Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28832884288528862887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Basın toplantısı 15.00 mı 16.00 mı?

16 ya alındı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Keşke riera reiz de gelse yardımcı olarak.
  • Lan biran önce imzalasa da rahatlasak . son anda mehmet özbek ters birşey falan soyler

• Bakalım Selçuk etkilenecek mi Terim'in dönüşünden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Keşke riera reiz de gelse yardımcı olarak.

Riera değilde Kewell çok kaliteli bir yardımcı olurdu. Takım orta nasıl açılır ders verir hale gelirdi heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaNamik

Kanaatimce;
    bizde ezberletilen birkaç laf var , "Fatih Terim hakkında taktik bilmiyor sadece motivasyonla kazanıyor"
    Bunu söleyenlerin ortak özelliği Terimi sevmemesi ve hisleriyle hareket etmesi, ki bende karakter olarak pek sevmiyorum. Lakin azıcık kafa yormak lazım,bir teknik adam sadece motivasyonla. 6 şampiyonluk ve uefa kupası alabilir mi? bu mümkün olablir mi ? O zaman bu motivasyon uzmanları gelsin 2,3 milyona takım çalıştırsın.Taktik olarak yetersiz diyebilirsin kabul . Sadece Motivasyonla kazanıyor dersen bu akılcı olmaz vesselam.

sadece motivasyon yok ek destek de şart tabi

Collinaya fetö diyollaaa

• quote:

Eski Futbolcuların bu geri dönüşleri bile cidden çok hoş.

Adamın ne kadar büyük bir teknik direktör olduğunun kanıtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Eski Futbolcuların bu geri dönüşleri bile cidden çok hoş.

Adamın ne kadar büyük bir teknik direktör olduğunun kanıtı.

https://www.instagram.com/p/BdAC3f7gG3_/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç milyon avro aldı acaba bu defa ft.

• Judge Man kullanıcısına yanıt
    Cesaretle ne alakası var. Aykut gibi çapsız mı da UEFA kupasını aldıktan sonra Anadolu takımlarına gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

Kaç milyon avro aldı acaba bu defa ft.

100 milyar milyon avro aldığı konuşuluyor kulislerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

Kaç milyon avro aldı acaba bu defa ft.

Parasını sen vereceksin galiba sorduğuna göre? Biz merak etmiyoruz şunu, adamların derdine bak. Çamur atalım da bir yerden atalım. İçiniz içinizi yiyor tabi normal.
  • Ft 3 milyar milyon 750 milyon milyar alıyormuş . sen bu parayı ne ettin

• 9999katriliyon milyar milyon alıyormuş kesin bilgi,kulislerdeki kuzenim söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Bir Beşiktaşlı olarak fatihin gelmesine seviniyorum çünkü fatih gelirse istifa ederiz diyen birçok yönetici vardı şimdi gs yönetimi iyice karışacak
    Açıkçası Laurent Blanc gelse biraz endişe duyardım kendisi çok deneyimli bir teknik adam ama fatihin gelmesi iyi oldu kendisi gs - milli takım - bir süre ara verme - tekrar gs yapıyor onun kayeri böyle Terim istifa seslerini özlemiştik

valla yaşın yetmiyor sanırım Fatih Terim'i hatırlamaya. GS'yi 8 sezon çalıştırıp 6'sında şampiyon yapmıştır. UEFA kupasını kazandırmıştır. Aldığı Türkiye kupalarını filan saymıyorum.

tapındığınız Şenol Hoca'nızın ilk şampiyonluğu 63 yaşında 2 sene evvel. 63 yaşına kadar teknik direktörlük kariyerinde başka başarısı yok. Dünya Kupası 3. deme, o Türkiye kadrosunun tamamı Fatih Terimin UEFA kupası şampiyonu Galatasaray'ın kadrosudur.

ben Fenerli olarak sırf Terim yüzünden açık ara favorinin GS olduğunu düşünüyorum şampiyonlukta. Tudor varken 0 şans veriyordum.
    Terim ve Şenol varken Aykut'un çalıştırdığı hiç bir takım şampiyon olamaz. Bu yüzden de bu kadar rahatım

• quote:

Orijinalden alıntı: HAŞORTMANLI

quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Bir Beşiktaşlı olarak fatihin gelmesine seviniyorum çünkü fatih gelirse istifa ederiz diyen birçok yönetici vardı şimdi gs yönetimi iyice karışacak
    Açıkçası Laurent Blanc gelse biraz endişe duyardım kendisi çok deneyimli bir teknik adam ama fatihin gelmesi iyi oldu kendisi gs - milli takım - bir süre ara verme - tekrar gs yapıyor onun kayeri böyle Terim istifa seslerini özlemiştik

valla yaşın yetmiyor sanırım Fatih Terim'i hatırlamaya. GS'yi 8 sezon çalıştırıp 6'sında şampiyon yapmıştır. UEFA kupasını kazandırmıştır. Aldığı Türkiye kupalarını filan saymıyorum.

tapındığınız Şenol Hoca'nızın ilk şampiyonluğu 63 yaşında 2 sene evvel. 63 yaşına kadar teknik direktörlük kariyerinde başka başarısı yok. Dünya Kupası 3. deme, o Türkiye kadrosunun tamamı Fatih Terimin UEFA kupası şampiyonu Galatasaray'ın kadrosudur.

ben Fenerli olarak sırf Terim yüzünden açık ara favorinin GS olduğunu düşünüyorum şampiyonlukta. Tudor varken 0 şans veriyordum.
    Terim ve Şenol varken Aykut'un çalıştırdığı hiç bir takım şampiyon olamaz. Bu yüzden de bu kadar rahatım

Aykut kötü oynarakta olsa galibiyet serisi yakaladı. Ayrıca takımı frenlemediği zaman takım gayet iştahlı bir şekilde baskı yapıp golü buluyor. Devre arasında isabetli transferler yapılırsa sonuna kadar şampiyonluğu kovalar.

• Ya adam başarı garantili bildiğin gidip saçma sapan td lere vereceğimize terime veririz

• Quakerboy Terim gelmez yazıyordu sürekli.
  • Bjk genel tartışma konusunun ismini Fatih Terim konusu olarak değiştirin please. Dün gecen beri Terim konuşuyor adamlar nasıl bir korkuysa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Lan biran önce imzalasa da rahatlasak . son anda mehmet özbek ters birşey falan soyler

İmzaladıktan öncede ters bişey söylese zarar imzaladıktan sonra ters bişey söylesede zarar..

Fatih terim'İ istemeyen arkadasından iş çeviren herkez istifa etmeli yoksa başarı gelmez ...

Çünkü fatih terim herşeyi kontrol etmek ister kimseyi işine karıştırmaz çatlak ses istemez

Eğer çalışacağı ortamda mehmet özbek veya onun gibi düşünen zihniyetler olursa başarı zor..
  • 
Sayfa: önceki 28832884288528862887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.