Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

pardon da size ne kilosundan? Burada fikirler çarpışmıyor mu dış görünüş ne alaka?

Alıntıları Göster
    maalesef fikirler çarpışmıyor. fener konusuna normal bir yorum yazdığımız zaman bile 150 kilo olan arkadaş tarafından banlanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mi trollüm? Sen troll görmemişsin

• Kimi kjaer geliyor diyor kimisi başkası gelecek yalan diyor kimse kesin birşey bilmiyor. Bir fenerli yazdıysa doğrudur diye düşündüm ama bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casper04 -- 19 Ağustos 2018; 16:12:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Valla Cengiz başkan böyle çalıpta laf edecek, kasayı boşaltıp başarı içindi diyecek bi tip değil. Şükür klübü kurtarırsa zaten bu ekip kurtarır. Uzun süre başkan olarak kalmasını isterim. Özellikle basın açıklamalarında dobra ve çok dürüst davranıyor.
  • birader, sizi alıntılayan arkadaşın bana geçen ay attığı mesajı paylaştım.

önce beni gsli olmakla itham ediyordu, şimdi ise bjkli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah Galatasaray'a gol atarım diyen yasinin hatrına akşam 5 atıp yollamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Miranda stoper için en iyi isimlerden biri olur bence.

Atletico bu arkadaşı zamanında Ujfalusi'den doğan boşluğu kapatmak için transfer etmişti. 200'e yakın maç oynadı burada. Güven veren bir oyun yapısı var. İkili mücadelelerde çoğu zaman ayakta kalıp, bir şekilde topu almayı başarıyor. Çok konstranre bir stoper. Kopukluk yaşadığı nadirdir. Ağır bir oyuncu da değil çoğu kişinin bildiği üzere.

100 maçlık İtalya tecrübesi de pasta üstüne çilek oldu tabiri caizse. Nagatomo'nun bize kattıkları ortada.

Miranda tecrübesi,kalitesi ile savunmayı toparlayacak,liderlik edecek isim. Muslera,Mariano,Fernando ve kalırsa Maicon ile de iyi anlaşacaktır. Çok isterim takımda görmeyi.

Inter'in kadrosuna baktım da 4 tane stoperleri var. Transfer dönemi de İtalya için sona erdi. 3 stoperle sezona başlamayacakları için (ki bunlardan biri Vrij, sakatlık problemi olan bir oyuncu) göndermezler hocam.

• Galatasaray, Mario Gomez'i kiralamak için harekete geçti. Abdurrahim Albayrak’ın Fikret Orman’dan görüşmek için izin aldığı ismin Gomez olduğu ortaya çıktı. (AMK Spor)

• Ne diyor burada beyler

• malatyasporlu azibuike için mısır ekini pyramid fc ve galatasaray yarışmış ama pyramid fc oyuncuyu alarak galatasaraya adeta "transfer dayağı" atmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 19 Ağustos 2018; 16:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Belki olmamıştır.

Alıntıları Göster
    Ne gibi
  • Dediğine göre Azubike yle ilgilenmişiz ya da ilgileniyormuşuz ama Pyramids Fc bizi alt etmiş transferde yani onlar alıyomuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Ne gibi

Alıntıları Göster
    Elde patlarsa diye yazdım yav.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Mustafa Cengiz çok beyefendi, bilgil ve tevrübeli bir insan olduğu konuşmalarından, hal ve hareketlerinden belli ediyor. Böyle beklemiyordum ama şu son konuşmalarını dinleyince bunu daha net gördüm. Gerçi Galatasaray'a başkan olan hiçbir isim boş insan değildir. O mevki gerçekten belli bir kaliteyi de gerektiriyor zaten.
    Hocam Dursun Özbek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Elde patlarsa diye yazdım yav.

Alıntıları Göster
    Olabilir bu şansla , bekleyip göreceğiz.
  • Fb Simonu transfer edecek bence. O yüzden Galatasaray ilgileniyor haberleri pompalıyorlar piyasaya.. Şu an Galatasaray içinden haber alabilenler yalanlıyor transferi. Fb muhabirleri durmadan yok teklif yaptılar vs diyerek transfer çalımı gibi gösterecekler durumu. Galatasaray muhabirlerinin bilmediği birşeyi Fb muhabiri nasıl bilebilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Ağustos 2018; 16:41:28 >
  • Fenerbahçe 11 milyon euro'ya satmış Giuliano'u. Bence daha ucuza satıp, ffp için bu fiyata gösteriyorlar gibi.
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Transfermarkt değeri 12m€ başımızda aziz yıldırım yok.Kongreler sırasında o olaya uzun uzun değinildi öyle bir şey yok yani.Gecen sene devre arasında Bayer Leverkusen den 12 teklif vardı sene başında 10 vardı yine Satilmamisti

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Fenerbahçe 11 milyon euro'ya satmış Giuliano'u. Bence daha ucuza satıp, ffp için bu fiyata gösteriyorlar gibi.
    Bu adam daha geçen sene Fenerbahçe'ye 7 milyon euro'ya satılmadı mı acaba? Değerini bir yılda 4 m euro artıracak ne yapmış?

Ne hikmetse bu kulüp sıkışınca, her seferinde Araplar beliriyor kahraman olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 19 Ağustos 2018; 17:2:42 >
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    Transfermarkt değerini mi dikkate alıyorsun

• 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.