Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
90.315
Cevap
119
Favori
3.138.858
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    935 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Faruk Süren'in damadı Burak Elmas başkan adayı olabilirmiş.

aha cikolatacı reyiz mi, vay vay vay klas adam be desteklenir valla..
    |
    |
    Sneijder ve Bruma gibi Galatasaray'ın en tehlikeli iki oyuncusunu sezon başında gönderen gizli Fenerbahçeli, hizmetlerin için teşekkürler.
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Yarbay
    3228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

tudor, sabri'yi, semih'i gönderdi. selçuk'u yedek kulübesine hapsetti. kalitesiz türk futbolcuları elinden geldiğince kesti işine gelmeyen, yöneticiler ve evlatçı basın medya gücünü kullandı. bu düzende, kazmalar olmazsa kendilerinin de olamayacağını biliyorlardı. skor taraftarı dünden hazır. bedel ödetmek için düğmeye basıldı. ve görev başarıyla tamamlandı. istediğini aldılar.

tudor'u takımı çalıştıramaz hale getirdiler. yönetim, basın, taraftar üçgeninde bu kadar yalnız kalınca, futbolcularıyla arasının açılması da yüksek ihtimal. basının tüm gücüyle yaptığı, antitudorculuğun esas sebepleri belli. puan kayıpları, yenilgiler hikaye.

liderin 1 puan gerisindeki takımın teknik direktörü kovulur mu?

tudor'u harcadılar. osmanlı'da yeniçeri ocağını kaldırmak isteyenler gibi... tahtı için oğlunu, babasını, kardeşlerini öldüren padişahlar gibi... yani yeniçeriler yine kazandı.

8 puan farktan 1 puan geriye düşen adamdan bahsediyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2553 Mesaj

Vallahi klas adam. Çok iyi olur öyle bir şey olursa genç dinamik bir ekip ile harika işler olur.
    |
    |
    LorneMalvo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Faruk Süren'in damadı Burak Elmas başkanlığa adaylığını yarına açıklar ama kazanabileceğini düşünmüyorum , Dursun Özbek'in sadece kongre üyeleri değil Riva ve Florya arazilerinden çıkar sağlamak isteyenlerde destekliyor şu durumda Dursundan kurtulmamız çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yarbay
    2495 Mesaj

Genç bir ekip olacakları için şansları düşük. Bildiğiniz üzere Galatasaray dedelerin elinde.

|
    |
    Senna Sempre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Yarbay
    3822 Mesaj
    Vay be tudor reis çok özleyeceğim seni reis..

|
    |
    Futbol cahillerinin hak etmediği bir teknik direktördü tudor reis . biraz sabır gösterip, uzun vadeli başarıyı yakalamak varken yine günü kurtarma aşkıyla gönderildi. medya, rakip teknik direktörler ve kaos oluşturmaya çalışan yorumcuların gazıyla bilenen bizim galatasaray taraftarı, adamı işinden etti. sistemle çok oynuyormuş, galatasaray'ın büyüklüğünün farkında değilmiş. bu şekilde eleştirenlerin sistemden anladığı tek şey futbolcuların sahaya dizilişi. ''4-4-2 oynayalım..

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tudor gönderilmeliydi fakat hata yaparak gönderdiniz. Takımınızın içinde ciddi derece çeteleşme var ve oyuncular kafalarına göre teknikdirektörünü sabote etmek için davranıyor.

Tudordan önce bu oyuncuların tespit edilip kızağa çekilmesi gerekiyordu. Ama yönetiminiz hatanın sadece Tudorda olduğunu düşünerek oyunculara bu zaferi hediye etti. Bu saatten sonra geçmiş olsun, her beğenmedikleri hocayı bu şekilde sabote edecekler.

Asıl yok edilmesi gerekenler hala içeride sinsice duruyor.

Kim Tudor’u sabote ediyor? Bir şey iddia ediyorsan isim ver yoksa bir anlamı yok. Muslera mı? Belhanda mı? Maicon mu? Feghouli mi? Kim sabote ediyor?

