Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vinorosso Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24622463246424652466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çocuk haklı çıktı helal olsun 4/1/4/1 takıntıısnı anlayamadım 3/5/2 cıkmasını beklerdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Terim yönetime de dolmuş anlaşılan...

Ocağa kadar sabredelim bakalım tabii ben bu saatten sonra maç izlemem bir süre.
    yönetim napmış?

fatih terim a dese a yapıyor b dese b yapıyor yönetim zaten, nesine dolmuş?

adama böyle kadro verilmiş bide yönetime mi dolmuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

asporda gürcan bilgiç doğru konuşuyor izleyin...
    Kesinlikle... Fatih terim 'in bu açıklamaları da kabul edilebilir gibi değil. Teknik direktörün kendisi müdehale edemiyorsa kim ne yapsın. Oynamıyorlarsa başka bir oyuncu alırsın, sistemi değiştirirsin vs. Kaldı ki bunu, formsuz ve 6 haftada 2 puan toplamış bir takımla oynayıp beraberlik kazandıktan sonra söylüyorsun. Ömer mücadele ediyor, istekli ve hevesli olmasına rağmen oynatmıyorsun yerine selçuk 'u alıyorsun. Elinin altında genç oyuncular var oynatmıyorsun. Sonra da oyuncuları taraftara şikayet ediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yönetim napmış?

fatih terim a dese a yapıyor b dese b yapıyor yönetim zaten, nesine dolmuş?

adama böyle kadro verilmiş bide yönetime mi dolmuş?

Alıntıları Göster
    Hocam siz yeterince takip etmiyorsunuz bazı şeyleri buraya da yazıp tartışma yaratmak istemiyorum mesele transferler falan değil. Benim Terimi savunduğum yok ama Terim yönetime dolmuş o belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 5 Ekim 2019; 22:53:7 >

• terimin gideceğini filan düşünenler çok hayalci.Takımın kötü olmasının tek sebebi fatih terimmi?

oynayanlara bakıyoruz takımın yarısı zaten sezon başlarken gelmiş?

eski oyuncularda afrika-amerika kupasından ötürü dinlenmeden sezona başlamış,keza yeni alınan bazı oyuncularda uzun zaman top oynamayan oyuncular.

takımın orta alanda top yapamaması,hızlı çıkamaması ve pozisyon üretmede kısır kalmasıda bu yüzden.Geçen sezon onyekuru faktörü sahada büyük etkendi ama forvetsiz takımın sezon sonunu ite kaka getirdiğinide gördük.

ayrıca terimin ceza alığ takımı yanlız bırakması takımı çok etkiledi.Şu takım kadrosu temmuz ayında kampta olsaydı bu tablo gerçekleşmezdi.

bazı faktörler terimide takımıda etkiliyor.Sahada belhanda çok top kaybı yapıyor,bu orta alanda baskı kurmayı engelliyor.Feguli çok formsuz,babel bir onyekuru değil,forvetlerde orta alandan doğru toplar gelmediğ için yanlız kalıyor.

zaten çok sancılı bir sezon öncesi yaşadık ve bunuda sezonun 7 haftasında da yaşamaya devam ediyoruz.Fatih hocanın da psikoljik olarak yaşanan saha dışı etkenlerden çok olumsuz etkilendiği ve formunda düşüklük olduğuda bir gerçek.Fatih hoca değil morinhoda gelse bu baskı ve berbat lig futbolunda,bizans oyunlarında fazla dayanamazdı.

ligin ilk 7 haftasında görülen tablo,halen takım oyunu ve sistem anlamında oturan bir şey yok,bu tamamen oyuncu kadrosunun birbiri ile doğru iletişimi kuramamasından ve teriminde bu noktada doğru oyun planını sahaya yansıtamamasından kaynaklı.özellikle orta alanda çok fazla top kaybı olması gol atmamıza handikap yaratıyor.Pozisyon üretemiyor çünkü orta alan.Oyuncu kalitesi güzel ama performanslar düşük olunca bu skorlarda garipsenmemeli.

