Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22182219222022212222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen Ndiaye'yi beğeniyor muydun onu söyle bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

ya tamam ya devam gibi maç görenler var bende öyle görüyorum bu maçı zaten bu maçda iki veya üç farklı yenilirsek şampiyon olmayalım
    fenerbahçe öne geçerse,emre belezoğlu önderliğinde maçı sertleştirecekler ve taraftarı provoke edecekler.

maçın ilk dakikasından itibaren ev sahibi avantajımızı kullanarak baskılı başlamalıyız ve iki farkla öne geçmeliyiz.
    bu maç bizim için sezonun belirleyicisi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 23 Eylül 2019; 12:0:24 >
  • Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    bunların bize saldırmasının nedeni bu hocanın dediği gibi organize olmuşlar
    çünkü bütün parayı harcadılar iyi kadro kurdular bu sezonda 2-3 galibeyet aldılar
    biri 90+3 de başakşehir biride zar zor ligin en kötü takımı ankaragücü
    eğer şampiyon olamazlarsa resmen biticekler baktırlar trazon kötü bjk kötü
    geriye biz kaldık dün doğranmamıza rağmen paralı kalemşörler ahmet ercanlar
    sercan gibi tipler hala bize saldırıyor tabi bide 6 yıldır kupaları yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Analytics

Sen Ndiaye'yi beğeniyor muydun onu söyle bana?
    10 tane Seri’ye değişmem. Ndiaye-Nzonzi ikilisi rakibe nefes aldırmazdı. Seri o bölgede zayıf yavaş ve etkisiz. Bir de üstüne Belhanda gelince halı saha takımına dönüyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    Seninle bir daha futbol konuşmayalım.
  • Alex Ferguson Manu yu 26 sene çalıştırmış ve 13 şampiyonluk kazanmış. Şampiyonluk kazanamadığı 13 senede, neden kazanamadı, istifa etsin diye bir baskı ile de karşılaşmamıştır muhtemelen. Çok kötü sezonlar geçirdiği zamanlarda oldu, başarısız olduğu, kupa alamadığı ama taraftar hiç bir zaman istifa etsin demedi. Sağlık sebeplerinden sonunda bırakmak zorunda kaldı ki bıraktığında takım kötü gidiyordu ve yine taraftar gitmesini istemedi.

Fatih Terim GS yi toplamda sanırım 10 ya da 11 sezon çalıştırmış ve 8 şampiyonluk almış. Kaç tane TR kupası, UEFA kupası vs de var adama istifa etsin diye yaygara koparılıyor.

Abi GS taraftarı ile futbol konuşulmaz dediğim de de bana kızıyorlar ve eleştiriyorlardı.

Şimdi Terim gitsin diyenler, Terim gitse, 4 ay sonra İmparator geri dön diye isyan edecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Alex Ferguson Manu yu 26 sene çalıştırmış ve 13 şampiyonluk kazanmış. Şampiyonluk kazanamadığı 13 senede, neden kazanamadı, istifa etsin diye bir baskı ile de karşılaşmamıştır muhtemelen. Çok kötü sezonlar geçirdiği zamanlarda oldu, başarısız olduğu, kupa alamadığı ama taraftar hiç bir zaman istifa etsin demedi. Sağlık sebeplerinden sonunda bırakmak zorunda kaldı ki bıraktığında takım kötü gidiyordu ve yine taraftar gitmesini istemedi.

Fatih Terim GS yi toplamda sanırım 10 ya da 11 sezon çalıştırmış ve 8 şampiyonluk almış. Kaç tane TR kupası, UEFA kupası vs de var adama istifa etsin diye yaygara koparılıyor.

Abi GS taraftarı ile futbol konuşulmaz dediğim de de bana kızıyorlar ve eleştiriyorlardı.