Sen bunu tv den 90 dakka maç izleyip görüyorken, 24 saat 7 gün bu oyuncularla ilgilenen teknik direktör göremiyorsa o adamda ciddi bir zeka engeli vardır.

Adam belki yönetime bildirdi. Yönetim ise işler daha kötüye gitmesin diye göz yumdurmuş olabilir. Sonuçta lider giden bir takımınız vardı. Muslerayı oynatmasa taraftarın ne diyeceğini merak ediyor musun?

Adam haftalardır hatalı gol yiyor hala insanlar deli gibi savunuluyor. Çünkü öyle bi kredisi var ve bunun farkında. Maicon'un karısı Tudor hakkında garip garip tweetler favlıyor. Bir futbolcunun eşi bile olayların bu kadar içerisindeyse ve bu konuda rahatça davranıyorsa ciddi bir operasyon vardır. Çoğu oyuncunuz alternatifi olmadığını ve kendisine muhtaç olunduğunu biliyor. Yönetiminiz şimdiyi değil geleceği düşünüp bu oyunculara ders vermesi gerekirdi. Tudor daha sonraki adımdı.

Maicon sabote ediyorsa niye her maç ilk 11’de? Serdar defalarca kesildi Maicon bir kere kesilmedi. Muslera aynı şekilde. Çekersin yedeğe. Taraftar haftalardır Muslera’yı eleştiriyor zaten. Onlardan mı korkacak komik olmayın! Taraftarın fikirlerini çok sallasaydı zırt pırt sistem değiştirmezdi. Her 3’lü stoper çıktığında küfür yedi, yine yaptı yine küfür yedi. Bunu kendi de söyledi zaten.

Kısacası futbolcuların Tudor’u sabote etmesi tamamen içi boş bir iddia. Senin oradan böyle birşey göre Tudor’un görmeme ihtimali yok. Hiç kusura bakma.

Yönetim bastırmış olabilir diyorum okumuyor musun? Takım liderken kaç taneniz Maicon ve Muslera'nın olmayışını kabul edecektiniz. Takım kötüye gittiği için herkes şu anda kenara alsaydı diye rahatça konuşuyor.

Yönetim neden karışsın? Ne geçecek eline? Tudor’u kovmak için takımı organize edip sabote mi ettirecek ? Bu ne biçim hayal ürünü senaryo arkadaş?

Tudor bu işi beceremedi bu kadar basit. Bunu kabul etmek bu kadar zor olmamalı.

Hala lafı ters yerden anlıyorsun. Yönetim planladı demiyoruz yönetim göz yummuştur diyoruz. Şunu bi doğru okuyun artık. Ayrıca sana Tudor başarılı diyen var mı?

Selçuk İnan,Arda Turan, Burak Yılmazları görmüş adamlar senaryo diyor.

Yönetim neye göz yummuş ? Madem Muslera ve Maicon Tudor’u sabote ediyor, Tudor bu oyuncuları keser başkasını oynatır. Hatasız oynayan Serdar’ı on kere kesti, Maicon istisnasız her maç ilk 11’de. Yönetim bastırmış olabilir diyordun, şimdi göz yumdular diyorsun? Neye göz yummuşlar?

Ne söylediğin belli değil. İyice bir düşün taşın, fikrin otursun sonra gel buraya yorum yaz.

Cidden git bir okuma kursuna yazıl. 20 kere aynı şeyi tekrar ettirmene rağmen ne yazıldığını anlayamıyorsun.

Benim ne yazdığım belli. Sen tutarsızsın. Önce karar ver neyi savunduğuna, sonra gel.

Yok Muslera bilerek maçları sabote etmiş de, yönetim Tudor’a baskı yapmış da, Tudor onu yedek bırakamamış da bilmem ne... Her geçen gün büyüyor hikaye. Ortada kanıt var mı ? Yok. Uydur uydur yaz.

