Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

7.5 + 1.5 bonservis, 2.75 maaş. O ne lan öyle

Kimi almışız öyle büyük yıldız galiba

Badou Ndiaye Osmanlıspor'un parlayan yıldızı

Bir amrabat değil içimizde parlamasında kadro nasıl olacak fernando ndiaye sağda feo solda ? belhanda önünde gomis sola transfer lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunun cevabı çok basit. Şampiyonlar Liginde oynayan takımlardan kimse Pepeye o parayı vermedi o yüzden Bjk kaptı. Real 1 senelik kontrat yapmak istedi Bjk 2 senelik 9.5 verdi ve aldı. 34 yaşında olduğuna bakma taş gibi adam 2 senede oynar 3 senede.

Ben de Galatasaraylıyım ama Polyanna değilim. Serdar Azize, Ahmet Engelliye, Maicon Kazmaoğluna verdiğimiz paralara yazık değil mi?

Stoper dediğin tecrübe ve kaliteli olur. Bizimkilerde o yok İşte. 3 tane çöpün olacağına 1 tane sağlam adamın olsun daha iyi.

Fikret Ormana helal olsun nereden nereye getirdi takımı. Gökhan Zanlardan Pepelere Quaresmalara. Vizyon başka sey diyorum her yorumumda gene diyorum vizyon başka şey

Ünal Aysal çıtayı Allahuekber Dağları'na çıkarttı Dursun Bey Haymana Platosu'na indirdi

Bunu hâlâ kabul etmeyen gerçek Gsli değildir

Tudorla Belhandayla olmaz. Sezon sonu sırf armamızın şerefine belki 3. yada 4 oluruz

Beşiktaşla Başakşehir ilk 2 olur Fb,Gs,Trabzon 3. lüğe oynar. Görünen köy kılavuz istemez

Açın artık gözünüzü.

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

x.elçuku 5 yıldan 3.5 milyona bağlayanlar konuşulmadı hala Tay gibi adam siz xelçuğu izleyin 3.5a

selçuk zamanında yabancı sınırı vardı 5 ya da 6 olması lazım..Hadi o zaman mecburdulardı da böyle salaklık yaptılar.Bu Dursun 'bu kısımda Dursun'a olan sevgilerimi iletiyorum' her aldığı adama 4-5 katını veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Ulan biz 7.5 bonservis 2.2 yilliga sovuyorduk 9- 2.7 cikti isin gercegi.. hala inanamiyorum bu adamlar nasil kendi islerini batirmiyor.. bu kadar beyinsiz insanlar nasil koca holdingleri yonetebiliyor ?

Diger takimlar oturma organiyla guluyor su anda bize el sallayin..

Aslında Ndiaye'nin maaşı bugün belirlenmedi, geçtiğimiz transfer dönemi bu maaş belirlendi.

Nasıl mı ? Şimdi gidip Tolga Çiğerci gibi Almanya'da 500 bin euro maaş alan adam 2 m euro verirsen. Bu adam 2,7 vermek zorunda kalırsın dostum...Plansızlık buralardan başlıyor.

Şimdi Ndiaye Selçuk'u kesmesi için alındı, Selçuk primlerle birlikte 3,5 m euro civarı kazanıyor. Şartlar böyleyken bu adam gel 1,5 yada 2 m euro ya oyna diyemezsin...

Öyle plansız öyle ağır hatalar yapıyorlar ki anlamak mümkün değil,

Hocam badounun ederi 1.5 milyon biz keriziz diye 2.2 ye fit olmustuk.. 2.75 cok agir geldi..aslinda benim bunlari akilsizlikla suclamam tamamen saf niyetlilik adamlar dupeduz Halatasarayi soyuyor deli komisyonlar donuyor.. yazik gunah ne hallere dustuk.. basari gelmezse 2 seneye transfer yasagi yeriz..

Duruo durup Kap aciklamasina bakiyorum belki yanlis okumusumdur diye

• quote:

quote:

Ulan biz 7.5 bonservis 2.2 yilliga sovuyorduk 9- 2.7 cikti isin gercegi.. hala inanamiyorum bu adamlar nasil kendi islerini batirmiyor.. bu kadar beyinsiz insanlar nasil koca holdingleri yonetebiliyor ?

Diger takimlar oturma organiyla guluyor su anda bize el sallayin..

Aslında Ndiaye'nin maaşı bugün belirlenmedi, geçtiğimiz transfer dönemi bu maaş belirlendi.

Nasıl mı ? Şimdi gidip Tolga Çiğerci gibi Almanya'da 500 bin euro maaş alan adam 2 m euro verirsen. Bu adam 2,7 vermek zorunda kalırsın dostum...Plansızlık buralardan başlıyor.

Şimdi Ndiaye Selçuk'u kesmesi için alındı, Selçuk primlerle birlikte 3,5 m euro civarı kazanıyor. Şartlar böyleyken bu adam gel 1,5 yada 2 m euro ya oyna diyemezsin...

