Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen koseoglu sucuguna devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Dursunsporlu degilim sana is cikmaz

Yaptığımız bütün transferlere çöp demişsin Mariano'ya bile , güldürdün hangi sporlu olduğun ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Öncelikle bu nasıl mesajdır. İmla ve yazım hatalarını geçtim, ne yazdığın anlaşılmıyor daha.
    Biraz dikkat.
    Yazdıklarının benim söylediklerimle uzaktan yakından ilgisi yok. Okuduğunuzu anlayın önce, elli kere dedik şunu.
    Daldan dala atlama. Tek tek gidiyorum.
    Yeri gelir Terim de eleştirilir. Eleştirilmeyen bir insan yok dünyada. Normaldir. Ama herkes Terim'e büyük saygı duyuyor. Onu ayrı tutalım önce.
    Kimse kusursuz değil sonuçta. Ama kimse Terim'e istifa et demedi. Gitsin demedi. Eleştirdi. Bunu kenara koyalım.
    Ben şino ve bruma ile şampiyon olduk falan yazmadım. Senin yorumunun üzerine ekledim onları.
    Dikine, hızlı takım yaratmaya çalışıyor demişsin ya hani. Ona hitaben yazdım. Öyle bir niyeti olsa, göndermezdi herhalde.
    Ya da dediğim gibi, hoca falan değil bu adam. Aynı kapıya çıkıyoruz kısaca.
    Hoş, takım bırak hızlı gitmeyi yavaş bile gidemiyor. Çünkü takım ileri gidemiyor. Doldur boşalt bile yapamıyor
    Kimse kusura bakmasın, gerçekten kaliteli ve iş bilen bir adam olsa herkes dinlerdi onu.
    20 yaşındaki bir adama bile lafını geçiremiyorsa dönüp kendisine bakacak. Sonuçta bruma yeni katılmadı bu takıma. Ya da diğer oyuncuların ilk yılı değil.
    Neredeyse en az 4 farklı hocayla çalıştılar. Onlar da mı lafını dinletemedi yani? Kalitesiz bir eleman, kabul edin işte.
    Daha geldiğinin ilk günü kadro dışı bırakılır mı oyuncu? Bu nasıl mantık?(Bruma)
    Kondisyonla ilgili yazdığın yeri anlayamadım. Ama boş ver, tartışmaya değmez zaten.
    Boş boş atıp tutacağına, laf gevezeliği yapıp sizin gibiler diye tayyip ağzıyla konuşacağına elle tutulur şeylerle gel lütfen.
    Hadi kardeş.

Oncelikle dandik bir telefondan yazdigim icin imla hatalari olabiliyor, yazarken aralara nokta geliyor onlari silmeye ugrasirken ne yazdigimi bile kacirabiliyorum. Oncelikle yapilan elestirilere bir bakalim; "yagli surat, koylu, capsiz, Hirvat koylusu" bunlari yazan insanlari kaale alip elestirilerini okumak bile iskence gibi bunlar elestiri degil. Sonra sen demissin ki Gomis'i falan cikariyor, ben de diyorum ki takima yeni katilmis tam hazir olmayan futbolculari zorlarsan suni cim de sakatlayabilirsin. Elenmemizin hixbir bahanesi olamaz ama takim daha hazir degil hem fiziksel olarak hem zihinsel olarak. Takim degisiyor artik, bunun getirecegi olumsuz sonuclar olacaktir elbette. Her teknik direktorun yonetim sekli degisiktir kardes Tudor'da boyle yonetiyor, futbolcu olarak milyonlarca dolar aliyorsan Galatasaray'in formasini giyiyorsan senin basina getirilmis teknik direktore de uyacaksin. Bos bos sallayan sensin sirf bana ustunluk kurmak.icin cevap yazdiginda belli ama ortaya koydugun seyler basit argumanlar. Sneijder ve Bruma'li kadromuz derbilerde bir seyler yapip bizi ucuncu yapsalardi su an bunlari konusmuyor olurduk demi.

Ayrica Bruma sadece bu sene is yapti o da Riekerink'in futbolcuyu cok fazla zorlamayan ve onlara ozgurluk alani birakan yonetimi sayesinde. Daha once cogu zaman yedekte.bekliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 24 Temmuz 2017; 20:45:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sneijder'in kı..na tekmeyi basmayacaktın. Sen kaşındın
    Adamın 4 bir tarafına düzgün transferler yapıp, kabak çiçeği gibi açmasını beklemeliydin.
  • Cop cunku hepsinde bir defo var.Ya fiyatinda var ya istatistiklerinde var ya yasinda var ya yeteneginde var.Sevilla gonderiyor yerine corchiayi aliyor.Yillardir ispanyada vitrinde baska takim gormedi almadi biz milletin elinden mi aldik

Dursun sevilla yoneticilerinden iyi mi biliyor bu isi ?
  • Selçuk Tolga müstehak diyorum bazen bazılarına..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Muslera-Mariano-Maicon-Denayer-Linnes-Fernando-Ndiaye/Imbula-Feghouli-Belhanda-Rodrigues-Gomis
    Mert/Eray-Tarık-Serdar-Ahmet-Carole-Donk-Tolga-Sinan-Selçuk-Yasin-Eren

Kağıt üstünde Türkiye'nin en iyi kadrosu olur ama işte hoca sıkıntısı var. Böyle bir kadro Tudor gibi tecrübesiz bir hocanın elinde ne yapar soru işareti.

