Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23942395239623972398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maicole

quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Hocam Belhanda güzel topçu, iyi paslar atıyor eyvallahta. Wesley nere, Belhanda nere. Staddan canlı izliyorum maçları Belhanda, Wesleyin sol ayağı olamaz. Daha fazla katkı filan da vermiyor.

Adam 40 metreden topu her maç dağlara taşlara atmayıp her maç 4-5 atağı böyle berbat etmediği için Sneijder’in tırnağı bile olamaz haklısın.

Alıntıları Göster
    Buyrun gelin stada yan yana izleyelim değerlendirme yaparız. Belhanda topu çok eziyor. Opta verilerine de bakmanızı tavsiye ederim.

Wesleyin gittiği sezon 28 macta kilit pası maç başı 2.7

Belhandanin bu sezon kilit pası maç başı 0.2 Belhanda denilen oyuncu geçen sezon 30 maçta 10 isabetli şut attı.

Hee Belhandanın iyi olduğu bir yönü var, daha fazla mücadele ediyor ve sahada rakibe hem pres yapıyor hemde ikili mücadele kazanıyor . Bunun dışında yetenek, şut, pas tüm özellikleri Wesleyin gerisinde. Bu takımda Belhanda faydalı ben gitmesini de istemem. Ama olaylara objektif bakın.

Gözünüzle izlemeden de karşılaştırma yapmayın. Anca üfürükten teyyare

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konoplynka bjkli yöneticilerin aklına geliyorda bizim MC ve ekibinin aklına niye gelmiyor acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yonetim nabionuz taraftarin sabrini mi test ediyorsunuz hadisenize

Sizin gibi plansizlari istemiyoruz
  • Kural 1-gitmek isteyen birinden Galatasaray a fayda gelmez, Zorla güzellik olmaz.. Kural 2-9 milyon € çok iyi para. Parayı al arkana bile bakma..
    S.RODOP
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Buyrun gelin stada yan yana izleyelim değerlendirme yaparız. Belhanda topu çok eziyor. Opta verilerine de bakmanızı tavsiye ederim.

Wesleyin gittiği sezon 28 macta kilit pası maç başı 2.7

Belhandanin bu sezon kilit pası maç başı 0.2 Belhanda denilen oyuncu geçen sezon 30 maçta 10 isabetli şut attı.

Hee Belhandanın iyi olduğu bir yönü var, daha fazla mücadele ediyor ve sahada rakibe hem pres yapıyor hemde ikili mücadele kazanıyor . Bunun dışında yetenek, şut, pas tüm özellikleri Wesleyin gerisinde. Bu takımda Belhanda faydalı ben gitmesini de istemem. Ama olaylara objektif bakın.

Gözünüzle izlemeden de karşılaştırma yapmayın. Anca üfürükten teyyare

Alıntıları Göster

Benim 2 yıldır stattan izlemediğim tek maç Keçiörengücü maçı, Sneijder’i de biliriz Hagi’yi de, Sneijder Hagi’ye yaşı yetmeyen tayfanın aşırı abarttığı bir isimdir. Muslera nasıl 3 senedir bitikse, Sneijder de son iki senesinde bitikti. Günümüzde önemli olan çeviklik, kondisyondu, son senelerdeki Sneijder’de bunların hiçbiri yoktu. O övülen şut, pas, orta vs becerile bile çok geriye gitmişti. Dağlara taşlara şut atıp bitirdiği bir sürü atak vardı her maçta, şu anki Sneijder Belhanda’nın ayakkabalarını bağlayamaz, bana primetimeındaki performansı ile gelme, ben güncel performansına bakarım. Bize faydası olabilecek olsa zaten kalırdı. Arap ligine düşmüş adamı da hala GS’ye istiyorsanız diyecek bir şey bulamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 14 Ocak 2019; 18:40:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Kural 1-gitmek isteyen birinden Galatasaray a fayda gelmez, Zorla güzellik olmaz.. Kural 2-9 milyon € çok iyi para. Parayı al arkana bile bakma..
    S.RODOP
    Gitmek istemiyorum dediydi daha yeni.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Benim 2 yıldır stattan izlemediğim tek maç Keçiörengücü maçı, Sneijder’i de biliriz Hagi’yi de, Sneijder Hagi’ye yaşı yetmeyen tayfanın aşırı abarttığı bir isimdir. Muslera nasıl 3 senedir bitikse, Sneijder de son iki senesinde bitikti. Günümüzde önemli olan çeviklik, kondisyondu, son senelerdeki Sneijder’de bunların hiçbiri yoktu. O övülen şut, pas, orta vs becerile bile çok geriye gitmişti. Dağlara taşlara şut atıp bitirdiği bir sürü atak vardı her maçta, şu anki Sneijder Belhanda’nın ayakkabalarını bağlayamaz, bana primetimeındaki performansı ile gelme, ben güncel performansına bakarım. Bize faydası olabilecek olsa zaten kalırdı. Arap ligine düşmüş adamı da hala GS’ye istiyorsanız diyecek bir şey bulamam.