Şimdi Terim gitsin diyenler, Terim gitse, 4 ay sonra İmparator geri dön diye isyan edecekler.
    geçen sezondan beri gs iyi futbol oynamıyor.
    fatih terimin bizim için büyük bir kredisi vardır.
    bu sezona iyi başlamadık.her sene gs şampiyon olamayacaktır böyle bir beklentimiz yok ama takımımız iyi mücadele etmeli ve iyi bir futbol oynamalıdır.
    her sene şampiyon olmayalım ama göze hoş gelen bir futbol ile sezonu tamamlayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

geçen sezondan beri gs iyi futbol oynamıyor.
    fatih terimin bizim için büyük bir kredisi vardır.
    bu sezona iyi başlamadık.her sene gs şampiyon olamayacaktır böyle bir beklentimiz yok ama takımımız iyi mücadele etmeli ve iyi bir futbol oynamalıdır.
    her sene şampiyon olmayalım ama göze hoş gelen bir futbol ile sezonu tamamlayalım

Alıntıları Göster
    Futbol öyle bir oyun ki işte bazen olmuyor. Kimya tutmuyor, oyuncu uyum sağlayamıyor. Şartlar gereği bazen işler yolunda gitmeyebiliyor. Her takım da her zaman süper futbol da oynayamıyor. Barça senelerce süper futbol oynadı, son 3 sezondur oynadığı futbol çok iyi değil mesala, gibi.

Elmander, Necati vs li kadronun mesala kim der di süper oynayacak, akacak o takım diye ? Ben hatırlıyorum sezon başladığında kimsenin umudu yoktu, herkes yerden yere vuruyordu takımı ama o takım aktı mesala. Ama müthiş bir uyum ve kimya yakalamışlardı.

Bazen olmayabiliyor işte. Bunu kabul edebilmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 23 Eylül 2019; 12:37:24 >

• yine hamza haberleri dolaşmaya başladı.yine kolpa mı görecez.hocanın yanına taktik bilgisi olan biri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Alex Ferguson Manu yu 26 sene çalıştırmış ve 13 şampiyonluk kazanmış. Şampiyonluk kazanamadığı 13 senede, neden kazanamadı, istifa etsin diye bir baskı ile de karşılaşmamıştır muhtemelen. Çok kötü sezonlar geçirdiği zamanlarda oldu, başarısız olduğu, kupa alamadığı ama taraftar hiç bir zaman istifa etsin demedi. Sağlık sebeplerinden sonunda bırakmak zorunda kaldı ki bıraktığında takım kötü gidiyordu ve yine taraftar gitmesini istemedi.

Elinde ligin en iyi kadrosu var bahanesi ne oyuncuların maaşı mi ödenmiyor. Daha dün nzonzi dedi motivasyon olarak kötüyüz maça hazırlamamışlar.2 senedir pamuk ipliğine bağlı gidiyoruz taraftar olmasa zaten geçmiş olsun.Kimse şampiyon olamazsa gitsin demiyor.Ileride daha kötüye gideceğiz bu gidişle buna bi önlem alinmali

• Fatih gitsin diyen Galatasaraylı yok. Sadece oynanan oyun yüzünden eleştiriyoruz ki bu da hakkımızdır.
  • Dostum güzel top oynatsa, taktiksel değişikliklerle maçları çevirse, iyi mücadele eden takım görsek kimse bir şey demez ki ama terim geldiğinden beri güzel top oynamıyor takım. Ben ilk geldiğinde de yazdım kızdılar gene kızacaklar. Tudor zamanın da en azından 4,5 attığımız maçlar oluyordu keyifleniyorduk ama adam derbi veya büyük mac kazanmıyordu, fatih hoca geldi 1-0 2-0 2-1 falan yenmeye başladık bir de derbilerden puan alabiliyorduk tudordan farklı olarak onun haricinde gene deplasman krizi vardı takımda vs. Biz güzel top oynayalım yenilelim dert değil.
    Bu arada tabiki her sene şampiyon olamayacağız ama eldeki kadroyla bu sene olmazsak ayıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhaan -- 23 Eylül 2019; 12:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Elinde ligin en iyi kadrosu var bahanesi ne oyuncuların maaşı mi ödenmiyor. Daha dün nzonzi dedi motivasyon olarak kötüyüz maça hazırlamamışlar.2 senedir pamuk ipliğine bağlı gidiyoruz taraftar olmasa zaten geçmiş olsun.Kimse şampiyon olamazsa gitsin demiyor.Ileride daha kötüye gideceğiz bu gidişle buna bi önlem alinmali

Alıntıları Göster
    İki sezon önce bizde de ligin en iyi kadrosu vardı. Pepe, Vida, Talişça, Negredo, Quaresma vs. Kanser olduk tüm sezon. Şampiyon olduğumuz ilk sezonda Fenerbahçe nin, diğer sezonda da Galatasaray ın kadrosu daha iyiydi ama biz şampiyon olmuştuk.

Keşke kadro kalitesi ile olsa bazı şeyler.

