Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28812882288328842885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Lan mehmet özbek düş şu takimin yakasından . hâla ft ile görüşmeye falan gitmiş ya

Florya'nın anahtarını teslim etmeye gitmiştir Muhtemelen görev paylaşımı baştan yapıldı ,hoca kimseyi sokmaz Florya'ya.Baştan halledildiği iyi olmuş
  • Kudurun kuslar, Imparator dondu.
  • İmza atıldı sayabiliriz artık ve başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 22 Aralık 2017; 13:5:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @iPhoneX

3-4 kez gönderip çağırmadılar. Bizim iş çocuk oyuncağına döndü artık. Farkı görebiliyor olman lazım. Neyse, artık bu saatten sonra yorum yapmaya gerek yok. Hayırlı olsun demek düşer bizlere.

@tomthejeer

Çıkarımların doğru hocam yanlış demiyorum. Farklı bir şekilde yaklaşmıştım ben olaya. Yukarıdaki arkadaşa da söylediğim gibi hayırlı olsun demek düşüyor artık.

• Judge Man kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin bizimle derdin nedir ? gitsene olm kendi forumuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Lan mehmet özbek düş şu takimin yakasından . hâla ft ile görüşmeye falan gitmiş ya

Florya'nın anahtarını teslim etmeye gitmiştir Muhtemelen görev paylaşımı baştan yapıldı ,hoca kimseyi sokmaz Florya'ya.Baştan halledildiği iyi olmuş

İnş öyledir hocam

• Judge Man kullanıcısına yanıt
    Türkiye liginin altın kuralı bu.Türkiyede şampiyon olmak için taktiğe falan gerek yok , ligin pisliğini bileceksin

• 1.5 yıllık imzalamış fatih hocam .

• Dursun özbek imza toreninde sacmalamasa bari . rezil olmayalım daha fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Kafam rahat yemin ediyorum, fatih hocam herşeyi halleder.

Eskiden düşüne düşüne bir hal olurduk

Fatih Terim yıprandı eskisi kadar iyi değil, eldeki kadro yabancılardan oluştuğu için gaz veremez falan diyorlardı ama öyle olsa gelmezdi Birde Dursun Özbek varken gelmesi efsane oldu ama benim fikrim sabit, Dursun istifa

Adam bizim kadar heyecanlı, nasıl hırs kalmamış? Kendi hep geri planda dururdu böyle durumlar da ama direk kendi açıkladı, nerde kalmıştık diye. Bizim kadar istiyor, yarim kalan işimiz var

• Ne güzel makas alıyor ponçikten

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Türkiye liginin altın kuralı bu.Türkiyede şampiyon olmak için taktiğe falan gerek yok , ligin pisliğini bileceksin

evet biz de onu diyoruz çirkeflikle bağırmayla sopayla gazla bu işler yürüyor ama sonra çıkıp da futbolumuz neden gelişmiyor demeyelim
    sebebi bu adamdır.

Az ötede agla

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan OZ

Ne güzel makas alıyor ponçikten

Neden sert bakıyor Aykut
  • Elmander geliyor elmanderrrrrrr

• Ft nin transfer listesinde ilk olarak brumanin kiralanmasını istediği öğrenildi

Baba ile oğul yeniden kavuşacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan OZ

Ne güzel makas alıyor ponçikten

KAÇ makas almış 4 mü 5 mi 6 mı

Aaa gecekonduya renk gelmiş

• Fatih Terim'in elinde sihirli değnek yok demek ne yahu?

Bu takım ligin tepesinde 1 puan fark var. Elimizde güzel bir kadro var. Oyunumuz birkaç maçtır kötü olabilir ama bu takım Fatih Terim ve yapılacak bir iki takviye ile ipi göğüsler. Daha oynamayanların Terim'in etkisiyle katkı vereceğini de düşünürsek sıkıntı yok. Gören de Galatasaray takım ve oyun olarak çok kötü ve sıralamada da 8-10 puan geride sanacak. Kaybedilen hiçbir şey yok. Galatasaray çok kötü algısı yapılıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Kafam rahat yemin ediyorum, fatih hocam herşeyi halleder.

Eskiden düşüne düşüne bir hal olurduk

Fatih Terim yıprandı eskisi kadar iyi değil, eldeki kadro yabancılardan oluştuğu için gaz veremez falan diyorlardı ama öyle olsa gelmezdi Birde Dursun Özbek varken gelmesi efsane oldu ama benim fikrim sabit, Dursun istifa

Adam bizim kadar heyecanlı, nasıl hırs kalmamış? Kendi hep geri planda dururdu böyle durumlar da ama direk kendi açıkladı, nerde kalmıştık diye. Bizim kadar istiyor, yarim kalan işimiz var

İmza atmadan takımla çalışması bunun en büyük göstergesi

• Kanaatimce;
    bizde ezberletilen birkaç laf var , "Fatih Terim hakkında taktik bilmiyor sadece motivasyonla kazanıyor"
    Bunu söleyenlerin ortak özelliği Terimi sevmemesi ve hisleriyle hareket etmesi, ki bende karakter olarak pek sevmiyorum. Lakin azıcık kafa yormak lazım,bir teknik adam sadece motivasyonla. 6 şampiyonluk ve uefa kupası alabilir mi? bu mümkün olablir mi ? O zaman bu motivasyon uzmanları gelsin 2,3 milyona takım çalıştırsın.Taktik olarak yetersiz diyebilirsin kabul . Sadece Motivasyonla kazanıyor dersen bu akılcı olmaz vesselam.
  • Fatih Terim'in milli takımda başarısız olduğu söyleniyor, katılmıyorum buna. Euro 2016'ya katılması gerekiyordu, katıldı. En zor gruplardan birisine düştük. Dünyadaki her milli takım Hırvatistan ve İspanya'ya yenilebilir, biz de yenildik. Kazanmamız gereken maçı ise kazandık. İtalya gidip İrlanda'ya yenilmese bir üst tura çıkacaktık. Turnuvayı kazanan takım bizimkine oranla daha kolay bir grupta maç kazanamayan Portekiz oldu.

Turnuva zamanında yaşanan takım içi sıkıntılara hiç değinmiyorum.

Dünya Kupası elemelerinde de adamın sadece 1 mağlubiyeti vardı. Gönderdiler, daha beter oldu milli takım.

Sanki Fatih Terim yokken milli takım her turnuvaya katılıyordu anasını satayım. Türk milli takımı tarihinde yanlış bilmiyorsam 4 kez Avrupa Şampiyonasına katıldı, 3'ünde Fatih Terim'in imzası var. Bir tanesinde yarı final gördük.
  • 
Sayfa: önceki 28812882288328842885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.