Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gael

sen git 7 , 8m kazmaları doldur herifler gitsin 5 m lensi alsın

adam madem boşta gidip anlaşsana ,kalitesi belli gücü belli geçen sene fenerin en iyi oyuncusuydu

Kazma kim kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Şu duyumcuları dikkate almayın. Çoğu sallıyor.

Bu çok kolpa, bu konuda haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen 3-4 transfer bombası patlatmamız lazım.
  • Nani iyi de çok bencil bir adam. Yasin gibileri varken takım çığrından çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan nasıl bi vasıfsızlıktır bu, elinden alıyorlar adamı açıklama yaparken çatır çatır saydırsa.. başarı dilemişler bide.
  • Bu sezon yeni gelen 5, 6 transferden en fazla bir tanesi yüzümüzü güldürür gerisi çöp olur. Çöpler de en fazla 2-3 yıl içinde gönderilir veya çöp olmasına rağmen takımda tutulur. Her sezon aynı terane.

• 5 ,6 maçtır hicbir varlık gösteremeyen oyuncular
    bitane düzgün orta göster bana geriye kalan maçlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 3 Ağustos 2017; 14:32:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venerable

Gaitan gelirse yılın transferi olur ama Atletico'nun bırakacağını sanmıyorum.
    Ribery gelsin isterim , bu ligin tozunu attırır yeniden.
    Lucas Moura , imkansıza yakın ihtimal dahi vermiyorum ama gelse , Türkiye Ligi'nde bir takımın zorluk seviyesi olarak yapabileceği en büyük transfer olur.
    Nasri ise gereksiz bence , eğer gelirse Belhanda sola geçer ve çok saçma bir tercih olur.

Hayal kadro ;

Muslera
    Mariano Maicon Serdar J.Costa
    Fernando Ndiaye
    Feghouli Belhanda Gaitan
    Gomis

Nasri nasıl gereksiz ya?

Nasri zaten artık sol kanat oynuyor, hatta üşenmedim baktım şimdi;

23 LaLiga maçının 18'inde sol kanat oynamış. Sadece 5 tanesinde 10 numara çıkmış. Joker bir oyuncu, Belhanda cezalı olsa sakat olsa Nasri'yi ortaya alırsın, sola (atıyorum) Volkan Şen'i ya da Yasin'i koyarsın.

Zaten bir tane safkan kanat oyuncumuz var; Feghouli, diğer tarafta da daha orta saha özellikli pas oyununa oldukça yatkın, oyun görüşü yüksek bir oyuncu olursa tadından yenmez. İnşallah Nasri gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Kulübümüz tarafından, Türkiye Futbol Federasyonu henüz Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim ile yolları ayırma kararı almadan önce, Sayın Mircea Lucescu’ya Sportif A.Ş. bünyesinde üst düzey yöneticilik teklifi yapılması yönünde bir adım atılmıştı. Ancak bu konudaki istişareler sürerken Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi, kendisine Türk Milli Takımı’nın teknik direktörlüğü görevini teklif etti. Sayın Lucescu da bu teklifi değerlendirerek görevi kabul etti. Sayın Lucescu’ya Milli Takım’da başarılar diler, yaşanan süreci spor kamuoyunun takdirine sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü

http://www.galatasaray.org/haber/kulup/kamuoyunun-bilgisine/36129

Beklediğim açıklama gelmiş güzel oyaladılar sonunda başarı da dilediler ve iş bitti.

Bu arada farkında mısınız bilmiyorum ama 2. defa sabote ettiler bizi.

Öyle ama açıklamada biraz da Fatih Terim'e mesaj var gibi gerçi bu yönetimden beklenmeyecek hamle orası ayrı ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Beyler hazırlıklı olun. Fatih Terim geliyor.

Selam naber

• Transferi bitti mi emin miyiz? Westham la antrenmanlara devam ediyormus;

[simage]
    [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugaykavuk -- 3 Ağustos 2017; 14:33:59 >
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Ben bir aydır kullanıyorum ve dilim aşağıdaki renklerden birini alıyor duruma göre.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 3 Ağustos 2017; 14:34:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

5 ,6 maçtır hicbir varlık gösteremeyen oyuncular
    bitane düzgün orta göster bana geriye kalan maçlardan

Hangi 5-6 maçtır? Uefa'dan elendik tamam rezillik ama bunun nedeni yeni transferler değil orta sahaya geç yapılan transferlerdir. Senin kazma dediğin futbolcuları bugün bıraksan o fiyatlara yakın başka takımlara giderler. Ne biçim futbol görüşünüz var arkadaş ya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 3 Ağustos 2017; 14:37:54 >
  • [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Transferi bitti mi emin miyiz? Westham la antrenmanlara devam ediyormus;

[simage]
    [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -[/simage]

Feghouli değil bu. Winston Reid sanırım.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• Sürpriz işi kesin Arda Turan'dı yerli problemini falan düşünürsek ancak Neymar'ın gidişini hesaba katmadılar Neymar gidince Arda'yı tutar Barça.Sürpriz işi yattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 3 Ağustos 2017; 14:40:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Beyler hazırlıklı olun. Fatih Terim geliyor.

Selam naber

neler oluyor güntekin ben bırakıp gelmez diyordum sonuçta kovulup gelecek neyse hayırlısı ama açıklamayı yeni gördüm siteden resmen yalvarmış dursun

• terim in gelme ihtimalini varsayarsak sürpriz isim emre mor olabilir.

• Youtube'cu Me**et Öz**ek'e gösterelim belki alır
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.