Öyle plansız öyle ağır hatalar yapıyorlar ki anlamak mümkün değil,

Hocam badounun ederi 1.5 milyon biz keriziz diye 2.2 ye fit olmustuk.. 2.75 cok agir geldi..aslinda benim bunlari akilsizlikla suclamam tamamen saf niyetlilik adamlar dupeduz Halatasarayi soyuyor deli komisyonlar donuyor.. yazik gunah ne hallere dustuk.. basari gelmezse 2 seneye transfer yasagi yeriz..

Durup durup Kap aciklamasina bakiyorum belki yanlis okumusumdur diye

• Şu adamı ostersundn Maçı öncesi alsaydiniz bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jokey fiyatı dahil mi? Kardeşim TJK TV mi izliyorsun forumları karıştırdın galiba. Tolga da gayet güzel koşuyor ama sonuç ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

Sorunun cevabı çok basit. Şampiyonlar Liginde oynayan takımlardan kimse Pepeye o parayı vermedi o yüzden Bjk kaptı. Real 1 senelik kontrat yapmak istedi Bjk 2 senelik 9.5 verdi ve aldı. 34 yaşında olduğuna bakma taş gibi adam 2 senede oynar 3 senede.

Ben de Galatasaraylıyım ama Polyanna değilim. Serdar Azize, Ahmet Engelliye, Maicon Kazmaoğluna verdiğimiz paralara yazık değil mi?

Stoper dediğin tecrübe ve kaliteli olur. Bizimkilerde o yok İşte. 3 tane çöpün olacağına 1 tane sağlam adamın olsun daha iyi.

Fikret Ormana helal olsun nereden nereye getirdi takımı. Gökhan Zanlardan Pepelere Quaresmalara. Vizyon başka sey diyorum her yorumumda gene diyorum vizyon başka şey

Ünal Aysal çıtayı Allahuekber Dağları'na çıkarttı Dursun Bey Haymana Platosu'na indirdi

Bunu hâlâ kabul etmeyen gerçek Gsli değildir

Tudorla Belhandayla olmaz. Sezon sonu sırf armamızın şerefine belki 3. yada 4 oluruz

Beşiktaşla Başakşehir ilk 2 olur Fb,Gs,Trabzon 3. lüğe oynar. Görünen köy kılavuz istemez

Açın artık gözünüzü.

ilk 4 zor kardeşim..

• Parayı resmen saçıyoruz sola sağa dağıtıyoruz.Bari sportif başarı gelse yoksa durum kötüye gider hem maddi hem manevi olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

x.elçuku 5 yıldan 3.5 milyona bağlayanlar konuşulmadı hala Tay gibi adam siz xelçuğu izleyin 3.5a

selçuk zamanında yabancı sınırı vardı 5 ya da 6 olması lazım..Hadi o zaman mecburdulardı da böyle salaklık yaptılar.Bu Dursun 'bu kısımda Dursun'a olan sevgilerimi iletiyorum' her aldığı adama 4-5 katını veriyor

Yav adam Fernando'yu da City'den 5 milyona bitirdi inanılmaz uygun bir rakam.Bunu da böyle ufaktan pahalı aldı.Yani sabah akşam kötülemek saçma.Kadro güzel keyfini çıkaralım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 3 Ağustos 2017; 23:32:18 >

• Yazık yazık yediler Galatasaray ı komisyonlarla ben Galatasaraylılığımı askıya aldım napıyolarsa yapsınlar yazık

• Elin başkanı 2,5m'i 7 taksitle veriyor bizimkiler 9m'i babalarının parası gibi çat diye veriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MevsimlikDisci

quote:

Arkadaslar devamli takildigim bir forumda guvenilir bir abimiz( hava limaninda calisiyor diye biliyorum ) feghoulinin yarinki ucak rezervasyonunu paylasti.. telefonda misafir olarak takildigim icin resmi acamadim... yarin da %90 feghouli Kap gelecek gibi gorunuyor

Murhana şikayet edicem forumdan duyum kaçırıyor diye :D

Hahaha iyi yakaladin renktas ..tuh adim da yaxiyor :)

İsimden tanıdım ztn direk

Neyse

Feghouli hayırlı olsun beyler yarın 22 gibi İstanbulda..

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Size Selçuk-Tolga ikilisi müstahak arkadaşlar.

Ne alakası var arkadaş. Selçuk tamam rezil kaç yıldır da en azından iki şampiyonlukta direk etkisi var, sözleşme uzatıldığında formu kötü değildi, yabancı sınırı falan vardı. Osmanlı'dan gelen bir adama bu kadar maaş mı verilir!!!

Bizde hangi oyuncunun yıllık maaşı düzgün? Elmizdeki orta sahaların maaşları

Nigel de Jong 2.500.000 €
    Selçuk İnan 2.850.000 €
    Tolga Ciğerci 2.000.000 €

Ortalama bu şekilde.

