Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nico gaitan ve lucas imkansız bence hiç hayal kurmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonspor Moussa Sissoko ile ilgileniyormuş. Aslında biz kapabilsek müthiş olur hem kanatta hem de ortada oynayabiliyor.
  • Gelmez ama birini getireceklerse sürpriz diye, Gaitan gelsin.

• [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Asıl taşı GS da oynadığı maçların tamamında koyuyor, gitsin rakipte koysun o taşı. Gitsin de ne yaparsa yapsın.

Gitsede rahatlasak

• Konsola yeni tema indireyim dedim, ortalık birden SUCUK EKMAAAAAAAAAAGGGG koktu

Yağlı surat reyyisin şürekaları her yerde.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Bu temayı indirip 1 saat kullanırsanız Tudor'u savunuyormuşsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 3 Ağustos 2017; 13:56:47 >

• beyler şuan 6 numaralı formayı fernando 8'i de ndiaye alır mı
    şuan 6 tolgada 8i de yeniçeri selcuk bırakır mı
  • Moussa Sissoko Trabzon'a giderse bir kere daha çıldırırım. Ulan bu adam var ya direkt aradığımız 8 numaraydı, kiralık olarak Trabzon'a gideceği konuşuluyor şimdi

• [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• Uwais kullanıcısına yanıt
    Gaitan bizi uçurur. Keşke gelse, zor.
  • Bu arada sürprizin Arda olduğunu hissediyorum

• Şu duyumcuları dikkate almayın. Çoğu sallıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Bu arada sürprizin Arda olduğunu hissediyorum

Sürpriz değil kabus olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Raskolnikov yazdıysa gelmez

• quote:

Kulübümüz tarafından, Türkiye Futbol Federasyonu henüz Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim ile yolları ayırma kararı almadan önce, Sayın Mircea Lucescu’ya Sportif A.Ş. bünyesinde üst düzey yöneticilik teklifi yapılması yönünde bir adım atılmıştı. Ancak bu konudaki istişareler sürerken Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi, kendisine Türk Milli Takımı’nın teknik direktörlüğü görevini teklif etti. Sayın Lucescu da bu teklifi değerlendirerek görevi kabul etti. Sayın Lucescu’ya Milli Takım’da başarılar diler, yaşanan süreci spor kamuoyunun takdirine sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü

http://www.galatasaray.org/haber/kulup/kamuoyunun-bilgisine/36129

Beklediğim açıklama gelmiş güzel oyaladılar sonunda başarı da dilediler ve iş bitti.

• quote:

30 yaşına gelmiş barcelona nemarı kaybetmiş sola transfer şart arda da sadece kambur barcelona için gs kitlerler umarım gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Brian Clough

quote:

Sürpriz değil kabus olur.

İşte ama başkanın suratına bakınca sürpriz olarak Arda'yı görüyorum

• sen git 7 , 8m kazmaları doldur herifler gitsin 5 m lensi alsın

adam madem boşta gidip anlaşsana ,kalitesi belli gücü belli geçen sene fenerin en iyi oyuncusuydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • twitter'da muharrem usta'nın twitter hesabına başkanım selçuğu'da istiyoruz şampiyon kadromuzun yıldızlarını getir bize dedim hadi bakalım yerse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Kulübümüz tarafından, Türkiye Futbol Federasyonu henüz Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim ile yolları ayırma kararı almadan önce, Sayın Mircea Lucescu’ya Sportif A.Ş. bünyesinde üst düzey yöneticilik teklifi yapılması yönünde bir adım atılmıştı. Ancak bu konudaki istişareler sürerken Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi, kendisine Türk Milli Takımı’nın teknik direktörlüğü görevini teklif etti. Sayın Lucescu da bu teklifi değerlendirerek görevi kabul etti. Sayın Lucescu’ya Milli Takım’da başarılar diler, yaşanan süreci spor kamuoyunun takdirine sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü

http://www.galatasaray.org/haber/kulup/kamuoyunun-bilgisine/36129

Beklediğim açıklama gelmiş güzel oyaladılar sonunda başarı da dilediler ve iş bitti.

Bu arada farkında mısınız bilmiyorum ama 2. defa sabote ettiler bizi.

• 
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.