Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23922393239423952396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar ağlayarak transfer yapıyor.Daha doğrusu yapamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Boşver satılsın. Geçen sezondan beri oynamadığı maçlarda puan kaybı yaşamışız ama önemli değil satılsın. Satılsın ki insanlar şöyle bir rahatlasın.

Ne uefa da üst tur ne de ligde şampiyonluk şansımız var zaten. Boşver satılsında her hafta belhanda yüzünden maç gitti muhabbetlerini okumayalım.
    Hocam sosyal medya da öyle yapıyorlar diye iş yapılacaksa kulübü kapatalım gitsin. Zaten bu sosyal medyaya kalsa iş bizim hiç transfer yapmamamız gerkeiyor çünkü kimi getirsen mutlu olmuyorlar. Sonradan anladım ki bunları çoğu zaten mutsuz insanlarmış futbol bahane oluyor sadece.
  • İlgilendiğimiz oyuncuların neredeyse hepsi adı sanı duyulmamış liglerden. Tamam genç oyuncu alalım, riske girelim de devre arasında yapılacak iş mi bu? İlk 11 oyuncularını satıp, ne iş yapacağı belli olmayan genç oyuncuları transfer etmek şu an yapılacak en saçma iş.
  • Belhandayı benim kadar beğenen yoktur herhalde bu ülkede. Adam diğer oyuncuların performansını yukarı çekiyordu ve hücum presi yapıyordu Sosa gibiydi aslında Sosanında fazla golü yoktu. Sneijder belki Belhanda dan iyi olabilir ama Belhanda ligde daha fazla katkı vermiştir aksini iddaa eden özetten izliyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Belhandayı benim kadar beğenen yoktur herhalde bu ülkede. Adam diğer oyuncuların performansını yukarı çekiyordu ve hücum presi yapıyordu Sosa gibiydi aslında Sosanında fazla golü yoktu. Sneijder belki Belhanda dan iyi olabilir ama Belhanda ligde daha fazla katkı vermiştir aksini iddaa eden özetten izliyordur.
    Madem bu kadar seviyorsunuz o zaman Ljajic-Belhanda takası yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Madem bu kadar seviyorsunuz o zaman Ljajic-Belhanda takası yapalım

Alıntıları Göster
    Aslında Belhandayı Ljajic veya Sneijder ile kıyaslama hatası yapıyorsunuz belki bu adam 8 numara oynasa daha çok seversiniz Emre Akbaba sakatlanmasaydı beraber oynarlardı.
  • quote:

Aslında Belhandayı Ljajic veya Sneijder ile kıyaslama hatası yapıyorsunuz belki bu adam 8 numara oynasa daha çok seversiniz Emre Akbaba sakatlanmasaydı beraber oynarlardı.

Alıntıları Göster
    8 numara falan da değil. 8 numara görmek isteyen 2011-2012 sezonundaki Selçuk'a baksın. 8 numara o'dur.

• quote:

8 numara falan da değil. 8 numara görmek isteyen 2011-2012 sezonundaki Selçuk'a baksın. 8 numara o'dur.

Alıntıları Göster
    Videoyu izlemedim ama Selçuk daha çok Oyun kuran 6 numara gibi oynadı Trabzonda ve Galatasarayda. Ne zaman Sneijder geldi sistem değişikliği oldu o zaman Selçuk bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 14 Ocak 2019; 15:25:39 >

• Yönetimi satsak daha iyi olmaz mı acaba. Bir de böyle düşünün.

• belhanda bu fiyata satılsın acımam ama bu yönetim yerine adam alamaz ondan korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1ABE892

Yönetimi satsak daha iyi olmaz mı acaba. Bir de böyle düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

belhanda gullinaonun çeyreği etmez. karakter olarakda 5 para etmez bir adam belhanda eğer 9 milyona satmışlarsa yılın kazığını atmışlar

Alıntıları Göster
    aynen kanka

• quote:

Belhandayı benim kadar beğenen yoktur herhalde bu ülkede. Adam diğer oyuncuların performansını yukarı çekiyordu ve hücum presi yapıyordu Sosa gibiydi aslında Sosanında fazla golü yoktu. Sneijder belki Belhanda dan iyi olabilir ama Belhanda ligde daha fazla katkı vermiştir aksini iddaa eden özetten izliyordur.

Belhanda’ya sallayan tayfa cep telefonunda 44piksel ile maçı izlemiyorsa ben bir şey bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 milyon belhanda için harika bir rakam o gidince hiçbişeyde olmaz sene de 15 maç oynayıp geri kalanında sakat veya kart cezalısı bir oyuncuya ihtiyacımız yok bizim. Bir daha böyle bir teklifte gelmez. En iyi halinin bile ne olduğunu gördük. 8 numara felan değil 8 numara ndiaye ilk geldiğinde ki gibi olur 10 numara diye alındı 10 numara gönderilip alındı. 10 numara formayı aldı şimdide bir mok yapamıyor diye ben 8 numarayım bilmem ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Belhanda ligde Wesley’den daha fazla katkı vermiş öyle mi

Sizle futbol konuşulmaz anlaşıldı

• quote:

Alıntıları Göster
    Aslinda yasi cok degil ben olsam uygun fiyata 2 yillik sozlesme yapar yanina haftada 5 gun fizyoterapis ve isin ehli bir kondisyoner verim halen bircok oyuncudan fazla katki verir

• Birisi kotu gunler geride kaldi capsi atsin

• quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Birisi kotu gunler geride kaldi capsi atsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 14 Ocak 2019; 16:36:16 >
  • 
Sayfa: önceki 23922393239423952396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.