Alıntıları Göster
    GÖZÜNÜZLE OKURSANIZ ne demek istediğimi anlarsiniz. Bu takımda Belhanda iyi topçu yazmışım.Ben gitmesini istemem. Wesley emekli oldu gitti. Daha da gelmeyecek. Ama genel olarak Belhanda ile Sneijderi karşılaştırma yaparsanız biri Dünyanın en iyi 10 numaralarından bdiğeri anca Galatasaray da 10 numara oynayacak kapasite de.Hagiyi filan anlatıp yorulma, Samiyende kapalının çocuklarına burdan selam olsun. Stadda 100 numaralı bölümdeyim, 3. sırada. Bu tarafta iseniz buyrun beraber izleyelim. Değerlendirme yaparız.

• Hadi hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Hadi hayırlı olsun.

Bu araplarda kafa yok, lan belhanda kim o para kim...
  • Devre arası yapılacak iş değil, gomis satılırkende iyi sattık felan deniliyordu, yanılıyorsunuz. Çok büyük yanlış yapıyoruz şu an, resmen şampiyonluğu satıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Alıntıları Göster
    Bizim eski yönetimden daha kafasızını bulduğumuza sevinmek lazım. Dursun denen soyguncu hırsız 10 milyon euro bonservis de vermişti bu herife.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Selçuk ile ankaragücü maçına çıktığın zaman umarım maç sonu foruma girer bunu yazarsın ve beraber güleriz.

• quote:

Bizim eski yönetimden daha kafasızını bulduğumuza sevinmek lazım. Dursun denen soyguncu hırsız 10 milyon euro bonservis de vermişti bu herife.

Alıntıları Göster
    Hadi araplar para varda veriyor bizde parada yoktu buna 10 milyon gömerken :)
  • quote:

Hadi araplar para varda veriyor bizde parada yoktu buna 10 milyon gömerken :)

Alıntıları Göster
    Riva paraları çöpe gitti işte. Seçim korkusundan hepsini çöpe attılar. Daha Maicon'a verilen 7 milyon euro bonservis de var :)
  • quote:

Riva paraları çöpe gitti işte. Seçim korkusundan hepsini çöpe attılar. Daha Maicon'a verilen 7 milyon euro bonservis de var :)

Alıntıları Göster
    Riva paralarının Gs için harcandığına pek inanmıyorum ben o paralar buhar oldu bence :)

Maicon Mariano falan bunlarıda elden çıkarmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Devre arası yapılacak iş değil, gomis satılırkende iyi sattık felan deniliyordu, yanılıyorsunuz. Çok büyük yanlış yapıyoruz şu an, resmen şampiyonluğu satıyoruz.
    Bunlara birşey anlatamazsınız hocam içlerini nefret kaplamış bunların. Adam gelir gelmez küfürler yağdırarak Belhanda'nın instagramını kapattırmış tipler bunlar. Göbekli Sneijder gelsin 6 ay kurtarsın nasıl kurtarıyormuş hep beraber görelim.

• Belhanda gitti büyük ihtimalle. Devre arası onun yerine alınacak adam yok bu saatten sonra. Gelen parayı mutlak surette adam gibi forvete ayırmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unforgiven Phoenix

Bunlara birşey anlatamazsınız hocam içlerini nefret kaplamış bunların. Adam gelir gelmez küfürler yağdırarak Belhanda'nın instagramını kapattırmış tipler bunlar. Göbekli Sneijder gelsin 6 ay kurtarsın nasıl kurtarıyormuş hep beraber görelim.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Şuan yönetim şampiyonluğu satıyor. Böyle giderse ilk bunların kellesi gider.

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    bu bilic kendine sövdürtecek ula bizim oyuncuları alsana

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Belhanda gitti büyük ihtimalle. Devre arası onun yerine alınacak adam yok bu saatten sonra. Gelen parayı mutlak surette adam gibi forvete ayırmak lazım.
    Bu yönetim kimseyi alamaz. 6 ayda forvet alamadilar. Satılanlar hanemize hep eksi yaziyor. Yerleri dolmuyor

• 
Sayfa: önceki 23942395239623972398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.