlasın,tokat manyağı yapsın bizde çoçukca mazaretler bulalım,herkese kendimizi güldürelim.
    Değil mi vizyonunu sevdiklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Denizli gibi siradan anadolu takımlarınin sesi ancak bize cikar, yonetimiyle teknik adamıyla maç sonu hakem öldürmeler, bir daha buraya nasil gelecekler tarzi tehditler vs.

Siz fb ya da bjk karşısında doğranıp da ortalığı ayağa kaldıran bir tane Anadolu kulübü gördünüz mu son zamanlarda. Bizim maclardan sonra bırakın rakip anadolu takımı yöneticilerini, fb yönetimi bile açıklama yapıyor hic muhattap degilken.

Geçen sene imzaladıkları toplu bildirinin bedelini ödüyorlar ödeyecekler. Gozumuzun önünde bu anadolu kulupleri bildiğin fb ve bjk nin oyuncagi olmuşlar, canlari yansa bile gıklari çıkmıyor. Soylenecek tek şey beter olun.

Alıntıları Göster
    ben buna benzer birşeyi 15 gün önce yazdım

dediklerin doğru anadolu takımları doğranma korkusundan fb bjk maçlarına laf edemiyorlar kıyılsalar bile

ama bize gelince kaplan kesiliyorlar

var hiçbirşeyi değiştirmedi gene kartlar ellerinde ekran ellerinde istedikleri gibi at koşturuyorlar

daha çok taçtan faulden gol yeriz biz geçen seneki gibi

sadece bir şeyi unutuyorlar aynı kartlar aynı ekranlar şl dede hakemlerin ellerinde ve hakemler izlenmiyor gibi davranıyorlar ya

2. bebek vakası yakındır diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 21 Ekim 2019; 2:18:48 >

• Fener'in attığı ikinci golde sıkıntı yok.

Yahu ben bizim futbolseverleri anlamıyorum .
    Hem İngiltere ligi gibi akıcı olsun diyoruz, hemde dokununca dıtt faul lehimize olsun .

Futbol sert oynanan mücaadeleye dayanan oyundur. Premier Lig'e bakın bakalım resmen dayak yiyor topçular hakem "oyna devam"

Bizde olsa 1 hafta "hakem bizi doğradı " diye istisnasız her takım taraftarı yangın yapar haftalarca. Bizde dahil

Ha bunda Fifa'nında halt yemesi var. Aman gol sayısı arttsın diye dokununca penaltı diye abuksabuk kurallar var. Sen "dokunan penaltı" dersen ceza sahasında ayakta kalan tek topçu bulamazsın.

Ayakkabının bağcıgı rakibe temas etse, adam AK 46 ile vuurmuş gibi atıyor yerlere. hele PTT 1.ligde yerde oynanıyor futbol. Yerden kalkan yok çünkü.

Ulan ben hakem olacam varya ,adamın ayagını kırmaya, kafasını patlatmaya yeltenmeyen hiçbir pozisyona faul vermem(Onda da gider Var'a bakarım)

Penaltı falan vermem kimseye.

Gerçi takım taraftarlarından boyuna dayak yeriz ama valla vermem ,dayak yesemde
    Kız futbolu mu ulan burası? temassız oyun mu olur ? sanki basketbol maçı "dıtt dıt dıttırı dıt dıt dıt" hakem düdüğü duymaktan bıktım.Her maç böyle Anadolu takımları arasında yapılan maçlarda

Bir maçta 90 kez oyun durur mu arkadaş? Maçın süresi 90 dakika topun oyunda kaldıgı süre 35 dakika

Temas olmasın diyorsanız giden körling izleyin ,bu nedir ağa ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 21 Ekim 2019; 10:1:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

nihat özdemirin iş yerlerinin duvarları bile sarı lacivert boyalı, bizim böyle bir tff başkanımız olmadı, lobi işte budur.

Alıntıları Göster
    Daha dur 1 yılını doldurmadı. Haluk Ulusoy gibi enaz 9 sene başkanlık yapmalı.

• Yarin james oynucak mi.belki atmosfer falan derken bi bakmisiz yeni 10 numaramiz oluverir

• Falcao ne zaman dönücek?

Sakatlık var, ama ne sakatlığı belli değil, dönüş hiç belli değil.. düşündürücü

Real madridden beraberlikle döneceğimizi düşünüyorum. 3. lük için tek şansımız bu.
  • feghulide de sakatlık varmış.yarına yetişmeyebilir deniliyor.emre için büyük bir şans var yarın.eger kanıtlarsa kendini kapar formayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Falcao ne zaman dönücek?

Sakatlık var, ama ne sakatlığı belli değil, dönüş hiç belli değil.. düşündürücü

Real madridden beraberlikle döneceğimizi düşünüyorum. 3. lük için tek şansımız bu.
    Falcao tam bi kapalı kutu. Sakatlığı ne, önemli mi, ne zaman takımla çalışacak vs hicbiri bilinmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Arkadaş arka arkaya 2 tane link atmış yanlışını kopyalamışım Ozan'ın pozisyonunu atacaktım

Alıntıları Göster
    Biz memnunuz böyle yanlışa can kurban sen futbolu boşver hocam ne içtiler be o hangi arkadaş ise her zaman bekleriz pmden

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

feghulide de sakatlık varmış.yarına yetişmeyebilir deniliyor.emre için büyük bir şans var yarın.eger kanıtlarsa kendini kapar formayı
    Feghouili sakat olmasa dahi oynatmaz hoca bu saatten sonra.

Ki taraftar olarak yeterince sabrettik. Geçen sezonun 2. yarısında oynadı başka tık yok, 4m € kemiksiz maaş. Oh ne güzel.

Belhandanın da sonu yakındır. Çok iyi takım olacağız az kaldı.
  • Tff şu yerde yatarak zaman geçirenlere bir çözüm bulması gerekiyor izlenmiyecek hale geldi futbol anadolu takımını geçtim büyük takımlarda çıtkırıldım oldular iyice.Dakika 90 1-0 maç tak birinin ayağına kramp giriyor 5dakika bekle
    Bunda taraftarın etkiside çok büyük isterse faulu kendi oyuncusu yapsın yinede ıslıkla felan baskı altına alıyorlar.

• falcao galatasaray'a tedavi olmaya geldi anlaşılan.

tamamen taraftar baskısıyla yapılmış bir transfer. çok yazık.

umarım iyileşir gollerini atar avrupada da bizleri yanıltır. türkiyede atmasın
  • Sivasspor maçının ardından Fatih Terim'in açıklamalarını izlediğimde sanki Falcao'nun laylaylom yaptığını ve ağrıyı bahane ederek oynamak istemediğini düşündüm. Daha ilk haftalardan böyle yapması neden olabilir ki, yıldız olmak bunu mu gerektiriyor? Siz ne düşünüyorsunuz? Terim'in açıklamalarını sadece ben mi böyle değerlendirdim?

• Alanya maçı tekrarı muhabbeti bitti buna döndüler yine. Ortalığı bulandırmaktan, futbol hariç her şeyin konuşulmasından zevk alıyor adamlar. Millet Avrupa maçlarını düşünüyor bunlar mahalle maçlarında aldığı kupaları. Eğer biz bunlara şampiyonluk verirsek yazıklar olsun.
  • 
Sayfa: önceki 25452546254725482549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.