• Fatih Terim en son güzel futbolunu Ünal Aysal döneminin ilk iki yılında oynattı. Futbol sürekli değişiyor ama Terim kendini değiştiremedi, sürekli oyuncularla problem yaşıyor, transfer istiyor. Olmuyor yapamıyor ısrar etmek kulübe zarar veriyor. Bu sene kurulan kadroyla şampiyon olamazsak yıllık ücretleri ödeyemez batarız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Analytics

Fatih gitsin diyen Galatasaraylı yok. Sadece oynanan oyun yüzünden eleştiriyoruz ki bu da hakkımızdır.
    Valla benim sosyal medya da gördüğüm ve konuşulan bir çok taraftar gitmesini istiyor. O yüzden yazdım zaten.
  • Sosyal medyada yazanlar ya rakip takım taraftarı ya da 18 yaş altı veletlerdir.
  • Türkiye'de futbol bir sonuç oyunudur. Kimsenin sonuç kötü de olsa takım iyi oynasın yeter dediğini görmedim. Arada bir kaç kişi (aralarında ben de varım) ortak derdimizin iyi futbol olması gerektiğini söyleriz, yazarız. Ama bir Allahın kulu kalkıp da ne güzel, hep beraber güzel futbol için aklımızı, desteğimizi kullanalım demez.

Takım dün akşam aynı oyunla 5-2 galip gelseydi bugün aynı taraftar kalkıp ne muhteşem bir takım olduğumuzu anlatıp duracaktı. Bugün ise bin tane laf ediliyor.

O nedenle sonuçlar üstünde tartışmaya, konuşmaya devam ettiğimiz sürece bir yere gidemeyeceğiz.

Bu sadece bizim için de değil. Bu ülkedeki hemen hemen her şey için böyle. Uzatma dakikalarında gol yer galibiyeti kaçırırsan kötüsün, uzatma dakikalarında gol atıp yenersen muhteşemsin. Herkes kendini aldatmaya devam ediyor.

Teknik heyetlerde bu durumu çok iyi bildikleri için sonuca odaklanıp, günü kurtarıp hepimize bir milyon laf etme hakkı veriyor. Ama sonuçta şampiyon olursan kimsenin sesi yine çıkmıyor.

İğneyi kendimize batıralım. 2 Senedir şampiyonuz. Güzel futbol adına kaç maç hatırlıyorsunuz?

Ya hakem konuşuruz, ya yönetimi tartışırız, ya oyuncular arasında ayrım yapar kimilerine birileri çöp der birileri çöp diyene saldırır.. Saçam sapan futbolumuza saçma sapan taraftarlık yaparak kendimizi kandırmaya devam ederiz.

Sonra da Avrupa'a gittiğimizde en sıradan takım karşımızda takır takır oynayınca vay be adamlara bak der sanki ülke futbolunun bu halde olmasından dolayı hiç bir suçumuz yokmuş gibi yine kendimizi kandırmaya devam ederiz.

• Galatasaray en son ne zaman deplasmanda güzel top oynayıp şampiyon oldu sanki? 2 sezondur rakipler berbat ötesiydi göze çarpmadı o kadar.

• Galatasaray en son ne zaman deplasmanda güzel top oynayıp şampiyon oldu sanki? 2 sezondur rakipler berbat ötesiydi göze çarpmadı o kadar.

• IronHasan kullanıcısına yanıt
    Altına imzamı atarım.

Yorumlara bakıyorum hakem ve sonuç odaklı genelde arada bir kaç değişiklik vs için teknik ekip konuşan var.

Kimse gelişim adına;

4e 1 o golü nasıl kaçırırsınız,
    Goll pozisyonunda uyuyup o adamı nasıl boş bırakırsınız demiyor.

Yada ben andone nin koşu oyununu çok beğendim buna dair geliştirici yorumlar yok. Değişikliklerin tamamı gereksizdi bence dün.

Herşeyi doğru yaptıkta bir tek hakem yönetimi mi kötüydü? Boşuna demiyoruz gerekirse hakemleride yenmeliyiz diye. Maalesef tüm takımlar için geçerli şekilde hakemlerimiz yetersiz hatta kimi zaman art niyetli.

Çok uzun zaman sonra beğendiğim hakem oldu fenerbahçe maçındaki hakem oyunun akması için mükemmel bir yönetim gösterdi umarım derbide görev alırda akan bir oyun görürüz.
  • 
Sayfa: önceki 22182219222022212222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.