Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Çok isterdin değil mi Galatasaray men edilsin de Hasan Ali Kaldırımlarla beleşe ŞL'ye gidin diye. Başka türlü gideceğiniz yok çünkü.

''Senin 28 yaşında NDiaye 16 yapıyor'' demişsin de, Guliano da Ndiaye ile aynı yaşta hatta ay farkıyla Gui NDiaye'den büyük. Madem bu kadar matah topçu, Avrupa'dan benzer miktarda teklifleri alaydı da vay be deseydik. Kesenin ağzını Araplar açıyor, ne hikmetse bir tek de sizin oyuncularınıza açıyor.

Alıntıları Göster
    Sen de sat Araplara ustune Belhanda Musluman ustune , hazırla 2 kaset muhtesem oyuncu de ben 10 verdim sana 15 olur de tutan mı var?

• Fenerbahçe Giuliano yerine Wilshere’i almamış mıydı zaten? Niye Akbaba transferi bu kadar zorlarına gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabahtan akşama kadar bizim sayfadan çıkmayan diğer takımın taraftarları burda kendilerine bişey yazılınca kuduruyolar az kendi sayfanızda durun arkadaş bizim taraftardan çok bunları görüyorum bide zerzenişte bulunuyolar bu nasıl admin bu nasıl sayfa diye az öte de oynayın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Sen mi karar veriryorsun kimin saf kimin akıllı olduguna?Karar mercii misin?
    Borc varsa var.Sen de alacak mı var.Borcumuz varsa her bransta iddialı takımlar seyrediyoruz.Salonumuz var,Stadımızı kendimiz yapmısız,tesisilerimiz var.
    7 gun SK olmanın keyfini cıkarıyoruz.Hergun bir bransı seyrediyoruz.Var mı senin boyle bir luksun?
    Sayın Ali Koc'un 3 yıllık plan,proje,stratejisini gordun,dinledin de mi karar verdin Kucuk veya Buyuk olduugna?Aziz kim?Askerlik Arkadasın mı?

Bizden farkınız muthis bir lobiniz olması zaten olmasa en az 3 yıl Avrupa da olmazdınız.Ne anlatıyorsun?
    Borcumuz var.Sen mi odeyeceksin?

Nasıl bir bolumdur nasıl bir adminlerdir anlamadım.Kac gundur FB SK ne,taraftarına,Baskanına,Yonetimine edilmeyen laf kalmadı.

Alıntıları Göster
    20 yıl önce voleybol topunu görse basketbol topu sanacak kadar spor bilgisi olmayan adamlar, burada ''Biz spor kulübüyük yeaaa'' havasına giriyor ya gülmekten ölüyorum. Gofretçi sponsorla, para akıtmayla 2000'lere kadar hiçbir başarısı olmamış 2-3 tane şubeye kupa kazandırınca spor kulübü kültürü mü oluşuyor burada?

Onun için basket şubesini kalkındıran, Euroleague kazandıran yönetim arkasına teneke bağlanıp yollandı değil mi? Sorsan herkes sporsever, amatör branş bağımlısı ama futbolda kupalar Galatasaraya kaptırılınca yer yerinden oynuyor.

Bir de her branşta iddialı takımlar seyrediyoruz demiş. Futbol da öyle mi? 621 milyon euro borca karşılık, tarihinde 1 kez ŞL gruplarından çıkabilmiş, en ileri gittiği nokta UEFA Yarı finali olan, yerel tüm organizasyonlarda ezeli rakibinin arkasında kalan iddialı takım.

Sene 2018 olmuş, hala stadını kendin yapmanla övünüyorsun burada. Bravo ne diyelim, başarılarınızın devamını diliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 19 Ağustos 2018; 18:1:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: casper04

Kimi kjaer geliyor diyor kimisi başkası gelecek yalan diyor kimse kesin birşey bilmiyor. Bir fenerli yazdıysa doğrudur diye düşündüm ama bilemiyorum.

Aziz gitse de size faydalari devam ediyor

bir orta saha da alirsaniz yeni sampiyonlugunuz ilan edersiniz

• Belhanda para için Galatasaray’dacılar dağılabilir.

• Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım takip etmiyorsun bari benim yazdığımı okusaydin.Avrupadan teklif geldi zaten devre arası 12 ve sene başı 10m Bayer Leverkusenden.Sadece giu sene başında satılmaması istendi.Devre arasında da ligteki en iyi oostu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Fenerliso bitti bir de Fenerlihuso mu çıktı başımıza.

Alıntıları Göster
    ho hahaha

sanki onlar gitse şl ye çeyrek oynayacaklar

kaleci yok
    orta saha yok
    forvet yok

bizim defans sakat kabulde en azından forvet ile kalecimiz var onlarda birde mehmet ali diye pttlik oyuncu ile şl demi oynayacaklar

• quote:

20 yıl önce voleybol topunu görse basketbol topu sanacak kadar spor bilgisi olmayan adamlar, burada ''Biz spor kulübüyük yeaaa'' havasına giriyor ya gülmekten ölüyorum. Gofretçi sponsorla, para akıtmayla 2000'lere kadar hiçbir başarısı olmamış 2-3 tane şubeye kupa kazandırınca spor kulübü kültürü mü oluşuyor burada?

Onun için basket şubesini kalkındıran, Euroleague kazandıran yönetim arkasına teneke bağlanıp yollandı değil mi? Sorsan herkes sporsever, amatör branş bağımlısı ama futbolda kupalar Galatasaraya kaptırılınca yer yerinden oynuyor.

Bir de her branşta iddialı takımlar seyrediyoruz demiş. Futbol da öyle mi? 621 milyon euro borca karşılık, tarihinde 1 kez ŞL gruplarından çıkabilmiş, en ileri gittiği nokta UEFA Yarı finali olan, yerel tüm organizasyonlarda ezeli rakibinin arkasında kalan iddialı takım.

Sene 2018 olmuş, hala stadını kendin yapmanla övünüyorsun burada. Bravo ne diyelim, başarılarınızın devamını diliyoruz

Alıntıları Göster
    Su saygısız usluba cevap verilmez de ben vereyim.
    Fb SK 1907 FB liler Dernegi ile Basketbola hep onem verdi.Mahmut Abdul Rauf,Zan Tabak,Marko Milic li kadro vardı.Orhunlar,Harunlar vardı.Mantıksız ve bilgisizce konusuyorsun.
    Ben 42 yasındayım.30 yıldır seyrediyorum.B Felege de gidiyorum Ulker Arena ya da gidiyorum.
    Zaten sorun bu degil gel bizim foruma yaz oburu gelsin buraya yazsın.Ama kac gundur 8-10 kisinin yaptıgı elestiri degil...

Eski Yonetim 20 yıl yonetti klubu yıprandı.Sana mı soracaktı Genel Kurul Uyeleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Yav arkadaşım ne boş yaptın

Başka dikkate alınabilecek bir yer söylesene mesela?

Ben vereyim örnek fm'de Giuliano'nun değerine bak.

Bu sezon formsuz diye bizim taraftar adamı çöp yaptı ama geçen yıl 16 tane gol 9 tane asist yaptı bu adam.

Sen 15i penaltı diye dalga geçmeden söyleyeyim 4 tanesi penaltı.
    Nasri antalyaya geldiğinde transfermarkt değeri 18 milyondu orayı mı ciddiye alıyorsun

• neden febeliler bu konuya musallat oluyor, modlar ne işe yarıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

neden febeliler bu konuya musallat oluyor, modlar ne işe yarıyor?
    Bu konuda mod yok ki. İstediğin kişiye küfür, hakaret et yanına kar kalıyor.

• quote:

Sen de sat Araplara ustune Belhanda Musluman ustune , hazırla 2 kaset muhtesem oyuncu de ben 10 verdim sana 15 olur de tutan mı var?

Alıntıları Göster
    hazırla 2 kaset mi?

vay vay vay reyiz be bu hangi seviye, yarın gel galatasaray başkanı olarak işe başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

neden febeliler bu konuya musallat oluyor, modlar ne işe yarıyor?
    Sorun o mu Bekir Bey?
    Sorun kendi forumumda rakibe istedigim gibi alay ederim,saygısızlık yaparım anlayısı ben de aynı fikirdeyim modlar ne ise yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

hazırla 2 kaset mi?

vay vay vay reyiz be bu hangi seviye, yarın gel galatasaray başkanı olarak işe başla.