Yönetim ve futbolcular anlaşmış, bilerek maç kaybediyorlar. Böyle saçma bir iddia olabilir mi? Ne geçecek ellerine ? Bütün bu saçmalıkların olduğuna inanabiliyorlar ama Tudor’un kötü teknik direktör olduğuna kimse inanmıyor. Yönetim ahlaksız, Muslerw ahlaksız, maicon ahlaksız hepsi satıyor Galatasaray’ı... Ama Tudor’un başarısız olma ihtimali yok. Adamı bi peygamber ilan etmedikleri kaldı.

Bak çok ciddiyim git bi okuma kursuna yazıl. 3 kere yazdım Tudor başarısız diye 3,3,3. Bak bir daha yazıyorum "Tudor başarısız" anladın mı? Hala sanki Tudor başarılı demişim gibi konuşma.

Hem takım içindeki çatlakları göndermemeniz benim işime gelir :) Çok umurumda sanki GS
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    4948 Mesaj
    Konuda çok fazla trol var, ne düzgün tartışma ne bilgi akışı hiç bir şey yapılmıyor.

Dursun Özbek'in içeride çok ciddi parası olduğu söyleniyor. Mehmet Ayan'ın söylemlerine göre 90 m tl civarı, baskın seçimin baş etkenlerinden birinin bu olduğu söyleniyor. Diğer etken yavaş yavaş gelen başarısızlığın sene sonunda adaylığını etkileyecek olması...

Dursun Özbek'in gerçekçi arkaplandaki mevzusu bu...

Fakat Galatasaray ne olursa olsun böyle adamların elinde olmamalı, futbol aklı yönetim aklı hiç bir şey yok...

Umarım ciddi adaylar çıkar...

Son olarak Ali Sabancı'da aday olabilirmiş ve Burak Elmas'ta var galiba aday adayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncu11790 -- 21 Aralık 2017; 0:26:19 >

https://twitter.com/burak__elmas

Burak Elmas‏ @Burak__Elmas

Mesajlarınızı okuyorum. Herkes emin olsun ki bu oldu bittiye Galatasaray’ımızı bırakmamak için elimizden gelen ne var ise yapamaya çalışıyoruz. Dünde bahsettiğim üzere Galatasaray sahipsiz değil!

Burak Elmas‏ @Burak__Elmas

Galatasaray için herşeyi bir kenara bırakacak. Mevkisini Galatasaray için yarın bırakacak kadar kaşılıksız çalışacak bir ekip arıyoruz.
    |
    |

• Teğmen
    133 Mesaj
    Galatasaray yönetimi acizliğini bir kez daha ortaya koydu. dursun özbek yönetimi galatasaray'ın başına geçtiğinde teknik direktörümüz hamza hamzaoğlu'ydu ve mucizevi şekilde kazanılmış 4. yıldız ile yeni sezona başlandı. önce hamza'nın vizyonsuzluğuna göz yumuldu ve sabri'nin maxi pereira'dan iyi olduğunu savunan insanlara emanet ettiler güzelim kulübü. melo'yu yollayıp orta sahayı çökerttikleri yetmedi, transfer edilen futbolcuların tamamının toplamı melo kadar katkı veremedi. sonrasında başarısız olacağı bin kilometre öteden belli olan mustafa denizli'yi getirdiler. sezon sonu sözleşmesi bitecek ryan donk, devre arasında 2.5 milyon euro'ya transfer edildi ve melo'nun yerini doldurmayı bırakın, ayak serçe parmağındaki tırnak kadar katkı veremedi. ardından riekerink ile bir yola girildi. fener'in elinden türkiye kupası, beşiktaş'ın elinden süper kupa alındı. galatasaraylıların umutları yeniden yeşerdi. bundan rahatsız olan medya, popüler isimlerini bir bir savaş alanına saldı ve riekerink'e karşı karalama, hatta karalamayı da geçtim aşağılama kampanyası başlatıldı. o dönemde hocasının arkasında duramayıp ona güven ortamını sağlayamayan yönetim yüzünden hem hoca hem takım dağıldı. ve şimdi de riekerink'e uygulanan tarifenin aynısı igor tudor'a uygulandı. medyanın satılık kalemleri önderliğinde başlayan aşağılama kampanyaları ve tudor'un bizzat meslektaşlarından yediği, "3. sınıf teknik direktör" yaftalarının önüne geçilemedi. yönetim tarafından bunlara hiçbir yaptırım da uygulanmadı. bakın, riekerink ve tudor iyi hocadır, kötü hocadır bunu tartışmıyorum. sonuç olarak bu insanlarla bir yola girildi, öyle veya böyle ışık gösteren sonuçlar da elde edildi. ancak ne zaman medyanın oyuncağı olmalarına izin verildi, işte o zaman dağılmaya başladı her şey. burada suç bu iki isimde değil, kesinlikle ve kesinlikle yönetimdedir. galatasaray gibi büyük bir kulüp, takımı emanet ettiği teknik direktörlerin şamar oğlanına çevrilmesine izin veriyorsa, o takımın büyüklüğü artık sorgulanır hâle gelmiştir. yani burada riekerink'in veya tudor'un kötü hoca olup gönderilmeleri sadece günü kurtarmak için yapılan hamlelerden başka bir şey değil. çünkü sorunun en büyük kaynağı yönetim koltuğunu işgal etmekte. onlar gitmediği sürece de galatasaray bir arpa boyu yol ilerleyemeyecektir.

