Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27192720272127222723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Hocam bırakın bu şahısları yav sen özgür düşünceni söylüyorsun diye senin mesajlarını getirmiş yani seni yorumlarını iyi takip ediyor. Birde Riva'yı dillerine pelesenk etmişler, bugün bu yönetim Dursun Özbek-Cenk Ergün ve Tudor'un kaymağını yiyor, bu oyuncuların alınmasını isteyenlerden birisi de Tudor'dur. Şimdi ben bunu yazdım ya kalkıp bana "aaaa bu Tudor'u savunuyor bi b.k bilmiyor bu yazıyor, sucuk ekmekçi" gibi laflar edecekler. Bunlar tamamen kendi düşüncelerinin fikirlerinin doğru olduğunu onlara karşıt düşünce olduğu zaman tamamen yanlış olduğunu dşünüp tamamen kendi düşüncelerini dikte ediyorlar. Bu tip tartışmanın faydası yoktur çünkü adam seni dinlemiyor ki tamamen kendini anlatmak için konuşuyor yazıyor, karşılıklı bir durum yok yani.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/galatasarayin-riva-arazisine-yapilacak-projesi-tanitildi,l7SqjUSkLEilbZc9Ej_lQA

Alıntıları Göster
    7 aydır Forvet alamadığı halde bu yönetimi savunup Fatih Terim'i bile karşısına aldı bu tipler.Daha muhatabım değil bunlar.

• Raigy ve ona artı vermeye her an hazır 5 adamı sahnede

Ağlayın la Fatih Terim'i yedirtmeyeceğiz.Mustafa gidecek.
  • Alan yine gelmiş.

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
  • Alan'a 4.5 milyon senelik ücret verirsen maaş dengesini bozarsin, bu sefer diğer oyuncular da zam ister.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine son senelerinde 40 metreden her topa şut çekip kalenin yüz metre yukarısına top gönderen adamı savunmak için sözleşmesini tamamlamadığı için son senesindeki parasını almadı diye büyük fedekarlık yaptıcılar gelmiş. Adam Tudor’un disiplininden antrenmanlarından ne kadar korktuysa, bunlara katlanıp 5 alacağıma giderim Nice’e burada aldığımın beşte birini alırım ve bunu yaparken Ibiza’daki barımı da işletirim dedi, ama siz tabi diğer arkadaşları antrenmadayken Seyma Subaşı ve Acun Ilıcılalı ile story atan adamı savunmaya devam edin. Size taraftara oynayan adamlar lazım, işini hakkıyla yapan adamlar değil. Hiç şaşırtmıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 26 Ocak 2019; 22:30:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Alan'a 4.5 milyon senelik ücret verirsen maaş dengesini bozarsin, bu sefer diğer oyuncular da zam ister.
    Buda üfürükten bir haber bence.Aspor diyorki transfer bugün öğlen bitti,bu transfer bitseydi hoca bugün bu açıklamaları yapmazdı.Hocanın sabrı taşmış şu dakikaya kadar daha anlaşılan bir forvet yok buna eminim.
  • 4.5 milyon € demişler yıllık ücret için. Kaynak A SPOR İstihbarat şefi
  • Bu da yalansa A Spor'a cok ama cok agir bir ambargo koymak gerekiyor.
  • Serdar Aziz gidici. Hoca ben kararımı verdim diyor. Transferin son gününe kadar Fenerbahçe ye gider. Yada sezon sonu takımdan ayrılır.
  • Linnes'e yapılan hareket net penaltı millet kazandık diye unuttu pozisyonu.

• Nasıl bir Mustafa tayfasıysa Fatih Hocaya sallamaya başladılar Ulan Fatih Hoca gitse Muğdat'la Ptt'ye oynayacak bu takım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 26 Ocak 2019; 22:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Sabah 2-3 deniyordu ne ara 4-5 oldu
    31 ocak a kadar 6-7 olacak galiba?

Alıntıları Göster
    Valla belhandayı satıyorsak 10 civarına kagawa ya 6 7 de verilir hem kadro dışı sayılır hemde japon yuto halleder o işi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fatih Hoca'nın yönetime sallama haberleri sonrası Ahaber gündeme Alan transferini attı.Dikkat edin kanal AHABER.Taraftar 2-3 gün daha uyutulur bu haberlerle.
    Çok net Başakşehir şampiyon yapılmak isteniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ozanı satmayın dedim SATTILAR
    Serdarı düşünmüyorum dediler SATMADILAR
    Israrla forvet istiyor ALAMIYORLAR

Bütün bunlara rağmen sakinliğini koruyor ve sabırlı olun diyor.Hocaya bir şeyler olmuş... İmza attığı gün söylediği söz içime öyle bir oturdu ki bence de o lafı boşuna söylemedi ve hocanın yol haritası oldu.

Wenger gibi bende kalsaydım uzun yıllar vs..Aynı anda geldik o halen başında diye ..Çok acı çok.
    Çok iyi açıklamışsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmış olmak için transfer...
    Fiyat doğruysa yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Fatih hoca'nın şampiyonluk sayısı sizden fazla. Yani Fatih Terim>Trabzonspor

Alıntıları Göster
    Bu saçma mantığınız ile gidersek Fenerbahçe'nin Fatih Terim'den daha fazla şampiyonluğu var. Dolayısı ile Fenerbahçe > Fatih Terim.

Mesaj yazmış olmak için yazmayın Allah aşkına

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Serdar Aziz gidici. Hoca ben kararımı verdim diyor. Transferin son gününe kadar Fenerbahçe ye gider. Yada sezon sonu takımdan ayrılır.
    Hoca da fenere bedava gitsin diye uğraşıyor.. Adamlar belki bonservisle kapı çalacaktı artık çalmazlar
  • Yetişkin bir ALAN günde beş vakit Galatasaray ile sözleşme imzalayabiliyor😂

• Mehmet Aslan: “Alan, hayırlı olsun.”
  • 
Sayfa: önceki 27192720272127222723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.