Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28522853285428552856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Konuda çok fazla trol var, ne düzgün tartışma ne bilgi akışı hiç bir şey yapılmıyor.

Dursun Özbek'in içeride çok ciddi parası olduğu söyleniyor. Mehmet Ayan'ın söylemlerine göre 90 m tl civarı, baskın seçimin baş etkenlerinden birinin bu olduğu söyleniyor. Diğer etken yavaş yavaş gelen başarısızlığın sene sonunda adaylığını etkileyecek olması...

Dursun Özbek'in gerçekçi arkaplandaki mevzusu bu...

Fakat Galatasaray ne olursa olsun böyle adamların elinde olmamalı, futbol aklı yönetim aklı hiç bir şey yok...

Umarım ciddi adaylar çıkar...

Son olarak Ali Sabancı'da aday olabilirmiş ve Burak Elmas'ta var galiba aday adayı...

Hocam kendi parası değilde , kulüb adına kefil olup kredi çekip , o paraylada transfer yaptı diye biliyorum ben .

Tabi hepimizin duyduğu kulaktan kulağa gelen bilgiler . ama 90m TL para koyup 1 alanda bile başarı saglayamadiysa , bu adamın bi gidip abdest alması falan lazim . ama öyle boyle değil . altına kiremit koyup , kiremit eriyeseye kadar keselenmesi lazım. Boyle gaspet bir insan ben daha görmedim hayatımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne terim mis arkadaş fenere 6-0 yenildigimizde sanki takımı ben yöneltiyorum terim e çok fazla bel bağlamak yanlış 96-00 sezonlarındaki kadroyu kim olsa şampiyon yapardı sonraki gelişlerinde bir başarı elde ettimi edemedi milli takımın basında bir başarı elde ettimi edemedi yurt dışında bir başarı elde ettimi edemedi bize aklı basında yönetim ve ayakları yere besan bir teknik adam lazim yoksa daha çok teknik adam ve yönetim değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turusan -- 21 Aralık 2017; 19:43:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Liderin 1 puan gerisindeyken kovacaksın zaten. 20 puan gerisine düştükten sonra kovmanın bir anlamı yoK.

Geç bile kaldık. Şu oynattığı rezil futbolla gitmeyi çoktan hal etmişti. Kıçına tekmeyi vurduk gönderik Hırvat çomarını. Şimdi gitsin kendi ülkesinin medyasına çoşsun, aşağılasın...

Allah’ın kırosu.

• quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Ne terim mis arkadaş fenere 6-0 yenildigimizde sanki takımı ben yöneltiyorum terim e çok fazla bel bağlamak yanlış 96-00 sezonlarındaki kadroyu kim olsa şampiyon yapardı sonraki gelişlerinde bir başarı elde ettimi edemedi milli takımın basında bir başarı elde ettimi edemedi yurt dışında bir başarı elde ettimi edemedi bize aklı basında yönetim ve ayakları yere besan bir teknik adam lazim yoksa daha çok teknik adam ve yönetim değişir.

96-00 kadrosunu kim kurdu?o oyuncuları kim keşfetti? milli takımda piontek'in yardımcısı iken o oyuncuları ikisi keşfetti..milli takımın başında başarılı olamadı mı? dünya kupası 3. lüğü bile onun kurduğu takımdan 8 oyuncu ile olmadı mı? Futbolun italya olduğu dönemlerin sonu bile olsa İtalya'ya gitmedi mi? Fiorentina'da başarılı olmadı mı? milan dediğin takım futbolda Real den sonra 2nci marka değil midir? son 10 yılda pek ortalarda gözükmemesine rağmen.
    bunlara rağmen terim'in egosu fazla olan bir hocadır.. inat yönleri de çoktur.. 2X2 yi 5 yapmaya çok uğraşır.. 2 nci Terim dönemindeki bir durum olmayacak diye bir şey yok ama başarı onun adıdır..