çok değil 6 ay öncesine kadar son şampiyonluğunun üzerinden geçen iki sezonda kadro kalitesi dibi görmüş, stadyumuna 10 bin seyirci çekebilirse öpüp başına koyacak, yöneticileri kameralar karşısında salya sümük ağlayacak, ülkenin avrupa'da en bilinen markası olarak avrupa kupalarından gerek ceza yiyerek gerekse eleme turlarında rezil rüsva olarak elenmiş, şampiyonluğun ş'sini dahi ağzına alamayan bir camiadan bahsediyoruz. eldeki verileri unutmamak, kulübün içinden çıkmaya çalıştığı süreci iyi irdelemek gerekiyor.

hâl böyleyken sezon başında şampiyonluğu bile zikredemeyen, östersunds fk'ye elendikten sonra yönetici, teknik heyet, futbolcu kim varsa herkesi siktir olup gitmeye davet eden bir güruha vermiş olduğu şampiyonluk umudu, ilk 10 haftada takımın kapasitesi dahilinde ortaya koyduğu istekli futbol ve sezonlar sonra takımı iç sahada 45 bin seyirciye oynatmış olması bile hatrı sayılır bir başarıdır benim için. yeterli miydi? değil! yetti mi? yetmedi! peki ama niye? yetmeyen neydi? taraftarıyla, yönetimiyle, teknik adamıyla, medyasıyla yıkıma gitmek için neden bu denli çaba sarfetti koca kulüp?

başakşehir ve beşiktaş'ın geniş ve uzun süredir birlikte oynayan kadrolarının, oturmuş sistemlerinin kendilerini değil 1-0, lige 2-0 önde başlattığının ayan beyan ortada olduğu bir tabloda, ligin 16 haftasının 14'ünü lider kapatmış bir takım ve o takımın teknik direktöründen bahsediyoruz. zaman zaman 9 puana kadar yükselen fark lig normallerinin gayet üzerindeydi. bunun hepimiz bal gibi de farkındaydık aslında. başakşehir ve beşiktaş'ı bir kenara bırakalım, kadro alternatifi seninkinden çok daha fazla olan fenerbahçe'yi de işin içine kattığımızda, yahu takım ligin ilk yarısını yedek kulübesinde tek bir alternatifi bile olmadan tamamladı. tudor'un hatası herkesi liderliğe alıştırmış olması mıydı? hepimiz biliyoruz ki galatasaray lig başından beri ligi zirvede götürmeyip de, tıpkı şu an olduğu gibi zirveyi 1-2 puan farkla geriden gelerek takip etseydi tudor bugün hâlâ takımın başındaydı. bir de "tudor olmasaydı bu takım ilk devreyi 15 puan farkla kapatırdı" diyenler var ki akıl fikir diliyorum

