Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Imbula'yı unutun. Fernando ve Feghouli gelecek.. Denayer'da zor gibi.
  • Bu daha karizmatik

• Francis J. Underwood sandım :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.City Fernando ve Denayer için toplamda 12 Mio€ istemiş. Aslında cazip bir teklif gibi duruyor...
  • Lucescu "Belhande yetersiz bir oyuncu. Bu kadar para nasıl verildi anlamıyorum" demiş. Feghouli ve fernando her biri için yıllık net 4m euro maaştan bahsediliyor. İnşallah doğru değildir. Takımda 3.5-4 den az alan oyuncu kalmayacak bu gidişle. Olası başarısızlıkta iflasa sürükler bu harcama politikası. Dursun kendini kurtarmak için şuursuzca para harcamaya başladı. Tutarsa bak şampiyon yaptım diyecek, tutmazsa ki tudorla çok zor, arkasına bakmadan kaçacak. Yeni yönetim kucağına kol gibi sözleşmeler bulacak.

http://www.fanatik.com.tr/2017/07/24/lucescu-dan-soke-eden-belhanda-yorumu-1308943

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 24 Temmuz 2017; 16:2:27 >

• Hemen alalım o zaman. Yoksa bu gidişle dursun fernandoyu 15 e bitirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Herkes gider s*lçuk kalır malesef. Adam kök saldı artık kimle nasıl bağlantısı var bilmiyorum ama. O son maçtaki tepkiyi alkışlamak yerine birazcık gruru olsa sözde "kaptan"lığından utanıp klüp aramaya başlardı. Sözleşme dolmadan yollayabilirsek te maaşını son kuruşuna kadar alacak sorarsanız "Galatasaray evladı" "kaptan".

İnanın bana bazen la liga alt sıralardaki takımlar maçına bakarım yemin ederim bütün ortasahalar tabanca gibi ya ha çok mu yetenekliler değil ama mesleklerine saygıları var ben sporcu falan değilim arada sırada fitness yaparım vucudum omuzlarım falan selçuktan iyi

• Dursun Başkan ikisini 20 M € ya bağlar.

• punish3r4444 kullanıcısına yanıt
    Arada sırada fitness nasıl oluyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Arada sırada fitness nasıl oluyor hocam?

Yani düzensiz 4 5 ay gidip belli nedenlerden dolayı bırakıp tekrar başlamak gibi takdir edersin ki çok gelişme olmuyor

• punish3r4444 kullanıcısına yanıt
    Bende bayağıdır başlayacağım masraflı geliyor. Zaten yakın zamanda ameliyat olucam bidaha kalır yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Muslera-Mariano-Maicon-Denayer-Linnes-Fernando-Ndiaye/Imbula-Feghouli-Belhanda-Rodrigues-Gomis
    Mert/Eray-Tarık-Serdar-Ahmet-Carole-Donk-Tolga-Sinan-Selçuk-Yasin-Eren

Kağıt üstünde Türkiye'nin en iyi kadrosu olur ama işte hoca sıkıntısı var. Böyle bir kadro Tudor gibi tecrübesiz bir hocanın elinde ne yapar soru işareti.

Bu arada kulübeye de transfer şart.

Muhammet Demir ve Ferhat boşta iken alınmalıydı. Orkan Çınar'da düşünülmeliydi. Volkan Şen bile alınabilir çünkü yerli rotasyonu çok zayıf. Konya'dan Ömer Ali'yi düşünmeden alırdım.

28. defa yazdığım şey.

Yedeğe yabancı yazamazsın. Takımın komple yabancı ise yedekler komple Türk olmak zorunda.
  • Adamlar 36 yaşındaki Eto'ya seviniyor.Dursun Başganım bu hafta gene sansasyonel transferleri yapıp alemin kralı olduğunu gösterecek

• Fernando ile denayer sizde sonra hayal kirikligi yaratabilir simdiden soyleyim de.Cunku yazmayim yazmayim diyorum ama bazi arkadaslar cok heveslenmis denayer ile fernandodan.Ben gecen sene sunderland in buyuklerle tum maclarini buyuklerin de tum maclarini izledim premier ligde.Fernandodan melo etkisi falan sakin beklemeyin sonra gelip burda sovmeyin adama.Duz bir libero oyuncusu fazlasi degil.

Denayerin de burdaki performansini fazla hatirlamiyor heralde insanlar.Iyi niyetliydi tamam,havalaninda bekledi gecen sene tamam da burda yaptigi basit hatalari da unutmayalim bazen cok sacma isler yapiyodu gecen sene izledigim maclarinda ise yeterli degildi yani ayni hatalara devam ettigini gordum.

