Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
90.699
Cevap
131
Favori
3.107.295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
      4188 Mesaj
      03 Eylül 2017 13:50:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Tff'nin başına Galatasaray camiasından birinin getirilmesi şart oldu. Yoksa bunlar yabancı sınırı falan gibi Türk futbolunu geriye götürecek hamleler yapmaya devam edecekler.

O isler o kadar kolay degil. Ulkenin basindaki sahis ne emrederse o oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

İmzam kural dışıymış!
    • Binbaşı
      1999 Mesaj
      03 Eylül 2017 13:58:10
      Boyle saglik ekibi olmaz olsun

|
      |

• 03 Eylül 2017 14:00:46
      Zorla getirtecekler sanki

66 ne ayak numarası bile belli sanki bir işler dönüyor bu tosuncuk her yere zarar göbek göbekoğlu yada dünyaya 100 yılda bir gelen reis demeliyiz herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3DV3D11 -- 3 Eylül 2017; 14:1:16 >

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Yarbay
      4602 Mesaj
      03 Eylül 2017 14:23:59

Gelirse yasadiniz Icine eder birakir bizim yeni yapilanma da baslamadan biter.Bizim yedek klubesinde de iphone show baslar bol altin kaplamalisindan.Dunku mactaki gibi...
      |
      |
      N3DV3D11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
    • Yarbay
      2993 Mesaj
      03 Eylül 2017 14:26:10
      Tudoru şu ana kadar eleştirdiğim tek konu maç 2-0,3-0 iken yasini,Sinanı alması.Al Atalayı,Recepi.Zaten maçı koparmışsın,gençleri kazanmaya çalış mis gibi.Tudor sanırım kendini kanıtlamak için daha çok skor istiyor,onun için de tecrübeli adamları alıyor.

• 03 Eylül 2017 14:27:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Gelirse yasadiniz Icine eder birakir bizim yeni yapilanma da baslamadan biter.Bizim yedek klubesinde de iphone show baslar bol altin kaplamalisindan.Dunku mactaki gibi...

Lobicilik torpil evlatçılık her şey mümkün bu ülkede adam sponsorlarla barcelonaya gitti fiziğe bak birde futbola sözde milli takım kaptanı ama başta yazdığım şeyler sayesinde şuradan şuraya yürümesine gerek yok spor yapmasına hele hiç istediği yere istediği vakit gider görünen o
      |
      |

• Yarbay
      7311 Mesaj
      03 Eylül 2017 14:28:58
      Arda gelirse ilk 11 başladığı hiç bir maçı izlemem, oyuna girdikten sonra direk maçı kapatırım. Ben sinir hastası olmak için Galatasaraylı olmadım kimse kusura bakmasın. Üstüne bu kadar güzel bi kadro planlamasından sonra Galatasarayın Evladı mottosuyla alınan ne antreman yapmış ne form tutmuş göbekli nallı eşşek Arda'yı alan yönetime tepki olarakta asla forma falan almam. Şu transferi dönemi bitmeden GS Store'a gitmemek şart oldu. Ben hala Arda'nın geleceğini sanmıyorum Tudor bu kadar aptal değildir de yönetim bi gazla alırsa diye korkuyorum.

• Onbaşı
      18 Mesaj
      03 Eylül 2017 14:33:10

Aynen Tudor bencede kesinlikle istemez ama yönetim bir mallık yapmasa bari... Aklıselim hicbir Galatasaray taraftarı bu karaktersiz adamı istemiyor.

|
      |
      Gal Gadot Askım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      95 Mesaj
      03 Eylül 2017 14:36:38
      quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

sag gozunde gorme kaybi varmis bundan sonra gozluk takarak oynayacakmis az once paylasildi

Yeni bir Edgar Davids mi doğuyor yoksa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 03 Eylül 2017 14:41:24

Olası gruplaşma için onları memnun etmek zorunda. Yerinde olsam Sinan hariç diğer tecrübeli yerlileri yollarim. Selçuk ve Yasin'i kastediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Silvérlight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

''You wouldn't steal a handbag. You wouldn't steal a car. You wouldn't steal a baby. You wouldn't shoot a policeman. And then steal his helmet. You wouldn't go to the toilet in his helmet. And then send it to the policeman's grieving widow. And then steal it again! Downloading films is stealing. If you do it, you will face the consequences.''
    • Binbaşı
      1924 Mesaj
      03 Eylül 2017 14:41:28
      carole bu sene patlama yapar, sevilla satın alma opsiyonunu alır oyuncuyu

büyük rezillik yalnız bu göz olayı bizim kulüp ve sağlık ekibi için.
      |
      |

• 03 Eylül 2017 14:44:18
      Bu arada Tolga kötü bir oyuncu bunubiliyoruz Tolga Ciğerci ama farkettiğimiz şu çevresindeki oyuncular yabancı ve futbol oynamaya odaklı olduğu için Tolga bile kendini buldu goller attı bunu görmek lazım selçukla birlikte oynadığında gördünüz mesela ne kadar vasat kaldığını oyuncudan yarar sağlamak için çevresindekilerin iyi yetenekli olması lazım en kötü oyuncu bile iş yapar bu şekilde dün mesela ozan ve tolganın yanyana oynayışıyla bu eski selçuk tolga oyun tarzının benzerliği görüldü yabancı sınırlaması getirilmesi futbola ihanettir.