Bu arada kulübeye de transfer şart.

Muhammet Demir ve Ferhat boşta iken alınmalıydı. Orkan Çınar'da düşünülmeliydi. Volkan Şen bile alınabilir çünkü yerli rotasyonu çok zayıf. Konya'dan Ömer Ali'yi düşünmeden alırdım.

28. defa yazdığım şey.

Yedeğe yabancı yazamazsın. Takımın komple yabancı ise yedekler komple Türk olmak zorunda.

İki uc tane tecrubeli yerli gerisini de altyapidan koyariz ne olacak? İlla gidip transfer yapmak gerekmiyor.

Bana kalırsa hepsini altyapıdan koysunlar benlik problem yook. O kalibrede TD ve yönetim yok ama. Dembeleyi genç diye almayan bir yönetimden söz ediyoruz.

Yoksa yasin sinan çöpü yerine Recep oynasaydı hiçbirşey kaybetmeyecektik bunu da yazdık. Ama bazıları "olormo olo şey " diyerek tepki bile gösterdi

• Fatih211 kullanıcısına yanıt
    [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Son 10 sezondur yerli antrenörler şampiyon oluyor, demek ki sistemi ve ülkeyi bilen adamlar daha avantajlı oluyor.

Yabancı antrenörler bir noktada ülkenin saçmalıklarına adapte olamıyor, sistem uymuyor. Ben Terim gelecekse şimdi gelsin diyorum, yoksa dahada dağılacağız.

Çok büyük paralar harcanıyor, bunu çaylak bile demeyeceğimiz Tudor'a emanet etmek çok akıllıca işler değil...Florya artık kontrol altına alınmalı...

Lucescu bence yabancı veya yerli antrenör konusunda bir istisna. O da iyi bilir bu ligi. O da büyük başarılara imza atti.

Lucescu ülkedeki çok fazla kişinin önyargısı yıktı, fakat onunda değeri shakhtar macerasından sonra anlaşıldı. Galatasaray ve Beşiktaş şampiyonluklarına rağmen ülkede o dönemler çokta ilgi alaka yoktu. Yani nedense beğenilmiyordu...

Adam ne zaman Shakhtar a gitti, her transferi büyük kazanç sağlamaya ve Shakhtar şampiyonlar liginde dişli takım olmaya başladı.

O zaman neyi kaçırdıklarını anladılar, bu ülkede aynı imkanlar ve sabır gösterilseydi daha farklı başarılar elde edebilirdi.

Shaktar'da yaptığı düzeni burada gerçekleştirmek istedi.Ama izin vermediler.

Neden?

-Bizim taraftarlar direk şampiyonluk ister.

-Sabretmeye yer yok.

-Her sene kupa almak ister.

-Maç kaybedilince ortalık karışır.

İstekleri nelerdi.

Bana 100 Milyon € verin.

Benden şampiyonluk beklemeyin bir süre.

Maç kaybedebiliriz.Ama bunun geri dönüşlerini ilerde alacağız.

Domino etkisi yaratacağız.

Ama bana süre verin.

İşte burada bize ters olan hiç kimseye hiç bir şeye sabretmeyen bir taraftar kitlesi var ülkede genel itibari ile ve buna engel oluyor.

Sen ister misin.hayır.

Lucescu ondan gitti.Shaktar güvendi.Sermaye verdi süre verdi yanına adamlar aldı.Özel scoutları ve çalışanlarıyla turnuvaları felan izlediler. Potansiyelli oyuncuları topladılar.Direk 100 mü 120 Milyon e mu ne burada olsa kavga çıkar yani apar topar şutlarlar.

E ne oldu şuan takım hala iskelet olarak Lucescu'nun yarattığı takım olarak gidiyor.Eklenen var çıkan var ama o zamandan gelen bir takım 3-4 seneye Shaktar gene yok olacak büyük ihtimal.

Bunun için bu kafadaki Antrenörlerden 3-5 tane olmalı 8-10 sene domine edersin ama sonrası yok buda var.Birde en başta iyi bir süre gerekli.Yani iştahınızı kabartmasın bu durum

Yani aynı şu örnekteki gibi size bir oyuncu gelir oynamaz.Ama sizden başka bir takıma gidince döktürür mesela.Sonra bizde bu böyle değildi dersin imrenirsin.

