Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27172718271927202721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Paylaşım için teşekkürler, bundan sonra cevap falan yok kendisine. Bizde hata bunalra cevap yazıyoruz bir de.

Alıntıları Göster
    Sen cevap vermedin zaten ben zorla alıntıladım seni.Forvet alamayınca yönetim , 1 aydır birşey yazamıyorsun.Bir transfer gelsede yorum yazsak diye bekliyorsun ama hevesin kursağında kaldı.O transfer gelmeyecek.Üstüne Fatih Hoca'da bugün postayı koydu size Mustafayla başarılar.

Fatih Hoca değil yönetim gidecek.
  • Daha bu takımdan Fatih Terim gidemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih hoca boş konuşmuş. Forvetimiz yok evet ama bunun için ağlayacak değiliz diyor. 2 hafta maç kaybet ondan sonra görürüm ağlıyor musun ağlamıyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Fatih hoca boş konuşmuş. Forvetimiz yok evet ama bunun için ağlayacak değiliz diyor. 2 hafta maç kaybet ondan sonra görürüm ağlıyor musun ağlamıyor musun ?
    Fatih hoca'nın şampiyonluk sayısı sizden fazla. Yani Fatih Terim>Trabzonspor

• #FatihHocadeğilsizGİDECEKSİNİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Manuel fernandes diyenler var 1-2 yerde. Bunu alacağımıza Kagawa'ya parayı basıp alsak daha mantıklı değil mi ya
    Kagawa için 4 5 m a biter deniliyor. Eğer belhanda gidecekse hemen çökmek lazım 1 ay çalışsa 2 yıl sorun çözer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Mustafa sucuk tayfa hala mustafayı savunacaktır bu durum karşısında.

Alıntıları Göster
    Hepsi gidecek ilk seçimde
  • 🔥Swansea City Menajeri Graham Potter, Wilfried Bony'yi Galatasaray ya da Al-Sadd'a transferinin netleşmesi için kadroya almadığını açıkladı.

―Potter: "Ondan kadroda olmasını istemek adil olmazdı. Şu anda kesinleşmiş bir şey yok."https://t.co/OvAiw1bc0t

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Hepsi gidecek ilk seçimde

Alıntıları Göster
    Fatih Hoca efsanemizdir ona tek laf söyletmeyiz.7 aydır forvet diye hocayı oyalayan beceriksizler için yolun sonu geldi.İstifa edecekler.
  • Bugün hakem de iyi doğradı yalnız. Özellikle Poko atılmalıydı, aşırı sert oynadı. Linnes'in pozisyon net penaltı, arkadan darbe var ama tabii ki VAR hakemi sayın! Cüneyt Çakır Bey uyarma gereği duymadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

🔥Swansea City Menajeri Graham Potter, Wilfried Bony'yi Galatasaray ya da Al-Sadd'a transferinin netleşmesi için kadroya almadığını açıkladı.

―Potter: "Ondan kadroda olmasını istemek adil olmazdı. Şu anda kesinleşmiş bir şey yok."https://t.co/OvAiw1bc0t
    Bony Al Saad a gider.
  • Yalniz korkuyorum Imparator istifa eder mi diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Fatih Hoca efsanemizdir ona tek laf söyletmeyiz.7 aydır forvet diye hocayı oyalayan beceriksizler için yolun sonu geldi.İstifa edecekler.

Alıntıları Göster
    Aynen.

Bunlar hocayı zor durumda bırakıp yeme peşinde. Bu yönetime sağlam bir tokat şart.
  • Alan'da İşlem Tamam (A spor)

• Aspor: Alan’da işlem tamam!

• Alan alınmış hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Bir şey olmadı kardeşim adam bekliyor sabırla işte. Şampiyonluk giderse kimse Terim'e dokunamaz zaten bu yönetim inecek direkt. Hatta şampiyonluğu geç, şu forvet transferi olmasın, şampiyon olsakta inecek bu yönetim. Zaten liseliler falanda bilenik bunlara, kalmaları çok zor.

Alıntıları Göster
    Aspor açın .yıllık 4.5 bonservis de 3.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 26 Ocak 2019; 22:20:26 >

• Aspor kırmızı geçiyor Alan için tüm pürüzler giderilmiş.

3.5 m euro bonservis ödenecekmiş.

Ne kadar doğru göreceğiz
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Millete sucuk ekmekçi deyip, Dursun Özbek'i desteklemek neyin kafası acep?
  • alan transferi yüzde yüz tamamlanmış
    3.5m euro bonservis yanlış duymadiysam 4.5 yıllık anlaşma
    kaynak :aspor

• 
Sayfa: önceki 27172718271927202721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.