O yuzden fazla heyecanlanmayin feghouli de 3m eurodan fazla maasa gelirse skandal olur.

Simdiye kadar yapilan tum transferler fiyasko ve skandal.Nedenini aciklayayim.

Gomis-Iyi topcu,gecen sezon formdaydi ama basari onu hem bonservis hem 3 uzeri maas hem skandal sekilde imza parasi vererek getirmek degil.

Belhanda-Yuzyilin skandali.Sneijderin seviyesini birak yetenek,taninirlik,klass,istikrar bakimindan sneijderden 4 gomlek asagi.10 m euro bonservis 3.35m euro yilik maas 10 tane extra bonus tam bir skandal.

Maicon-Cok izleyemedigimiz icin performansina bisey diyemeyecem ama kotu performans gosterirse fiyasko olacak iyi performans gosterirse normal bir transfer yine basari falan degil cunku aldigi maas ve bonservisi belli.

Mariano-Istatistikleri bence cok kotu cunku sevilla yillardir uefa ve ligde cok basariliydi.O takimda en azindan asist sayisinin bayagi yuksek olmasi lazimken bence sayi olarak dusuk ama iyi oyuncu oldugu kesin.Burdaki sorun sevilla bunu bize satarken 30 yas ustu yerine corchia gibi genc adami aldi.Imkanlari zorlayip corchianin alinmasi daha mantikliydi cunku satilma ihtimali vardi marianoyu cok enteresan sekilde cin min araplardan teklif gelirse bir ihtimal satabilirsin.Onun disinda son sahibisin.

• kaankrsln K kullanıcısına yanıt
    Patlak o. ilk macinda gumler 3 ay kaybolur ortadan.
  • Michael J.Scofield kullanıcısına yanıt
    ya hocam yemek yiyoruz nerden koydun şu komili ayçiçek yağını ya .s.s :))
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Hangi takımlısın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 24 Temmuz 2017; 17:30:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Fernando ile denayer sizde sonra hayal kirikligi yaratabilir simdiden soyleyim de.Cunku yazmayim yazmayim diyorum ama bazi arkadaslar cok heveslenmis denayer ile fernandodan.Ben gecen sene sunderland in buyuklerle tum maclarini buyuklerin de tum maclarini izledim premier ligde.Fernandodan melo etkisi falan sakin beklemeyin sonra gelip burda sovmeyin adama.Duz bir libero oyuncusu fazlasi degil.

Denayerin de burdaki performansini fazla hatirlamiyor heralde insanlar.Iyi niyetliydi tamam,havalaninda bekledi gecen sene tamam da burda yaptigi basit hatalari da unutmayalim bazen cok sacma isler yapiyodu gecen sene izledigim maclarinda ise yeterli degildi yani ayni hatalara devam ettigini gordum.

O yuzden fazla heyecanlanmayin feghouli de 3m eurodan fazla maasa gelirse skandal olur.

Simdiye kadar yapilan tum transferler fiyasko ve skandal.Nedenini aciklayayim.

Gomis-Iyi topcu,gecen sezon formdaydi ama basari onu hem bonservis hem 3 uzeri maas hem skandal sekilde imza parasi vererek getirmek degil.

Belhanda-Yuzyilin skandali.Sneijderin seviyesini birak yetenek,taninirlik,klass,istikrar bakimindan sneijderden 4 gomlek asagi.10 m euro bonservis 3.35m euro yilik maas 10 tane extra bonus tam bir skandal.

Maicon-Cok izleyemedigimiz icin performansina bisey diyemeyecem ama kotu performans gosterirse fiyasko olacak iyi performans gosterirse normal bir transfer yine basari falan degil cunku aldigi maas ve bonservisi belli.

Mariano-Istatistikleri bence cok kotu cunku sevilla yillardir uefa ve ligde cok basariliydi.O takimda en azindan asist sayisinin bayagi yuksek olmasi lazimken bence sayi olarak dusuk ama iyi oyuncu oldugu kesin.Burdaki sorun sevilla bunu bize satarken 30 yas ustu yerine corchia gibi genc adami aldi.Imkanlari zorlayip corchianin alinmasi daha mantikliydi cunku satilma ihtimali vardi marianoyu cok enteresan sekilde cin min araplardan teklif gelirse bir ihtimal satabilirsin.Onun disinda son sahibisin.

Okumayin ben pisman oldum

• Sinan Gümüş için karar günü. GS, Fiorentina'nın 4.5 Milyon € teklifine sıcak bakıyor. (NTVSPOR)
  • Eto transferi doğruysa Dursun Başkan sinirlenmiştir.Bu hafta içinde 3-5 Dünya Yıldızını parayı basıp alacaktır Dursun Başkan.

• 
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.