Şuan gelen gidenleri hesap yapınca yıllık maaş farkı öyle çok fazla değil. En son baktıgımda 8m. fark vardı sanırım. Ki daha gideceklerde olacaktır. E almayınca da leş orta sahalara kalıyoruz yapacak bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 3 Ağustos 2017; 23:34:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Şu adamı ostersundn Maçı öncesi alsaydiniz bari

Messi olsa eleyemezdik.. Tudor ile artı hiç bir şey yapamayız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

Lan bu paraalara zaten gelirdi adam hemde koşa koşa Allahım nerelere gidiyo kulübün paraları sonumuzu hayır eyle taraftara sabır eyle....

Gelmiyor işte kardeşim gelmiyor şunu anlamıyorsunuz koşa koşa gelmiyorlar sana sadece para için gelmiyo oyuncular , şu döneme kadar hangi anadolu takımından ucuza oyuncu alabildik ? yönetim sırf taraftar baskısından dolayı şu oyuncuları almadıysa yüzüme tükür adamlar napsın , bir ton tehdit bir ton baskı alın hıammına dedi saçtı tüm parayı madem istediğiniz bu dedi adam. Şuan afedersin ama beşiktaşa gelen sana gelmez bunu acık acık anlayın artık avrupamız yok birşeyimiz yok siz fernando ile feguilinin gelmesine dua edin onlarlada daha önce anlaşıldı diye geldiler yoksa onlarda gelmeyecekti dursun çok büyük bi rulet oynadı bunuda taraftar sağladı ya devam yada ölüm ruleti , terim getirilmesse şimdiden silahin mermisi takımın oyuncularının ve dursunun başında patlayacak.

• vay arkadaş paralara bak.
    ki ndiayeyi çok beğenirim.
    bu kadar para verecektin ulan snayderi neden yolladın ozaman
    valla ne kdar kızsanız haklısınız arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Duyumcu, medya, muhabirler vs vs baktığım gördüğüm kadarıyla Nasri ve Ribery ismi önplanda ve Nasri hakkında daha fazla olabilir haberi var.

Bunlardan hangisi derseniz 34 yaşında olmasına rağmen Ribery derim, fakat fiziksel olarak ne durumdadır ve fiyat olarak bize ne kadara patlar bunları göz önünde bulundurmak gerek...

Tabi bunlar hayali transferler olabilir, fakat Nasri ciddi şekilde dillendiriliyor. Uzun zamandır ülkemize yazılan bir futbolcu, muhtemelen temsilcilerinden biri inatla ülkemize getirmek istiyor :)

Nasri geçen sezon kiralıktı, istatistiklerine baktım 30 maçta 3 gol 3 asist...Oyun içindeki etkisini bilmiyorum fakat skora katkısı düşük...

Ribery'ye bakıyorum 32 maçta 5 gol 18 asist :) :)

Tabi birde Arda mevzusu var, ne olursa olsun alınmasın diyorum. Kiralık bile olsa maaşı çok fazla olacak, üstüne burada medya çok üstüne gelecek, hem bizi hem kendini yıpratır. Birde iyi performans göstermezse büyük sıkıntı...

neymar geldi.. di maria belki boşa çıkar.. gerçi boşa çıksa üstüne para alarak gider fiko getirir..

not:elbette olmaz.. ama di maria en büyük hayalim..

Di Maria transferi için tek yorum imkansız :) Dostum hala çok etkili performansı var ve kulüp futbolcudan yararlanıyor. Neymar geldiği için satılan çoğu futbolcudan maksimum gelir elde etmek isteyeceklerdir. Di Maria hala iyi gelir elde edecekleri bir futbolcu...

Avrupa devleri için iyi bir alternatif fakat bizim için şuan hayal olur :)

Ellerinde çok iyi futbolcular var, bu durumdan ötürü yedek kalacak birisine ciddi kiralama teklif etsek diyeceğim fakat Psg piyasası olan kim varsa satacaktır. FFP mevzusu ayaklarına dolanacak :) Hayal etmeden de olmuyor ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Elin başkanı 2,5m'i 7 taksitle veriyor bizimkiler 9m'i babalarının parası gibi çat diye veriyor.

elin başkanı kulubune sevdalı.. bizimki koltuğa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Ali Can Yaycılı (CNN Spor Editörü) : TRANSFER: Sofiane Feghouli, West Ham United'dan alacağını almış, KAP açıklamasının yarın yapılması bekleniyor.

//Su haber bari ciksada sinirimiz yatissa yarin.

Sen gör hele buna kesin Drogba'dan Şino'dan fazla para verirler

Yav arkadaş beni geçirin kulübün başına, ben de parayı bu kadar verip alırım bu adamları. La oğlum bu adamların niye hiçbir artısı yok, niye hiçbir işe yaramıyorlar yav?
  • 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.