• quote:

Ne terim mis arkadaş fenere 6-0 yenildigimizde sanki takımı ben yöneltiyorum terim e çok fazla bel bağlamak yanlış 96-00 sezonlarındaki kadroyu kim olsa şampiyon yapardı sonraki gelişlerinde bir başarı elde ettimi edemedi milli takımın basında bir başarı elde ettimi edemedi yurt dışında bir başarı elde ettimi edemedi bize aklı basında yönetim ve ayakları yere besan bir teknik adam lazim yoksa daha çok teknik adam ve yönetim değişir.

Sonraki gelişlerinde başarı elde edemedi mi? 2.gelişi için evet de 3.de 8.olarak aldığı takımı 2 sene şampiyon yaptı; ŞLde çeyrek final gördü.

Milli takım içinse kendimizi büyük gördüğümüz için bir şey yapamamış gibi geliyor bize. Zaten tarihinde kaç turnuvaya katıldın ki? Euro 2016'ya katılmış olmamız başarı bizim için.

He eldeki yabancı fazlalığı, FT'nin arasının siyasilerle kötü olması nedeniyle gelse de başarısız olma ihtimalini yüksek görüyorum. Ama GS'deki 3. dönemine laf söylemek haksızlık olur.

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Istatistikler ortada yaz google bak ne takım kurmuş acaba yöneticiler aldı getirdi oyuncuları haci olmasaydı o kadroda terim su an konusulmazdi bile oyuncuların birlik beraberlik olduğu bir dönemdi terimin yönettiği buyuk maçlarda hep bir geri düşme ve sonradan öne geçme var burdan anlaşılıyor zaten teknik direktorlukten nekadar anladığı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Konuda çok fazla trol var, ne düzgün tartışma ne bilgi akışı hiç bir şey yapılmıyor.

Dursun Özbek'in içeride çok ciddi parası olduğu söyleniyor. Mehmet Ayan'ın söylemlerine göre 90 m tl civarı, baskın seçimin baş etkenlerinden birinin bu olduğu söyleniyor. Diğer etken yavaş yavaş gelen başarısızlığın sene sonunda adaylığını etkileyecek olması...

Dursun Özbek'in gerçekçi arkaplandaki mevzusu bu...

Fakat Galatasaray ne olursa olsun böyle adamların elinde olmamalı, futbol aklı yönetim aklı hiç bir şey yok...

Umarım ciddi adaylar çıkar...

Son olarak Ali Sabancı'da aday olabilirmiş ve Burak Elmas'ta var galiba aday adayı...

Hocam kendi parası değilde , kulüb adına kefil olup kredi çekip , o paraylada transfer yaptı diye biliyorum ben .

Tabi hepimizin duyduğu kulaktan kulağa gelen bilgiler . ama 90m TL para koyup 1 alanda bile başarı saglayamadiysa , bu adamın bi gidip abdest alması falan lazim . ama öyle boyle değil . altına kiremit koyup , kiremit eriyeseye kadar keselenmesi lazım. Boyle gaspet bir insan ben daha görmedim hayatımda

Hemfikirim hocam, bende içeride parası var adama yazık yine başkan olsun demiyorum. Aksine kesinlikle başkan olmamalı...Çoğu yönetim ve teknik heyet böyle imkan bulamadan bu kulübün kapısının önüne koyuldu.

Dursun Özbek şuan Terim kumarını oynayıp taraftarı dizginliyor, baskın seçim yaparak camiayı dizginliyor. Hem camia hem taraftar bu tuzakları yemezse Galatasaray ayağa kalkar.

Terim şu şartlarda tek gerçekçi opsiyonumuz, fakat yönetim konusunda ciddi girişimler olmalı ve bu sefer uzun vadeli işler yapacak biri gelmeli...

• quote:

Istatistikler ortada yaz google bak ne takım kurmuş acaba yöneticiler aldı getirdi oyuncuları haci olmasaydı o kadroda terim su an konusulmazdi bile oyuncuların birlik beraberlik olduğu bir dönemdi terimin yönettiği buyuk maçlarda hep bir geri düşme ve sonradan öne geçme var burdan anlaşılıyor zaten teknik direktorlukten nekadar anladığı

İstatistik mi?
    8 sezonda 6 şampiyonluk 2 türkiye kupası 2 süper kupa 1 tane uefa kupası..
  • Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Çeyrek final oynadida ne oldu 3-0 yenil sonra burda 3-2 yen terim taktikten falan anlayan biri deyil takim iyiyiyse cikar sahaya oynar kazanir zaten taktik vs... anlasaydı milli takım çok farklı yerlerde olurdu.