Kısmen benzer bir durum tam olarak değil.oyuncu bazında örnek verdim.Lucescu için devir bitti.Ha olmadı.İlla gelsin denirse kendisine bütçe açılmalı eldeki oyuncularla oda pek bir şey yapamaz çoğu ruhsuz oynuyor.Yani beklenti boşa gitmesin diyeceğim ama

Öncelik yönetim değişir.

Selçuk Tolga gider.Veya daha ne sisteme uymayan oyuncu o zaman bir şey olur.

Bir anda değişim beklemeyin.Bu çok zor.

Devamlı hüsran yaratır.

Lucescu'da iyi tanınan süper kupa ile veda eden bir antrenör olarak sepetlemek durumunda kalmak kötü bir çıkmaza sokar.

İlla gelsin diyorsanızda dediğim gibi iyi şartlar altında düzgün bir yönetimle gelmeli faal durumdaki yönetimin ben başarılı bir sonuç elde edeceğini düşünmüyorum.

Kaçırdığın bir nokta var, uygun sayılabilecek fiyatlara genç oyuncuları kadrosuna kattı. Bütçenin bir kısmını kendi oluşturdu, bir kısmını da sonradan takımının kar etmesiyle ile fazlasıyla kapattı.

• Son dakika!

Aslan'dan Ndiaye için 5 milyon Euro

Imbula transferinde çıkan pürüzler sonrasında Fransız oyuncudan vazgeçen Galatasaray B planına yöneldi...

Sarı-kırmızılılar Osmanlıspor'un Senegalli orta saha oyuncusu Badou Ndiaye için teklif yaptı!

Galatasaray, 26 yaşındaki oyuncunun bonservisi için 5 milyon Euro önerirken, sportif direktör Cenk Ergün de başkent ekibi ile yarın bir görüşme yapacak.

Bipspor

• İmbula için 1 ay önce Stok City Türkiye'ye kiralamayı düşünmüyoruz deyip teklifi reddetmişti. 1 aydır geldi geliyor, kabul etti, indirdi kaldırdı, önümüzdeki hafta bu hafta diye diye gelinen sonuç Stok City Türkiye'ye göndermeyi düşünmüyor. ulan bu kadar kolpa basın olmaz sürekli insanları kandırıyorlar. sanki teklifi yeni reddetmişler gibi haber yapılıyor.
  • Manchester City 3 bek oyuncusuna toplam 136 Milyon Euro ödemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

İmbula için 1 ay önce Stok City Türkiye'ye kiralamayı düşünmüyoruz deyip teklifi reddetmişti. 1 aydır geldi geliyor, kabul etti, indirdi kaldırdı, önümüzdeki hafta bu hafta diye diye gelinen sonuç Stok City Türkiye'ye göndermeyi düşünmüyor. ulan bu kadar kolpa basın olmaz sürekli insanları kandırıyorlar. sanki teklifi yeni reddetmişler gibi haber yapılıyor.

imbula istiyordu anlaşılan gelmek, onu duyunca medya kesin geldi haberleri yaptı boşuna, ama başından stoke citynin de kiralık vermek istemediği belliydi.
  • Beyler Ndiaye nasıl oyuncu , Donk gibi çıkmasında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Beyler Ndiaye nasıl oyuncu , Donk gibi çıkmasında ?

2 İngiliz klübü 10 Milyon Euro teklif etmiş.

Ben demiyorum.Şuan başındaki zatı muhterem Bülent Uygun diyor.
  • quote:

quote:

Turşu için mi bekletiyorlarmış ? Pek inandırıcı gelmedi.
  • quote:

quote:

quote:

Turşu için mi bekletiyorlarmış ? Pek inandırıcı gelmedi.

1 ay öncede West hama 8 Milyon paunda sattık demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 24 Temmuz 2017; 21:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

İmbula için 1 ay önce Stok City Türkiye'ye kiralamayı düşünmüyoruz deyip teklifi reddetmişti. 1 aydır geldi geliyor, kabul etti, indirdi kaldırdı, önümüzdeki hafta bu hafta diye diye gelinen sonuç Stok City Türkiye'ye göndermeyi düşünmüyor. ulan bu kadar kolpa basın olmaz sürekli insanları kandırıyorlar. sanki teklifi yeni reddetmişler gibi haber yapılıyor.

imbula istiyordu anlaşılan gelmek, onu duyunca medya kesin geldi haberleri yaptı boşuna, ama başından stoke citynin de kiralık vermek istemediği belliydi.

Denayer de 2 senedir gelmek istiyor ama tapusu başkasında. her Galatasaray'a gelmek isteyene iş bitti imza yakın yazıyorlar. hadi bunları geçtim kesin bitti deyip tarih verenler var buna sinirleniyor insan. yerine birileri de gelmiyor ki inanalım. şu Fernando aradan çıksa da rahatlasak biraz

• Biraksinlar N'Diaye'yi falan Imbula olmuyorsa en az onun ayarinda birine baksinlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Okan Koç ne anlatıyor Aspor'da ? Galatasaray sağ beke iyi bir oyuncu alması lazım diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 24 Temmuz 2017; 22:9:7 >
  • 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.