Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.187
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    3108 Mesaj
    Bakalım daha neler olacak bu transfer döneminde, dizisi çekilse tutar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hoksi

Bu arada neden acaba herkes ft yapıyorsa vardır bildiği tribinde yaptığı transferler şöyle iken açıkcası çok da güvenmiyorum

Cristiano Gomes (Cris)
    Nordin Amrabat 33 maç, 1 gol)
    Sergio Almaguer(4 maç,0 gol)
    Mohamed Sarr(7 maç,1 gol)
    Márcio Mixirica
    Ovidiu Petre(27 maç, 1 gol)
    Ali Lukunku
    Gabriel Tamas
    Florin Bratu
    Fábio Pinto
    Frank de Boer
    Felipe Loureiro
    Christian Corrêa Dionisio

Bu konuda size katılmıyorum. Orada suçlu başkan özhan Canaydındır. Fatih Terim den liste istedi bu isimleri alamayız dedi. 2. Bi liste istedi onları da alamayız dedi. Bu 3. Yedek listesindeki oyunculardı. Hocaya kalsa meşhur gallardo gelirdi. Böyle bi geyik vardı. Anlayacağın kimse hocanın listesindekileri almıyor. Son olarak Ünal Aysal bile istediği oyuncuları hocaya kabul ettiremedi. Hocayı kovdu yerine manciniyi getirip bi ton çöp döldürdü takıma o dönem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    6414 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Bu konuda size katılmıyorum. Orada suçlu başkan özhan Canaydındır. Fatih Terim den liste istedi bu isimleri alamayız dedi. 2. Bi liste istedi onları da alamayız dedi. Bu 3. Yedek listesindeki oyunculardı. Hocaya kalsa meşhur gallardo gelirdi. Böyle bi geyik vardı. Anlayacağın kimse hocanın listesindekileri almıyor. Son olarak Ünal Aysal bile istediği oyuncuları hocaya kabul ettiremedi. Hocayı kovdu yerine manciniyi getirip bi ton çöp döldürdü takıma o dönem.

Alıntıları Göster
    o konuda bilgim yok hocam doğrudur yalnız bunlar belhanda yerine sittin sene adam alamazlar.Eğer planlarında oraya Selçuk'u falan koymak varsa değil takip etmek foruma bile girmem gece gece aklıma geldi cok doluyum da

• Yüzbaşı
    859 Mesaj
    @ersinduzen
    Monaco Kulübü CEO’su Vadim Vasilyev, Fransa’dan Canal+‘a yaptığı açıklamada, Batshuayi’nin transferi için Valencia ve Chelsea kulüpleri, ayrıca oyuncu ile anlaştıklarını ve Belçikalı forveti kiraladıklarını söyledi.
    |
    |
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

yazın yollaması gereken adamı bir şey sandı tuttu..

Alıntıları Göster
    31 0cak son gün bakalım kimleri alabilecekler ?

Eğer bu tarihte hala eksiklerimiz kapanmaz ve forvet almazlarsa hoca da istifa eder bu yönetimi de topa tutarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 14 Ocak 2019; 1:29:14 >
    |
    |
    [08 Aralık 2019 00:14:21 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

senin anlayacağın şekilde anlatayım o zaman: bizde size bedava verecek futbolcu yok.

şimdi anlamışsındır sanırım.

aman aman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

o konuda bilgim yok hocam doğrudur yalnız bunlar belhanda yerine sittin sene adam alamazlar.Eğer planlarında oraya Selçuk'u falan koymak varsa değil takip etmek foruma bile girmem gece gece aklıma geldi cok doluyum da

Alıntıları Göster
    Selçuk kırmızı cizgim. Bugün pompaladılar yine haberi yok ben parayı degil Galatasarayı seçtim daha iyi teklifler vardı falandı filandı diye. Galatasaray için fedakarlık her zaman yaparım dedi.

Kim ki 250 bin bile olsa bu adamla sözleşme uzatır haindir hırsızdır..