Ilk geldiğinde 12 kupa aldı zaten sonrakilerde ilk seferki gibi bir başarısı yok geçmişle yasaya yasaya takım bu hale geldi artık önümüze bakmak lazım ayrıca çaykur rize spora 5-0 yenilen takımın basında da terim var veya malatya spora yenilerek kupadan elenen takımın basında yine terim var

• quote:

Ilk geldiğinde 12 kupa aldı zaten sonrakilerde ilk seferki gibi bir başarısı yok geçmişle yasaya yasaya takım bu hale geldi artık önümüze bakmak lazım ayrıca çaykur rize spora 5-0 yenilen takımın basında da terim var veya malatya spora yenilerek kupadan elenen takımın basında yine terim var

geçmişle yasamıyor ki? 3 ncü gelisindeki basarısı ortada.. hemde kendisini istemeyen baskan dinazor kongre uyelerine rağmen
  • Bence tek istememeniz gereken durum Dursun Özbek'in kalıp Fatih Terim'in gelmesi. Fatih Terim için Dursun Özbek başkan kalacaksa olmasın daha iyi. O kadar uğursuz, sinsi, çıkarcı bir adam ki Fatih Terim'in gelme ihtimalini bile olumlu karşılayamıyor insan. Başka bir yönetim Fatih Terim'i getirirse daha mantıklı olur.
    Anlamak istemediğiniz nokta şu terim takım iyiyse başarı elde edebiliyor 2. Gelişinde transfer edilen oyuncuları saymakla bitiremezsin yanlış hatırlamıyorsam 13-14 oyuncu falandı terim ortalama bir takımı alıp şampiyon yapamaz 3. Gelişinde snayder drogba vs.... oyucu kalitesi gene yüksekti ve başardı şu anki takıma geldiği zaman ben başarılı olabileceğine inanmıyorum yonetimde futboldan anlayan kimse yok ve terimde tek basina dogru tercihler yapamaz kendide inanmıyorki hala bir ses seda yok

• quote:

Anlamak istemediğiniz nokta şu terim takım iyiyse başarı elde edebiliyor 2. Gelişinde transfer edilen oyuncuları saymakla bitiremezsin yanlış hatırlamıyorsam 13-14 oyuncu falandı terim ortalama bir takımı alıp şampiyon yapamaz 3. Gelişinde snayder drogba vs.... oyucu kalitesi gene yüksekti ve başardı şu anki takıma geldiği zaman ben başarılı olabileceğine inanmıyorum yonetimde futboldan anlayan kimse yok ve terimde tek basina dogru tercihler yapamaz kendide inanmıyorki hala bir ses seda yok

bence sen anlamıyorsun.. Terim takım kurar.. oyuncuları kendi belirler.. 2 nci terim döneminde kendisine çok güvendiği için ve 30 küsür oyuncu aldırdığı için iyi takım kuramadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Liderin 1 puan gerisindeyken kovacaksın zaten. 20 puan gerisine düştükten sonra kovmanın bir anlamı yoK.

Geç bile kaldık. Şu oynattığı rezil futbolla gitmeyi çoktan hal etmişti. Kıçına tekmeyi vurduk gönderik Hırvat çomarını. Şimdi gitsin kendi ülkesinin medyasına çoşsun, aşağılasın...

Allah’ın kırosu.

• Kulüpte bir gedik yaratıldı.Yönetim,medya, taraftar da buna çanak tuttu ve aynı senaryoyu tekrar izledik.Aktif ve güçlü yönetime ve Fatih Terim gibi kendini ezdirmeyecek,saygı gösterilecek bir teknik direktör lazım ki bu takım tekrar ayağa kalkabilsin.

