Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24602461246224632464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih hoca yine tribünlere oynuyor. Hocam bizim buralarda bi soz vardir, hayvan terli. "Yakinda savasacak takimimiz olacak" "bugun belki de ben hataliydim" vs artık yemiyor, hakeme sallamayi da birak artik yeter. Sen bu takim neden futbol oynamiyor onu açıkla, birak artık boş konuşmayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Bu mesaj silindi.
    Gol tanrısı dediğin adama 1 tane top atamıyorlar. Attıkları ilk topu sizin kalenize ne şekilde soktu geçen hafta unuttunuz sanırım.

Gerçi laf anlatmaya çalıştığımız provokatöre bak. Profil resmindeki adama bak.
  • Önce bende derdim ne yabancı sınırı diye. Zaten avrupa her takım için hayal artık şimdi yabancı sınırı 5/6 olmalı diyorum. Gerekirse paf çıksın her takım zaten rezil. Yazık beinspora kurtulmak istedi ama kurtulamadı da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milli ara dönüşünü bekliyorum milli ara dönüşü ilk maçı izlicem yine ışık vermezse takım daha da izlemem Allah kolaylık ve sabır versin taraftara

• Günaydın Terim efendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Terbiyesizlik yapma forum senin tapulu malın degil, dun GS liler bizim forumda cirit atıyordu.İsteyen istedigi bolume yazıyor.Sen kimsin de boyle bir uslup kullanabiliyorsun.
    Sana mı sorucaz nereye girip ne yazacagımızı, saygısızlık yapma...

Gecen seneyi 6. bitirmisim bana 40 sene oncesini anlatıyorsun.Sen daha birkac sene once 8. oldun.Biz 6. olduk.TS ceza alsa UEFa daydık.
    Slimani maliyeti ile Falcao maliyeti aynı mı?Falcao nun en az 7.5m maliyeti var.Slimani bu maliyetde miydi?1 gol atar 10 gol atar adam cıkıp oynuyordu sakat falan degildi.

usluba bak ya adam bizi kovuyor.Sanki hakkı varmıs gibi...
    Bana soracaksın. Falcao maliyeti 7,5 ise Vedat 10 milyonu geçiyor. Cevabını alıyorsun ama daha beter saçmalıyorsun. Bıkmıyorsun da. Birazdan başlarsın yine diğer branşları saymaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 5 Ekim 2019; 22:38:55 >

• Bugün Selçuk neden ilk 11 başladı?
    Bilimsel bir açıklaması olan varsa tüm Galatasaray taraftarı merakla bunu öğrenmek istiyor.

• Ne dedi sinyor. Yahu artık bıktırdıda

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Fatih hoca yine tribünlere oynuyor. Hocam bizim buralarda bi soz vardir, hayvan terli. "Yakinda savasacak takimimiz olacak" "bugun belki de ben hataliydim" vs artık yemiyor, hakeme sallamayi da birak artik yeter. Sen bu takim neden futbol oynamiyor onu açıkla, birak artık boş konuşmayı
    Tam olarak biz.

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Ne dedi sinyor. Yahu artık bıktırdıda
    Her zamanki gibi organize kötülük falan deyip hakeme sallamıştır. Bir terim klasiği.

• Milyon eurolari goruruyorlar sinirlenip bir birinizi uzdugunuze değmez onumuzde ki mac yine belhanda 11 oynar cokta şey yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Önce bende derdim ne yabancı sınırı diye. Zaten avrupa her takım için hayal artık şimdi yabancı sınırı 5/6 olmalı diyorum. Gerekirse paf çıksın her takım zaten rezil. Yazık beinspora kurtulmak istedi ama kurtulamadı da.
    İlk defa bu yabancı sınırına katılıyorum. 3 4 genç oynasa bugün daha iyi olurdu

• Levent tuzemen yaşını.almis bir adam. O programda hickimsenin bunu salladigi yok, yaşına hurmeten kimse dokunmuyor yoksa gercekten sacmalamanin nirvanasini yaşatıyor izleyicilere adam canli yayında.

• ÇARE BELLİ
    TERİM İSTİFAA
    YERİNE GELEBİLECEKLER:
    BÜLENT KORKMAZ
    MOURİNHO(AH KEŞŞŞKE OLSA)
    LAURENT BLANC
    ALLEGRİ
    david moyes
  • quote:

Orijinalden alıntı: practice

Sakatlardan dolayı 7 orta saha oyuncusuyla sahaya çıkıp sizden daha kaliteli oyun oynuyoruz :D Eyyamlık da bir durum yoktu dünki maçta, abartmayın.

Alıntıları Göster
    Kendi sahanda oynamak başka, deplasmanda oynamak başka. Hakemler size sunulan foul serbestliğini bize sunsunlar, biz de rakibi döve döve sindirelim o zaman. Bana bir şey anlatmanıza gerek yok, siz memnunsanız şampiyonuz diyorsanız sorun yok, ne mutlu size.

• quote:

Orijinalden alıntı: amma velakin

Bugün Selçuk neden ilk 11 başladı?
    Bilimsel bir açıklaması olan varsa tüm Galatasaray taraftarı merakla bunu öğrenmek istiyor.
    Öyle deme takımın evladı.Değişiklikler çok hatalıydı.Emre moru daha erken alacaktı.Hatta belhanda yerine girip ortada olsa gol pozisyonuna sokardı takımı.Feghoulıde sağda katkı yapardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: amma velakin

Bugün Selçuk neden ilk 11 başladı?
    Terim çok güvenmiş. Ama güvendiği dağlara kar yağmış.
    İsim var cisim yoksa isimsizlerle yol devam edermiş.

Adam hala taraftarı aptal yerine koyup, dalga geçiyor ...

Özetle, şu maç başlamadan bu kadro ile hiç bir şey olmayacağını göremeyen adamdan medet ummaya devam ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 5 Ekim 2019; 22:44:46 >
  • 
Sayfa: önceki 24602461246224632464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.