Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24452446244724482449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar kötü oynanmaz para mi alamiyolar ne var bu kadar olmaz ya sanki hazirlik maci ruhsuz bu nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitir artık hakem. Lanet olsun bunlara da oynayacakları futbola da ...
  • Neyse ki odd maçı berabere bitti de,son maç olarak Gs galibiyeti beklemek zorunda kalmadım,hoş bir durum olmazmış.Zaten pek oluru da gözükmüyor.Demek ki ev sahibi olduğunda oynayacakmışız sadece,bir müddet daha:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Andone 3 kişi ile savaşıyo bizden bi kişi yardıma gitmiyo
    Kim gidecek bir de neden gitsin? Ona en yakın olmasi gereken adamlar olan babel ve belhanda nin bu beraberlige uzulecegine inaniyor musun? Adamlarin savasmak ve sahadaki futbolu reddetmek gibi onurlu bir duruslari yok. Ama ben onlari suclamiyorum, onlari hala sahada tutan adamdir bu skandal takimin mümessili

• Galibetiye daha fazla para verip beraberliğe komik bir para versinler bari gençler VS saldırır atar

• gün itibariyle fatih terimin bu takımı bırakma zamanı gelmiştir takımın başında Erol Bulutu görmek istiyoruz alanyayı coşturuyor walla haksız mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Kim gidecek bir de neden gitsin? Ona en yakın olmasi gereken adamlar olan babel ve belhanda nin bu beraberlige uzulecegine inaniyor musun? Adamlarin savasmak ve sahadaki futbolu reddetmek gibi onurlu bir duruslari yok. Ama ben onlari suclamiyorum, onlari hala sahada tutan adamdir bu skandal takimin mümessili

Alıntıları Göster
    Reis öyle bi yazmışsın ki ben suçlandım, ama haklısın sonuç olarak

• utanıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dk 80 maç 0-0

Hahahahshhshahahah

Ft kral len, en büyük td len.

Takımın başına denge dengeoğlu geçse en az 5 fark atardı.

• Ben vasıfsız bir taraftar olarak şu dakikalarda gol yiyeceğimizi görebiliyorum ama fatih göremiyor inanılır gibi değil hala oyunu izliyor aval aval kredisi falan kalmamıştır sezon gitmeden kovulmalıdır açık ve net
  • Böyle futbol olmaz olsun ya yok şampiyonlukmus yok paraymis vs hepsi boş sene sonu Trabzon nasıl gencler+bilinmemis yabancılar tarzı yapılanmaya gittiyse bizde öyle bir şeyler yapmalıyız.Terimde istifa mı eder kovulur mu bilemem ama böyle bir şey yok.

Taktik yok kondisyon yok uyum yok formayı hala Selçuk gibi dedelere veriyoruz böyle takım olmaz.

• Sabaha kadar gol atamaz bunlar gençlere.Koca ikinci yarı şut atamayan adamlar gol atacak diye bekliyorsak boşuna

• Valla kusura bakmayın da bu gs nin bizden tek farkı saçma sapan gol yememesi. Yoksa sizde de aynı bizdeki gibi futbol oynamıyor takım

• Şu anonsu yapan nasıl itici bir hödük böyle ya. Stad çıkışı bekleyip odunla vurasım geldi ağzına...

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Valla kusura bakmayın da bu gs nin bizden tek farkı saçma sapan gol yememesi. Yoksa sizde de aynı bizdeki gibi futbol oynamıyor takım
    biz sizden daha kötü oynuyoruz bu da bir gerçek
  • Deplasmanda 1 puan fena sayılmaz aslında.
  • Eğer oyuncular her şartta 11 de olacaklarını bilirlerse tabi ligde yürürler CL de koşmak varken. Takımın başında bir TD olsa koşmayanı keser gerekirse Real maçına Altyapıdan 2-3 oyuncu ile çıkıp mesaj verir ama bizimki çok memnun oyundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Valla kusura bakmayın da bu gs nin bizden tek farkı saçma sapan gol yememesi. Yoksa sizde de aynı bizdeki gibi futbol oynamıyor takım
    %100 doğru.
  • Gençler Birliği kazanır atar oynanır canlıdan.

• 
Sayfa: önceki 24452446244724482449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.