Buna her takımın karşı çıkması lazım.Her klüp taraftarı genellikle kimlere sövüyor belli sonuçta çoğu yerli.

• Binbaşı
      1854 Mesaj
      03 Eylül 2017 14:56:58
      Sevilla'ya kiralık olarak giden Carole'nin sağ gözünde görme kaybı olduğu anlaşıldı. Carole, futbol hayatına gözlük takarak devam edecek.

|
      |

• Yarbay
      7311 Mesaj
      03 Eylül 2017 15:00:21
      Carole hep neden pozisyon hatası yapıyor diyordum meğer adam görmüyormuş
      |
      |

• Yüzbaşı
      939 Mesaj
      03 Eylül 2017 15:14:04
      bir maçta dikkat ettim carole içerde adam yokken orta açmıştı yine aynı maçta içerde adamlar orta beklerken geri pas yapmıştı...o an nasıl küfür ettiğimi ben bilirim...oyun görüşü yoktur dedim ama adam görmüyormuş.
      |
      |

''sevecegim bir gün tekrar,biliyorum..çok daha büyük bir aşkla,çok daha iyi birini,çok daha güzel sevebilecegim..bana her şeyi unutturacak birini,mutlaka sevecegim..''
    • Binbaşı
      1548 Mesaj
      03 Eylül 2017 15:15:15
      quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Bu arada Tolga kötü bir oyuncu bunubiliyoruz Tolga Ciğerci ama farkettiğimiz şu çevresindeki oyuncular yabancı ve futbol oynamaya odaklı olduğu için Tolga bile kendini buldu goller attı bunu görmek lazım selçukla birlikte oynadığında gördünüz mesela ne kadar vasat kaldığını oyuncudan yarar sağlamak için çevresindekilerin iyi yetenekli olması lazım en kötü oyuncu bile iş yapar bu şekilde dün mesela ozan ve tolganın yanyana oynayışıyla bu eski selçuk tolga oyun tarzının benzerliği görüldü yabancı sınırlaması getirilmesi futbola ihanettir.

Buna her takımın karşı çıkması lazım.Her klüp taraftarı genellikle kimlere sövüyor belli sonuçta çoğu yerli.

Tolga kötü bir oyuncu değil, hiç değilse şuanlık. Tarz olarak Emre Can, Khedira, Fellaini gibi gezgin oyuncu olarak oynuyor. Dünkü maçta sırıttı çünkü diğer oyuncularımız da etkisizdi. Yani dünkü maçta Tolga yerine Emre Can oynasa yine çok bir şey yapamazdık.

Not: Tolga'nın Emre Can seviyesinde olmadığını biliyorum, sadece oyuncu profilleri benziyor.

|
      |

• Binbaşı
      1548 Mesaj
      03 Eylül 2017 15:30:32
      Ulan Arda gelirse ne takımı takip ederim ne forma alırım. Diyecek çok şey var ama demeye takatim kalmadı.

Hele yabancı sınırı gelsin, bir daha ligin yüzüne bakmam. Lig azıcık düzelmeye başladı hemen mahvedecekler.

|
      |

• Binbaşı
      1854 Mesaj
      03 Eylül 2017 15:33:29
      Ne zaman adam oluruz?

Millilik her branşta pasaportuyla değil iş ahlakı ve işine duyduğu saygıyla kazanılır.‬

• Yüzbaşı
      552 Mesaj
      03 Eylül 2017 15:33:37
      Sol beke A.Madrid'ten Siquera'yı alsak keşke izlediğim en iyi sol beklerden birisi.

|
      |

• Binbaşı
      1934 Mesaj
      03 Eylül 2017 15:35:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Tudoru şu ana kadar eleştirdiğim tek konu maç 2-0,3-0 iken yasini,Sinanı alması.Al Atalayı,Recepi.Zaten maçı koparmışsın,gençleri kazanmaya çalış mis gibi.Tudor sanırım kendini kanıtlamak için daha çok skor istiyor,onun için de tecrübeli adamları alıyor.

Yedek kadroyu soğutmak istemiyor hocam. Ben de genç yetenek isterim ama adam haklı.

|
      |

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.