Alıntıları Göster
    Kaseti nasıl anladınız?Oyuncular,menejerleri transfer icin kasaet hazırlamıyor mu?Cogu zaman kasetten transferler yapılmıyor mu?Ne anlam yuklemek istediniz?
    Belhanda nın Musluman olması bir avantaj bu avantajı da kullan sen de pazarla oyuncunu madem dedik.Biz satıyorsak sen de sat dedik.Yanlıs mı dedik?

• akıllı olan klüp elindeki gitmesi gereken fubolcuyu Al nassr a iteledi.. giuliano gitti belhanda kaldı..
  • quote:

Su saygısız usluba cevap verilmez de ben vereyim.
    Fb SK 1907 FB liler Dernegi ile Basketbola hep onem verdi.Mahmut Abdul Rauf,Zan Tabak,Marko Milic li kadro vardı.Orhunlar,Harunlar vardı.Mantıksız ve bilgisizce konusuyorsun.
    Ben 42 yasındayım.30 yıldır seyrediyorum.B Felege de gidiyorum Ulker Arena ya da gidiyorum.
    Zaten sorun bu degil gel bizim foruma yaz oburu gelsin buraya yazsın.Ama kac gundur 8-10 kisinin yaptıgı elestiri degil...

Eski Yonetim 20 yıl yonetti klubu yıprandı.Sana mı soracaktı Genel Kurul Uyeleri?

Alıntıları Göster
    Aziz Yıldırım güzellemesi bile yapan birine, olması gerektiğinden daha saygılı konuşuyorum.

Vallahi ibret aldım müthiş kadroymuş, saydığın adamların çoğu 90'ların sonunda geldi Fenerbahçe Basketbol'a. Onda da ligi Tofaşın falan arkasında bitirip, en iyi ihtimal play-off'ta 3 maç oynayıp eleniyordunuz. Gofret-Fener birleşmesine kadar, 1 tane lig şampiyonluğu vardır Fenerbahçe'nin, o da 90'ın hemen başında.

Kimsenin bana bir şey sormasına gerek yok. Eski yönetimin değişmesinin sebebi yıpranması falan değildir, Aziz Yıldırım'a kalsa 20 yıl daha yönetirdi o kulübü. Sebep, Galatasaray'ın başarılarının ardında kalmaya artık tahammül edememektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 19 Ağustos 2018; 18:28:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Bu konuda mod yok ki. İstediğin kişiye küfür, hakaret et yanına kar kalıyor.

Alıntıları Göster
    Mod var da banı anca rakiplere atıyor. Burada bize edilen küfürler, yapılan tahrik edici yorumlar yapan Gsli arkadaşların yanına kar kalıyor resmen.
  • quote:

Aziz Yıldırım güzellemesi bile yapan birine, olması gerektiğinden daha saygılı konuşuyorum.

Vallahi ibret aldım müthiş kadroymuş, saydığın adamların çoğu 90'ların sonunda geldi Fenerbahçe Basketbol'a. Onda da ligi Tofaşın falan arkasında bitirip, en iyi ihtimal play-off'ta 3 maç oynayıp eleniyordunuz. Gofret-Fener birleşmesine kadar, 1 tane lig şampiyonluğu vardır Fenerbahçe'nin, o da 90'ın hemen başında.

Kimsenin bana bir şey sormasına gerek yok. Eski yönetimin değişmesinin sebebi yıpranması falan değildir, Aziz Yıldırım'a kalsa 20 yıl daha yönetirdi o kulübü. Sebep, Galatasaray'ın başarılarının ardında kalmaya artık tahammül edememektir.

Alıntıları Göster
    Deme olayı Gofret basitligine indirgemek en kolayı oluyor.Voleybolu da Acıbadem e bagla tamamdır.NEF e ne diyorsun peki Demir mi,Cimento mu,Beton mu diyeceksin.
    Hata sende degil bende...

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

akıllı olan klüp elindeki gitmesi gereken fubolcuyu Al nassr a iteledi.. giuliano gitti belhanda kaldı..
    Emre'nin gelmiş olması Belhanda'nın perfonmansını yükseltebilir. En azından alternatifiniz oldu o bölgede. Belhanda kesinlikle iyi futbolcu değil ama burada abartıldığı kadar kötü de değil.
  • 
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.