• Terim hala onu yapacağım, bunu yapacağım diyor. Kadroya bakıyorsun.

Donk-Mariano-Nagatomo-Selçuk-Belhanda-Feghouli-Babel

Bu 7 bitikle ligi sonuncu bitirecek takımı bile yenemezsin ki yenemedin.

İşin kötüsü sen bu adamların durumunu bu akşam anladıysan hepimize geçmiş olsun.
  • quote:

Politik ignelemeleri, hedef saptirmayi birakacak terim. Takim haftalardir futbol adina rezil durumda.

"Ben boyle.bir Galatasaray beklemiyordum" diyor bu adam. Bu adam ki bu takimin futbolundan sorumlu ve bunu beklemiyordum diyor.

Selcuku belhandayi babeli marianoyu nagatomoyu, oynayamadiklari futbolla hala ilk 11de oynatan Mustafa Cengiz mi Abdurrahim Albayrak mi? ?

Çıksın bunu aciklasin, bos lakirtiyi biraksin, artık kabak tadi verdi benden başka herkes suçlu tavirlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 5 Ekim 2019; 22:55:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tam olarak muhabbetlere hakim olmadığım için bir şey demiyorum ama yönetimin ne suçu var hocam? Muazzam kadro verdiler adamın eline ama takım top oynamıyor, hocasız çıksanız maça bu takım zaten bunu oynar. Hiçbir organizasyon göremedim Gs de, hiçbir taktik konuşulmamış gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Politik ignelemeleri, hedef saptirmayi birakacak terim. Takim haftalardir futbol adina rezil durumda.

"Ben boyle.bir Galatasaray beklemiyordum" diyor bu adam. Bu adam ki bu takimin futbolundan sorumlu ve bunu beklemiyordum diyor.

Selcuku belhandayi babeli marianoyu nagatomoyu, oynayamadiklari futbolla hala ilk 11de oynatan Mustafa Cengiz mi Abdurrahim Albayrak mi? ?

Çıksın bunu aciklasin, bos lakirtiyi biraksin, artık kabak tadi verdi benden başka herkes suçlu tavirlari

Alıntıları Göster
    Hocam saha içinde sonuna kadar haklısınız ama bu olay bu günlük olay değil. Erhan Telli bunu yanlış hatırlamıyorsam 1 ay önce falan söylemiş olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEB0B10CD

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Avucunu yala

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Tam olarak muhabbetlere hakim olmadığım için bir şey demiyorum ama yönetimin ne suçu var hocam? Muazzam kadro verdiler adamın eline ama takım top oynamıyor, hocasız çıksanız maça bu takım zaten bunu oynar. Hiçbir organizasyon göremedim Gs de, hiçbir taktik konuşulmamış gibi.

Alıntıları Göster
    Hocam olay transferler falan değil saha dışında olan şeyler olay. Ben yine söylüyorum ben Terimi savunmuyorum sadece durumu belirtiyorum şunu da söylemek isterim şöyle bir 7 haftayı geçirip Galatasaray'ın başında hala kalabilecek tek adam Terim başka bir TD olsa şuan bavulunu hazırlıyordu.

• Emre0721 E kullanıcısına yanıt
    hangi takımlısın merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre0721 E kullanıcısına yanıt
    fenerliymissin cevap vermeye bile değmez

• Hoca oyunculara guvendim yanildim falan diyor bakalim milli aradan sonra bir seyler yapabilcek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Hoca oyunculara guvendim yanildim falan diyor bakalim milli aradan sonra bir seyler yapabilcek mi
    Herkese güvendi, bir Emre ile Ömer'e güvenemedi. Yabancıda değil yani adamlar anlamadım gitti.
  • Hoca nın açıklaması rte nin istanbul a ihanet ettik diyip hala aynı şeyleri yapması gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Hoca nın açıklaması rte nin istanbul a ihanet ettik diyip hala aynı şeyleri yapması gibi
  • 
Sayfa: önceki 24622463246424652466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.