Yönetim olarak Dursun kesinlikle olmaz.

Teknik direktör ise Terim olmasa da aynı şartlarda birisinin olması lazım.

Her teknik adam çalıştırdığı takımın oyuncularını seçmek ister ama futbolda başarıya ulaşmış takımların bir stratejisi vardır teknik adama çok fazla seçenek sunmaz bunu başarırsan dünyada başarılı olursun yoksa busene şampiyon olursun obur sene başkası olur sonraki sene yine şampiyon olursun vs... kısır döngü sürer gider.

• Arkadaşlar şu 2. Terim dönemi deyip durmayın o günleri hatırlayanlar iyi bilirler. Canaydın transfer için terimden liste istedi sonra baktı para yok hocam bu listeden oyuncu alamayacağız 2. Bi liste çıkar ama makul fiyatlı olsun dedi hoCA tamam dedi. Sonra Canaydın tekrar hoca bu listeden de kimseyi alamayacağız dedi 3. Bir liste istedi dahada makulu anlayacağınız. Hoca Galatasarayın menfaatleri diye ağzını açamadı sonra taraftar baskısıyla istifa etti. 3. Gelişte Drogba sneijder gelmedende sampiyon oldu. İyi bi iskelet kurdu ama ujfaluji ve elmanderin sakatlığı maalesef bu iskeleti bozdu. Sonra güç zehirlenmesine uğrayan ve kerameti kendinde bilen Ünal Başkan sneijderi de alırım oynatacak hocayı da alırım dedi. Terim milli takıma kaçtı Ünal Başkan da Fikret başkan kadar olamadı. Fikret de Güneşi sevmiyor ama bak menfaati için orda tutuyor. Sonra tabi kazık bize kaçıyor her zaman. Sneijderı de oynatacak hocayı da getirecek başkan mancini hocayı getirdi sonra prandelli sonra kimler kimler ama maalesef o gün bugündür iyi oyunla şampiyonluk bekliyoruz(arada hamzanin hakkını verelim bi şampiyonluk gördük Allahtan). Tamam Terim gelmesin zaten bu çapsız Terimi getiremez ki getirmeyi istediğini de pek düşünmüyorum. Keşke Kayyum mu atansa en azindan dursun dan iyi yönetir hiç olmazsa mehmet özbeği işten çıkartırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravanel -- 21 Aralık 2017; 5:11:29 >

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    güzel anlatiyosunuzda herkez ekonomik transferler yaptı peki bukadar borç batağına benmi soktum kulübü 2. Terim dönemi yapılan 13 tane transferin yerine gelecek vadeden genç oyuncular alınsaydı ozaman süper futbol adamı büyük teknik adam bunu neden düşünmedi acaba 13 tane vasat topçu yerine 3 tane kaliteli topçu 10 tane gelecek vadeden genç oyuncular alınsaydı nerden tutarsanız tutun elinizde kalıyor bana kimse galatasarayı düşünüyor vs.... konuşmaları yapmasın herkes gelince çatır çatır parasını alıyor kimse kardeş buda benim takıma hediyem olsun bedava yöneltiyorum 2 sene takımı demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turusan -- 22 Aralık 2017; 0:23:24 >
  • turusan kullanıcısına yanıt
    Dönemin real madridine son 15 dakika yaşattığımız korku stress maçın 2.yarısında ortaya konan ezici futbol yeter futbolda sonuçlar önemlidir ama herşey değil.sonuç önemliyse zaten çeyrek finalde elendik şampiyonlar liginde

Terimi sevmeyebilirsiniz haklı gerekçelerinizde vardır bir çoğuna bende katılırım

Ama başarılarına gölge düşürmek insafsızca yapılmış bir linç kampanyası.

Gaz deyin hırs deyin ne derseniz deyin türk futbolunun en iyi teknik direktörüdür.

Birilerinin yarattığı gölge kendilerine ferahlık verir ama güneşi kapatmaz ...

Türk futboluna en büyük katkıyı yapmış iki direktör vardır 1.fatih terim 2.şenol güneş

• 
Sayfa: önceki 28522853285428552856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.