rakiplerinin her anlamda senden avantajlı olduğu bir ligde şampiyonluk yarışının içinde olup, bu yarışı 10 puan önde götüremediği ve büyük maçları kazanamadığı için hocasını gönderen bir camia en büyük haksızlığı kendine yapmıştır ve en ufak bir başarıyı dahi hak etmemektedir. yönetime artık zaten söyleyecek söz bulamıyorum da bu taraftar, adım gibi eminim ki Galatasaray bir 14 senelik şampiyonluk orucuna daha girse pılını pırtını toplayıp terk eder Galatasaray'ı.

ALLAH'tan 2000'lerde sosyal medya yoktu da o altın jenerasyon dağılmadı. Bu taraftar onu da mahvederdi. Ülkede futboldan en az anlayan takımını en az destekleyen taraftar pardon seyirci. Maça gidiyorum bağıran yok utanıyorum artık nefret ediyorum Galatasaray'lıların %90'ı futboldan anlamıyor iş olsun diye tutuyor başarıya bağlı iyi gün taraftarı

111 senelik muhteşem tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları... Müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan, Türk sporunda ilk ve teklerin takımı. Var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı. Ülkesinin medarı iftiharı, UEFA ve Süper Kupa sahibi. Dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultrAslan’ın gururu. 1481'den beri kültürün simgesi, 1905'ten beri sporun beşiği. Anlı şanlı, şerefli Galatasaray.
    En kötü gün bugünse bugün daha yüksek sesle; Galatasaray

• Binbaşı
    1160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Konuda çok fazla trol var, ne düzgün tartışma ne bilgi akışı hiç bir şey yapılmıyor.

Dursun Özbek'in içeride çok ciddi parası olduğu söyleniyor. Mehmet Ayan'ın söylemlerine göre 90 m tl civarı, baskın seçimin baş etkenlerinden birinin bu olduğu söyleniyor. Diğer etken yavaş yavaş gelen başarısızlığın sene sonunda adaylığını etkileyecek olması...

Fakat Galatasaray ne olursa olsun böyle adamların elinde olmamalı, futbol aklı yönetim aklı hiç bir şey yok...

Son olarak Ali Sabancı'da aday olabilirmiş ve Burak Elmas'ta var galiba aday adayı...

Hocam kendi parası değilde , kulüb adına kefil olup kredi çekip , o paraylada transfer yaptı diye biliyorum ben .

Tabi hepimizin duyduğu kulaktan kulağa gelen bilgiler . ama 90m TL para koyup 1 alanda bile başarı saglayamadiysa , bu adamın bi gidip abdest alması falan lazim . ama öyle boyle değil . altına kiremit koyup , kiremit eriyeseye kadar keselenmesi lazım. Boyle gaspet bir insan ben daha görmedim hayatımda

• Binbaşı
    1439 Mesaj
    Ne terim mis arkadaş fenere 6-0 yenildigimizde sanki takımı ben yöneltiyorum terim e çok fazla bel bağlamak yanlış 96-00 sezonlarındaki kadroyu kim olsa şampiyon yapardı sonraki gelişlerinde bir başarı elde ettimi edemedi milli takımın basında bir başarı elde ettimi edemedi yurt dışında bir başarı elde ettimi edemedi bize aklı basında yönetim ve ayakları yere besan bir teknik adam lazim yoksa daha çok teknik adam ve yönetim değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turusan -- 21 Aralık 2017; 19:43:58 >

Liderin 1 puan gerisindeyken kovacaksın zaten. 20 puan gerisine düştükten sonra kovmanın bir anlamı yoK.

Geç bile kaldık. Şu oynattığı rezil futbolla gitmeyi çoktan hal etmişti. Kıçına tekmeyi vurduk gönderik Hırvat çomarını. Şimdi gitsin kendi ülkesinin medyasına çoşsun, aşağılasın...