Galatasaray Ffpden ceza alırken tek kuruş indirime gitmemiş adam hikaye anlatıyor.

• Teğmen
    224 Mesaj
    Njie ye sevinir olduk vay halimize. Bize tecrübeli adam lazım arkadaş

|
    |
    [08 Aralık 2019 00:14:21 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    belhanda gidebilir, feg son zamanlarda tr ligine fazla olduğunu belli ediyor o en zından yarım sezon daha kalsın, ama serdarı falan da düşününce bu takımda çok eksik var, bakalım hoca ne yapacak, başakşehirli olsam şuan burayı zevk ile takip ederdim öyle ilginç işler oluyor

|
    |

Orijinalden alıntı: archdark

Selçuk kırmızı cizgim. Bugün pompaladılar yine haberi yok ben parayı degil Galatasarayı seçtim daha iyi teklifler vardı falandı filandı diye. Galatasaray için fedakarlık her zaman yaparım dedi.

Kim ki 250 bin bile olsa bu adamla sözleşme uzatır haindir hırsızdır..

Galatasaray Ffpden ceza alırken tek kuruş indirime gitmemiş adam hikaye anlatıyor.

Alıntıları Göster
    valla hocam El-İttihad başında Slaven Bilic var.Bjk başında iken de istemiş Belhandayı ama Sosa alınmış dedi Bjk li biri.Üstüne bugünkiler falan Belhanda gitti yerine de kimse gelmez Selçuk-Don orta sahasına hazırla kendini
    |
    |

• Yüzbaşı
    500 Mesaj
    Sezon sonu da Ndiaye gidiyor. Kim oynayacak orta sahada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 14 Ocak 2019; 1:44:41 >

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Sezon sonu da Ndiaye gidiyor. Kim oynayacak orta sahada ?
    iyileşince emre akbaba oynar diye düşünüyorlar bence
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lido

Alıntıları Göster
    o para ona boşuna verilmedi herhalde..
    |
    |

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

o para ona boşuna verilmedi herhalde..

Alıntıları Göster
    bence sıkıntı yok en az belhanda kadar asistin asistini yapabilir
    |
    |
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lido

Alıntıları Göster
    Emre Akbaba nın ne zaman döneceği belirsiz. Ona göre plan yapılmamalı.
    |
    |

Alıntıları Göster
    Üstat kesinlikle katılıyorum söylediklerinize. Hayır Fatih hoca şöyle düzgün bir yönetimle çalışamadı yanarım yanarım ona yanarım. Hatta Süren de Aysal gibi egoluydu. Şöyle düşün UEFA şampiyonu olduk hocayla sözleşme yenilenmemişti. Mayıs ayında sen hocanla sözleşme imzalamazsan adamda gider. Niye İtalya ya gittiniz dediler adam bunları söyledi sonra da herhalde benimle çalışmak istemediklerini düşündüm dedi. O kadar hazırlıksız yakaladık ki UEFA yı almaya paraya bile ceviremedik böyle bir başarıyı :-(

|
    |

• Yarbay
    3108 Mesaj
    Yalnız o kadar emin olmayın bence, Belhanda kesin gitti diyorsunuz ama her gün dolu haber çıkıyor bizim oyuncular için.

Acaba bizim Sir Abdürrahim, akşam Hagi' nin açıklamaları duyup bir plan mı yaptı?

Hagi: Oğlumun Gs da oynamasını isterim.

Sir: Ula bi bakayum da şu zozuğa, babasu gibi gol atmuş daa

Hoca aranır:

Sir: Hozam, i love you hozam, Hagi' yi alalum daa, hem bara kaziniruz hem da Hagi ismu yeter da

Hoca: Ben size ne diyim artık?

Sir: İ love you hozam, biliyudum bizum işumuza cüvendiğinu, işi biza biraktiğinu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Belirsiz değil havuzda koşulara başlamış henüz riske edilmiyor Şubat sonu Mart başı oynamaya başlar

|
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.