Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Fatih Terim'in milli takımda başarısız olduğu söyleniyor, katılmıyorum buna. Euro 2016'ya katılması gerekiyordu, katıldı. En zor gruplardan birisine düştük. Dünyadaki her milli takım Hırvatistan ve İspanya'ya yenilebilir, biz de yenildik. Kazanmamız gereken maçı ise kazandık. İtalya gidip İrlanda'ya yenilmese bir üst tura çıkacaktık. Turnuvayı kazanan takım bizimkine oranla daha kolay bir grupta maç kazanamayan Portekiz oldu.

Turnuva zamanında yaşanan takım içi sıkıntılara hiç değinmiyorum.

Dünya Kupası elemelerinde de adamın sadece 1 mağlubiyeti vardı. Gönderdiler, daha beter oldu milli takım.

Sanki Fatih Terim yokken milli takım her turnuvaya katılıyordu anasını satayım. Türk milli takımı tarihinde yanlış bilmiyorsam 4 kez Avrupa Şampiyonasına katıldı, 3'ünde Fatih Terim'in imzası var. Bir tanesinde yarı final gördük.

Fatih Terim kesinlikle gelmiş geçmiş en başarılı Türk antrenördür.

• İmza töreni 16:00'da olacakmış.
  • Bruma gelirse çok sevinirim. Hatta FT kadar sevinirim. 1,5 yıllık kiralayalım. Yada bonservisini tekrar alalım. Şu kadroda Gomis'le müthiş iş yapardı. Sol tarafı izledikçe gözlerimiz kanıyor resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Bruma gelirse çok sevinirim. Hatta FT kadar sevinirim. 1,5 yıllık kiralayalım. Yada bonservisini tekrar alalım. Şu kadroda Gomis'le müthiş iş yapardı. Sol tarafı izledikçe gözlerimiz kanıyor resmen

Aslında teklif yapsak gelebilir. Şuan ki takımında pek mutlu değil.
  • quote:

Bruma gelirse çok sevinirim. Hatta FT kadar sevinirim. 1,5 yıllık kiralayalım. Yada bonservisini tekrar alalım. Şu kadroda Gomis'le müthiş iş yapardı. Sol tarafı izledikçe gözlerimiz kanıyor resmen

Bruma bence %100 geri gelecek . ama kiralık ama bonservis bilemem ama ft bu adamı zamanında özellikle istemiş di. Tam kendini buldu adamı tudor yüzünden yolladık. Kiralarsak bu sezon cok is yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş yerinde tam kadro imza törenini bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

İş yerinde tam kadro imza törenini bekliyoruz

Sevindin mi Terim'in gelmesine ? Pek sıcak bakmıyordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Bruma bence %100 geri gelecek . ama kiralık ama bonservis bilemem ama ft bu adamı zamanında özellikle istemiş di. Tam kendini buldu adamı tudor yüzünden yolladık. Kiralarsak bu sezon cok is yapar

Bruma nın gelmesi zor. Bana göre emre mor ya da cengiz e ağırlık verecek Kiralık olarak.

• quote:

quote:

quote:

Bruma nın gelmesi zor. Bana göre emre mor ya da cengiz e ağırlık verecek Kiralık olarak.

Emre ve cengiz ayni anda gelse takıma 1-2 kademe.atlatirlarbence bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Önemli olan galatasaray. Zaten tudor u göndereceklerse terim den başkası günü kurtaramaz demiştim.

Düşük profilli birinden ise terim her zaman efsanedir.

• Taffarel de geliyor diyorlar . hadi hayırlısı

• quote:

quote:

quote:

Önemli olan galatasaray. Zaten tudor u göndereceklerse terim den başkası günü kurtaramaz demiştim.

Düşük profilli birinden ise terim her zaman efsanedir.

Bizim ligde yabancılar başarılı olamıyor zaten. O yüzden en iyi tercih yerli olurdu. En iyi yerli tercihi de Terim. 1,5 yıllık sözleşme imzalayacakmışız. Umarım başarılı olur ve daha da uzatırız. Önümüzdeki sezonun sonunda.

• Fatih Terim ile şampiyonluk gelir ama takviye şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Fatih Terim ile şampiyonluk gelir ama takviye şart.

Fatih Hoca planlamıştır önceden kimi aldıracağını. 2-3 takviye gelecek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Emre ve cengiz ayni anda gelse takıma 1-2 kademe.atlatirlarbence bence

İkisi birden zor. Biri gelse bile yeterli bence.

Ayrıca Villareal enes i levante den geri çağırdı galiba. İkinci yarı tekrardan kiralayabilirler. La Liga dışına göndereceklerine ihtimal vermiyorum ama neden olmasın?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Fatih Terim ile şampiyonluk gelir ama takviye şart.

Fatih Hoca planlamıştır önceden kimi aldıracağını. 2-3 takviye gelecek.

O kesin zaten.

• Arkadaşlar cengiz koyu galatasaraylı hatta kendisi bizim memleketli babasıyla benim babam çok sıkı arkadaşlar, zaten milli takıma fatih hoca getirmişti umarım kiralayabiliriz.
  • Adam rahmetli Demirel gibi.

Dönüp dolaşıp geri geliyor

Teknik direktör konusunda ülke olarak çok verimliyiz maşallah..

1.5 yıl sözleşme uzun olmus bence. Sezon sonu gs yanlışlıkla ileri yerine geriye giderse geldiği gibi gider Terim.enkaz devralmistim zaten deyip basın mensupları da fırçalar mevzu kapanır..

Bekleyip göreceğiz

• Basın toplantısı 15.00 mı 16.00 mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.