Allah’ın kırosu.

|
    |

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Ne terim mis arkadaş fenere 6-0 yenildigimizde sanki takımı ben yöneltiyorum terim e çok fazla bel bağlamak yanlış 96-00 sezonlarındaki kadroyu kim olsa şampiyon yapardı sonraki gelişlerinde bir başarı elde ettimi edemedi milli takımın basında bir başarı elde ettimi edemedi yurt dışında bir başarı elde ettimi edemedi bize aklı basında yönetim ve ayakları yere besan bir teknik adam lazim yoksa daha çok teknik adam ve yönetim değişir.

96-00 kadrosunu kim kurdu?o oyuncuları kim keşfetti? milli takımda piontek'in yardımcısı iken o oyuncuları ikisi keşfetti..milli takımın başında başarılı olamadı mı? dünya kupası 3. lüğü bile onun kurduğu takımdan 8 oyuncu ile olmadı mı? Futbolun italya olduğu dönemlerin sonu bile olsa İtalya'ya gitmedi mi? Fiorentina'da başarılı olmadı mı? milan dediğin takım futbolda Real den sonra 2nci marka değil midir? son 10 yılda pek ortalarda gözükmemesine rağmen.
    bunlara rağmen terim'in egosu fazla olan bir hocadır.. inat yönleri de çoktur.. 2X2 yi 5 yapmaya çok uğraşır.. 2 nci Terim dönemindeki bir durum olmayacak diye bir şey yok ama başarı onun adıdır..

• Yüzbaşı
    727 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Sonraki gelişlerinde başarı elde edemedi mi? 2.gelişi için evet de 3.de 8.olarak aldığı takımı 2 sene şampiyon yaptı; ŞLde çeyrek final gördü.

Milli takım içinse kendimizi büyük gördüğümüz için bir şey yapamamış gibi geliyor bize. Zaten tarihinde kaç turnuvaya katıldın ki? Euro 2016'ya katılmış olmamız başarı bizim için.

He eldeki yabancı fazlalığı, FT'nin arasının siyasilerle kötü olması nedeniyle gelse de başarısız olma ihtimalini yüksek görüyorum. Ama GS'deki 3. dönemine laf söylemek haksızlık olur.

• Binbaşı
    1439 Mesaj

Istatistikler ortada yaz google bak ne takım kurmuş acaba yöneticiler aldı getirdi oyuncuları haci olmasaydı o kadroda terim su an konusulmazdi bile oyuncuların birlik beraberlik olduğu bir dönemdi terimin yönettiği buyuk maçlarda hep bir geri düşme ve sonradan öne geçme var burdan anlaşılıyor zaten teknik direktorlukten nekadar anladığı

|
    |
    ExtrameBOY27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam kendi parası değilde , kulüb adına kefil olup kredi çekip , o paraylada transfer yaptı diye biliyorum ben .

Tabi hepimizin duyduğu kulaktan kulağa gelen bilgiler . ama 90m TL para koyup 1 alanda bile başarı saglayamadiysa , bu adamın bi gidip abdest alması falan lazim . ama öyle boyle değil . altına kiremit koyup , kiremit eriyeseye kadar keselenmesi lazım. Boyle gaspet bir insan ben daha görmedim hayatımda

Hemfikirim hocam, bende içeride parası var adama yazık yine başkan olsun demiyorum. Aksine kesinlikle başkan olmamalı...Çoğu yönetim ve teknik heyet böyle imkan bulamadan bu kulübün kapısının önüne koyuldu.

Dursun Özbek şuan Terim kumarını oynayıp taraftarı dizginliyor, baskın seçim yaparak camiayı dizginliyor. Hem camia hem taraftar bu tuzakları yemezse Galatasaray ayağa kalkar.

Terim şu şartlarda tek gerçekçi opsiyonumuz, fakat yönetim konusunda ciddi girişimler olmalı ve bu sefer uzun vadeli işler yapacak biri gelmeli...
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.